Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 209  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kibice Stali - doping, oprawy itp.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 wrz 2005, o 22:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
A no mały błąd Biało Niebieski oczywiście :P tak wogole to co to są te konfetti????? Na spotkanie nie musi iść dużo ludzi ważne aby duuuuużo ludzie wpsirało KK w działoniach podczasm meczu :) I jeszcze jedno strsi którzy odiwedzają ansze forum dawajcie Wy jakieś propozycje i pomóżcie w realizowaniu :)


Ano taki tyci :P.
Confetti czyli pocieta gazeta (w paski, prostokaty, kwadraciki, trojtkaty lub jakiekolwiek inne figury geometryczne :P)


           
Post 13 wrz 2005, o 22:54
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
Po pierwsze: Ile wynoszą składki gdy jest sie czlonkiem KK??

Aktualnie nie ma stalej skladki
duscher napisał(a):
Po drugie: Kiedy bedzie to spotkanie KK i czy jak bym chcial sie wybrac to musze sie do KK zapisac?? (fans moze bysmy sie wybrali??)

Spotkanie KK przed finalem zaplanuje zapewne Ramelow, a tak poza tym to CODZIENNIE wieczorem siedzimy na Stali, wiec jak ktos chce to moze przyjsc ;)
duscher napisał(a):
Po trzecie: Gdzie mozna kupic serpentyny??

Najtaniej w res-graph na boya zelenskiego
duscher napisał(a):
Po czwarte: Przydaloby sie byc jak najwczesniej na stadionie

w latach 90-tych siedzialo sie od 11-12 i gralo w karty :D oczywiscie po to, aby wlasnie zajac sobie miejsce na I luku ;)
duscher napisał(a):
Po piąte: Co z tymi tekstami spiewanymi?? Bo naprawde ich jest malo!

Tekstow jest duzo, ale nie da sie w ciagu jednego meczu nauczyc ludzi z pozostalej czesci stadionu.
duscher napisał(a):
Po szóste:Co z hymnem?? Moze go zaspiewamy?? albo przynajmiej ref.??

Temar do rozwazenia
duscher napisał(a):
Po siódme najlepiej to wogule zeby ktos pilnowal pierwszego luku i nie wpuszczal tam piknikow.

Dlatego tez, zaraz po rannej mszy na stadion wszyscy! :P

A tak poza tym, to rozruszanie stadionu pozostaje w rekach tego oto pana:
Obrazek
Sympatycznie wyglada, prawda?? :>:D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 wrz 2005, o 23:09
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
Ten koles jest ewidentnie ..skazany na blues'a.. :lol: :lol:
fajnie sie bawie dzieki niemu za kazdym razem ,ma to cos :D
Ja sie postaram przynies z kilkadziesiat serpentyn,wiec bede wpomagał... dobrzeby bylo jakby jakby wiecej osob je poprzynosiło,w miare mozliwosci,kto ile moze :D :twisted:


           
Post 14 wrz 2005, o 06:54
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
No Qrde ten Pan napewno publike rozrusza :D ja oczywiście jak będe mogła wrzuce coś do puszek postram kupić konfeti lub zrobić z gazety bo tych mam sporo :lol: o i postaram sie kupić serpentyny no i oczywiście moje gradło zawsze pomoże pomoge wam jak tylko umiem żeby było jak najlepiej i mam nadzieje że ten doping będzie jeszcze lepszy niż z Rybnikiem :P :D i właśnie nie wolno tam wpuszczać pikinowców bo oni ludzi tych co przyszli kibicować do szału doprowadzają :roll: No to wielkie Pozdróweczka :P 3majcie :)

_________________________________________________
Jedno Serce Jedno Bicie Stal Rzeszów Kocham Cie Nad Życie


           
Post 14 wrz 2005, o 07:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
No to ja sie chyba wezme za ciecie gazet na konfetti i moze zakupie jeszcze serpentyny. A czy ktos sie orientuje (KK napewno :wink: ) Ile kosztuje tak z 50 tych serpentyn??

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 14 wrz 2005, o 07:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Powinno być zebranie KK przed meczem ale nie tylko KK lecz wszystkich forumowiczów co chą pomoc przy dopingu. Mom zdniame powien to byc piątkek tak kolo 6 :)


           
Post 14 wrz 2005, o 08:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
Powinno być zebranie KK przed meczem ale nie tylko KK lecz wszystkich forumowiczów co chą pomoc przy dopingu. Mom zdniame powien to byc piątkek tak kolo 6 :)

Piątek kolo 6?? Mi pasuje!! Tylko ktory piatek?? :?:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 14 wrz 2005, o 09:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2005, o 09:50
Skąd: Tylko Rzeszów
Posty: 70

Zobacz profil 
Cytuj:
nie wolno tam wpuszczać pikinowców bo oni ludzi tych co przyszli kibicować do szału doprowadzają


Hej a może to jest złe podejście co?
Może by tak tych piknikowców rozruszać?
Przecież ci ludzie też przyjdą trzymać kciuki za Marme.
Że nie należą do KK to znaczy że są gorsi?
Może rzeczywiście niech na pierwszym łuku nie siedzą ale to nie znaczy że tylko KK jest za naszą drużyną, a inni przyszli bo ich nuda zabija w domu.
Proponuje spróbować cały stadion włączyć do zabawy. Wiem że to trudne ale nie ma rzeczy niemożliwych!
Pozdrawiam.


           
Post 14 wrz 2005, o 09:53
 


lechu napisał(a):
Cytuj:
nie wolno tam wpuszczać pikinowców bo oni ludzi tych co przyszli kibicować do szału doprowadzają


Hej a może to jest złe podejście co?
Może by tak tych piknikowców rozruszać?
Przecież ci ludzie też przyjdą trzymać kciuki za Marme.
Że nie należą do KK to znaczy że są gorsi?
Może rzeczywiście niech na pierwszym łuku nie siedzą ale to nie znaczy że tylko KK jest za naszą drużyną, a inni przyszli bo ich nuda zabija w domu.
Proponuje spróbować cały stadion włączyć do zabawy. Wiem że to trudne ale nie ma rzeczy niemożliwych!
Pozdrawiam.


Chyba nie przeczytales uwaznie ;) Nikt przeciez nie mowi, ze na I luku ma siedziec KK. Niektorzy twierdza tylko, ze najlepiej by bylo jakby te miejsca zajeli ci, co chca robic cos wiecej niz siedziec i zajadac sie sloneczkiem ;) To nie czas na ekperymenty. Rozruszac probowalismy z roznym skutkiem tlum przez ostatnich kilkanascie miesiecy i nic :P


           
Post 14 wrz 2005, o 10:23
 Doping
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 wrz 2005, o 10:06
Posty: 1

Zobacz profil 
jak postaramy sie o dobry doping wszystko bedzie ok ;] i wynik tez ulozy sie po naszej mysli ! ;]

_________________
Setki serc jedno bicie milosc na cale zycie - STAL RZESZOW


           
Post 14 wrz 2005, o 11:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Pół żartem, pół serio.

Wszyscy w takich koszulkach na finał. Zamiast 35 mozemy sobie nawet 43 wrzucic :D :D :wink: .

Obrazek


           
Post 14 wrz 2005, o 13:51
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
No dobra ale nie któzi na nas krzyczą że my stoimy im zasłamiany niech idą gdzie indziej jak chcą tylko siedzieć 1 łuk jest dla ludzi co chcą dopingować a może nie dopingują bo sie wstydzą wystarczy pokazać jak to sie robi Polan wkroczy do akcji :D i nawet słoneczniki zaczną coś tam śpiewać lub klaskać ja raz babke taką jedną namówiłam do stania i śpiewania razem z jej chłopakiem i było spox :wink: a jak chciała usciąść to miałam ją bić chorągiewką :lol: więc wszyscy co chcą śpiewać itp. na 1 łuk :) i ma być piękne widowisko Pozdro :P

_________________________________________________
Jedno Serce Jedno Bicie Stal Rzeszów Kocham Cie Nad Życie


           
Post 14 wrz 2005, o 15:04
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 cze 2005, o 15:19
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 94

Zobacz profil 
Cytuj:
nie wolno tam wpuszczać pikinowców bo oni ludzi tych co przyszli kibicować do szału doprowadzają


nie zabronisz im przeciez tam siedziec

ktos wczesniej napisal zeby siedziec na gorze sektoru bo beda nas opierdzelali i zaprzeproszeniem h*j mnie tu obchodzi jak mamy dopingowac to musimy byc widoczni a tak pozatym na dole nas bedzie lepiej slychac :wink:

ja jeszcze w tym tygodniu skocze po serpentynki (tak ze 30-40 sztuk bo wundusze male) a i konfetti juz mam coraz wiecej wiec troche wspomoge (ale chcialbym wiecej :( )


           
Post 14 wrz 2005, o 16:00
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
nie zabronisz im przeciez tam siedziec

Hehe ... no masz racje :) Piknikowców trzeba też rozruszać wkońcu oni też gardła maja :) Twój Post jest z sensem :P :D :D :D Musimy być jak najbradziej widoczni :D ba ! i musi nas bardzo słychać :) mam nadzieje że to sie uda i cały satdion będzie śpiewał cieszył sie mam nadzieje że jest to realne ??? :P Pozdróweczka 3majcie sie :wink:

________________________________________________
Jedno Serce Jedno Bicie Stal Rzeszów Kocham Cie Nad Życie


           
Post 14 wrz 2005, o 16:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Rozmawiałem dziś Polaenm i uzgodnilismy ze pozbieramy osoby które chcą wyjść do ludzi i poporwadzić w ten sposob foping podczas meczu!! Móiwicie że jest często źle ale kurde siedządz na jednym łuku i krzycząć w 40 nawet osoob gównoz zrobicie. Wyjdźmy do ludzi tak jak to zrobił POlan podczas meczu z Rybnikiem. Więc kto jeszcze pójdzie znami kto bedzie rozgrzewał trybuny????


           
Post 14 wrz 2005, o 17:15
 
Junior
Junior

Dołączył: 3 maja 2004, o 12:57
Posty: 146

Zobacz profil 
a ja mam taki pomysl
w koncowce meczu (moze to byc bieg np,10 !!!) kiedy MARMA bedzie miala juz 40pkt. caly stadion krzyczy : jeszcze 7 jeszcze siedem , a gdy bedzie 45 (np po 12 ) stadion krzyczy jeszcze 2 jeszcze DWA !!!


           
Post 14 wrz 2005, o 17:29
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 cze 2005, o 15:19
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 94

Zobacz profil 
florek napisał(a):
a ja mam taki pomysl
w koncowce meczu (moze to byc bieg np,10 !!!) kiedy MARMA bedzie miala juz 40pkt. caly stadion krzyczy : jeszcze 7 jeszcze siedem , a gdy bedzie 45 (np po 12 ) stadion krzyczy jeszcze 2 jeszcze DWA !!!


pomysl moze byc tylko zeby tez 40 czy 45 bylo przed tym 12 wyscigiem chodz jestem dobrej mysli

a jak zdobedziemy 47pkt przed 15 wyscigiem to by mozna wtedy krzyczec ekstraliga ekstraliga STAL RZESZÓW!!!

moze by ktos kupil ze 100 balonikow w barwach (cena powinna wyjsc jakies 20-30 zl ( ja moge w szkole popytac czy by sie nie zrzucili i inni tez niech pytaja))i np. po 5 wyscigach te 100 balonikow zostanie nadmuchanych i podniesionych wysoko w gore no i machamy :P


           
Post 14 wrz 2005, o 17:38
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
STALOWIEC napisał(a):
a jak zdobedziemy 47pkt przed 15 wyscigiem to by mozna wtedy krzyczec ekstraliga ekstraliga STAL RZESZÓW!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


           
Post 14 wrz 2005, o 17:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Wiecie co wpadl mi nowy pomysł a gdyby tak coś poroziweszać na czymś czegos 47 np balonów i co bieg ile pnkt zdobędziemy tyle tych balonów przebijać i ile zostało tylko akurat balonów to slaby pomysł coś innego - jakieś propozycje????


           
Post 14 wrz 2005, o 17:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
florek napisał(a):
a ja mam taki pomysl
w koncowce meczu (moze to byc bieg np,10 !!!) kiedy MARMA bedzie miala juz 40pkt. caly stadion krzyczy : jeszcze 7 jeszcze siedem , a gdy bedzie 45 (np po 12 ) stadion krzyczy jeszcze 2 jeszcze DWA !!!


Florek nie ukrywam, ze dobry jestes zawodnik :lol: :lol: :lol: Na taki pomysl to by chyba nikt nie wpadl :P

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 209  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi