Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Radio Transmisja Prosba


Wszystko o Stali Rzeszów


Jak wspominasz transmisje radiowe w radio VIA w latach 1998-2001?
Ankieta wygasła 3 gru 2004, o 16:22
byly swietne 21%  21%  [ 9 ]
byly bardzo dobre 38%  38%  [ 16 ]
byly przecietne 26%  26%  [ 11 ]
byly fatalne 10%  10%  [ 4 ]
nie pamietam 5%  5%  [ 2 ]
Liczba głosów : 42
Opcje      Szukaj
Post 13 lut 2005, o 05:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Pidi napisał(a):
Wczoraj o 16.00 na antenie radia Via była godzinna audycja w której gościli Marta Półtorak i Jasiu Stachyra. Niestety gdy włączyłem radio to już było po wszystkim i zdążyłem tylko usłyszeć, że Oni nas serdecznie na stadion w zbliżającym się sezonie zapraszają. Może ktoś z Was słuchał i jest w stanie coś więcej powiedzieć co wspomniani państwo mówili, w tym programie. Może ktoś to nagrał???



Ciekawe co Jasiu powiedzial,,, spasowali sie wkoncu czy nie spasowali.... :lol:

Nie wiecie w jakim radiu beda transmisje z meczy w nadchodzacym sezonie? Dobrze by bylo jakby Via - nawet wczoraj sprawdzilem i znowu sa online dostepni,.. mam nadzieje ze znowu sie cos nie spiepszy...

_________________
Leave Me Alone


           
Post 13 lut 2005, o 08:29
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie wiecie w jakim radiu beda transmisje z meczy w nadchodzacym sezonie? Dobrze by bylo jakby Via - nawet wczoraj sprawdzilem i znowu sa online dostepni,.. mam nadzieje ze znowu sie cos nie spiepszy


Jesli sie nie myle to umowa na transmisje byla podpisana na 2 lata a wiec w nastepnym roku bedzie tez przez via, i jesli chodzi przez internet to bede bardzo zadowolony bo narescie bede mogl posuchac przez internet a nie sprawdzac wyniki na internecie, albo sluchac jakas amatorke np. taka jak w Lublinie :wink: :P :P


Ide sprawdzic czy mi tez chodzi przez internet. :D :D


           
Post 13 lut 2005, o 10:58
 


western napisał(a):
Cytuj:
Nie wiecie w jakim radiu beda transmisje z meczy w nadchodzacym sezonie? Dobrze by bylo jakby Via - nawet wczoraj sprawdzilem i znowu sa online dostepni,.. mam nadzieje ze znowu sie cos nie spiepszy


Jesli sie nie myle to umowa na transmisje byla podpisana na 2 lata a wiec w nastepnym roku bedzie tez przez via, i jesli chodzi przez internet to bede bardzo zadowolony bo narescie bede mogl posuchac przez internet a nie sprawdzac wyniki na internecie, albo sluchac jakas amatorke np. taka jak w Lublinie :wink: :P :P


Ide sprawdzic czy mi tez chodzi przez internet. :D :D


yyyy, przeciez w ubieglym sezonie mozna bylo sluchac radio via takze przez neta :roll:


           
Post 13 lut 2005, o 10:59
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Rozgłośnia Katolickiego Radia Via 103,8 FM zaprasza wszystkich sympatyków "czarnego sportu" w Rzeszowie na audycję poświęconą drużynie Marmy. Odbędzie się ona w poniedziałek o godzinie 16:40. O przygotowaniach do nowego sezonu oraz planach mówić będą: Maciej Kuciapa, Karol Baran i Tomasz Rempała.

Warto przypomnieć, iż wszystkie tegoroczne spotkania żużlowców Marmy Polskie Folie będzie transmitować wspomniana rozgłośnia. Na pewno wiadomość ta ucieszy przede wszystkim tych kibiców, którzy nie mogą być ze swoją drużyną na meczach wyjazdowych.


http://www.stal.rzeszow.pl

:)


           
Post 13 lut 2005, o 18:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Cytuj:
Na pewno wiadomość ta ucieszy przede wszystkim tych kibiców, którzy nie mogą być ze swoją drużyną na meczach wyjazdowych


no ja mysle ze ucieszy tez tych ktorzy nie moga byc takze na meczach przy Hetmanskiej... :wink: :cry:

_________________
Leave Me Alone


           
Post 13 lut 2005, o 19:05
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Via ma w ogole przekaz internetowy? :roll: Bo jezeli nie to zastanawiam sie dlaczego, na pewno tacy jak Error czy inni woleli by posluchac chociaz transmisji radiowej niz pozniej ogladac sluche wyniki... :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 14 lut 2005, o 04:18
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Cytuj:
yyyy, przeciez w ubieglym sezonie mozna bylo sluchac radio via takze przez neta


A wlasnie sie mylisz ikonka itp byla ale przez internet nie dzialalo i to nie tylko mi bo duzlo osob nie mogloa sluchac przez neta, a moge nawet powiedziec ze nie spotkalem sie z osoba ktorej to dzialalo


           
Post 14 lut 2005, o 10:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
western napisał(a):
Cytuj:
yyyy, przeciez w ubieglym sezonie mozna bylo sluchac radio via takze przez neta


A wlasnie sie mylisz ikonka itp byla ale przez internet nie dzialalo i to nie tylko mi bo duzlo osob nie mogloa sluchac przez neta, a moge nawet powiedziec ze nie spotkalem sie z osoba ktorej to dzialalo


mi działała bodajze na ostatnim meczu w Gorzowie wygranym...wtedy na pewno przez neta słuchałem... :)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 lut 2005, o 10:58
 


Cytuj:
A wlasnie sie mylisz ikonka itp byla ale przez internet nie dzialalo i to nie tylko mi bo duzlo osob nie mogloa sluchac przez neta, a moge nawet powiedziec ze nie spotkalem sie z osoba ktorej to dzialalo


no to chyba jestem wybrancem :P

ja pdoobnie jak Kamil sluchalem co najmniej jeden mecz przez internet :twisted:


           
Post 25 mar 2005, o 08:39
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
A ja znowo mam problem z VIA. Niestety musialem zrobic format i VIA znowo pszestalo dzialac zainstalowalem znowo Nimo Codec 5.0 ale ostatnio chyba mialem jeszcze cos zainstalowanego. Teraz wyskakuje mi cos w typie ze takiego pliku nie znaleziono i ze moze byc za juz stary i niewazny i cos takiego "rtsp://194.42.120.67:7070/encoder/live.rm"
Mam pytanie jakie wy macie Codecki moze wiecie jakie sa potszebne zeby VIA chodzilo. Z gory Dzienki za pomoc


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ralf08 i 48 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi