Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Gadżety Klubowe ZKS STAL RZESZÓW


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 sie 2006, o 10:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 sie 2006, o 12:58
Skąd: Babica
Posty: 9

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
Ty już sobie lepiej szalika nie kupuj :evil:
i niekompromituj się wiecej takimi wpisami :!:


Ej Matanol nieźle pojechałeś po tej lasce !!
Hmmm...ale może ona chciała dobrze. W sumie to już nik nic nie poradzi, że szalik jej ukradli. Mogła uważać, a nie w szaliku do szkoły łazić.

_________________
Obrazek


           
Post 17 sie 2006, o 11:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Ramzy napisał(a):
speedway fans

szczegolnie jak nie masz praw autorskich :wink:

a tak do tematu, pytanie najprawdopodobniej do Damona, chyba ze ktos inny by sie za to wzial, czy planowana jest trzecia edycja szalikow?

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 17 sie 2006, o 12:09
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wiem ze sie kobiet o wiek nie pyta ale ile Ty masz latek? i gdzie to do szkoly chodziłas z tym szalikiem? eh

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 23 sie 2006, o 18:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sty 2005, o 14:59
Skąd: varsovia
Posty: 96

Zobacz profil 
Co jakiś czas ktoś się dopomina szalika takiego jaki ma KK, jednak nie udaje się zebrać odpowiedniej ilości chętnych na reedycję... Może w zamian udałoby się zebrać chętnych i złozyć zamówienie na szalik "dwudrużynowy"... Na pewno kojarzycie szaliki dwóch zaprzyjaźnionych drużyn (pół szalika jedna, pół druga, plus jakieś mądre zdanie ;) ). Moja propozycja: zgłosić pomysł (oczywiście jeśli uzyska poparcie na naszym podwórku..) na forum ROW Rybnik (wydaje mi się najodpowiedniejszym klubem na wspólny szalik) i jeśli tam też będzie ok to myslę, że nie bedzie wtedy problemem zebranie tych np. 45 chetnych w dwóch miastach... Czekam na Wasze zdanie w tym temacie...

_________________
Dopóki na Hetmańską nie wróci Stal, nie wrócę tam i ja


           
Post 23 sie 2006, o 20:07
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Quam.ill napisał(a):
Moja propozycja: zgłosić pomysł (oczywiście jeśli uzyska poparcie na naszym podwórku..) na forum ROW Rybnik (wydaje mi się najodpowiedniejszym klubem na wspólny szalik) i jeśli tam też będzie ok to myslę, że nie bedzie wtedy problemem zebranie tych np. 45 chetnych w dwóch miastach... Czekam na Wasze zdanie w tym temacie...

Leze... :D Takie szale sie robi jak jest zgoda pomiedzy dwoma klubami, ale pomiedzy naszym a rybnickim nie ma nawet zadnego ukladu i pewnie nigdy nie bedzie... :D

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 23 sie 2006, o 20:51
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Quam.ill napisał(a):
Co jakiś czas ktoś się dopomina szalika takiego jaki ma KK, jednak nie udaje się zebrać odpowiedniej ilości chętnych na reedycję... Może w zamian udałoby się zebrać chętnych i złozyć zamówienie na szalik "dwudrużynowy"... Na pewno kojarzycie szaliki dwóch zaprzyjaźnionych drużyn (pół szalika jedna, pół druga, plus jakieś mądre zdanie ;) ). Moja propozycja: zgłosić pomysł (oczywiście jeśli uzyska poparcie na naszym podwórku..) na forum ROW Rybnik (wydaje mi się najodpowiedniejszym klubem na wspólny szalik) i jeśli tam też będzie ok to myslę, że nie bedzie wtedy problemem zebranie tych np. 45 chetnych w dwóch miastach... Czekam na Wasze zdanie w tym temacie...


Szanuje twoja propozycje. Ja do Rowu nic nie mam no ale nigdy bym niechcial miec szalika dwóch drużyn dla mnie to jest :lol: :lol: :lol: smieszne zobaczymy jak inni na to :D


           
Post 23 sie 2006, o 21:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
A ja proponuje z Unią T :D:D:D przynajmniej barwy te same :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 23 sie 2006, o 21:15
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sty 2005, o 14:59
Skąd: varsovia
Posty: 96

Zobacz profil 
Cytuj:
pomiedzy naszym a rybnickim nie ma nawet zadnego ukladu i pewnie nigdy nie bedzie...


To może pora na układ właśnie... chyba, że uważasz, że w speedway'u na to nie ma miejsca... nie chcę tego zestawiać z piłarskimi zgodami/niezgodami bo stąd już niedaleko do niefajnych akcji między kibicami... Jak narazie kibiców stać tylko na gromkie "na kolana" jak się udało Unię rozjechać, a nie pomyślałeś jak mógłby wygladac mecz między drużynami, które mają, jak to nazwałeś "układ"?? Podałem Rybnik bo to pierwsza drużyna jaka przyszła mi do głowy w związku z tym... nie chcę wyznaczać nowej mapy Polski wg układów kibiców żużla...

_________________
Dopóki na Hetmańską nie wróci Stal, nie wrócę tam i ja


           
Post 23 sie 2006, o 22:18
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ja pitole co za pomysly idz sobie zrob z rekinica najlepiej i wejdzcie do dupy rybnikcim kibicom ( nie wszystkim) pa bo legła:D:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 24 sie 2006, o 08:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Kiedyś w temacie o polskiej mentalności pisaliśmy dużo o kontestacji wszystkich i wszystkiego, zgoda była jak nic, jacy to ONI są źli.

Powyższy przykład - propozycja Quam.ill'a - spotyka się z odzewem rodem z "Konopielki" Redlińskiego. "Po co nam prąd? Maszyna? Upierze? Hyyy. A co to, moja mi wyprać nie może? A kto mnie pod pierzynę wlezie? Maszyna???"

Krytyka wszystkich nowych pomysłów, mających na celu w jakikolwiek sposób uczynienia kroku naprzód w celu promocji żużla, klubu, jego barw, przywiązania do barw klubowych - o zgrozo - w grnie tych "największych" kibiców Stali doprowadza mnie do pasji.

Nie róbmy nic, siedźmy, dziubmy słonecznik, w najlepszym wypadku krzyczmy ambitne "na kolana", buczoki, albo sędzia ch,i krytykujmy tych, co cokolwiek chcą zrobić... Czyż nie jest to "takie polskie"?
Do wyborów - po co? Skutek znamy.

Ale jest nam źle. Naród pokrzywdzony przez wszystko i wszystkich. A najbardziej przez samych siebie.

I wcale nie chodzi mi tu tylko o ten "łączony szalik".

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 24 sie 2006, o 10:32
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Vince, madrego po szkolach to i dobrze posluchac. Dobrze prawisz.


           
Post 24 sie 2006, o 13:50
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
bardzo przepraszam ale jak 2 powyzsze osoby nie zrozumiałay mnie no to nic na to nie poradze a wiecie co siedziec i pisac tlyko na forum to niektorzy umieja bardzo dobrze...

teraz napisze dlaczego nie z ROWEM OKA???

po pierwsze pamietacie jak kilka lat temu tak Ci kochani kibice z ktorymi jedna osoba wyszła z propozycja zrobie szalika, razem z kibicami z WISŁOKi?( niech mnie ktos poprawi bo nie pamietam i moglem sie pomylic) "wjechali" na nasz stadion przez co KIBICE STALI KTÓRZY BYLI NA STADIONIE nie wiedzac co sie dzieje usuwali sie im z drogi?

wiem zaraz ktos mi wyjedzie ale oni chcieli ustawki z kibolami z pilki którzy byli obecni na stadionie i do zuzla nie mieli nic....

ale ONI SIEDZIELI z tymi kibicami z ktorymi jedna osoba wyszła z propozycja zrobienia szalika....

ja wiem ze jest kilka osob zaprzyjaźnioncyh z rekinica i innymi osobami z Rybnika ale tak jest chyba wszedzie prawda? no prawie

nastepna rzecz jak ktos juz wychodzi z taka propozycja to co napisze posta i reszta ma sie tym zajać? i wielki z niego nie wiadomo co bo wyszedł z propozycja a my "wielcy" kibice STALI RZESZÓW pojechalismy po nim??

Rybnik zawsze uwazalem lepsza ekipe od Naszej i czasem naprawde na wyjeździe lub tutaj to jest tylko i wylacznie wg mnie lizanie pupy.... a jezeli kogos bardzo obrazilem bo pojechaem po nim jak tylko moglem to przepraszam ale jak masz jakis pomysł to nie rzucaj tylko hasła tylko wex sie od razu do roboty ( jak wiekszosc by sie dajmy na to zgodziła)

heh teraz ja tylko nie pojedzcie po mnie...

kiedys bylem na barazach buczoki - gdansk z Ramelowem z TOba jeszcze KII? i Diamond? kurde nie pamietam i tak extra ekipa przyjechali do Nas tez sie fajnie rozmawialo i wogole i co moze zrobimy szalik sobie z nimi? bo grupka 4 5 osob ma dobre kontakty z nimi?

jeszcze jedno rzecz tak porobmy sobie szaliki z Rowem itd itd... a nawet nie mamy flagi konkretnej...


i niech mi ktos wytlumaczy jakby miala wygladac nie wiem zgoda? (raczej takie rzeczy sa w pilce) z inna ekipa zuzlową? i jaka druzyna wg WAS mogla by miec ze STALĄ???? tylko prosze popatrzcie na to jak jestescie na stadionie a nie na forum

i jeszcze jedno nawet nie wiem kto zalozyl ten temat ale gadzety marmy polskie heh smich i tyle za kilka lat bedzie np jedynka i co gadzety jedynki? hihi

a jeszcze co krytukujecie mnie pewnie za to ze naciskalem na ludzi o $$ na oprawe tak?? chcialme tylko zeby byla extra i tyle ale nie siedzialem na forum i wpadlem na tak banalny pomysl by zebrac kase na oprawe DZIEKI WAM... a to tez mi troche czasu zajeło oj duzo...

MaK: Fransik! Uzywaj kropek, przecinkow, wielkich liter. Czegokolwiek. Prosze! Bo ja przeczytalem 1/3 posta i mialem dosc.

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 24 sie 2006, o 13:57
 


a pamiętacie niby z zgode z Motorem (dla nie zorientowanych TŻ Lublin ;) ) :D

a jak sie skończyła wiadomo :lol:


           
Post 24 sie 2006, o 14:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Fransik, jak zwykle pojechałeś Joyce'm :lol: , musiałem sobie ze trzy razy przeczytać. No i z 73% rozumiem :lol:

Jesli chodzi o twoją inicjatywę z oprawą - już dawno "zabiłem" CI brawo. Oby więcej takich.

Ale skąd to się wzięło? Z pomysłu, który rzuciłeś na forum. Gdyby Cię olano, zapewne nie bawiłbyś się w to.

Tu nie chodzi o sprawę tego szalika, sprawa jest szersza. Dużo szersza...

Chodzi o to, że wszystko powstaje z pomysłu. Słyszałeś kiedyś o "burzy mózgów?" Poczytaj...

A czy to szalik, czy czapka, czy majtki; czy z ROWem, Unią czy Izolatorem, czy flaga, plakat czy jeszcze coś innego - to kwestia wtórna.

Ale najłatwiej przecież krytykować...

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 24 sie 2006, o 20:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sty 2005, o 14:59
Skąd: varsovia
Posty: 96

Zobacz profil 
ok. jako, że w sumie to ja wsadziłem kij w mrowisko to postaram się sprecyzowac tą kwestię.
Cytuj:
nastepna rzecz jak ktos juz wychodzi z taka propozycja to co napisze posta i reszta ma sie tym zajać? i wielki z niego nie wiadomo co bo wyszedł z propozycja a my "wielcy" kibice STALI RZESZÓW pojechalismy po nim??

wydaję mi się, że normalną koleją rzeczy jest to, że najpierw należy jakikolwiek pomysł poddać szerszej dyskusji. Dlatego rzuciłem pomysł na forum. Zastanów się jakbyś zareagował (Ty i nie tylko Ty), jagbyś zobaczył np. flagę łączoną na meczu... przyszedł byś pewnie do mnie i powiedział: świetna robota, że sam zorganizowałeś flagę bez pustego gadania na forum...
To akurat, że podałem przykład ROW-u nie znaczy, że będę się kurczowo tego trzymał... chciałem poprostu abyśmy na forum tą sprawę omówili. Wcale nie mam nikomu za złe, że ma inne zdanie od mojego (fajnie by było gdyby sposób wypowiedzi był bardziej cywilizowany... bo mi naprawdę wystarczy, że ktoś napisze: nie podoba mi się pomysł, bo..., nie musicie jechać po mnie jagbym zaproponował łączenie meczu Stali z wystawą psów rasowych...
ps.
Cytuj:
ja wiem ze jest kilka osob zaprzyjaźnioncyh z rekinica i innymi osobami z Rybnika

nie znam ani jednej osoby z Rybnika a z Rekinicą zamieniłem może raz "dwa słowa" na forum. ROW przyszedł mi do głowy z innych powodów...

Na koniec chciałbym dodać jedno: Przedyskutujmy temat ew. układu/zaprzyjaźnienia, jeśli pomysł znajdzie poparcie to ok, jeśli nie to będzie temat jasny... może nawet warto temat osobny założyć odnośnie tej kwestii... ja pisałem tutaj bo tylko o szaliku chciałem napisać...
pzdr

_________________
Dopóki na Hetmańską nie wróci Stal, nie wrócę tam i ja


           
Post 24 sie 2006, o 20:14
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
ROW ma nas gleboko w czterech lieterach, a my po raz kolejny mamy dac powod do lizania tych czterech liter?

Mnie tam ROW ani grzeje, ani ziebi podejrzewam, ze jak i wiekszosc... 8-)

Nigdy nawet nie bylo spotkania (melanzu) jakiegos wiekszego pomiedzy kibicami obu klubow, a co dopiero zgoda... :D

Zeby robic takie szale to w moim udczuciu pomiedzy nami, a ROW'em musialaby byc jakas wieksza sympatia, liczne spotkania, imprezy... Poza tym ciekawy jestem kto by pojechal bezinteresownie zalozmy na mecz: Rybnik - Wrocław po to by im pomagac, dopingowac ROW i reprezenotwac Rzeszow...

Najpierw wezmy sie za swoje podworko... W przeciagu ostatnich kilku lat powstalo ok. 80 szalikow, ktore kibice sobie sami zrobili i to tylko i wylacznie dzieki inicjatywie kilku osob, podobnie jak z koszulkami... Nie mowiac o tym, ze nie ma nawet flagi klubowej z prawdziwego zdarzenia, rzadko kiedy sie pojawia oprawa, a o dopingu nie wspomne, a Wy juz o szalikach laczonych, nie wiem komu i na co potrzebnych myslicie...

Kazdy czegos chce, ale jak przyjdzie by sam sie tym zajal, sam podzwonil, popytal, ponegocjowal, pozbieral zamowienia i kase, po czym to rozdal to chetnych nie ma... Kazdy tylko patrzy na gotowe...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 24 sie 2006, o 23:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Ehh zgoda to nie tylko to, że sobie fajne szaliczki i czapeczki na zime zrobią dwie drużyny, zanim coś takiego dojdzie to musi się coś wydarzyć co połączy dwie drużyny, a nie tylko to ,że ostatnio z Rybnikiem nie ma spięćto zróbmy sobie szalik na "zgode" Tobie się to może podobać, a ktośz Rybnika może dać Ci za to w pysk bo sobie tego nie życzy. Takie szaliki to może sobie robić Legia z Pogonią, ale popatrz jak te ekipy sięw spierają i pomyśl co my mamy wspólnego z Rybnikiem oprócz tego, że jeździmy w jednej lidze (do końca tego sezonu)

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 25 sie 2006, o 00:10
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
http://www.forum.row.rybnik.pl/viewtopi ... b1986466dc
:wink: :lol:
ps.nie moglem sie powstrzymac.Dajcie spokoj z jakimis zgodami...


           
Post 25 sie 2006, o 01:49
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no to widac gosc podal przyklad ROWU na forum Rybnika co lizanie pupy ? komu?

podał ROWu to pojechałem po nim bo najpierw jak sie napisze( ok poczatek to jets napisanie czegos na forum rzucenie hasła) to trzeba jeszcze pomyslec co bylo kilka lat wstecz a nie to co jest teraz? ( a co jest takiego by robic szaliki)?

jak DAMON napisał zajmijmy sie wlasnym podworkiem a nie szalikami z innymi klubami!!! jak chcesz to idz sobie zrob sam z kims innym wcale bym sie nie ździwil jalbys na STALI go stracił od kiboli... i sorry ale by mnie to nie grzało bo ich kumple kilka lat wstecz ... a zreszta

jeszcze jedno vincent wiesz wiem ze poczatek to ok rzuci haslo i zobaczyc co inni ale od razu z zrobieniem szali? to ja Wam moge napisac 5 tys pomysłow czego brakuje itd.... na stadionie co brakuje kibicom i co wtedy bede extra bo rzucielm hasło?

ok juz pisze

za mało kibiców STALI RZESZÓW ma szaliki speedwya ( resovia) trzeba cos wiecej pisac?

mało ludzi i gleboko w pupce maja doping trzeba cos pisać? nie

bardzo duzo ludzi ( pomijajac Ciebie Vega i za to szacunek) ma w dupie to czy bedzie oprawa czy nie czy pokazemy sie jakos lepiej od buczokow , ale np gdy sie rozdaje serpentyny to na srednio 100 osob z 5 moze ich tylko nie chce.... eh

nie ma flagi konkretnej cos wiecej? moge zalzocy temat fotki sie rzuci jakie by komu pasowaly kazdy by napisał jaka chce i mozna zamawiac ale $$

nie ma sie kto konkretnie wziasc za KK za skladki itd...

jak jestesmy anty buczokom mozna by cos dla smiechu na nich wymyslec flage lub nie wiem ( pomysly mile widziane) co np swiniaka puscic na meczu z podpisem CHLIB:P;)

zoorganizowac chociazby zbieranie kasy do puszek i PYRA WACEk musial tez by o tym wspomniec kilka razy ze cchcemy sie pokazac zuzlowcom i zeby O NAS WSZYSTKICH MOWILI TAK EXTRA... wiadome przy wejdsciu na stadion 0.50 zł i co zbawiło by to kogos?

jakby polowa z tych rzeczy byla na STALI wtedy wszystko nie pisalo by sie na forum tylko czesc mozna przeniesc na stadion ludzie by widzieli i BYSMy wspolnie WSZYSCY dolaczali sie do super widowiska na STALi a nie grono dajmy 50 osob...

a i jeszcze napisze tutaj cos jak nie bedzie w tym temacie zmiany, mianowicie gadzety mpf kogo one obchodzą? a jak kogos obchdzoa niech mi napisze ze mu na nich zalezy itd... z milą checią z nim zamienie kilka zdan..

i mozna by jeszcze napisac czego nam brakuje...

a do tego goscia z tym szalikiem wiesz moze o tych rzeczach co napisałem moze nie wiedziałes i chciales blysnac ale naprawde jest duzo wazniejszych rzeczy zwiazancyh ze STALA RZESZOW i z tym co wyzej napisałem a nie robienie szalika z jakas inna druzyna... heh

heh dobrze seba wspomnial jakas zgoda z tz ok mogla by byc bo tz to nie motor a kibole sie od nas odcinaja ale ludzie bądzmy powazni..

JESZCZE JEDNO dalem kilka przykładów i hm ciekawe czy chodz 1 uzytkownik nie wiem sprobował by mi jakos pomoc go spełnic sproboweac zrealizowac...

przeciez najpierw trzeba rzucic hasło..... no to czekam na WASZE opinie i chec wspolpracy jak taki jestem beee bo po gosciu pojechałem....


p.s. w mojej krwi jest torche %% ale jak nie roszumie ktos czegos to na PW zapraszam i mu wyjasnie:) prosze mi zacytować czego nie rozumiecie:D dobranoc


p.s. jesszcze do tej flagi laczonej na meczu jakbym zareagował wiesz jakbys ja mial nagle nie wiem skad zrobiona to bym Ci podszedł i powiedzial sciagnij to a jak nie to mialym Cie gleboko w czeterach literach i sie nawet do Ciebie nie przyznawał...

a link z tymi pozdrowieniami to co to ma być....?

i jeszcze mi sie tak nasunela jedna mysl do MAKA

nie wiem czy to czytasz nie wiem czy by sie to sprawdziło.. ( na derbach raczej napewno) ale rzucamy w ch....;) serpentyn odpalamy race i w tym momencie powinen spiker lub Ty Mak namawiac ludzie do rzucenia 50 gr do puszek ( my w tym czasie chodzimy, najlpeije panny) napisałem 50 groszy bo to nie jest nie wiaodmo jaki majatek i nakrecac ludzi, ze np "pamietajmy zawsze zuzlowcy chwala nas ze moga jeździc dla tak wspanialej atmosfery, dla kibiców ktorzy wspomagaja ich dopingiem, dla extra widowiska które w tym moemencie fundują nam ( zbierana kasa na forum ale haslo forumowicze nie pasuje) ;) czlonkowie z KK oraz zaprzyjeźnieni " itd cos podobnego mowic i ze to wszystko co przed chwila bylo nie zrobi sie samo i kazdy kto chce kto moze y dorzucil sie w jakiejs czesci...

wiecie co zreszta ja to pitole... ja nie mam 10 mozgow dostepow do mikrofonu do przypilnowania KK itd itd... sie rozpisałem tylko po co? cos to da?

jeszcze jedno wtedy co zbierałem kase na derby od pewnej osoby bardzo znanej na forum padło pytanie... czy mi sie chce wogole jeszcze cos robci organizowac....? ja mu odpowiedziałem ze TAK bo to sa derby i dla mnie jest bardzo wazne by sie pokazac lepiej od rywali zza miedzy a gdy coraz wiecej osob bedzie mialo to w pupce i miec pretensje do mnie ze to robie tak ze sie narzcucam to niech mi pomoze by bylo lepiej... a jak nie wypali to sobie siade z dziewczyna obok krzesełek i nie pozostanie mi nic innego jak wspominac stare dobre czasy...

jeszcze jedno do Pana z szalikiem...

chcesz przedyskutowac sprawe ze zgodami( ukladami) tak??? napisz mi z jakim klubem moze to byc podaj argumenty i Ci zaraz odpowiem... pa

sorry nie musze Ci odp na dzien dzisiejszy nie widze takiego klubu a jak chcesz wiedziec np jakiego klubu nie lubie to dla mnie sa to:

1 miejsce wiadome:)
2 miejsce hm gniezno jak ktos chce wiedziec napisze na PW
3 miejsce o dziwo RYBNIK a reszta mi zwisa i powiewa to jest wg mnie ale nie mialem niestety okazji zobaczyc reakcji ( kibiców) innych dr-uzyn ale to sa tylko i wylacznie wg mnie

poprawka 2 gorzow 3 gniezno 4 rybnik

kurde kolejny edit heh

Vincent sorry wytlumacz mi na PW zabiles mi brawo i jeszcze jedno do mnie było to że moze potrafie tylko krytykować??? heh macie napisalem kilka pomytsłow i ciekawe czy na tym sie skonczy hehe

a co do tego ze rzucilem na forum sorry rzuciłem wiedzialem ze robie cos od razu konkretnie i mialem nadzieje ze sa jeszcze ososby którym na czyms zalezy... ale nie wypadałem z glupim pomysłem o szalik;P;)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 25 sie 2006, o 03:03
 


Fransik napisał(a):
heh dobrze seba wspomnial jakas zgoda z tz ok mogla by byc bo tz to nie motor a kibole sie od nas odcinaja ale ludzie bądzmy powazni..

a jak już tak bardzo chcecie sobie robić jakieś zgody układy czy Bóg wie co, "przefarbujcie" sie na Marme tak jak to np. w Lublinie teraz kibicują TŻ-owi zróbcie sobie szale, flagi, koszulki itd Marmy i wtedy naróbcie zgód ile wlezie np. Marma-TŻ Lublin, Marma-Intar Ostrów, Marma-RKM Rybnik, Marma-KSŻ Krosno a co za tym idzie szale łączone flagi itd :lol:

tylko co bedzie jak Marm(t)a odejdzie :roll:

pzdr :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: speedway54 i 61 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi