Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz w temacie

Fan klub dopinguje klub? czy może sponsora?


Wszystko o Stali Rzeszów


Jaką wolał(a)byś nazwę klubu?
Ankieta wygasła 12 sie 2004, o 20:52
Stal Rzeszów (brak sponsora , gorsze wyniki) 5%  5%  [ 2 ]
Stal Marma Rzeszów ( dobre wyniki) 33%  33%  [ 14 ]
Marma Polskie Folie Rzeszów (bardzo dobre wyniki) 63%  63%  [ 27 ]
Liczba głosów : 43
Opcje      Szukaj
Post 7 sie 2004, o 17:21
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2004, o 17:03
Skąd: Jarosław
Posty: 82

Zobacz profil 
niestety tak to juz jest w naszym pieknym panstwie!!! na poczatku sezonu nie bylo sponsora i pieniedzy bylo zle teraz jest Marma(wielki szacunek)tez jest zle bo nie ma nazwy klubu.Stuknijcie sie w czola CI ktorzy uwazaja ze lepiej jezdzic na mecze do lwowa i lodzi ale nazywac sie Stal Rzeszow. Zuzel nie polega na nazwie klubu zuzel polega na pieknej jezdzie zawodnikow na walce na ryku motorow i zapachu spalonego metanolu.NA TO TRZEBA PIENIEDZY :!: ja bardzo chce oglADAC PIEKNE WIDOWISKA SPORTOWE W RZESZOWIE JESZCE PRZEZ WIELE LAT I KIBICUJE DLA RZESZOWA niewazne czy bedzie to lotos,orlen,makarony,sipma,sony.....


           
Post 7 sie 2004, o 18:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Sipma napewno nie :D


           
Post 7 sie 2004, o 19:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Dla mnie wogóle nie ma tematu, wcześniej KK nikt się nie interesował. Teraz kiedy Marma coś dla nas zrobiła zaczyna się narzekanie że flagi, że nazwa itd. Jestem ciekaw czy kolega który założył ten temat był wśród nas i kibicował z nami. Pisze że o żużlu wie więcej niż nie jeden z nas ... tylko co z tego ? Moge wskazać 100 innych którzy też wiedzą dużo, a na meczach siedzą dziubią słonecznik i narzekają. Tak jest też w tym wypadku, gdyby gość siedział z nami wiedziałby kogo kibicujemy, a także co Marmie zawdzięczamy.


           
Post 7 sie 2004, o 22:52
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Mrucky napisał:
Cytuj:
Dla mnie wogóle nie ma tematu, wcześniej KK nikt się nie interesował. Teraz kiedy Marma coś dla nas zrobiła zaczyna się narzekanie że flagi, że nazwa itd. Jestem ciekaw czy kolega który założył ten temat był wśród nas i kibicował z nami. Pisze że o żużlu wie więcej niż nie jeden z nas ... tylko co z tego ? Moge wskazać 100 innych którzy też wiedzą dużo, a na meczach siedzą dziubią słonecznik i narzekają. Tak jest też w tym wypadku, gdyby gość siedział z nami wiedziałby kogo kibicujemy, a także co Marmie zawdzięczamy.


A czy ja jestem przeciwny MARMIE czy chce aby ten sponsor odszedł... NIE i jakbyś uważnie czytał co pisze zrozumiałbyś o co mi chodzi , a skoro mnie i cześci innym kibicom STALI nie podoba sie nadużywanie władzy i wyrzucanie symbolu klubu z nazwy to ja sie pytam MAM MILCZEĆ? to chyba proste że pisze o tym co mnie w tej sytuacji boli i chciałbym aby to się zmieniło na lepsze

P.S. Ja nie dziele kibiców na lepszych i drugiej kategori( bo dziubią słonecznik)
Jeden lubi głośno krzyczeć STAL inny choć kocha klub woli oglądać mecz siedziąc i dziubiąc
to chyba tyle...


           
Post 7 sie 2004, o 23:13
 


Cytuj:
P.S. Ja nie dziele kibiców na lepszych i drugiej kategori( bo dziubią
słonecznik) Jeden lubi głośno krzyczeć STAL inny choć kocha klub woli
oglądać mecz siedziąc i dziubiąc to chyba tyle...


Swiete slowa. Mam wrazenie, ze wlasnie tego niektorzy nie potrafia (nie
chca?) zrozumiec.


           
Post 8 sie 2004, o 12:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Dla mnie temat nudny i bez sensu proponuję zamknąć dyskusję są waźniejsze sprawy niż kłótnie o nazwe

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 8 sie 2004, o 13:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Cytuj:
P.S. Ja nie dziele kibiców na lepszych i drugiej kategori( bo dziubią słonecznik)
Jeden lubi głośno krzyczeć STAL inny choć kocha klub woli oglądać mecz siedziąc i dziubiąc
to chyba tyle...
ale gdy idzie fala to chyba mogliby ruszyc dupe i przynajmnije wstac. Prawda?

Mnie wqrwia to ze kazdy robi tragedie ze jest MARMA w zespole. A niech bedzie. Kto robil tragedie gdy byl VAN PUR? Wszyscy ich wychwalali bo byl bardzo dobrym sponsorem. Wiekszosc ludszi chodzilo w czapeczkach 'van pur speedway team' i nikt nawet nie gadal nic na temat sponsora. Po prostu sponsor wyklada kase i chce aby jego firma byla w jakims stopniu zauwazalna. Nie ktorzy podaja przyklady LEgii, Cracovii, Wisly czy Unii. Najpierw wejdzy do E-ligi i badzmy jedna z lepszych druzyn i wtedy gdy bedziemy mogli przebierac w ofertach na pewno dzialacze beda stasrali sie zacohwac 'Stal' w nazwie druzyny. A przed tym sezonem? Sponora nie bylo widac nas horyzoncie az pojawila sie MARMA i chyba miala prawo zazadac tego.

pozdro

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 8 sie 2004, o 13:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Najpierw trzeba cos osiagnac a potem mozemy stawiac warunki.Ajakby na to nei patrzec juz ktorys rok tulamy sie na zapleczu eligi bez jakis spektakularnych osiagniec.Co roku zakladana jest walka o awans a jak to sie konczy wszyscy wiemy.To wynik przyciaga sponsorow.Wiec tak jak napisal Haj wywalczmy ekstralige a co bedzie dalej zobaczymy.A juz za 3 godzina MARMA POLSKI FOLIE RZESZOW -STAL TeleNet Strabag GORZOW:))))


           
Post 8 sie 2004, o 15:47
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Czekajcie dla kumających inaczej przytocze jeszcze raz to co juz pisałem
Cytuj:
A czy ja jestem przeciwny MARMIE czy chce aby ten sponsor odszedł... NIE i jakbyś uważnie czytał co pisze zrozumiałbyś o co mi chodzi , a skoro mnie i cześci innym kibicom STALI nie podoba sie nadużywanie władzy i wyrzucanie symbolu klubu z nazwy to ja sie pytam MAM MILCZEĆ? to chyba proste że pisze o tym co mnie w tej sytuacji boli i chciałbym aby to się zmieniło na lepsze

P.S. Ja nie dziele kibiców na lepszych i drugiej kategori( bo dziubią słonecznik)
Jeden lubi głośno krzyczeć STAL inny choć kocha klub woli oglądać mecz siedziąc i dziubiąc


Wasza krytyka odnosi sie może do 1% tego co napisałem "bardzo konstruktywnie" - brawo

A ja was nie zmuszam do pisania postów w tym temacie , jak się nie podoba , to po ch** głupoty piszesz jeden z drugim?


           
Post 9 sie 2004, o 12:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
A właśnie ten typ taki łysy co wpadł do Nas na sektor i coś zaczął pier... znaczy się mówić to kto to był? Jakiś koleś z Gorzowa tak??

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 9 sie 2004, o 13:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
buried napisał(a):
A właśnie ten typ taki łysy co wpadł do Nas na sektor i coś zaczął pier... znaczy się mówić to kto to był? Jakiś koleś z Gorzowa tak??


Gość był z Rzeszowa.


           
Post 9 sie 2004, o 16:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
To co on od Nas chciał chodził i sie wymądrzał tylko :-/

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 9 sie 2004, o 21:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
buried napisał(a):
To co on od Nas chciał chodził i sie wymądrzał tylko :-/


Tego goscia to Ty buried lepiej sie nie czepiaj :wink: jak chcesz spokojnie zyc :]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 9 sie 2004, o 22:14
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
buried napisał(a):
To co on od Nas chciał chodził i sie wymądrzał tylko :-/


Tego goscia to Ty buried lepiej sie nie czepiaj :wink: jak chcesz spokojnie zyc :]

To chyba nie chodzi o Jankesa tylko o tego typa co wpadl raz do nas i mowil cos o fali... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 9 sie 2004, o 22:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Jasne, ze chce spokojnie żyć.Właśnie mi chodzi o tego typa co gadał o fali... :>

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 9 sie 2004, o 23:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Ten koles chcial od nas tylko zebysmy robili czesciej fale :D juz na meczu z Lublinem caly czas darl mi sie za plecami zeby byla fala :D

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 184 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi