Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona

Odpowiedz w temacie

IMP i MIMP


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 wrz 2005, o 19:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Cytuj:
który zajął tylko 2 punkty


chyba zdobył tylko dwa punkty :D :wink:


           
Post 2 wrz 2005, o 19:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Dawid pojechał bardzo dobrze, przywożąc trzy dwójki i dwie trójki. Zajął 3 miejsce i pojedzie w finale. Widać, że ma sprzęt dobrze przygotowany, co musi cieszyć przed meczem z Rybnikiem.
Paweł zajął 6 miejsce, co przy jego obecnych problemach sprzętowych jest rezultatem dobrym. Szkoda biegu 15, ale cóż - będzie rezerwowym w finale, może będzie miał okazję pojechać w zawodach, może ktoś (odpukać) złapie kontuzję.
Mamy jednego juniora w finale, a jednego rezerwowego, co daje w sumie dwóch na zawodach - kiedy ostatnio mieliśmy dwóch juniorów w Finale MIMP?


           
Post 2 wrz 2005, o 19:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
kiedy ostatnio mieliśmy dwóch juniorów w Finale MIMP?

Napewno w tamtym stuleciu :P


           
Post 2 wrz 2005, o 20:04
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2336

Zobacz profil 
Stachyra znów ładnie się zaprezentował ale znając realia finał go przerośnie i będzie pewnie poza dziesiątką. Bardzo się cieszę jednak że dziś Dawid pokazał "ząb". Szkoda Miesiąca, ale od dwumeczu z Lubline przeżywa jakiś kryzys sprzętowy. Mam nadzieję że badania nie wykażą jakiegoś poważniejszego uszczerbku na zdrowiu Pawła po tym upadku, bo takie rzeczy czasem nie wychodzą od razu, chociaż na pewno mocno odczuł to na swojej skórze.

_________________
Obrazek


           
Post 2 wrz 2005, o 21:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Rudy wszedł nie wierze :) Swoje Rempała, ładnie Stachyra, Nowaczyk -, chyba najwiekszy pechowiec turnieju., gdyby nie defekt rowniez mialby 11 puntów. Ale to już historia :) Awansowali ci co mieli awansowac i nasz Mario który wyleciał jak filip z konopii i zostawił w tyle zwycięsce BK Pawlaszczyka, 2 w SK Miesiąca, finaliste IMEJ Siopka czy Marcina Jagusia. Mysle że finał dla niego to i tak sukces. Wkońcu ma chłopak 19 lat, moze cos z niego jeszcze bedzie? Zobaczymy w niedziele z Kajochem i Balińskim jr. spokojnie powinien dać rade. Ael to inny wątek i inne forum ;)

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 3 wrz 2005, o 10:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Bardzo ładnie Dawid, pokazał że znajduje się w dobrej formie, troszke gorzej Paweł bo jednak szkoda tego upadku, ale najważniejsze jest to że nic mu sie nie stało :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 4 wrz 2005, o 13:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
tor istotnie byl trudny, robily sie koleiny i byl dosc mocno przyczepny, (w Opolu nie padalo, wiec tak przygotowano tor) chlopakom wyrywalo kierownice, w wiekszosci biegow jechali na niewylamanym motocyklu. liczyl sie start , a wiadomo , ze to mocna strona Stachyry. po 10 biegu sedzia przeprowadzil gruntowne rownanie toru i od tej pory bylo o wiele lepiej. Miesiac upadl sam

nie rozumiem troch tego toku myslenia:

cytat:
miscon roznie to jest na torze trudno okreslic z relacji internetowej czy pawel zawinil czy moze podrzucilo go na jakiejs chopie i to spowodowalo upadek

wychodzi na to ze dziura na torze przewraca zawodnikow, a nie oni sami sie przewracaja. Miesciac wszedl ostro w luk, jechali blisko siebie i zabraklo umiejetnosci na trudnym torze. zaparkowal w dechy ale szybko sie podniosl. szkoda szansy , bo jechal na drugim miejscu za Rempala.

dla Stachyry nie widze zadnych szans w finale. 12-16 miejsce

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 28 wrz 2005, o 10:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
W niedziele finał ;) Byc moze wystąpi jednak w nim Paweł. Marcin Jankowski który awansował z półfinału z Opola w dniu 20.09 mial dosc grozny upadek na MDMW stad nie wystąpił w finale MDMP w Rzeszowie a watpliwe ze pojedzie w niedziele aczkowliek nie ma jeszcze oficjalnego info.

Nie wystapi takze Rajkowski ale on awansowal z drugiego polfinalu w Grudziadzu wiec za niego pojedzie Baranski.


           
Post 30 wrz 2005, o 13:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Za http://www.pawelhlib.pl
Cytuj:
Z powodu kontuzji Pawła (pono- wnie prawy bark), którą spowodo- wał Kuba Śpiewanek podczas wtorkowego treningu nasz zawo- dnik nie wystartuje w finale DMŚJ oraz w niedzielnym finale IMPJ w Toruniu.


MIMP = IMPJ ??

_________________
Obrazek


           
Post 30 wrz 2005, o 15:19
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
cvieQ napisał(a):
MIMP = IMPJ ??


Rownac to sie nie rowna, ale na pewno autorowi o te impreze chodzilo.


           
Post 30 wrz 2005, o 15:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
W takim razie jeżeli chodziło o tą samą imprezę, to czy przypadkiem nie oznacza to, że Paweł Miesiąc nie będzie tylko rezerwowym podczas tej imprezy?

_________________
Obrazek


           
Post 30 wrz 2005, o 16:15
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Chcialem odpowiedz na to pytanie zawrzec w poprzednim poscie, ale sam nie wiem.

Caly problem polega bowiem na tym, ze Hlib awans do finalu uzyskal bez koniecznosci startu w polfinale. Kto zastapi go w takiej sytuacji? Jest to pewnie okreslone jakims punktem regulaminu, ale ja go nie znam. Nie ma tez na stronie PZM-otu zadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Natomiast regulamin rozgrywek o IMP i MIMP wiesza mi sie przy probie jego otwarcia. Nie bardzo wiem, dlaczego. Moze ktos inny sprobuje i rozjasni nam sytuacje? Tu jest link: http://pzm.pl/regulaminy/k_7/119_123.pdf.


           
Post 30 wrz 2005, o 19:38
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Paweł Miesiąc wystartuje w zawodach pod numerem 15. :wink:


           
Post 30 wrz 2005, o 19:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Na przeglądzieżużlowym.pl w składzie na finał MIMP pod numerem 15. jest Paweł Miesiąc.
Więc chyba (oby) wszystko się wyjaśniło.
Patrząc na obsadę zawodów, można mieć nadzieję na miejca Pawła i Dawida w pierwszej połówce. Ale przed finałem srebrnego kasku też niewielu stawiało na Pawła Miesiąca, który był drugi. :)
Mam nadzieję i wierzę, że Paweł będzie na podium, a Dawid w pierwszej dziewiątce.

EDIT:
Kezman mnie ubiegł, bo za bardzo się rozpisywałem :P


           
Post 30 wrz 2005, o 19:45
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
ja licze, ze przy Pawle bedzie Kuzniar i wszystko potoczy sie tak jak nasz byly trener zaplanowal ;) szczegoly w TZ :P:P

w kazdym badz razie przy dobrym ukladzie Miesiac moze byc w czolowce. Jezeli chodzi o Dawida to z cala sympatia dla tego zawodnika, ale pierwsza dziesiatka to bedzie ogromny sukces.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 wrz 2005, o 19:59
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Początkowo miał on być tylko rezerwowym, ale ze względu na kontuzje innych jeźdźców został pełnoprawnym uczestnikiem finału. - Celuję w podium. A w ogóle, to najlepiej byłoby poprawić wynik ze Srebrnego Kasku, w którym w ostatniej chwili zwycięstwo odebrał mi Janusz Kołodziej - stwierdza. - Nie wszyscy lubią startować w Toruniu, ale mi ten tor leży, tam zdałem licencję, a na początku tego roku byłem trzeci w eliminacji krajowej mistrzostw świata juniorów - podkreśla.


za gazeta.pl


           
Post 30 wrz 2005, o 20:49
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
o medal bedzie piekielnie trudno ale jak obaj znajda sie w pierwszej 10 to bedzie luks ja osobiscie licze na Pawla M pokazal on w sk ze stac go na podjecie walki z exstraligowcami na mdmp bylo troszke gorzej ale ze sprzetem jest juz wszystko ok wiec moze jakas mala niespodzianka 8-)


Ostatnio edytowano 1 paź 2005, o 18:44 przez fans, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 1 paź 2005, o 00:04
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 sie 2005, o 12:30
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
Ja licze na nasza mlodziez!!! O medal bedzie trudno, ale wierzyc zawsze mozna!!! :D


           
Post 1 paź 2005, o 00:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Z pewnością będzie ciężko naszym powalczyć o medale bo rywale są wymagające, ale myślę że 5 miejsce Pawła i 6 Dawida były by dobrymi lokatami. Niespodzianka mile widziana :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 1 paź 2005, o 15:12
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2336

Zobacz profil 
Mam nadzieje na wysokie miejsca naszych zawodników. Gdyby przy Miesiącu faktycznie na MIMP był Kuźniar to mógłby powalczyć o wysokie cele. On naprawdę potrafi poprowadzić Pawła, i traktuje go jak syna. Obawiam się że Dawid Stachyra nie dorósł jednak do tego aby na obcym torze powalczyć o jakiś oszałamiający rezultat. Typuję zwycięstwo Kołodzieja, a o srebro i brąz walka rozegra się między Kasprzakiem, Miedzińskim, Ząbikiem no i może Marcinem Rempałą.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 363 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: KeTjoV, Ralf08 i 198 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi