Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dalsze losy byłych żużlowców Stali Rzeszów


Wszystko o Stali Rzeszów


Którego z zawodników zagranicznych najlepiej wspominasz?
Zoltan Adorjan 38%  38%  [ 109 ]
Brian Andersen 21%  21%  [ 60 ]
Bohumil Brhel 13%  13%  [ 36 ]
Antonin Kasper 14%  14%  [ 41 ]
Georgi Petranow 2%  2%  [ 5 ]
Joe Screen 6%  6%  [ 17 ]
Inny 6%  6%  [ 16 ]
Liczba głosów : 284
Opcje      Szukaj
Post 10 wrz 2005, o 22:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Ja mam nawet zdjęcie z autografem Kazka Zaboniaka :D , jeszcze byli: Sławek Czarnik, Paweł Elder, MArek Kępa :D


           
Post 10 wrz 2005, o 23:21
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 kwi 2005, o 18:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 118

Zobacz profil 
Kasper jest tunerem zuzlowym ale nie robi w GM tylko w Javach Corey podobno mial zakonczyc kariere ale cos tam chyba jeszcze startuje zapomnieliscie jescze o Marku Kępie ma podobno salon samochodowy i zdolnego syna ktory poszedl w kierunku ojca zobaczymy jak to sie potoczy z tym ze niestety jezdzi w lublinie szkoda chlopaka bo tam sie moze zmarnowac


           
Post 11 wrz 2005, o 00:28
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Adam Janik - kierowca MPK
Antoni Krzywonos - nie żyje!
Ryszard Czarnecki - przebywał we Francji, ale obecnie nie wiem
Eugeniusz Błaszak - wiadomo!
Piotr Podrzycki - podobno ma stację paliw w Gnieźnie
Zbigniew Pencak - jeździł kiedyś taksówką, teraz nie wiem
Eugeniusz Bański - był dobrym mechanikiem w "Stali" , potem pracował na WSK
Jan Inglot - obecny toromistrz
Jak sobie coś przypomnę to napiszę.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 11 wrz 2005, o 01:26
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lip 2004, o 15:13
Skąd: rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
był jeszcze taki gostek jak ....Sikora ciekawe co z nim bo z tego co wiem to jeździł taxą


           
Post 11 wrz 2005, o 08:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
"Co do byłych żużlowców to ciekawi mnie co teraz porabiają Klaudziusz Kłos i Sławomir Czarnik "


Klaaudiusz Klos byl kilka temu ( okolo 2 lat ) przedstawicielem handlowym bardzo znanej firmy...UNIMIL!!!powaznie!!!


           
Post 11 wrz 2005, o 09:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Cytuj:
A co tam słychać u Marcina Rajkowskiego?

Odbywa chyba teraz karencje.Pomaga przy sprzecie zawodnikom Stali Gorzów.


           
Post 11 wrz 2005, o 10:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 15:50
Skąd: Rzeszów(1000-lecie)
Posty: 78

Zobacz profil 
pietras napisał(a):
A Kaziu Dziura dalej gra w zespole rockowym?
Ciekawe co porabia Romuald Janusz, kiedyś zapowiadał się na niezłego żużlowca


Romuald Janusz pracuje w salonie Skody przy ul sikorskiego ( koło Compactu ), bodajże jest tam mechanikiem :wink:

_________________
[url]<script type="text/javascript" src="http://www.otwieramy.pl/baner.js?p=119572"></script>[/url]


           
Post 11 wrz 2005, o 12:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
A pamieta moze ktoś takiego zawodnika jak: Sławomir Daniszewski ( imienia nie jestem pewny - pamięć zawodzi, startował gdzie w sezonie 1994 moze 95 a moze 96.


           
Post 11 wrz 2005, o 13:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Jan Krzystyniak-trener drużyny z Częstochowy
Piotr Domin-mechanik Maćka Kuciapy


           
Post 11 wrz 2005, o 13:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
A pamieta moze ktoś takiego zawodnika jak: Sławomir Daniszewski ( imienia nie jestem pewny - pamięć zawodzi, startował gdzie w sezonie 1994 moze 95 a moze 96.


Daniszewski ma na imię Mirosław. Po odejściu ze Stali startował w klubie Polonez Poznań (swoją drogą Poznań chce zgłosić żużlową drużynę w przyszłym roku :!: ) Co dalej z nim, to nie mam pojęcia ...

_________________
Obrazek


           
Post 11 wrz 2005, o 16:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
kamyk napisał(a):
A pamieta moze ktoś takiego zawodnika jak: Sławomir Daniszewski ( imienia nie jestem pewny - pamięć zawodzi, startował gdzie w sezonie 1994 moze 95 a moze 96.


Daniszewski ma na imię Mirosław. Po odejściu ze Stali startował w klubie Polonez Poznań (swoją drogą Poznań chce zgłosić żużlową drużynę w przyszłym roku :!: ) Co dalej z nim, to nie mam pojęcia ...


daniszewski to byl zawodnik ktory chyba zwidzil najwieksza ilosc klubow w kraju. co roku zmienial barwy.


           
Post 11 wrz 2005, o 19:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2005, o 21:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 829

Zobacz profil 
Michał Sekreta to mój kuzyn obecnie siedzi we Francji tam też pracuje w firmie budowlanej.Pod koniec sierpnia był w Polsce na weselu swojej kuzynki chyba. Gadałem z nim troche i mówił , ze we Francji też ogląda żużel w telewizji.Jak był w Rzeszowie pod koniec wakacji to był na sparingu z Apatorem.


           
Post 12 wrz 2005, o 08:46
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
RAJDOWIEC napisał(a):
P.S pamieta ktos dziadka co malowal kreda start w bialej czapeczce pamietak kiedys bodajze jak grzesia klopota scigal jak ten przejechal po murawie :D


Grzechem by bylo o nim nie pamietac. Nie tylko Klopot mial z nim przejscia. Najwiecej do czynienia mial z nim chyba Swist. Niejeden raz musial przed nim uciekac, jak probowal przejechac przez boisko, by stanac pod tasma startowa. Ten pan to chodzaca legenda rzeszowskiego zuzla. Jeszcze w tamtym roku ktos go ponoc widzial nam meczu.


           
Post 12 wrz 2005, o 09:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
RAJDOWIEC napisał(a):
P.S pamieta ktos dziadka co malowal kreda start w bialej czapeczce pamietak kiedys bodajze jak grzesia klopota scigal jak ten przejechal po murawie :D


Grzechem by bylo o nim nie pamietac. Nie tylko Klopot mial z nim przejscia. Najwiecej do czynienia mial z nim chyba Swist. Niejeden raz musial przed nim uciekac, jak probowal przejechac przez boisko, by stanac pod tasma startowa. Ten pan to chodzaca legenda rzeszowskiego zuzla. Jeszcze w tamtym roku ktos go ponoc widzial nam meczu.

Hehe ten pan był dobry, w jednym sezonie jak jeździlismy z gorzowem przeganiał Śwista, a jak Świst byłu nas to bez problemu mu dawał jeździć nawet po murawie :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 12 wrz 2005, o 09:41
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Kazek Dziura i Romek Lubera przebywają we Francji.

Ps.Łezka sie w oku kreci jak człowiek przypomni sobie tamtą Stal z Lat 80, Stachyra,Czarnecki,Kużniar,Krzywonos,Ciupak,Błaszak,Dziura,Lubera,Surowiec,Romaniak idt, to były czasy :!:


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, o 23:24 przez Metanol, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 12 wrz 2005, o 10:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Ten starszy Pan, który "przeganiał" przyjezdnych zawodników, nazywał się Marian Gajdek, a niestety - nie mógł być widziany w ubiegłym roku, ponieważ od kilku już lat nie żyje! Ale faktycznie, jest to nadal żyjąca legenda rzeszowskiego żużla!!! Jego wspomnienia, opowiadania o początkach speedwaya w naszym mieście były zawsze ciekawe i godne uwagi.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 12 wrz 2005, o 10:11
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
blackmann napisał(a):
Ten starszy Pan, który "przeganiał" przyjezdnych zawodników, nazywał się Marian Gajdek, a niestety - nie mógł być widziany w ubiegłym roku, ponieważ od kilku już lat nie żyje! Ale faktycznie, jest to nadal żyjąca legenda rzeszowskiego żużla!!! Jego wspomnienia, opowiadania o początkach speedwaya w naszym mieście były zawsze ciekawe i godne uwagi.

Też mi sie tak wydawało że Marian już od kilku lat nie żyje :( ale nie byłem pewien.Każdy kto go pamieta ma napewno w pamięci jego "akcje" na żużlowców przejeżdzających mu po trawie :lol: , Ten "dziadek" bo tak nazywała go wiekszośc kibiców był prawdziwą legendą z "pod maszyny startowej" :!:


           
Post 12 wrz 2005, o 10:58
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2328

Zobacz profil 
Sitek - pocina teraz w piłkę w A albo B klasowej Nosówce
Suszczyński - w Stanach
Ciupak - tak samo jak Suszczyński
Kuźniar - czasem bywa na przepustkach, na finale SK w Tarnowie pomagał Miesiącowi, ale ogólnie to nadal odsiaduje wyrok na Załężu
Krzywonos - niestety to prawda że nie żyje, zmarł w 1998 roku to było gdzieś w trakcie sezonu ale bardziej już pod koniec
Przybyło - kierownik parku maszyn itp., ogólnie w żużlu jest teraz osobą funkcyjną
Kasper - tuner Jawy, ponoć ma raka :(

_________________
Obrazek


           
Post 12 wrz 2005, o 15:34
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lip 2005, o 12:05
Posty: 35

Zobacz profil 
Bolo napisał(a):
Andrzej Rybka ma warsztat samochodowy Sławek Czarnik i Krzysiek Bober są chyba w Stanach przynajmniej tak slyszalem

Krzysiek Bober jest napewno w USA, ożenił się z moją kuzynką p.s. mają fajnego syna :wink:


           
Post 12 wrz 2005, o 16:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
A co dzieje się z Andrzejem Surowcem??? Jak komuś coś wiadomo na Jego temat, to proszę napisać.
P.S. O ile mnie pamięć nie myli, to w pierwszej połowie lat '80, w naszym klubie jeździli tacy zawodnicy jak; Szmuc (chyba Paweł), oraz Kamiński - ale tu imienia nie pamiętam. A i jeszcze przypomnieli mi się: szalenie sympatyczni Krzysio Ciepiela i Grzesiek Płodzień, oraz Piotr Grabiec i (chyba Robert) Sumara. A i jeszcze Wojtek Zając.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Pidi i 49 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi