Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 68  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Mecze towarzyskie


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 mar 2011, o 18:49
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Na jakich tłumikach jeździł Crump?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 27 mar 2011, o 19:06
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 mar 2011, o 17:40
Skąd: RZE
Posty: 137

Zobacz profil 
wszyscy jeździli na starych tłumikach

Crump widać ze gość ma talent do końca nie był jeszcze spasowany z torem ale myślę że w następnych meczach będzie przywoził same trójki!

_________________
:)


           
Post 27 mar 2011, o 19:13
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5741

Zobacz profil 
Na regulaminowych

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 27 mar 2011, o 19:57
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 694

Zobacz profil 
Bylem i widziałem jak Tarnów obnaża wszystkie foliowe braki. Prawda jest taka ze Kuciapa, Okoniewski i Lampart jeżdżąc u siebie nie mieli w ogole kontaktu z ekstraligą (no może poza 15 wyscigiem i wygraną Okonia z Ułamkiem) Reszta to robienie punktow na Kiełbasach i Rempałach. Jak tak dalej pójdzie to nie widze drużyny z którą foliowy team mógłby wygrac trzeci mecz u siebie (mniemam ze z Wrocławiem i Czewą dadzą rade).


           
Post 27 mar 2011, o 20:07
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2651

Zobacz profil 
tak po suchych wynikach z syfow patrzac ... jak vacul dostanie obywatelstwo i bedzie jezdzil jako junior to ... a bucz wzmocniona lingrenem moze namieszac a co do foliowego teamu
dobrze ze nikt nie spada :D
co do czewy to patrzac na dzisiejsze popisy lagutow to moze byc ciezko :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 27 mar 2011, o 20:27
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Pozwole sobie na odrobine refleksji dotyczacej dzisiejszego sparingu oraz ocene poszczegolnych zawodnikow.

Lee- przegrana z Vaculikiem i Ulamkiem to nie wstyd, pierwszy bieg troszke wolny, pozniej juz chyba dokonal odpowiednich korekt po ktorych byl bardzo szybki. bardzo dobry wystep (szkoda ze nie pojedzie w Niedziele, jego ptk zabraknie do zwyciestwa :( on chyba nie jest pussy, Kasper mu tylko glowa pokiwal :bat: )

Okon- sory ale musze to napisac bezbarwny "PARASOL",start i tyle. Wygrywa start i kraweznik a reszta po zew go objezdza, ostatni bieg juz zdecydowanie najlepszy. Sredni wystep, mysle ze z taka jazda to nie ta liga.

Majk- tu mysle ze komentarz zbedny, wiemy kogo dzisiaj pozostawil w pokonanym polu, kompletne zero startow, i zero na dystansie, caly tydzien trenowal, a tu przyjechali goscie z Tarnowa i pozamiatali majka u niego na podworku :kielb_pala: zobaczymy co pokaze w srode. Kiepsko Majk.

Crump- z biegu na bieg coraz lepszy, szukal optymalnej sciezki by byc szybszym, pozniej juz odstawial gosci dosc wyraznie, o niego jestem spokojny. bardzo dobry wystep

Kret- walka z torem jak i z motorem, bo z zawodnikami on nie walczy.

Dawid- albo to jest moje wrazenie albo on sie cofnal w rozwoju, to nie ten zuzlowiec, strasznie slabo. Brak formy, zamiast grac gwiazdora to troche pokory i wziasc sie do roboty !!!!!

Tarnow pokazal nam gdzie jest nasze miejsce, klasa sama w sobie. Foliowy team chyba po wczorajszych baletach nie mrawy :luzak: Mam obawy co do osiagniec w tym sezonie, patrzmy jak jada Laguty, Janowski, Jedrzejaki to my jestesmy pany pikusie

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 27 mar 2011, o 21:19
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Nie ma co Lamparta spisywac na straty .Mlody z niego chlopak .sezon jeszcze sie nie zaczal a narazie nie idzie mu tak jak pewnie sam oczekiwal.Martwi raczej slaba forma Macka i Rafala.Maltretowali tor przy hetmanskiej caly tydzien i jak narazie maly z tego pozytyw.Ogolnie Vaculik czy KAsper naprawde imponowali bardzo szybkim sprzetem i wybierali te koleiny po ktorych mozna bylo sie napedzic.

Druga sprawa to jaki imbecyl w granatowej marynarce wymyslil przepis ze po spotkaniu nie mozna wejsc pod parking?!Takie pomysly nie sluza propagowaniu tego sportu .


           
Post 27 mar 2011, o 21:49
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8397

Zobacz profil 
Tak z suchej punktacji wyglada ze druzyna poza Crumpem i Richardsonem jest cieniutka. Zreszta, czego oczekujemy od Kuciapy czy Kreta?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 mar 2011, o 21:53
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Tor buczakom nie przeszkadzał, może Kuciapa czy Lampart spodziewali sie bardziej przyczepnego - tak na usprawiedliwienia;p

U siebie coś wygramy, ale na wyjazdach to bedzie lanie i to tęgie.


           
Post 27 mar 2011, o 21:57
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lip 2009, o 02:25
Skąd: Obywatel swiata
Posty: 956

Zobacz profil 
Z taka forma to mamy tegie lanie, ale u siebie, w pierwszej kolejce. Bez Lee i pewnie obrazonego Fisher'a. Ktos mi powie, czemu ten ostatni nie trenuje u nas? Jest nam niepotrzebny?

_________________
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika!


           
Post 27 mar 2011, o 22:01
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1188

Zobacz profil 
Nie przesadzajmy z tym że jest tak źle. Ja od Kuciapy więcej nie oczekiwałem, Okoń zawsze miał dla mnie być zawodnikiem na 6-7 pkt i tyle zrobi. Wszystko zalezy od Harrisa, jesli będzie solidny to u siebie wygramy nie tylko z Tarnowem. Po tym co zobaczyłem to myśle że z Tarnowem o 5 miejsce będziemy walczyć. Dla samego nawet Crumpa warto przyjść ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 27 mar 2011, o 22:33
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Niestety nie dojechałem na sparing , defekt samochodu ;/.... a z tego co tu czytam, marnie nam pójdzie w tej E-lidze ....
Pierwszę pytanie...Czemu nie było Prokopa??? Drugie.... Ile metrów w przybliżeniu odstawał Łukasz Kret, bo te jego punkty to chyba z przypadku :D

_________________
ZKS


           
Post 28 mar 2011, o 07:43
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Trick napisał(a):
Dla samego nawet Crumpa warto przyjść ;)


Nic dodać nic ująć. Jak na pierwsze jazdy od ubiegłego roku to przyjemnie się patrzy na Jasona w akcji. Widać ten "jad" w jego jeździe.

Co do reszty to lepiej przemilczeć, no może Lee coś tak ujechał. "Warto" jednak napisać o Dawidzie bo jak on ma być mocnym juniorem to czeka nas czarna d...a. Chłopak masakrycznie słaby.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 28 mar 2011, o 08:05
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
ja się nie podniecam jednym sparingiem... bo często początek sezonu i sparingi w naszym wykonaniu średnio wychodziły, a potem w kolejnych meczach było różnie - raz lepiej, raz gorzej. Nie sądzę, żeby zawodnicy jechali też na całego, bo sparingi są po to, żeby m.in. potestować różne ustawienia, "rozgrzać" się przed sezonem, a nie od razu zabijać w walce o "punkty". Nie twierdzę, że drużyna już dziś ma medal, bo o to walczy się cały sezon, dlatego na teksty typu: o to mamy przewalone w Ekstralidze, to chyba ciut za wcześnie... pewnie w niektórych meczach będą baty, niektóre wygramy, ale co ma być, to będzie... sezon pokaże.

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 28 mar 2011, o 11:43
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sty 2005, o 01:12
Skąd: Rzeszów
Posty: 115

Zobacz profil 
Podsumowując wczorajszy sparing baaardzo słabo widze kariere tej druzyny w e-lidze, moze rico i crump
coś bedą działać ale nie spodziewajmy sie też cudów. Crump w ubiegłym sezonie mial 9 średnią w lidze,
chyba nie musze przypominac też o jego słynnych występach po sobotnich gp, jak dla mnie zawodnik na
10-12 pkt. na mecz, nie wiecej. Rico u siebie moze bedzie walił 10, ale na wyjazdach napewno juz mniej.
Wielka nadzieja i wczoraj nieobecny Harris - przewiduje ze do 10 pkt. max, kuciapa i okoń ehh może razem bedą w stanie
uciułać z 8 pkt na mecz... Zaś co do naszego najlepszego juniora i już przez niektórych okrzykniętego konkurenta janowskich
i pawlickich w elidze Dawida L. czas sie zatrzymał albo i cofnął, nie widze żadnego postępu.
Standard jak wyjdzie ze startu to bedzie 3pkt. jak nie to 0 i praktycznie bez walki, zawodnik typu okoń -
nie przypominam sobie jego jakiejkolwiek szarży o pierwszą pozycje poza biegiem juniorskim.
Pytacie sie czemu nie było wczoraj Prokopa- bo ten człowiek nie umie dobrze sie składać na łukach, stanowiłby
zagrożenie dla dublującego Vaculika czy Kasprzaka. Za tydzień bez Rico i jak juz ktoś wcześniej wspomniał
obrażonego Fishera, czego nas srogie lanie, przewiduje 35-55 minimum, nie wyobrażam sobie biegów typu
Kuciapa, Okoń - Pedersen, Andersen.

_________________
Obrazek


           
Post 28 mar 2011, o 12:14
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:54
Skąd: Dąbrowskiego
Posty: 440

Zobacz profil 
Wtedy 5:0 :D Andersen+Pedersen=Konflikt i nawet kasa ich nie pogodzi ^^ Nikuś wpakuje go w bande sędzia go wykluczy ,a Andersen karetką do szpitala...


           
Post 28 mar 2011, o 12:28
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
z tym Fischerem to jeszcze nic pewnego.Fakty sa takie ze czy pojedziemy z nim czy bez niego z Gorzowem bedzie ciezko dobic do 40.


           
Post 28 mar 2011, o 14:15
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Junior
Junior

Dołączył: 12 kwi 2008, o 16:59
Posty: 161

Zobacz profil 
Ale to kwestia tego, dlaczego zawodnik mający podpisany kontrakt nie jedzie w meczu, gdzie jest bardzo potrzebny?
Ciekawy jestem jak, w razie jego nieobecności, prezeska wytłumaczy jego absencję? "brak profesjonalizmu z jego strony"? :lol: znów będzie musiała strzelić jakąś bajeczkę na poczekaniu... i to jest właśnie "profesjonalizm" w jej wykonaniu...


           
Post 28 mar 2011, o 14:20
 Re: Mecze towarzyskie 2011 - Tarnów x 2
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Fisher zostal w Rzeszowie zatrzymany sila, tak wiec mamy brak profesjonalizmu, ale ze strony klubu. Wychodzi na to, ze ten sezon jedziemy skladem piecioseniorowym, w tym Kuciapa i Okon. Dodatkowo, zastanawia mnie podejscie Bombera, ktory nie ruszyl sie na zaden sparing/trening, wiec po nim cudow tez nie mozna sie spodziewac. Tak wiec poki co wyglada to wszystko bardzo slabo w przeciwienstwie do Czewy i Wrocka, ktorzy w sparingach i turniejach indywidualnych robia bardzo przyzwoite wrazenie.


           
Post 28 mar 2011, o 19:16
 Re: Mecze towarzyskie 2011
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
O co chodzi z tym Crumpem?! Zmienił styl po przejściu do Rzeszowa - czy co???

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 68  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 171 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi