Wyniki:
1. Robert Kasprzak - Unia Leszno SSA (3,2,3,3,3) 14
2. Przemysław Pawlicki - Unia Leszno SSA (2,3,3,3,3) 14
3. Adrian Gomólski - KM Ostrów (3,3,3,2,2) 13
4. Mateusz Szczepaniak - CKM Włókniarz Częstochowa SA (1,3,1,3,2) 10
5. Borys Miturski - CKM Włókniarz Częstochowa SA (0,d,2,3,3) 8
6. Marcin Jędrzejewski - ŻKS Polonia Bydgoszcz SA (3,2,1,0,2) 8
7. Michał Łopaczewski - ŻKS Polonia Bydgoszcz SA (2,2,2,1,1) 8
8. Mateusz Szostek - Marma Stal Rzeszów SA (2,1,2,1,2) 8
----------------------------------------------
9. Dawid Lampart - Marma Stal Rzeszów SA (u,3,0,1,3) 7+3
10. Szymon Kiełbasa - Unia Tarnów ŻSSA (3,1,1,1,1) 7+2
11. Rafał Fleger - KŻ Kolejarz Opole (1,1,2,2,d) 6
12. Maciej Piaszczyński - KM Ostrów (1,2,d,2,d) 5
13. Sławomir Pyszny - RKM Rybnik (3) 3
14. Bartosz Szymura - RKM Rybnik (2,0,0,0,1) 3
15. Sławomir Dąbrowski - KŻ Kolejarz Opole (0,d,1,2,d) 3
16. Grzegorz Szyszka - KSM Krosno (1,1,t,0,0) 2
17. Kacper Gomólski - TŻ Start Gniezno (1) 1
18. Marcin Liberski - KŻ Orzeł Łódź (0,0,0,-,-) 0
19. Emil Idziorek - KM Ostrów (0) 0
20. Tadeusz Kostro - Unia Tarnów ŻSSA NS
Do finału w Rybniku (15 sierpnia) awansuje czołowa ósemka zawodników. Nie jedzie kontuzjowany Kamil Zieliński, którego zastępuje Bartosz Szymura.
Po trzech startach z zawodów wycofał się Marcin Liberski.
Bieg po biegu:
1. Jędrzejewski, Łopaczewski, Fleger, Dąbrowski
2. Gomólski, Szostek, Piaszczyński, Lampart (u/w)
3. Kiełbasa, Szymura, Szyszka, Liberski
4. Kasprzak, Pawlicki, Szczepaniak, Miturski
5. Lampart, Jędrzejewski, Szyszka, Miturski (d)
6. Szczepaniak, Łopaczewski, Szostek, Szymura
7. Gomólski, Kasprzak, Fleger, Liberski
8. Pawlicki, Piaszczyński, Kiełbasa, Dąbrowski (d)
9. Pawlicki, Szostek, Jędrzejewski, Liberski
10. Kasprzak, Łopaczewski, Kiełbasa, Lampart
11. Pyszny, Fleger, Szczepaniak, Piaszczyński (d)
Za Szyszkę, który dotknął taśmy startuje Pyszny.
12. Gomólski ,Miturski, Dąbrowski, Szymura
13. Szczepaniak, Gomólski, Kiełbasa, Jędrzejewski
14. Miturski, Piaszczyński, Łopaczewski, Idziorek
Idziorek za Liberskiego, który wycofał się z zawodów.
15. Pawlicki, Fleger, Lampart, Szymura
16. Kasprzak, Dąbrowski, Szostek, Szyszka
17. Kasprzak, Jędrzejewski, Szymura, Piaszczyński (d)
18. Pawlicki, Gomólski, Łopaczewski, Szyszka
19. Miturski, Szostek, Kiełbasa, Fleger (d)
20. Lampart, Szczepaniak, K.Gomólski, Dąbrowski (d)
Kacper Gomólski za Marcina Liberskiego.
Bieg dodatkowy o 9. miejsce:
21. Lampart, Kiełbasa (d)
Defekt na starcie Kiełbasy.
Źródło:
http://live.sportowefakty.pl/zuzel1.htmOj nie tak miało być...