Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Gadżety Klubowe ZKS STAL RZESZÓW


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 sie 2006, o 07:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
"pamietajmy zawsze zuzlowcy chwala nas ze moga jeździc dla tak wspanialej atmosfery, dla kibiców ktorzy wspomagaja ich dopingiem, dla extra widowiska które w tym moemencie fundują nam


Jeszcze mi powiedz, że w to wierzysz... :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 25 sie 2006, o 10:07
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Sa zuzlowcy, dla ktorych kibice sa naprawde bardzo istotni, a sa i tacy, ktorzy jezdza tylko dla pieniedzy.


           
Post 25 sie 2006, o 10:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
To tak jak u ludzi :twisted:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 25 sie 2006, o 11:24
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
brzycho ja tylko pisalem co mozna mowic do ludzi na stadionie by ich zahecic do rzucenia groszy do puszek a jakby widzieli fajajn oprawe to chyba by to zrobili a tak to zuzlowcy musza tak mowic i dobrze ze tak robia bo wtedy ludzie sie mobilizuja:)

seba heh nikt ne bedzie sobie pod marma zadnych ukladow robił...zreszta pisalem zeby byc powaznym;)

mialem nic nie pisac heh

no wlasnie jeszcze jedno piszesz zeby sobie robic marme dajmy marma odchodzi i dalej na fourmjest temat gadzety mpf hehe jutrp bedzie kker i co zakladamy o kkerze? pojutrze media martk i znow cos innego...?

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 25 sie 2006, o 11:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Fransik na całe szczęście mądrzy ludzie wpadli na pomysł edycji m.in. nazw tematów i ową nazwe można bezproblemowo zmienić.

_________________
Obrazek


           
Post 25 sie 2006, o 12:47
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
tak na cale szczescie i nikt tego nie zmienil heh ale zaczyna mnie to pstrykac juz...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 25 sie 2006, o 13:49
 


Fransik napisał(a):
seba heh nikt ne bedzie sobie pod marma zadnych ukladow robił...zreszta pisalem zeby byc powaznym;)

mialem nic nie pisac heh

no wlasnie jeszcze jedno piszesz zeby sobie robic marme dajmy marma odchodzi i dalej na fourmjest temat gadzety mpf hehe jutrp bedzie kker i co zakladamy o kkerze? pojutrze media martk i znow cos innego...?

ale ja jestem poważny :lol: :lol: :wink:

Maaaarma Poooolskie Folie lalalalalalala

EDIT: jeszcze mi sie przypomniał jakiś wyjzad z 2003 i gromkie Jasol Rzeszów Jasol!!! :lol: :lol:


           
Post 25 sie 2006, o 14:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
"Stal Westa trenuje,
czasu nie marnuje
i drużynę dobrą ma!"

:lol:

To był "gadżet"!

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 25 sie 2006, o 15:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Nigdy nawet nie bylo spotkania (melanzu) jakiegos wiekszego pomiedzy kibicami obu klubow, a co dopiero zgoda... :D

Hmmm. No dobra, nie wszyscy muszą wszystko wiedzieć. :roll: Bez komentarza. :)

Damon napisał(a):
Poza tym ciekawy jestem kto by pojechal bezinteresownie zalozmy na mecz: Rybnik - Wrocław po to by im pomagac, dopingowac ROW i reprezenotwac Rzeszow...

Ekhem. :roll: Również bez komentarza. :)

Takie szaliki nie będą w ogóle miały możliwości realizacji. Głównie chodzi o piłkę. W szczegóły mi się nie chce wchodzić. ROW - Górnik - Wisłoka to chyba mówi wszystko. ;) Wcześniej ktoś tam powiedział, że układy w żużlu są niemożliwe. A ja spytam kto widział szalik Sparta - Falubaz - Wybrzeże?

Fransik napisał(a):
ja pitole co za pomysly idz sobie zrob z rekinica najlepiej i wejdzcie do dupy rybnikcim kibicom ( nie wszystkim)

Po pierwsze - zejdź ze mnie. Po drugie - moja sprawa jakim klubom kibicę i kogo lubię. A po trzecie - już się tak nie napinaj, bo wreszcie pękniesz.

I jeszcze punkt regulaminu.

2.11 Uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych załatwia się prywatnymi wiadomościami (PW)
Widać, że jednak się nie załatwia. Albo użytkownicy sobie z tego g... robią. Po raz kolejny muszę czytać dwa razy co forumowicz Fransik ma na myśli i i tak ciężko to pojąć. Wydaje mi się, że regulamin jest od tego, aby go przestrzegać. Nieważne, czy jest to kolega admina/moderatora, czy nie.

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 sie 2006, o 15:42
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Rekinica napisał(a):
[2.11 Uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych załatwia się prywatnymi wiadomościami (PW)
Widać, że jednak się nie załatwia. Albo użytkownicy sobie z tego g... robią. Po raz kolejny muszę czytać dwa razy co forumowicz Fransik ma na myśli i i tak ciężko to pojąć. Wydaje mi się, że regulamin jest od tego, aby go przestrzegać. Nieważne, czy jest to kolega admina/moderatora, czy nie.

A to malo razy - nawet publicznie - fransik byl upominany? Czy administratorzy maja go zbanowac za brak tychze znakow? To by sie dopiero raban o zamykanie ust zrobil!


           
Post 25 sie 2006, o 16:50
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no to mnie zbanujcie jak macie problem heh tylko ze wtedy 95% uzytkownikow by musiala dostać bana za chocby pisanie nie na temat i to nie tylko jeden raz...

i co to miały byc te cytaty damona? bo nie rozumie? chcialas moze uswiadomic wszystkim uzytkownikom ze takie rzeczy mialy miejsce? i co blysnelas czyms?

i jeszcze jedno MY najpierw sie zajmijmy swoim podworkiem a poźniej sobie myslcie juz szalikach i melanzach z rekinica i ludzmi z rybnika hehe

a ten ktos kto zalozyl temat u Was na forum to pewnie jakis dzieciak kolejny lizacy wam pupe

a jak musisz czytac 2 razy to dobrze bo z czytania napewno sie glupszym nie jest;0; :lol:

i wiecie co od dzis sproboje dac sobie siana z wpisami w niektorych tematach a ktos jak np mysli ze nie mam argumentow piszac niektore rzeczy albo uciekilem to zapraszam na PW i jeszcze jedno prez niektore wpisy niektorych osob to naprawde sie wszystkiego odechciewa...

jeszcze jedno napisalas zeby z Ciebie zszedl... moja odp

sorry ale nigdy bym napewno na ciebie nie probowal siasc... :lol: :D

cvieq nie martw sie ja sobie daje spokoj .....

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, o 17:01 przez Fransik, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 25 sie 2006, o 16:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
a jak musisz czytac 2 razy to dobrze bo z czytania napewno sie glupszym nie jest;0; :lol:


Więc czas najwyższy żebyś zaczął czytać swoje posty, najlepiej kilkukrotnie. Kiedyś Twoje posty były naprawdę bardziej zrozumiałe. A póki co stają się Gadżetem Marmy Polskie Folie ;) To tak żeby nie było, że nie na temat :P

_________________
Obrazek


           
Post 25 sie 2006, o 18:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
co to miały byc te cytaty damona? bo nie rozumie? chcialas moze uswiadomic wszystkim uzytkownikom ze takie rzeczy mialy miejsce? i co blysnelas czyms?

Nic nikomu nie uświadomiłam. Przecież nic nie napisałam. Jeżeli dla Ciebie posty pisane są po to, żeby zabłysnąć, to gratuluję poczucia humoru.

Fransik napisał(a):
i jeszcze jedno MY najpierw sie zajmijmy swoim podworkiem a poźniej sobie myslcie juz szalikach i melanzach z rekinica i ludzmi z rybnika hehe

:shock: Wydaje mi się, że każdego prywatną sprawą jest to, gdzie chce "melanżować", w jaki sposób i z kim. Tobie raczej nic do tego.

Fransik napisał(a):
a ten ktos kto zalozyl temat u Was na forum to pewnie jakis dzieciak kolejny lizacy wam pupe

Coś takiego. Uważasz, że poza miłością do własnego klubu nikt pozytywnie nie może się wyrazić nt innego klubu? Ludzi z innego miasta? Polan, MiK, Tomek_Ch też liżą tyłek kibicom ROW-u? Ja też? Bo byłam na derbach?

Fransik napisał(a):
a jak musisz czytac 2 razy to dobrze bo z czytania napewno sie glupszym nie jest;0; :lol:

Zależy co się czyta. :roll:

Fransik napisał(a):
jeszcze jedno napisalas zeby z Ciebie zszedl... moja odp

sorry ale nigdy bym napewno na ciebie nie probowal siasc... :lol: :D

Taki mądry człowiek, z tyloma pomysłami i nie zrozumiał przenośni. Coś takiego. ;) Nie będę odpowiadać w Twoim stylu, bo to ani czas, ani miejsce. No i przede wszystkim, żeby zniżyć się do poziomu tych postów, musiałabym się chyba położyć na dywanie.

Żeby było w temacie, to powiem, że strasznie podoba mi się idea prowadzona w klubie z Ostrowa, gdzie na rynek zostanie wypuszczona limitowana seria szklanek do piwa z wizerunkami ostrowskich żużlowców. Również w Poznaniu potrafią zadbać o kibica i tak w niedzielę, bramy stadionu będą już otwarte od 13:30, a wszyscy przybyli o tej porze będą mogli na żywo oglądać zawody F1 z udziałem Kubicy na ustawionym telebimie.

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 sie 2006, o 20:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sty 2005, o 14:59
Skąd: varsovia
Posty: 96

Zobacz profil 
Czasem mam wrażenie, że albo ja nie piszę po polsku albo ktoś polskiego nie zna....

Komentarz do słów osoby pt. Fransik

Cytuj:
bo najpierw jak sie napisze (...) to trzeba jeszcze pomyslec co bylo kilka lat wstecz a nie to co jest teraz?


Wybacz ale nie śledze porachunków piłkarskich kibiców i nie studiuję ich historii, zwłaszcza jeśli chodzi o ligę 3 albo 4... Zdaje sobie sprawę, że wszelkie nieporozumienia wśród piłkarskich kibiców mogą i stają na przeszkodzie oficjalnym porozumieniom kibiców innych dyscyplin sportowych...

Cytuj:
moze o tych rzeczach co napisałem moze nie wiedziałes i chciales blysnac ale naprawde jest duzo wazniejszych rzeczy zwiazancyh ze STALA RZESZOW i z tym co wyzej napisałem a nie robienie szalika z jakas inna druzyna... heh


j.w. Wcale nie zależało mi na "błyskaniu" ;) i zdaję sobię sprawę, że jest dużo ważniejszych rzeczy... i rzeczywiście własne podwórko należy stawiać na pierwszym miejscu, ale nie wyklucza to ew. porozumień między klubami.

Cytuj:
p.s. jesszcze do tej flagi laczonej na meczu jakbym zareagował wiesz jakbys ja mial nagle nie wiem skad zrobiona to bym Ci podszedł i powiedzial sciagnij to a jak nie to mialym Cie gleboko w czeterach literach i sie nawet do Ciebie nie przyznawał...


nie wiem czy nie wychwyciłeś "elementu satyry" we fragmencie mojego poprzedniego posta... podkreślam po raz któryś - najpierw omówienie sprawy na forum potem wykonanie. Wiem, że często sie na słowach kończy, ale pasowało by się trzymać pewnej kolejności.

Cytuj:
chcesz przedyskutowac sprawe ze zgodami( ukladami) tak??? napisz mi z jakim klubem moze to byc podaj argumenty i Ci zaraz odpowiem...


chciałbym przedyskutować, ale chciałbym by głos zabrało więcej osób niż dwie... jedna sprawa... fajnie by było gdybyś był (i nie tylko ty) nieco bardziej wyrozumiały w tym temacie i jeśli masz wiedzę jaki klub z jakim by nie przeszedł to napisz. Można zrobić wstępna selekcje. I nie zrozum mnie źle, że koniecznie chcę, choćby jutro, wejść w układ z jakimkolwiek klubem, a najlepiej z ROW-em. Nie jestem jedynym kibicem Stali i zdaje sobie sprawę, że moje sypmatie klubowe nie pokrywają się z sympatiami pozostałych. Cieszyłbym się, gdybyś Ty także potrafił zrozumieć, że nie każdy będzie rozpamiętywał do końca swoich dni jakiejś akcji kibiców piłkarskich, co przekreśli szansę na przyjazne stosunki pomiędzy klubami. Resztę napisałem przy pierwszym cytacie...

Prawie koniec...
Postaram się krótko. Szanuje osoby, które zajmują się oprawa, zbierają kasę i organizuja. W tym miejscu duży plus dla Ciebie. Jeśli chodzi o moje "działanie" to niestety moje miejsce zamieszkania (Kraków), nie pozwala mi na wielę. Staram się tak organizować (praca/szkoła) bym mógł być na meczach co nie zawsze sie udaje, cięzko mi więc jest zająć się "fizyczną" organizacją jakichkolwiek rzeczy... a jesli chodzi o szalik (łączony czy normalny), to jeśli pomysł zyskałby poparcie (a już wiadomo, że nie zyska...) mógłbym zająć się realizacją, o ile sprawe finansową musiałbym powierzyć komuś z KK, bo wiem że potrzebne jest zaufanie do osoby zbierającej, a ja nie jestem w KK, ani wiele osób mnie osobiście nie zna...
ok to tyle. sorki za rozpisanie, mam nadzieje, że coś rozjaśniłem. I jeszcze jedno, jesteśmy po jednej stronie - mniej agresji!!!

_________________
Dopóki na Hetmańską nie wróci Stal, nie wrócę tam i ja


           
Post 25 sie 2006, o 21:39
 


Quam.ill napisał(a):
jeśli masz wiedzę jaki klub z jakim by nie przeszedł to napisz. Można zrobić wstępna selekcje

umarłem :lol: :lol: normalnie umrałem teraz :lol:

a tak wogóle po co Wam zgoda czy układ z jakimkolwiek klubem?? :D


           
Post 26 sie 2006, o 02:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sty 2005, o 14:59
Skąd: varsovia
Posty: 96

Zobacz profil 
hmm...nie miałem na myśli rzeczy oczywistych... chodziło mi o jakiś kolejny przykład z zamierzchłej przeszłości, o którym nie koniecznie trzeba wiedzieć...

Cytuj:
umarłem normalnie umrałem teraz

spoczywaj w pokoju...

czytaj dokładnie posty a zrozumiesz, że nikt się tu nie domaga układów. Po prostu propozycja do omówienia...

_________________
Dopóki na Hetmańską nie wróci Stal, nie wrócę tam i ja


           
Post 26 sie 2006, o 10:43
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
mialen nic nie pisac ale gosciu to nie chodzi o pilke ich koledzy z ktorymi siedzieli kibice ROWU w tym tez i rekinica prawdopodobnie "wpadli" na zuzel... i nie mam czasu bo jade na mecz to tylkotak szybko

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 26 sie 2006, o 10:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
tłumacza! to co napisał człowiek wyżej potrafi zrozumieć chyba tylko i wyłącznie autor tego postu. tu nie chodzi o piłke tylko o rekinicy kolegów, którzy weszli na żużel :P

_________________
Obrazek


           
Post 26 sie 2006, o 11:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
Starałam się pięć razy czytać to, co napisał Fransik i zrozumieć. No za cholerę nie umiem. Coś tam jest o moich kolegach i o wpadaniu. Nie wiem czy dobrze kumam, ale być może chodzi o zeszłoroczny mecz PO. I to, że w stronę KK leciały zawinięty serpentyny, kamienie itd. a niektórzy z naszego sektora mieli problem do miejscowych. A dlaczego mieli? Ano dlatego, że przed meczem do busa z ROW-u wpadła grupka Stalowców z piłki i skroiła co nieco (jakieś koszulki, szalik, flagę?) w barwach. Stąd ich "ale". Szkoda, że oni nie rozumieją, że piłka to jedno, a żużel to drugie - w Rzeszowie. Wybacz Fransik, ale ja chyba lepiej wiem kto jest moim kolegą, a kto nie.

/edit
Właśnie przeczytałam PW od Fransika i z fragmentów, które zrozumiałam :P wynika, że chodzi mu o ludzi z Dębicy. Nie wiem kiedy Ty widzałeś panoszących się na Waszym stadionie ziomków z Wisłoki. Byli z nami w zeszłym roku na PO i siedzieli cały mecz w klatce. Doping z ich strony również był taki sobie. No i nie podobało im się nasze kulturalne zachowanie. Może powinni zrozumieć, że to jest żużel, a nie piłka... Swoją drogą bardzo mili ludzie. ;) Szczególnie jeden... kolega. :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 26 sie 2006, o 13:04
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Rekinica napisał(a):
Damon napisał(a):
Nigdy nawet nie bylo spotkania (melanzu) jakiegos wiekszego pomiedzy kibicami obu klubow, a co dopiero zgoda... :D

Hmmm. No dobra, nie wszyscy muszą wszystko wiedzieć. :roll: Bez komentarza. :)


Faktycznie melanz w kilka osob to jest to o co mi chodzilo... 8-)

Cytuj:
Damon napisał(a):
Poza tym ciekawy jestem kto by pojechal bezinteresownie zalozmy na mecz: Rybnik - Wrocław po to by im pomagac, dopingowac ROW i reprezenotwac Rzeszow...

Ekhem. :roll: Również bez komentarza. :)

Takie szaliki nie będą w ogóle miały możliwości realizacji. Głównie chodzi o piłkę. W szczegóły mi się nie chce wchodzić. ROW - Górnik - Wisłoka to chyba mówi wszystko. ;) Wcześniej ktoś tam powiedział, że układy w żużlu są niemożliwe. A ja spytam kto widział szalik Sparta - Falubaz - Wybrzeże?

Otoz to, dlatego nie ma sensu klawiature scierac na rzeczy, ktore nie beda mial miejsca przynajmniej w najblizszej przyszlosci...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 39 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi