Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Fan klub dopinguje klub? czy może sponsora?


Wszystko o Stali Rzeszów


Jaką wolał(a)byś nazwę klubu?
Ankieta wygasła 12 sie 2004, o 20:52
Stal Rzeszów (brak sponsora , gorsze wyniki) 5%  5%  [ 2 ]
Stal Marma Rzeszów ( dobre wyniki) 33%  33%  [ 14 ]
Marma Polskie Folie Rzeszów (bardzo dobre wyniki) 63%  63%  [ 27 ]
Liczba głosów : 43
Opcje      Szukaj
Post 2 sie 2004, o 00:32
 Fan klub dopinguje klub? czy może sponsora?
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Na forum jestem osobą nową ale o żużlu wiem zapewne więcej niż nie jeden fan klubowicz MARMY. Otóż to co ostatnio widze na stadionie przyprawia mnie o dreszcze , poprostu fenomen na skale światową kibice dopingują sponsora :? na dodatek wymachują śmiesznymi flagami z nazwą i bodajże logiem sponsora. To co mi sie ciśnie w takiej sytucji na usta to to że MARMA was dobrze wytresowała... Jak każdy kibic doceniam pomoc finansową od Pani Marty Półtorak ale chyba wyrzucenie po raz kolejny nazwy klubu "STAL" jest już niepokojące. A dlaczego nie można było zostawić nazwy STAL MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW ano poniewaz wtedy nazwa jest zadługa ,wiec co wyj**** najważniejszy wyraz - no to drodzy fanklubicze widze że wam by nawet nie przeszkadzało jakby w programach zamiast Karol Baran widniał napis Karol Marma Polskie Folie Baran a przepraszam to byłoby za długie wiec by widniała wersja "Marma Polskie Folie Baran" i np. "Szwedzkie Blachy Trojanowski"po co imie phi - żenujące :?
Chciałbym poznać waszą opinie drodzy klubowicze


Ostatnio edytowano 2 sie 2004, o 20:54 przez macieq, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 2 sie 2004, o 00:41
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Ja tylko napisze tak ..
Wiele osob mysli tak jak dzis .. jak dla mnie to tez jest parodia .. ale kto ma wiedziec to wie o co chodzi ..

A nikt z nas forumowiczpow flaga w logiem marmy nie machał nie macha ani machac nie bedzie ..

Pzdr.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 2 sie 2004, o 00:54
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Zgadzam się z gościem, polać mu...

Ramelow skoro dalej twierdzisz, ze KK nie jest kojarzony z pajacami z Marmy to krzyż na droge...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 2 sie 2004, o 00:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 00:09
Skąd: -ZMW-
Posty: 444

Zobacz profil 
to moze zle slyszales albo ja moze tego nie slyszalem nikt w sektorze KK nie spiewa marma TYLKO STAL ew moze jakies dziadki z trybuny glownej
Cytuj:
A nikt z nas forumowiczpow flaga w logiem marmy nie machał nie macha ani machac nie bedzie ..

to chyba wszystko wyjasnia


           
Post 2 sie 2004, o 00:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
tak sie sklade przyjacielu ze wspolnie z kezmanem zarzadzamy Klubem Kibica, ktorego dzial jest na tym forum i to my tworzymy w jakiejs czesci to forum. Wytlumacze Ci cos...

Sa dwie oddzielne grupy:

Klub Kibica (ten ktory istnieje od maja 2003) jezdzi po Gorzowach, Gnieznach i innych dalekich miejscowosciach, spiewa Stal Rzeszow i macha bialo-niebieskimi flagami, a jego wlasnoscia jest flaga zasponsorowana przez MARME, na ktorej widnieja dwa loga firmy i na srodku napis ZKS STAL RZESZOW z herbem klubu - flaga ta wisi na plocie na meczach... te loga to jedyne akcenty firmy w naszym dzialaniu. Wszystkie race, swiece, serpentyny, ognie itd. - to sprawka naszego Klubu Kibica (czasem kupione przy pomocy sponsora)

Druga grupa to pracownicy MARMY, ktorzy w 98,5% na zuzel chodza od 3 miesiecy, a wlasciwie przyjezdzaja autobusem i oni machaja na stadionie flagami z logiem firmy MARMA Polskie Folie. Ich doping nieco rozni sie od naszego, jest troche bardziej festynowy, ale ma swoj styl. Np w Lublinie potrafilismy wspolnie, polaczyc sily i zrobic na prawde dobry doping, ale spiewajac STAL RZESZOW, dlatego, ze nikt z naszego Klubu Kibica nie krzyknalby MARMA POLSKIE FOLIE... tego sie nie da kupic...

Nie jest tak jak myslales. Klub Kibica z MARMA laczy wielka pomoc ze strony sponsora, finansowa i tez po czesci duchowa, no i te dwa loga na fladze 1,50 x 10 m. ktora wisi na siatce bezpieczenstwa... Prosilismy pracownikow aby nie machali flagami sponsora, bo ludzie w polsce mysla, ze jestesmy FAn Klubem ktory sprzedal sie za pieniadze... tak nie jest, ale oni beda robic swoje - to wiem. Nie mam nic do nich bo jako ludzie sa wporzadku, ale nigdy nie zrozumieja tego, ze szkodza nam - im to nei przeszkadza, bo oni nie sa zadna grupa z nawet najmniejsza tradycja...

Mam nadzieje, ze mnie zrozumiales...

Damon napisał(a):
Ramelow skoro dalej twierdzisz, ze KK nie jest kojarzony z pajacami z Marmy to krzyż na droge...


Najwidoczniej jest kojarzony... mam nadzieje, ze wladze firmy czytaja ten temat, to sie okaze, chociaz watpie zeby kogos to ruszalo, a u nas z powodu tych pracownikow rozsypka i podzialy sie robia... Zeby nawet sponsorem bylo moje imie i nazwisko to dla nas zawsze bedzie to ZKS STAL RZESZOW !!!!!!!! Jak ktos myslal, ze zniszczy 60-letnia tradycje to sie mylil............!!!!!!!

PS: Przy okazji przenosze temat do dzialu STAL RZESZOW aby byl lepiej widoczny...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 2 sie 2004, o 09:18
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 cze 2004, o 16:15
Posty: 126

Zobacz profil 
Faktycznie, temat bardzo ważny i dobrze że oficjalnie został poruszony. Śmieszne jest ( dla prawdziwego kibica ) gdy widzi takową sytuację na trybunach: Oto na pierwszym łuku garstka chłopaków w biało - niebieskich barwach z zapałem zdziera gardła i rzuca serpentyny, mało im ręce nie odpadną:) wyśpiewuje zachęcające do walki rytmy, zaczyna fale... Pomijam że ludzie na stadionie są tak małostkowi, że nawet pomimo wygranej 5:1 rzadko podtrzymają falę:( Owi chłopacy z KK muszą zmagać się z palantami którzy ściągają im flagę z płotu, finansują sami akcesoria by mecz wyglądał choć przez chwilę bardziej widowiskowo niż zwykle... słowem kawał dobrej roboty, poświęcenia - wielkie słowa uznania. Tuż obok, ludzie którzy przyjechali autobusem z Marmy, i pojęcia o żużlu mają tyle, że jeździ się 4 kółka ( no może i niektórzy myślą, że chodzi tu kto więcej przejedzie:)) Wymachują wielkimi flagami z logo Marmy, często przysłaniając niebiesko - białe barwy ( tak było w Lublinie). jakiś przypadkowy obserwator może pomyśleć sobie, że ludzie na stadionie są po to, aby oddać hołd Marmie, a nie zawodnikom i Stali. Nie pamiętam by pan Wacław Kawa dał flagi Faraona i kazał nimi machać az do ostatku sił, nie było tak również z Jasolem, i nie chodzi to u kwoty wyłożone na rzeszowski żużel. Marmie należą się wielkie podziękowania, ale trochę inaczej powinno to wyglądać. I niech nikt nie pisze że chłopaki z KK machają owymi flagami, bo to już obelga. Pozdrowienia dla KK, w szczególności dla Damiana K, i Ramelowa.


           
Post 2 sie 2004, o 09:27
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
To i ja się wypowiem. Nie jest nam łatwo bo KK liczy mało osób. Do tego mamy problemy z piłką, a jednak probojemy coś organizować.

Klub Kibica, a Marma to dwie różne sprawy. Mimo, że siedzimy obok siebie jesteśmy dwiema różnymi grupami. Jeśli ktoś tego nie rozumie to już jego problem.

Flaga, która wisi na płocie ma logo Marmy, ale to jest normalna sprawa. Tak samo było w Tarnowie, gdzie flage zasponsorowało Fuji.

I teraz mam pytanie do macieq. Słyszałeś choć raz, aby ktoś na meczu krzyknął Marma zamiast Stal? Heh odpowiem za Ciebie, bo odpowiedź jest tylko jedna. Nie. Nigdy nie śpiewamy Marma...

Inna sprawa, że na ostatnim meczu ligowym z Lublinem, gdy z grona KK było bardzo mało ludzi (wakacje, wyjazdy i te sprawy) siedząca obok nas grupa również śpiewała Stal. Nie było tam żadnej Marmy. Ale zapewne Ty siedziałeś na drugim łuku i nic o tym nie mogłeś wiedzieć...

pozdr.


           
Post 2 sie 2004, o 10:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Moim zdaniem gosc ma po czesci racje. Rozumiem ze goscie z Marmy stoja kolo nas i razem z nami dopinguja druzyne, ale nierozumiem po co im te flagi itd. Moze niech sobie biora flagi na wyjazdy jak chca ale na meczach u siebie to jest kompletnie niepotrzebne, i tak wszyscy na stadionie wiedza co to jest Marma. Z Klubu Kibica nikt nigdy nie krzyknal na meczu Marma ale rowniez nie trzymal flagi Marmy. Flage nam Marma zasponsorowala i wielkie podziekowania dla niej bo my nigdy bysmy nie uzbierali tyle pieniedzy......
Nasze KK jest za slabe zeby radzic sobie z niektorymi sprawami poprostu jest nas za malo.

Ale temat pomyslany bardzo dobrze i moze przyczyni sie do jakichkolwiek zmian.
[/quote]

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 2 sie 2004, o 10:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 lip 2004, o 12:25
Posty: 32

Zobacz profil 
a czy nie bylo mosliwosci zeby ta flaga ktora macie byla bez loga sponsora ?? bo naprawde niechce byc zlosliwy ale wyglada beznadziejnie .
w tamtym roku u nas byla taka flaga i nnormalnie nie dalo sie patrzec na nia a teraz zostalo to odciete !! sektorowa jest jedna z najpiekniejszych w polsce , niedlugo kolejna flaga bedzie ale nigdzie nie bedzie mozna zobaczyc sponsora klubu.
pozdro

_________________
Unia Tarnów naszym życiem !!!
Jej zwyciestwo jego spełnieniem!!!


           
Post 2 sie 2004, o 10:58
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lip 2004, o 19:23
Posty: 23

Zobacz profil 
siedze czasem z KK i widzialam ich reakcje na flagi Marmy....no nie byli zachwyceni,ale co maja zrobic??to nie jest tak ze jest to Im zupelnie obojetne,ale przeciez nie pojda i sila ich nie wyrzuca !!!! mi osobiscie flagi nie przeszkadzaja ale Im tak,ale to nie moje zdanie sie liczy tylko Ich !!! pozdrawiam caly KK :) :*:*


           
Post 2 sie 2004, o 11:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Cytuj:
a czy nie bylo mosliwosci zeby ta flaga ktora macie byla bez loga sponsora ?? bo naprawde niechce byc zlosliwy ale wyglada beznadziejnie .


Nie ma takiej mozliwosci bo ta flaga byla duzo warta i KK by musial latami zbeirac zeby taka sobie kupic.
[/quote]

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 2 sie 2004, o 11:36
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
w tamtym roku u nas byla taka flaga i nnormalnie nie dalo sie patrzec na nia a teraz zostalo to odciete !!


Ale rok było. Skąd wiesz co będzie u nas za rok?


           
Post 2 sie 2004, o 13:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Wiecie co nie rozumiem was za bardzo. Jak w naszym ukochanym klubie nic sie nie dzialo po prostu mecze byly jakie byly, nie bylo pieniedzy na nic, klub po prostu byl bo musial byc, to pisaliscie ze nie ma dobrego sponsora ze wszystko przez prezesow ze nic nie robia a teraz jak cos ruszylo wreszcie jest jakis sponsor ktory choc troche interesuje sie sie klubem chce mu pomoc, chce wprowadzic go w progi ekstraligi to macie jakies waty ze jest napisane MARMA!! Musicie zrozumiec ze SPONSOR tez czegos pragnie ze wspolpracy z klubem!! WY najlepiej byscie chcieli zeby przyszedl jebnoł pare milionow i sobie poszedl :wink: on tez cos musi z tego miec ze daje pieniadze!!! Dla pracownikow firmy ktorzy przyjezdzaja to moze byc MARMA. A dla prawdziwych kibicow zwsze bedzie STAL. Nie wiem ja takmysle jezeli myslicie inaczej to piszczcie!!!!!


           
Post 2 sie 2004, o 13:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Zgadzam się z gościem, polać mu...

Ramelow skoro dalej twierdzisz, ze KK nie jest kojarzony z pajacami z Marmy to krzyż na droge...


Ale niestety tak jest!!!!!
Na ostatni mecz zabralem kuzyna ktory sie zuzlem wogole nie interesuje.On to tylko pilka i Legia:)) ale smial sie z tego
bo rzeczywiscie tak to wyglada :)))


           
Post 2 sie 2004, o 13:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Szukacie problemu tam gdzie go nie ma, a co komu przeszkadza że sobie parę osób pomacha flagami Marmy?? Dają kasę, dają!!! Kibicują kulturalnie, kibicują!! więc nie ma problemu jak dla mnie!!!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 2 sie 2004, o 13:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Sewer napisał(a):
Szukacie problemu tam gdzie go nie ma, a co komu przeszkadza że sobie parę osób pomacha flagami Marmy?? Dają kasę, dają!!! Kibicują kulturalnie, kibicują!! więc nie ma problemu jak dla mnie!!!



Mysle tak jak ty!! Bawia sie z kuturka jest spoko!!!!!!! Takim glupim pierdzieleniem mozecie tylko pozegnac sie ze sponsorem!!!


           
Post 2 sie 2004, o 13:30
 
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
wowo jak dla mnie to czym tam machacie to jest najmniej wazne, bo przychodze ogladac ZUZEL a nie flagi... zgadzam sie jedynie z tym, ze to bardziej uatrakcyjnia zawody i tyle.. tak samo serpentyny i race... jest grupa zakreconych ludzi ktorzy w to sie bawia i chwala im za to! a i normlane jest to, ze jak sponsor daje kase to chce reklame na wszystkie mozliwe sposoby takze flagi, biegi sponsorowane itd....

ps. gdzie mozna sciagnac ten kosmiczny hymn druzyny?? chyba babcia i przyjaciele to spiewa :) :P

_________________
"I UJRZAŁEM RZEKĘ KONGO POPRZEZ CZARNĄ CZERŃ PEŁZNĄCĄ ZŁOTYM TRAKTEM GĘSTĄ DŻUNGLĘ NA POŁOWY TNĄCĄ"


           
Post 2 sie 2004, o 14:26
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
Cytuj:
Mysle tak jak ty!! Bawia sie z kuturka jest spoko!!!!!!! Takim glupim pierdzieleniem mozecie tylko pozegnac sie ze sponsorem!!!



Masz racje mozemy sie pozegnac ze sponsorem jak nie bedziemy go szanowac i miec pretensje o to ze goscie z marmy siedza i dra ryja
Ja na nikogo nie chce najezdzac itd. bo wszystkich lubie ale jakby polowa osob z kk darla sie na meczach u siebie tak jak robia to goscie z marmy to by bylo spoko

Wracjac do tematu to powtorze to co juz wielu z was napisalo nikt z nas nie bedzie spiewal MARMA POLSKIE FOLIE !!!!!

bardzo jestem wdzieczny panstwu Poltorakom za pomoc jakiej nam udzielili bo gdyby nie owa pomoc to nie mielibysmy fany
na koniec MI GOSCIE Z MARMY NIE PRZESZKADZAJA SPIEWAJA STAL RZESZOW
na pewno zaden z nas nie kibicuje sponsorowi tylko klubowi

_________________
Obrazek
JEDZIESZZZ ZAWSZE Z NAMI


           
Post 2 sie 2004, o 14:49
 kibic_rzeszow
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 paź 2003, o 21:44
Skąd: rzeszów
Posty: 28

Zobacz profil 
no moze i masz racje ale zrozum u nas ze sponsorem jest bardzo ciezko a z nazwa stali to masz racje ale o ile pamietam na forum byla o tym mowa i nic nie zmienimy a cieszmy sie ze mamy sponsora!!


           
Post 2 sie 2004, o 20:02
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Ciesze się że większość z was zgadza sie z tym że sponsor troche przesadza...ale trudno , tego zmienić nie możemy bo marma sie spakuje i podziękuje za współpracę . Oczywiście chciałbym przeprosic urażonych moim atakiem na klub kibica ... teraz wiem o co chodzi i zwracam honor. Niekryje podziwu szefostwu marmy iż wysyła klakierków aby dopingowali i przy okzaji reklamowali . Kezman piszesz że pewnie siedziałem na drugim łuku ...no i masz racje ale tylko dlatego że myślalem iż to KK robi festyn ... myliłem się . Niektórzy z was piszą że nie przeszkadza im to co robi sponor i nawet im się to podoba OK jednak należy pamiętać że sponsor zmienia się co dwa trzy lata a tradycje buduje się latami dlatego uważam że wyrzucenie nazwy stal było nie fair ze strony marmy, czy klub nie mógł sie nazywać STAL Marma Rzeszów?!? - wtedy było by naprawde OK

Pozdrawiam wszystkich którym nie jest obojętny los klubu :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 180 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi