Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Fan klub dopinguje klub? czy może sponsora?


Wszystko o Stali Rzeszów


Jaką wolał(a)byś nazwę klubu?
Ankieta wygasła 12 sie 2004, o 20:52
Stal Rzeszów (brak sponsora , gorsze wyniki) 5%  5%  [ 2 ]
Stal Marma Rzeszów ( dobre wyniki) 33%  33%  [ 14 ]
Marma Polskie Folie Rzeszów (bardzo dobre wyniki) 63%  63%  [ 27 ]
Liczba głosów : 43
Opcje      Szukaj
Post 2 sie 2004, o 20:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
macieq napisał(a):
Niektórzy z was piszą że nie przeszkadza im to co robi sponor i nawet im się to podoba OK jednak należy pamiętać że sponsor zmienia się co dwa trzy lata a tradycje buduje się latami dlatego uważam że wyrzucenie nazwy stal było nie fair ze strony marmy, czy klub nie mógł sie nazywać STAL Marma Rzeszów?!? - wtedy było by naprawde OK

Pozdrawiam wszystkich którym nie jest obojętny los klubu :)


Tu się zgadzam, bo nazwę Stal należało zachowac, stało się niestety inaczej i na to się nic nie poradzi, dla nas i tak będize zawsze zks stal czy to się komuś podoba czy nie, i niezależnie od tego jakiego sponsora będziemy mieli (oby jakiś zawsze był !!)
Pozdrawiam :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 2 sie 2004, o 20:26
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
Cytuj:
Niektórzy z was piszą że nie przeszkadza im to co robi sponor i nawet im się to podoba OK jednak należy pamiętać że sponsor zmienia się co dwa trzy lata a tradycje buduje się latami dlatego uważam że wyrzucenie nazwy stal było nie fair ze strony marmy, czy klub nie mógł sie nazywać STAL Marma Rzeszów?!? - wtedy było by naprawde OK


Tak czytam twoje posty i wydaje mi sie ze masz do nas pretensje ze w nazwie druzyny nie ma slowa stal
my na to nic nie poradzimy i my o tym nie decydujemy a wiadoma jest ze dla nas to zawsze bedzie stal rzeszow
a to co robi sponsor
jego ludzie na meczach mahaja flagami marmy
z jednej strony hujnia lecz z drugirj
MY MACHAMY BIALONIEBIESKIMI A ONI MARMY
SKORO NA FANIE JEST I STAL RZESZOW I LOGO MARMY TO CZY NIE WYGLADA TO FAJNIE JAK SA BAILONIEBIESKIE I MARMA ? TAKIE JEST MOJE ZDANIE NA TEN TEMAT
JA TYCH LUDZI NIE POSTRZEGAM JAKO TYCH KTORZY REKLAMUJA FIRME (TO JEST MOJE ZDANIE I TAK MI SIE WYDAJE!!) LECZ TYCH CO DOPINGUJA ZESPOL W KONCU MIMO WSZYSTKO SEKCJA ZUZLOWA NAZYWA SIE MARMA POSLKIE FOLIE
WIADOMO CHIALBYM ZEBY BYLA NAZWA STAL ASJDHDJFHAJFDGHADHKF RZESZOW NO ALE NIC NIE ZROBIE
GDYBY NIE MARMA TO BY ZUZLA W RZESZOWIE NIE BYLO
WIEC CIESZMY SIE ZE JEST MARMA POLSKIE FOLIE NIZ BRAK MIASTA RZESZOWA NA MAPIE ZUZLOWEJ W POLSCE

_________________
Obrazek
JEDZIESZZZ ZAWSZE Z NAMI


           
Post 2 sie 2004, o 20:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
adi no teraz mnie źle zrozumiałeś bo ja nie mam do was pretensji (tj. do KK) że w nazwie klubu nie ma wyrazu STAL przecież napisalem że to było zagranie nie fair ze strony sponsora :?


           
Post 2 sie 2004, o 20:56
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Dodałem małą sondę ciekaw jestem czy ważniejsza jest dla was nazwa , wyniki czy może kompromis tych dwóch rzeczy. :wink:

Mamy tradycje!!!


           
Post 2 sie 2004, o 21:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Powiem szczerze że trochę mnie śmieszy wasze oburzenie bo gdyby nie Marma to żużlu w Rzeszowie wogóle by nie było i gdzie wtedy była by nasza Stal wogóle zniknęłaby z mapy Polski a niestety takie jest życie sponsor wykłada duże pieniądze i coś chce z tego mieć to chyba normalne takie są prawa rynku a Stal w swojej historii już nie raz zmieniała nazwę VAN PUR (szacunek) KKER (to była dopiero porażka) i nie takie firmy jak Stal zmieniają nazwę przypomne że Legia Warszawa jeszcze niedawno zmieniała nazwę na Legia DAEWOO Warszawa i dla mnie to nic rażącego bo dzięki sponsorowi klub przetrwa a za rok może dwa powróci do starej nazwy także spokojnie

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 2 sie 2004, o 21:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
macieq napisał(a):
adi no teraz mnie źle zrozumiałeś bo ja nie mam do was pretensji (tj. do KK) że w nazwie klubu nie ma wyrazu STAL przecież napisalem że to było zagranie nie fair ze strony sponsora :?

Czegoś tu nie rozumiem, problem ten nie pojawił się wraz z Marmą :? Przecież już poprzednio sekcja nazywała sie Jasol Rzeszów bez członu Stal więc to nie żadna nowość niestety :|

_________________
Obrazek


           
Post 2 sie 2004, o 21:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Cytuj:
Na ostatni mecz zabralem kuzyna ktory sie zuzlem wogole nie interesuje.On to tylko pilka i Legia:)) ale smial sie z tego
bo rzeczywiscie tak to wyglada


To ciekawe bo jak legia miała w środku DAEWOO to sięjakoś nie śmiali w Warszawie a jak teraz Legia nie chce wyłożyć kasy na swoje L w kółeczku bo ktoś jużto wcześniej opatentował i im szkoda paru tysięcy wolą zmienić logo które mieli od początku klubu to też jakoś nikt sięnie śmieje

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 2 sie 2004, o 22:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Przypomne że inne kluby żużlowe takie jak-
Km Intar,Kunter Grudziąc mają w nazwie sponsora i jakoś im to nie przeszkadza.W piłce były takie przypadki jak np.w Katowicach
gdzie sponsor zadeklarował że jeżeli klub nie zagra pod nazwą Dospel Katowice to działacze Gks-u mogą zapomnieć o pieniądzach. :idea:


           
Post 2 sie 2004, o 22:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 maja 2004, o 14:37
Posty: 16

Zobacz profil 
Km Intar,Kunter Grudziąc mają w nazwie sponsora i jakoś im to nie przeszkadza.

Lotos Gdańsk, Jutrzenka Bydgoszcz, Pergo Gorzów, Jasol...Rzeszów, Van Pur...Rzeszów, Sipma Lublin... itd, itp. Mistrzami Polski w koszykówce byli ZEPTER, Prokom, Polpharma...
Zdecydowanie dominuje tu pogląd że sponsor powinien rzucić parę baniek a następnie podwinąć pod siebie ogonek i siedzieć cichutko z boku...
Dla mnie najważniejszy w całej nazwie drużyny jest RZESZÓW. U nas też się mówi że przyjeżdża Ostrów czy Gorzów, a nie Intar i Strabag Telenet...
Życzę wszystkim fanatykom jedynie słusznej nazwy STAL aby zawsze był w rzeszowskim żużlu sponsor. Oby RZESZÓW ( bez względu na początek nazwy ) gościł TORUŃ, TARNÓW, ZIELONĄ GÓRĘ, a nie KROSNO, ŁÓDŹ i LWÓW, a w skrajnym wypadku NIKOGO.
Pozdro.


           
Post 2 sie 2004, o 22:27
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
konrad napisał(a):
ps. gdzie mozna sciagnac ten kosmiczny hymn druzyny?? chyba babcia i przyjaciele to spiewa :) :P

Wlasnie ma ktos moze jakis link do tej piosenki, chetnie bym sobie w domu to pospiewal :P :P :lol: :lol: :lol:

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 2 sie 2004, o 22:44
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
Cytuj:
Dodałem małą sondę ciekaw jestem czy ważniejsza jest dla was nazwa , wyniki czy może kompromis tych dwóch rzeczy.


Jesli chodzi o ta sonde
Po pierwsze zaglosowalem na trzecia odpowiedz i powiem dlaczego.
Dla mnie zawsze to bedzie STAL RZESZOW i nie zmieni tego nawet nazwa najlepszej firmy swiata. Bede kibicowal STALI i mowil ide na STAL . Po drugie
wiadomo ze nazwa jest wazna tradycja itd ale jezeli mialbym ogladac zuzel w drugiej lidze i zeby klub nazywal sie STAL RZESZOW to wole zeby sie nazywala MARMA POLSKIE FOLIE i jezdzila w ekstralidze. Przeciez i tak wiadomo ze chodzi o nasza STAL
a nazwa jest na papierze w sercach zawsze bedzie STAL RZESZÓW !!!!

_________________
Obrazek
JEDZIESZZZ ZAWSZE Z NAMI


           
Post 2 sie 2004, o 22:44
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Oczywiście zgadzam się że sponsor wymaga ale można było pojść na kompromis jeżeli chodzi o nazwe... Wilmen oczywiście ten problem istnieje nie od dziś dlatego sam się dziwię że wcześniej nie został poruszony :?


           
Post 2 sie 2004, o 22:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
ja sam zagłosowałem na opcję 2 "Stal Marma Rzeszów" ponieważ według mnie nazwa zespołu(w uproszczeniu) oraz wyniki tworzą tradycję klubu(oczywiście jeszcze pare innych rzeczy) :D


           
Post 2 sie 2004, o 22:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 maja 2004, o 14:37
Posty: 16

Zobacz profil 
macieq napisał(a):
Dodałem małą sondę ciekaw jestem czy ważniejsza jest dla was nazwa , wyniki czy może kompromis tych dwóch rzeczy. :wink:

Mamy tradycje!!!


Zapomniałeś o jeszcze jednej pozycji : nazwa STAL, brak sponsorów, brak sekcji żuzlowej. Dobra opcja dla wszystkich którzy kochają akrobatykę sportową i zapasy.
Zastanawiam się co byłoby gdyby jakiś sponsor przeniósł sekcję do... Resovii. Czy Rzeszowianie przestali by chodzic na zużel ?


           
Post 2 sie 2004, o 22:59
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Zdzisław skoro takie jest twoje zdanie na ten temat to głosuj na opcję 3 przecież ja nie chciałem aby ta sonda była tendencyjna każdy głosuje według własnych poglądów ,
Jak to mówią punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia :lol:


           
Post 2 sie 2004, o 23:23
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Zastanawiam się co byłoby gdyby jakiś sponsor przeniósł sekcję do... Resovii. Czy Rzeszowianie przestali by chodzic na zużel ?[/quote]

Na poczatku istnienia Zuzlu w Rzeszowie mecze odbywaly sie na terazniejszej Resovi i jakos na STAL kibice dalej chodza ogladac mecze!!!


           
Post 3 sie 2004, o 00:27
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
na pupe a nie na reosvie... goscie z sovii nigdy by nam nie pozwolili krzyciez STAL a chyba z Was nikt nie darl by sie resovia.... eh w zyciu mi to przez gardlo nie przejdzie....pozdro

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 3 sie 2004, o 01:52
 


Wracajac do grupy z firmy Marma z flagami - mysle, ze panstwo Poltorak
uzyskaliby znacznie lepszy efekt, zatrudniajac jakies tanczace dziewczyny
w barwach Marmy oraz cztery ladne podprowadzajace, ktore
podprowadzaja zawodnikow, majac w rekach parasolki z napisem "Marma"
i podobny napis na ubraniach.

Marma mialaby znacznie lepsza reklame, a meska czesc publicznosci
dodatkowa atrakcje. :wink:


           
Post 3 sie 2004, o 05:53
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 00:09
Skąd: -ZMW-
Posty: 444

Zobacz profil 
Co do dziewczyn z parasolkami to najwyzsza pora zeby dzialacze pomysleli gdyz tylko u nas ich nie ma a na torach zuzlowej polski stalo sie to juz "zjawiskiem" utozsamiajacym ten rodzaj sportu Jezeli chodzi o Marme w moim odczuciu ta firma nie musi reklamowac sie na podkarpaciu bo nie ma takiej potrzeby dlatego sa inne sposoby reklamowania sie niz wchodzenie w nazwe klubu min plastrony kevlary reklamy na stadionie czasopisma program meczowy itd i ta firma to robi czy to nie jest wystarczajace ? przyklad chociazby Unia Leszno ktora od kilkunastu ?l lat wystepuje pod ta sama nazwa lub Unia Tarnow i jej glowny sponsor Rafineria Trzebinia tez nie weszli w czlon klubu reklamuje sie w inny sposob Docieniam/(iamy) to co Marma Polskie Folie zrobila w tym sezonie dla klubu i wsparla KK WIELKIE SLOWA UZNANIA jednak mozna sie spotkac z opiniami szczegolnie na wyjezdzie ludzi w stosunku do KK ze wiele osob zapomnialo o nazwie STAL RZESZÓW kojarza nas ze sponsorem co dla mnie ( dla nas) mile nie jest W tym roku przypada 60 lecie Stali klubem z tradycjami tego sie nie da kupic tak jak juz ktos napisal dlatego zyczyl bym nam wszystkim na ta przypadajaca okolicznosc niespodzianki w postaci barazy ew Ekstraklasy :) i awansu pilkarzy do 2 ligi i w nadchodzacym sezonie przystapienia do rozgrywek pod nazwa STAL RZESZÓW
ps Jezeli chodzi o ankiete to ten 1 glos jest moj Stal Rzeszów gorsze wyniki.. :) moze to dla niektorych wydac sie dziwne ale dla mnie nazwa Stal Rzeszów znaczy bardzo wiele
Pozdrawiam


           
Post 3 sie 2004, o 11:27
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Cytuj:
ps Jezeli chodzi o ankiete to ten 1 glos jest moj Stal Rzeszów gorsze wyniki.. moze to dla niektorych wydac sie dziwne ale dla mnie nazwa Stal Rzeszów znaczy bardzo wiele
Pozdrawiam

Szacunek dla ciebie Ramzy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi