Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Mecze towarzyskie


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 31 sty 2005, o 10:41
 


info dla niedowiarkow ;)

Cytuj:
Nie lada gratka czeka sympatyków Stali Rzeszów w ostatnich dniach marca. Na Hetmańską zawita bowiem Drużynowy Mistrz Polski - Unia Tarnów. Dwa dni później (24.03.2005r. - przyp.) dojdzie do rewanżu na stadionie w Mościcach. Rzeszowianie przed zbliżającym się sezonem udadzą się także do Torunia, gdzie zmierzą się z miejscowym Apatorem. Być może na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek do "Grodu Rzecha" przyjedzie Włókniarz Częstochowa.

"Na tydzień przed premierą chciałbym, aby przyjechał do nas Włókniarz Częstochowa. Mam nadzieję, że aura będzie łaskawa i w poszukiwaniu dobrych torów nie będziemy musieli wyjeżdżać zagranice. W razie potrzeby bierzemy pod uwagę włoskie Terenzano, bo tor w Lonigo jest przebudowywany" - powiedział w wywiadzie dla Nowin - Janusz Stachyra.

http://pozytywnewibracje.pl/serwisy/zuzel/ - ma sie rozumiec :P


           
Post 31 sty 2005, o 22:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Chcialbym zauwazyc, ze w zeszlym roku nawet oficjalna strona Stali mowila o sparingu z Unia, o ktorym wiedzial... tylko autor tekstu. :)

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 1 lut 2005, o 14:35
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 29 gru 2003, o 17:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 69

Zobacz profil 
a czy nie lepiej by było aby jakikolwiek sparing odbyl sie w dniach w ktorych ludzie nie chodza do pracy albo przynajmniej kiedy mlodziez nie chodzi do szkoly np w piatek albo w weekend


           
Post 1 lut 2005, o 20:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
mmaly napisał(a):
a czy nie lepiej by było aby jakikolwiek sparing odbyl sie w dniach w ktorych ludzie nie chodza do pracy albo przynajmniej kiedy mlodziez nie chodzi do szkoly np w piatek albo w weekend

Wiesz ja na to nie patrze bo jak jest sparing to ja i tak wole ze szkoly zrezygnowac :wink:

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 4 mar 2005, o 11:26
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Przy obecnej pogodzie ciezko bedzie wyjechac na tor w marcu, a tym samym pod znakiem zapytania stoja zaplanowane sparingi. Pozostaje miec nadzieje, ze w Toruniu bedzie lepsza pogoda i przynajmniej tam nasza druzyna pojezdzi.


           
Post 4 mar 2005, o 13:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
mmaly napisał(a):
a czy nie lepiej by było aby jakikolwiek sparing odbyl sie w dniach w ktorych ludzie nie chodza do pracy albo przynajmniej kiedy mlodziez nie chodzi do szkoly np w piatek albo w weekend


Po pierwsze sparingi są bardziej dla samych zawodników niż dla kibiców, a po drugie jedzie się wtedy kiedy pasuje drugiej drużynie lub kiedy jest dobra pogoda :P


           
Post 4 mar 2005, o 18:59
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
cytat:
a czy nie lepiej by było aby jakikolwiek sparing odbyl sie w dniach w ktorych ludzie nie chodza do pracy albo przynajmniej kiedy mlodziez nie chodzi do szkoly np w piatek albo w weekend

pewnie ze lepiej, ale jesli chcielibysmy odjeźdzac kilka sparringow w dniach wolnych od pracy lub szkoly to liga musialaby ruszyc koncem kwietnia :D

żużel ostatnimi czasy chronicznie cierpi na brak wolnych terminow,
choc moze po zlikwidowaniu eliminacji do GP sytuacja troszke ulegnie poprawie.

sprring to sparing, najwazniejsze zeby zrobic przetarcie po zimowej przerwie. reszta schodzi na drugi plan.

w tym roku obserwuje ze liga brytyjska na prawde szybko zaczyna. z reugly pierwsze mecze ligowe to okolo polowa marca. a juz jutro inuguracja sezonu na wyspach mecz: Rye House v King's Lynn (A10 Trophy), w poniedzialek pierwszy powazny turniej - memorial Cravena ( powraca po kilku latach) ,
przyszly tydzien pod znakiem press day w kazdym klubie i pod tasme panowie, i tak w koleczko do konca października, eh a u nas zima za oknem, ale co maja powiedziec Szwedzi...u nich pierwsze charce za okolo 5 tygodni :D

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 12 mar 2005, o 09:50
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Sparing z Częstochową odwołany, z Tarnowem pewnie będzie to samo. :(

Myślę, że GKSŻ może już przesunąć o tydzień rozpoczęcie sezonu :/ niestety. Także prawdopodobnie pierwszy meczem w 2005 roku będzie wyjazd do Lublina.

P.S W poniedziałek, najpóźniej wtorek zapadną decyzje, gdzie nasza drużyna pojedzie trenować - to chyba jedyna pozytywna wiadomość :|


           
Post 12 mar 2005, o 12:06
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ja tam sie ciesze, ze sezon sie opozni... :lol:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 12 mar 2005, o 12:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Heh! Mam pomysl!: Kazdy niech wezmie z domu suszarke do wlosow i na tor!!! :lol: :lol: :lol:
No coz na pierwszy mecz pojedziemy do Lublina.
Nie ma to jak zwyciestwo na inauguracje sezonu i to jeszcze na wyjezdzie 8-) :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 12 mar 2005, o 13:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Sparing z Częstochową odwołany, z Tarnowem pewnie będzie to samo. :(

Myślę, że GKSŻ może już przesunąć o tydzień rozpoczęcie sezonu :/ niestety. Także prawdopodobnie pierwszy meczem w 2005 roku będzie wyjazd do Lublina.

P.S W poniedziałek, najpóźniej wtorek zapadną decyzje, gdzie nasza drużyna pojedzie trenować - to chyba jedyna pozytywna wiadomość :|


do meczu zostało 21 dni...wiec co sie moza stac przez 21 dni:P ?? moze to spłynac i znowu zasypac :wink:
Choc rzeczywiscie prognozy są niezodawalajace... wg. onetu:P jutro ma jeszcze padac snieg... w pon i wtorek cisza 0 stopni :wink: moze cos spłynie...sroda 3 stopnie i deszcz..juz lepsza temperatura, czwartek 8 stopni i deszcz...sniego coraz bardziej topnieje...piatek 10 stopni i deszcz...snieg topnieje w zawrotnym tepie :D niestety za tydzien w sobote znowu snieg...;;/ :wink: zobczymy jak poźniej jeszcze rzeczywiscie przy tych tempaeraturach jak np. w piatek sniegu by zeszło, to moze ten sobotni nie byłby taki zły, a jesli poźniej by nie padało..bedzie dobrze 8-) w tamtym roku nasi jeździli od 5 marca...pogoda była znakomita, a tu odwołai pierwsze spotkanie z Lublinem 8-) wiec moze teraz bedzie na odwrót :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 12 mar 2005, o 15:16
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Z tego co mówił dziś Inglot 8-) to w poniedziałek tor zostanie odsnieżony :)


           
Post 12 mar 2005, o 16:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Z tego co mówił dziś Inglot 8-) to w poniedziałek tor zostanie odsnieżony :)


a z tego co mowila pani w pogodzie to w srode ma zwnou sypac :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 12 mar 2005, o 16:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ramelow napisał(a):
kezman napisał(a):
Z tego co mówił dziś Inglot 8-) to w poniedziałek tor zostanie odsnieżony :)


a z tego co mowila pani w pogodzie to w srode ma zwnou sypac :)


A co ma jedno do drugiego? 8-)

P.S To dziwne bo ja dziś też oglądałem pogode w TV i ma padać jeszcze jutro, a później przez tydzień nie. Tzn. do środy ma być mróz, a później nawet 10 stopni ciepła. Taką samą pogodę znalazłem na onecie, który w ostatnim czasie odziwo się nie myli.

Jak ktoś dawno nie był na stadionie - http://stal.rzeszow.pl/news//fullnews.php?id=892 :P


           
Post 12 mar 2005, o 16:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Ramelow napisał(a):
kezman napisał(a):
Z tego co mówił dziś Inglot 8-) to w poniedziałek tor zostanie odsnieżony :)


a z tego co mowila pani w pogodzie to w srode ma zwnou sypac :)


A co ma jedno do drugiego? 8-)

P.S To dziwne bo ja dziś też oglądałem pogode w TV i ma padać jeszcze jutro, a później przez tydzień nie. Tzn. do środy ma być mróz, a później nawet 10 stopni ciepła. Taką samą pogodę znalazłem na onecie, który w ostatnim czasie odziwo się nie myli.

Jak ktoś dawno nie był na stadionie - http://stal.rzeszow.pl/news//fullnews.php?id=892 :P


a tyle, ze szkoda roboty :) mnie z wiadomych powodow nie martwi opoznienie rozpoczecia sezonu, ale jak bedzie mecz to przezyje :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 12 mar 2005, o 16:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Cytuj:
który w ostatnim czasie odziwo się nie myli.


W ostatnim czasie trudno bylo sie pomylic:P caly czas bylo zimnoo i padal snieg, taka pogode to sam moge przewidziec 8-) zobaczymy czy im sie sprawdzi pogoda na ten tydzien\:)

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 22 mar 2005, o 19:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Czy ktoś ma jakieś nowe wiadomości, na temat
meczów sparringowych??? Interesuje mnie szczegó-
lnie, ten planowany w Toruniu,czy jest jeszcze ak-
tualny, czy nie? Ale i inne też mnie interesują. Jak
ktoś, coś by wiedział, to proszę napisać.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 22 mar 2005, o 19:27
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
blackmann napisał(a):
Czy ktoś ma jakieś nowe wiadomości, na temat
meczów sparringowych??? Interesuje mnie szczegó-
lnie, ten planowany w Toruniu,czy jest jeszcze ak-
tualny, czy nie? Ale i inne też mnie interesują. Jak
ktoś, coś by wiedział, to proszę napisać.
Przypuszczalnie nasze asiory wychodzą z założenia ze nie sa potrzebne im żadne mecze sparingowe. Objadą 2 treningi (jutro i za tydzien) i pełni optymizmu przystąpią do meczu z Górnikami :lol:
Mogliby pogadac np. z Ostrowem który juz trenuje u siebie i cos pojechac razem.


           
Post 22 mar 2005, o 22:56
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sie 2004, o 16:07
Skąd: NM
Posty: 68

Zobacz profil 
micson napisał(a):
blackmann napisał(a):
Przypuszczalnie nasze asiory wychodzą z założenia ze nie sa potrzebne im żadne mecze sparingowe. Objadą 2 treningi (jutro i za tydzien) i pełni optymizmu przystąpią do meczu z Górnikami :lol:
Mogliby pogadac np. z Ostrowem który juz trenuje u siebie i cos pojechac razem.

No zobaczymy na torze, czy im 2 treningi wystarcza...oby wystarczyly
Pozdrowienia


           
Post 24 mar 2005, o 06:29
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
A ja mam pytanie czy wiadomo cos z sparingami. czy dzialacze mysla o jakichs czy co. Wszyscy juz zaczynaja sparingi a u nas jak narazie cicho :? :?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi