Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Które miejsce zajmiemy w przyszłym roku?!?!?!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 sie 2004, o 15:15
 Które miejsce zajmiemy w przyszłym roku?!?!?!
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no wlaśnie które jesli jest temacik kto powinien odejsc a kto zostac no to tak samo mozemy sobie juz pisać które miejsce zajmiemy w przyszłym roku!!!!!!!!! czyz nie mam racji?!?!?!no bo dalej nie jest wiadome w której z lig bedziemy startowac... więc jesli usuniesz mi ten temat a powinienes go zamknac to tak samo zamknij ten kto powinien zostac a kto odejśc....!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 sie 2004, o 15:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
tylko ze tamten temat nie jest tak abstrakcyjny jak ten...


           
Post 10 sie 2004, o 15:21
 Re: Które miejsce zajmiemy w przyszłym roku?!?!?!


Fransik napisał(a):
no wlaśnie które jesli jest temacik kto powinien odejsc a kto zostac no to tak samo mozemy sobie juz pisać które miejsce zajmiemy w przyszłym roku!!!!!!!!! czyz nie mam racji?!?!?!no bo dalej nie jest wiadome w której z lig bedziemy startowac... więc jesli usuniesz mi ten temat a powinienes go zamknac to tak samo zamknij ten kto powinien zostac a kto odejśc....!!!!!


taaa, a ciekawe skad mamy wiedziec jakim skaldem bedziemy dysponowali...Ty naparwde nien widzisz roznicy? :shock:


           
Post 10 sie 2004, o 15:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Widze Fransik, że nudzi Ci się szalenie. Postaw się teraz na miejscu micsona, co zrobiłbyś z tak upierdliwym forumowiczem?

A co do miejsca w przyszłym roku. Rysuje się całkiem ładna wizja składu na nadchodzacy sezon. Jeśli wszystko pójdzie po myśli ludzi zajmujących się tym, w Rzeszowie będziemy mogli oglądać żużel na najwyższym poziomie.


           
Post 10 sie 2004, o 15:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Fransik jeszcze play-offy się nie skończyły.Ten sezon jeszcze trwa jeszcze 3 mecze, potem zima i wtedy klub będzie działał narazie chyba przewidzieć tego nie można :] jaką drużyne ułożął i czy będzie sponsor ...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 10 sie 2004, o 15:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
albo bydzie pierwsze albo bydzie ostatnie, albo coś po środku, jaki temat ("na czasie !!!") taki wpis :P

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 10 sie 2004, o 16:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Panowie my przecież mamy lekkie szanse na awans do e-ligi wystarczy że:

Przegrywamy w Gorzowie mniej niż 6 pkt.
Wygrywamy z Gdańskiem u siebie 8-) .
Sądze że Gorzów wygrywa z Lublinem 8-)
I conajmniej remisujemy w Lublinie 8-)
No i baraże a co w nich to sie będziemy później martwić. 8-)

A jak nawet nie awansujemy co jest raczej realne ale to tylko sport to sądze że w przyszłym sezonie bedziemy walczyć o pierwsze miejsce w I lidze (jeśli nie będzie kontuzji OBY ) to są szanse i to duże przecież jakby sie nasi nie połamali na początku sezonu to sądze żebyśmy sie nie musieli matrwić o baraże :)


Ostatnio edytowano 10 sie 2004, o 16:13 przez -Misiek-, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 10 sie 2004, o 16:13
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
jak się można wypowaidać które miejsce jak nie wiadomo w której lidze będziemy jeździć kto będzie jeździł z nami nawet nie wiadomo czy 1 liga w następnym sezonie będzie wyglądaćtak samo jak w tym to co można powiedzieć :/

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 10 sie 2004, o 16:59
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no to zamknijcie te temat i otwórzcie jak bedziecie uwazali ze jest na to pora.... juz widze jak zawala nam 3 mecze trojan albo tomek i w innym temacie w którym wpisujecie kto powinien odejsc a kto zostać zmienia się wasze zdanie..... poczekajcie az się skonczy sezon albo przynajmniej za 1 miesiąc otwórzcie te tematy bo ja wiem ze moj temat jes nie na czasie ale kto powinien zostac a kto odejśc też no bo jak pisałem zawali ktoś mecz to juz byscie go chcieli wywalac i na odwrót.... chyba ze Wy sobie lubicie gdybac... pozdro
do diamonda

wystarczylo by diamond nie usuwac mojego jednego postu w tym zalozonym nie na czasie temacie... i tyle albo dac jakis konkretny argument co do usunięcia mojego posta....

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 sie 2004, o 17:11
 


Fransik napisał(a):
juz widze jak zawala nam 3 mecze trojan albo tomek i w innym temacie w którym wpisujecie kto powinien odejsc a kto zostać zmienia się wasze zdanie.....


do kogo teraz pijesz? Ja na tym forum widze pojedyncze przypadki takiego zachowania jak Ty opisujesz, wiec nie wiem skad takie wnioski przyszly Ci do glowy :roll:

Koniec sezonu juz bardzo blisko, 3 ostatnie mecze przciez nie moga siwadczyc o tym, czy dany zawodnik nadaje sie do druzyny, czy tez nie! Ja juz teraz smialo moge powiedziec, ze nawet jak Trojan, Karol, Maciek, Tomek czy MIesiac walna "olimpijke" (w co nie wierze) w nastepnych spotkaniach to i tak bardzo chcailbym ich widziec przy hetmanskiej za rok!


           
Post 10 sie 2004, o 18:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
A co do miejsca w przyszłym roku. Rysuje się całkiem ładna wizja składu na nadchodzacy sezon. Jeśli wszystko pójdzie po myśli ludzi zajmujących się tym, w Rzeszowie będziemy mogli oglądać żużel na najwyższym poziomie.


A jednak :P ktoś coś wie :D W klubie nikt nic nie chc mówić...Diamond zgłosze sie do Ciebie na słówko na następnym meczu :lol:


           
Post 10 sie 2004, o 18:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Chłopie jak koniecznie chcesz założyć temat to załóź które miejsce zajmiemy w tym sezonie lub/i z kim będziemy jeździć w barażach ewentualnie :/

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 10 sie 2004, o 19:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Fransik tylko sezon jest praktycznie za nami, zostało 3 mecze więc raczej oceniać zawodników będzie się na pokroju całego sezonu i te trzy mecze raczej nie będą mieć wpływu na ocenę. Bo z tego co Ty napisałem można wywnioskować, że jak Maciek np. zrobi w Gorzowie 3 punkty (odpukać :P ) to trzeba go będzie wywalić. Różnica między tematami jest ogromna. :)


           
Post 11 sie 2004, o 14:28
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Zamykam ten temat bo jeszcze za wczesnie na rozmowy o nastepnym sezonie .... poza tym malo ludzi udziela sie w tym temacie.

Tworzy sie jkak bedzie na to pora

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi