Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kibice Stali - doping, oprawy itp.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 1 sie 2013, o 17:38
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 maja 2012, o 01:14
Posty: 7

Zobacz profil 
Sami sobie je zrobiliśmy ...

_________________
Obrazek


           
Post 1 sie 2013, o 18:30
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Junior
Junior

Dołączył: 16 lut 2009, o 22:23
Posty: 141

Zobacz profil 
Nie dostaniesz ich nigdzie ;)


           
Post 5 sie 2013, o 16:41
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
czy był jakiś transparent skierowany do Palucha?


a drugie pytanie czy mógłby ktoś oświecić o co chodzi z tą flagą z napisem "Markowizna"? bo za bardzo nie kumam o co biega?

_________________
Obrazek


           
Post 5 sie 2013, o 19:13
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
A o co ma chodzic? goscie z tej miejscowosci zrobili sobie flage, a że od razu nazwali się FC to nie wiem sam, zresztą ogólnie kibicowanie na żużlu jest dziwne także mnie nic już nie zdziwi ;)


           
Post 6 sie 2013, o 05:18
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
czy był jakiś transparent skierowany do Palucha?

chyba niestety nie, ale gwizdy jak najbardziej - może trochę za słabe, bo się zbytnio chyba tym nie przejął cwaniak;p


           
Post 11 paź 2013, o 01:41
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
chcialbym ja - i niestety nie tylko ja - jakie sprawozdania z dzialan "sektora dopingujacego" Marmowski zuzel, a takze wszystkich kibicow PGE Marmy - czyli kto dostal dofinansowania na wyjazdy, oprawy itd. ile wyszlo znizek na wejscie na trybune (sektor dopingujacy). fajnie by bylo bo sezon sie skonczyl, ile ludzie dzialajacy "zarobili" na tym - zeby zachecic reszte kibicow do czynnego udzialu, kibicowania na meczach zuzlowych, mysle ze to nie bedzie problem. jakos tutaj cisza, a ponoc to oficjalne forum kibicow Stali Rzeszow*

PS.* na forum Marmy nie kazcie mi sie rejestrowac....

PS2. dziekuje za to ze Rzeszow stal sie posmiewskiem poraz kolejny za IME. brawa dla tych ktorzy gwizdali na Pedersena a bili brawo Vaculikowi. niestety wiadomo ktore to sa osoby i zal ze w ogole nazywaja sie kibicami Stali ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 paź 2013, o 06:49
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
mija czas a tu dalej cisza? kibice Stali - czy trzeba zarejestrować sie na forum Marmy? ;) jesli tak to napiszcie :)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 paź 2013, o 09:35
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
oni mają swój świat :p


           
Post 13 paź 2013, o 11:25
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 4 sie 2009, o 15:08
Posty: 63

Zobacz profil 
Mogę się specjalnie dla Ciebie wypowiedzieć z punktu widzenia tańszych wejść tych po 15 zł... Cała ich liczba wraz z peselami osób które odebrały bilety i wszystkimi informacjami znajduje się w księgowości klubu. Nie zarobiliśmy na tym absolutnie nic, mało tego, poświęcałem na ten cel kilkanaście godzin tygodniowo, setki telefonów od ludzi których nie znam, idiotyczne spięcia bo już brakło biletów itd... wszystko charytatywnie bo tak, bo to jest mój klub, niezależnie od nazwy, a jeśli tylko chcesz coś wiedzieć o wyjazdach, zgłoś się do ludzi z "twojego" starego stowarzyszenia którzy teraz działają w naszych strukturach. A może nawet o tym nie wiedziałeś ? A no tak, oni twierdzą, że Ty nie byleś w żadnym stowarzyszeniu


           
Post 13 paź 2013, o 12:23
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Myślę, że nie ma potrzeby się tłumaczyć - robicie coś i wg mnie to jest OK. A jak ktoś ma inny pomysł na działanie, to niech robi to po swojemu, a nie wrzuca wam kamyczki i insynuuje, że robicie na tym biznes. Bo jeśli to taki biznes, to niech też robi ;)


           
Post 19 paź 2013, o 07:25
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
kicek napisał(a):
wszystko charytatywnie bo tak, bo to jest mój klub, niezależnie od nazwy

nazywac sie moga nawet Lody Waniliowe (szkoda ze tak nie bylo a bylo blisko :P ) ale jesli myslisz ze Stal=Marma to to nie jest Twoj klub ;)

jakbym chcial cos wiedziec to bym wiedzial nt wyjazdow, ba! nawet wiem o kazdym ;) mi nie zalezy na ludziach ktorzy sie sprzedali ;)

tak, powiem w 2007 roku ze pracowalem w Marmie, ale wtedy wierzylem ze cos jest tego warte, zbladzilem i wiem ze to byl blad.

Cytuj:
"A może nawet o tym nie wiedziałeś ? A no tak, oni twierdzą, że Ty nie byleś w żadnym stowarzyszeniu"

a pokaz mi gdzie napisalem ze nalezalem do KK czy innych stowarzyszen.? co? :) nie bylem czlonkiem z zadnych ugrupowan.

ale jakos co nieco wiem ;)

Ritchie napisał(a):
Bo jeśli to taki biznes, to niech też robi ;)

ludzie robia biznesy na wiekszych interesach, niestety nie jestem medialny bo lubie Pedersena a nia Vaculika, ktory niektorym pluje w twarz jak pewien Niemiec a go goszacza jak papieza... ;) ale my przeciez nie wiemy ktorzy to ;)
vega1 napisał(a):
oni mają swój świat :p

niestety. i to boli :/

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 19 paź 2013, o 10:43
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Senior
Senior

Dołączył: 21 sie 2006, o 12:26
Skąd: Bzianka\Rzeszów
Posty: 300

Zobacz profil 
Robi czytając Twoje posty to Stowarzyszenie tylko się sprzedaje i jest z tego co piszesz twarzą Marmy i rudej grażynki..
Boli Cie to że załatwiliśmy bilety na sektor w tańszej cenie, boli Cie, że niby jakieś wyjazdy uzyskaliśmy dofinansowanie. Ostatnio czepiasz się że to niby Stowarzyszenie tak ochoczo prowadziło doping dla vaculika z paszportem i namawiało ludzi do gwizdania na Nickiego. Ja jakoś należę do stowarzyszenia i również lubie Pedersena i byłem pierwszy do gwizdania na tego "buczoka" i znam inne osoby które również uważają że zachowanie na tym turnieju było żenujące i pokazuje poziom na jakim jest większość "kibiców" w Rzeszowie, ale Ty pewnie zobaczyłeś osobę która być może należy do stowarzyszenia i od razu przypisujesz wszystko stowarzyszeniu. Jakie to polskie..

_________________
"O TRADYCJI WCIĄŻ MÓWICIE, STALI W NAZWIE SIĘ WSTYDZICIE!!!!"


           
Post 21 paź 2013, o 04:39
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
_MLODY_ napisał(a):
Boli Cie to że załatwiliśmy bilety na sektor w tańszej cenie, boli Cie, że niby jakieś wyjazdy uzyskaliśmy dofinansowanie.

boli mnie? tak? boli mnie i niestety stac mnie zeby zaplacic normalna cene za bilet a nie sprzedac sie i lizac buty Marmie. moze nie wiesz ale jak chce pojechac gdzies i mam czas to pojade na zuzel, nie na "widowisko" ;). a Stowarzyszenie nie wiem co zrobilo Pani Marcie zeby miec tansze bilety. to jak to jest albo walczymy z Marma - Pomarnaczowym Okupantem - jak to wielu pisalo czy sprzedajemy sie i idziemy na mecz za tansze bilety? ;) niestety pogrzebam jakies tam znajaomosci wsrod ludzi ale mnie to juz nie dotyczy. ja nigdy od Marmy kiedy przejela kazdy procent od Stali nie wzialem nic...

Mlody? jedna osoba? nawet nie chce mowic... a Ciebie znam i po prostu dlaczego w tak waznym momencie dla klubu zuzlowego jest cisza? nikogo nie obchodzi co sie z klubem dzieje? no sorry ale tak to jest.

inne kluby juz majaskladzy na 2014 a w Rzeszowie cisza..... jakos kibice po "odejciu Marty" nie inetresuja sie co bedzie, a szkoda...

*sklady to jest metafora. chodzi o reszte funkcjonowania klubu.

jesli ktos tam walczy o dobro Stali w zuzlu to checmy wiedziec. przeciez to jest prawdziwie forum Stali Rzeszow! czyz nie? ;) kiedys jak bylo zle to byly zebrania spotkania itd. wiec jak to jest teraz? mowie to w imieniu pewnych osob.

K2: Zluzuj w tych nocnych postach i nie obrażaj innych.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 21 paź 2013, o 10:00
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Pierwsze slysze zeby ktos z nia walczyl. Tansze bilety na sektor dopingujacy to norma


           
Post 22 paź 2013, o 14:14
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 4 sie 2009, o 15:08
Posty: 63

Zobacz profil 
Robi :cenzura: 2 lata remu w Tarnowie stałeś za mną i krzyczałeś "dawaj Vacul" za co mieliśmy spine nie pamietasz ? smieszny jesteś


           
Post 22 paź 2013, o 14:45
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
ja nigdy od Marmy kiedy przejela kazdy procent od Stali nie wzialem nic...

w którym sezonie miała 100% ?


           
Post 22 paź 2013, o 15:15
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2005, o 21:54
Skąd: Rzeszów
Posty: 76

Zobacz profil 
_MLODY_ napisał(a):
Robi czytając Twoje posty to Stowarzyszenie tylko się sprzedaje i jest z tego co piszesz twarzą Marmy i rudej grażynki..
Boli Cie to że załatwiliśmy bilety na sektor w tańszej cenie, boli Cie, że niby jakieś wyjazdy uzyskaliśmy dofinansowanie. Ostatnio czepiasz się że to niby Stowarzyszenie tak ochoczo prowadziło doping dla vaculika z paszportem i namawiało ludzi do gwizdania na Nickiego. Ja jakoś należę do stowarzyszenia i również lubie Pedersena i byłem pierwszy do gwizdania na tego "buczoka" i znam inne osoby które również uważają że zachowanie na tym turnieju było żenujące i pokazuje poziom na jakim jest większość "kibiców" w Rzeszowie, ale Ty pewnie zobaczyłeś osobę która być może należy do stowarzyszenia i od razu przypisujesz wszystko stowarzyszeniu. Jakie to polskie..


W tym sektorze , gdzie mieści się młyn na lidze klaskali na buczoka - to dlatego powiązał , że to Stowarzyszenie:).

robi - jak mówisz o kimś , że jest "tanią k****" to bądź tak odważny i powiedz to w twarz (np do mnie) a przekonasz się jak bardzo się mylisz.


           
Post 23 paź 2013, o 15:13
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Siedziałem dokładnie w miejscu gdzie jest sektor dopingujący, próbowaliśmy prowadzić jakiś tam doping, nawet spiker na murawie nas przyuważył i coś tam napomknął i nikt z nas na buczoka nie klaskał, a nawet sporo cenzurowanych słów leciało w jego stronę (nie żebym pochwalał, ale to tlyko pokazuje, że daleko było tam do kibicowania vaculikowi) przyśpiewki w stronę tarnowa też były, więc nie pisz głupot...


           
Post 23 paź 2013, o 21:47
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2005, o 21:54
Skąd: Rzeszów
Posty: 76

Zobacz profil 
Może mogłem napisać to inaczej. A konkretnie to jak ja widzę jego uzasadnienie. Na zawodach nie byłem to nie wiem - napisałem tak dlatego , że wydaje się to jedynym powodem , dla którego powiązał ludzi ze Stowarzyszenia organizujących doping na lidze z osobami , które "dopingowały" Vaculika.


           
Post 30 paź 2013, o 19:56
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 sty 2010, o 19:19
Posty: 88

Zobacz profil 
Czy nazwa i herb wrócą do łask w przyszłym sezonie? co jak co ale barwy to rzecz świeta i dziwi mnie że nikt o to nie dopytuje nawet, może ktoś napisać jakies konkrety w tej sprawie? czy nadal będzie marmowy twór z biało-czarną szachownicą w herbie :lol:

_________________
STAL RZESZÓW PONAD WSZYSTKO


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi