Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 209  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kibice Stali - doping, oprawy itp.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 15 wrz 2005, o 14:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ktoś coś kiedyś mowił o spatkaniu kibiców dotyczącym dopingu na finalowy mecz z Ostrowem. Moze wartoby to spotkanie zoorganizować po finale MDMP ???


           
Post 15 wrz 2005, o 14:30
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 cze 2004, o 23:31
Skąd: rz-ów
Posty: 67

Zobacz profil 
Co do marszu Radetzky'ego to ja jestem bardzo za! Zawsze sie zastanawiałem dlaczego przestali to grać. A tak bysmy sobie przypomnieli stare dobre czasy :)


           
Post 15 wrz 2005, o 14:51
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
bazyl napisał(a):
Co do marszu Radetzky'ego to ja jestem bardzo za! Zawsze sie zastanawiałem dlaczego przestali to grać. A tak bysmy sobie przypomnieli stare dobre czasy :)


Masz racje ten Marsz powinien być grany :) wszyscy by sie wsłuchali powspominali jak tu kolega napisał. A ten pomysł z balonami nie jest zły :P oczywiśćie jakieś spotkanie może :) i można coś wrzucic do puszki ja sama chętnie sie dołoncze bo chce wpomudz was i naszą kochaną drużynke każdy mógłby przynieść to co może jeśli chce nas wspomudz. Ja właśnie robie konfeti :P yh ... ale długo mi to schodzi :wink: mam nadzieje że będzie troche tego więcej. Aaa i właśnie co do muzy niech ktoś tam pogada z Żiżejem (esli sie da) niech puszczą fajowkową muze i atmosferka będzie :P No to Pozdróweczka 3majcie sie :D Stal Rzeszów E-LIGA 2006

________________________________________________
Jedno Serce Jedno Bicie Stal Rzeszów Kocham Cie Nad Życie


           
Post 15 wrz 2005, o 15:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 16:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
wiec szykuje sie feta jakiej w rzeszowie jeszcze niebylo <brawo>
Fans zebys wiedzial ze pomoge jak za starych dobrych lat :D


           
Post 15 wrz 2005, o 16:00
 


no fakt, bo jak jest sukces to i kibice sie znajda...

Szkoda, ze nie wszyscy byli wtedy, kiedy druzynie sie nie wiodlo najlepiej...


           
Post 15 wrz 2005, o 16:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Na finał myślę, ze co niektórzy zmobilizują się i siądą na pierwszym łuku aby jak najgłośniej sprawować doping, który z pewnością będzie pomocny naszym stalowym rycerzom i wszyscy razem stworzymy dopind jakiego już dawno w Rzeszowie nie było. A może by się i cała prosta przyłożyła do śpiewu :wink: Z niecierpliwościa czekam na finał. Mam pytanie,jak wygramy to będzie jakaś welka feta i świętowanie po meczu na stadionie?? :wink: :wink: :D

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 15 wrz 2005, o 17:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
duscher napisał(a):
Po trzecie: Gdzie mozna kupic serpentyny??

Najtaniej w res-graph na boya zelenskiego

No to troszke daleko:/ A nie wiesz przypadkiem gdzie mozna kupic tanio serpentyny ( i przy okazji w jakich cenach) gdzies w okolicach NM i Rejtana??
Z gory thx za odpowiedz! Ludzie Robic konfetti!!!
25 Wrzesień-Sen Sie Spełni??

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 15 wrz 2005, o 17:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Oprocz Resgraphu, mozna kupic dosyc tanio w Macro, tam bodajze koszt jednej jest w okolicach 40gr... Tylko oczywiscie musisz kupic paczke w ktorej jest 10. Oprocz res... to Macro jest chyba najtansze w Rzeszowie.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 15 wrz 2005, o 18:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Grzyniu napisał(a):
wiec szykuje sie feta jakiej w rzeszowie jeszcze niebylo <brawo>
Fans zebys wiedzial ze pomoge jak za starych dobrych lat :D

Oddaje paleczke Tobie jesli chodzi o doping KK, ja postaram sie zajac ludzmi z reszty stadionu :D

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 15 wrz 2005, o 18:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
no fakt, bo jak jest sukces to i kibice sie znajda...

Szkoda, ze nie wszyscy byli wtedy, kiedy druzynie sie nie wiodlo najlepiej...

michał - czy to takie dziwne ? Kibice dziela sie na tych wiernych, oraz na tzn "sezonowców":P. Jeśli ktos orpócz żużla interesuje się piłką, siatką, akrobatyką (:P), oraz zawodami w szachach to trudno być prawdziwym kibicem we wszystkich tych dyscyplinach. Zresztą w tym sezonie podejrzewam, że 60 % ludzi na stadionie należą właśnie do tej drugiej grupy - wcale nie uważam, że są gorsi, zresztą przynoszą niemałe wpływy do klubowej kasy :)

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 15 wrz 2005, o 19:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
I jak z tym spotkaniem przed meczowym?? Modertory myślicie coś o tym?? Aha i jeszcze jedno żeby wszysko uzgodnić i dopiąć na ostatni guzik trzebabędzie być duuuuużo wczesniej conajmenij godz. chyba kazdy o tym dobrze wie??
Aha i pytam sie po raz chyba 100000 kto idzie prowdzić z nami doping na sektorach??? wszyscy dużo piszą a kto jest naprawde odważny??
I jescze jedno kiedy idziecie do tek pieli czy jak mu tam aby porozmawiac z nim o zadaniami???:P


           
Post 15 wrz 2005, o 19:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 wrz 2005, o 18:47
Skąd: okolice Strzyżowa
Posty: 19

Zobacz profil 
Cze wszystkim jestem nowy tutaj ale speedwayem inetesuje się chwile.Nie jestem jakims tam kibicem jak w klubie dzieje się tylko dobrze ale jesetem ze Stalą na dobre i na złe!
To na początek co do oprawy meczowej to musi byc o na najlesza od kilku lat!Ze swojej strony prosze wszystkich aby w końcu siebie coś wykrzesali i zdarli troche te gardała przecierz należy to się naszym żużlowcom i wszystkim działaczą w klubie na czele z Martą Półtorak
ze swojej skromnej strony siadne przed supem na 1 łuku i będe z całych sił dopingował naszą kochaną dróżyne.
Byłem na meczu z rkm i tam gdzie siedziałem to doping był nawet dobry.
podziękowania za to dla tego chłopaka który tam ciągle znami był i zaczynał śpiewać!
co do pomysłów na wilki final to ten z balonami jest nienajgorszy oczywicie trzeba też kupić serpentyny na swój koszt i zrobić trzeba oczywicie dużo konfeti i także kto ma to niech przyniesie trobki i zróby razem wszyscy taka atmosfera jak jest na gp!

pozdrowienia dla wszystkich!


           
Post 15 wrz 2005, o 19:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Damian_10 napisał(a):
co do pomysłów na wilki final to ten z balonami jest nienajgorszy oczywicie trzeba też kupić serpentyny na swój koszt i zrobić trzeba oczywicie dużo konfeti i także kto ma to niech przyniesie trobki i zróby razem wszyscy taka atmosfera jak jest na gp!

pozdrowienia dla wszystkich!


po pierwsze to bez trąbek!! Po drugie wszyscy chwalą mój pomysł z balonami jednak co sądzi ot ym pomy śle kezman i reszta z KK czy wejdzie cos takiego w życie??:P aha i niewiecie czy Marma coś planuje jakieś fajerwerki albo nie iwem co?? nie wie czasem ktoś coś??:P


           
Post 15 wrz 2005, o 19:39
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2005, o 21:47
Skąd: czudec
Posty: 236

Zobacz profil 
Ja w swojej miejscowosci(czudec) mowie kazdemu co sie interesuje zuzlem aby przyjechal i przyszedl na pierwszy luk i pomugl nasze ukochanej druzynie




P.S Pozdro dla bombla( artura)


           
Post 15 wrz 2005, o 20:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 wrz 2005, o 18:47
Skąd: okolice Strzyżowa
Posty: 19

Zobacz profil 
Sorki za ten post ale nierozumiem dlaczego bez trabek idealnie się przydaja na prezentacje czy na rude honorową przecierz na gp tak jest :)


           
Post 15 wrz 2005, o 20:22
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Damian_10 napisał(a):
Sorki za ten post ale nierozumiem dlaczego bez trabek idealnie się przydaja na prezentacje czy na rude honorową przecierz na gp tak jest :)

bo wolimy na rundzie honorowej zdzierac gardla i krzyczec dziekujemy a nie buczec w trabki 8-)


           
Post 15 wrz 2005, o 20:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 wrz 2005, o 18:47
Skąd: okolice Strzyżowa
Posty: 19

Zobacz profil 
oczywiście że na rundzie honorowej to oczywiście że trzeba zdzierać ostro gardło ale moim zdaniem trąbka nie jest taka zła :|


           
Post 15 wrz 2005, o 21:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 wrz 2005, o 16:02
Posty: 5

Zobacz profil 
:idea: :evil:
1/ zimne ognie ale podrasowane tak, żeby sie świeciły na niebiesko:
część stadiony ma niebieskie zimne ognie część białe:) (Nagroda dla tego kto wymysli jak to zrobic - moze jakis mały chemik? :wink:
2/ białe i niebieskie balony: rozdać tuz przed rozpoczęciem meczu aby stworzyc biało niebieska flagę
3/ rozdawać/ sprzedawac np. po 0,50 pln białe i niebieskie balony z kawałkami sznurka, nitki itp będzie biało-niebiesko-spontanicznie i nawet taki "piknik", "obżartuch" czy też "programowy wypełniacz" może sobie go umocować do odziezy aby mu nie przeszkadzał:))
Cały stadion biało niebieski :D :)

_________________
Wróżka


Ostatnio edytowano 15 wrz 2005, o 21:53 przez Wróżka, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 wrz 2005, o 21:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
przytocze zdanie ktore micson miał kiedys w podpisie: :wink:


NIE BĄDZ ŁOSIEM – NIE TRĄB


pozdrawiam 8-)


           
Post 15 wrz 2005, o 21:50
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
przytocze zdanie ktore micson miał kiedys w podpisie: :wink:


NIE BĄDZ ŁOSIEM – NIE TRĄB
Nigdy nie mialem czegos takiego w podpisie :)
Trabki mi nie przeszkadzaja, nie zwracam na nie uwagi :d


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 209  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi