Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 209  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kibice Stali - doping, oprawy itp.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 wrz 2005, o 17:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
chcialem tylko powiedziec, ze te wasze "kartki", tzw. kartoniada jest w temacie i nie zajmujcie sie tym. To zalezy od innej kswestii, ale zapewniam, ze ten temat mozecie odpuscic.

podstawa: przyjdzcie na jakies spotkanie KK. Widze, ze interesuje was to samo co nas.. wiec dlaczego jeszcze nie byliscie. Martines tkai z ciebie zapaleniec to przyjdz, podziel sie swoimi opiniami, nam swiezej krwi potrzeba zawsze. KK to nie tylko wyjazdy, ale tez doping, spotkania oficjalne, i nieoficjalne niemal codziennie, wspolne granie w pilke nozna itd... mozna sobie wymieniac.

prawda jest taka, ze wy tutaj sobie bedziecie gadac, pisac, a to co bedzie to i tak zorganizuje KK, bo jedna, dwie, czy nawet 10 osob nie jest sama w stanie nic zmienic. Przypuszczam ze bylby klopot z zebraniem chociaz na 3 race.

Dla przykladu podam, ze Ostrow na prezentacji odpalil 80 rac za ktore my musielibysmy zaplacic w granicach 1200-1600 zl. Bedzie na pewno pirotechnika, ale na pewno nie race, bo NAM juz dawno przestaly sie oplacac. O to sie nie martwcie.

Co mozecie zrobic ze swojej strony? potnijcie confetti, namowcie do ego znajomych, kupcie serpentyny na wlasny uzytek, za 10 sztuk zaplacicie gora 2 zl. Przyjdzccie wczesniej przed meczem. Pomozcie zajac sektor... czasem cos wrzuccie do puszek, z ktorymi chodza dziewczyny. Dawajcie swoje pomysly, ale nie na forum, bo traca przynajmniej 50% swojej wartosci.

Bedzie ogloszony tutaj termin specjalnego spotkania dla wszystkich, nie tylko dla KK wiec zapraszam. Temat jak najbardziej niech zostanie, ale nie mozna w nim pisac co bedzie dokladnie, oprawa to ma byc niespodzianka.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 13 wrz 2005, o 18:52
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
fajnie jakby na final ,,wszyscy" na 1 luku ubraliby sie w niebieskie koszulki badz bluzy daloby to niezly efekt trzeba zrobic porzadek z tymi malymi chorogiewkami zeby na gorze byly biale na dole niebieskie(tak wogole to ile ich w sumie jest ) jak kk ma ochote to mozna w sobote badz w piatek zrobic zbiorke kasy na stadionie kto bedzie mogl to przyjdzie no i moze kk zajalby miejsca na 1 luku od samej gory zeby znowu pikniki nie darly ryja ze nic nie widza i zebysmy siadali bo nie bedzie im sie chcialo ruszyc dupska jak na Rybniku :!: no i tak jak pisaliscie Wacek musi pomoc rozruszac publike

25 wrzesnia wszyscy z forum niech siadaja na 1 luku im wiecej tym lepiej naprawde exstra widac walke na torze a atmosfera jest o wiele lepsza napewno bedzie okazja zeby zedrzec gardelko a nie to co na porstej gdzie siedza pikniki i oprocz dziubania slonia i wypelniania programu nie ma co robic


           
Post 13 wrz 2005, o 19:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Witam.
Po pierwsze: Ile wynoszą składki gdy jest sie czlonkiem KK??
Po drugie: Kiedy bedzie to spotkanie KK i czy jak bym chcial sie wybrac to musze sie do KK zapisac?? (fans moze bysmy sie wybrali??)
Po trzecie: Gdzie mozna kupic serpentyny??
Po czwarte: Przydaloby sie byc jak najwczesniej na stadionie
Po piąte: Co z tymi tekstami spiewanymi?? Bo naprawde ich jest malo!
Po szóste:Co z hymnem?? Moze go zaspiewamy?? albo przynajmiej ref.??
Po siódme najlepiej to wogule zeby ktos pilnowal pierwszego luku i nie wpuszczal tam piknikow.
Po ósme: Jak sobie jeszcze cos przypomne to napisze :P

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 13 wrz 2005, o 19:06
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
duscher jak chcesz przyjsc na spotkanie nie musisz byc w kk przeciez kazdy moze przyjsc na spotkanie pogadac podsunac jakies nowe pomysly wrzucic cos do puszki na oprawe
fajnie bedzie jak spotkanie zrobicie w ta sobote, oczywiscie wtedy duscher idziemy razem(w nastepna sobote czyli 24.09 nie dam rady przyjsc chyba ze gdzies w godzinach wczesnego popoludnia) :wink:
a co do hymnu to narazie jest on chyba nagrywany w studio ale jak go zrobia to mogliby wrzucic za free jakas mp3 zeby kazdy mial mozliwosc pocwiczyc w domu 8-) slowa naprawde sa fajnie i czytajac je czuje ze bedzie fajnie sie spiewac :wink:


Ostatnio edytowano 13 wrz 2005, o 19:11 przez fans, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 wrz 2005, o 19:10
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 kwi 2005, o 09:56
Skąd: Rzeszow
Posty: 57

Zobacz profil 
Matius napisał(a):

Cytuj:
po drugie moze jakieś nowe piosenki a nie tylko to kto wygra mecz?? stal!! ???

A co innego kibice znaja? Chcemy spiewac rozne piosenki ale malo osob je zna wiec fajnie to nie wyjdzie....



ja z kolega Korba mozemy zaspiewac : " W stepie szerokim'' :D


           
Post 13 wrz 2005, o 19:26
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 wrz 2005, o 20:05
Skąd: Strzyżów
Posty: 3

Zobacz profil 
wypraszam sobie zawsze siedzimy z bracholem na "trzydziestce" i gardła tak zdzieramy jak nie jeden KK (nieobrażajac nikogo z KK) Zreszta po wyjazdach do Rybnika i Ostrowa jeszcze głosu nie odzyskałem :D

Ps. Witam wszystkich
Pozdrawiamy ze Strzyżowa


           
Post 13 wrz 2005, o 19:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
a ja mam 1 pytanie :D gdzie można kupić rzuczajki 8-) (takie białe co się ostatnio paliło :) )
i po ile?? :)

_________________
.


           
Post 13 wrz 2005, o 19:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Cytuj:
wrzucic cos do puszki na oprawe

KK napewno będzie Ci wdzieczny hehe


           
Post 13 wrz 2005, o 19:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Ramelow napisał(a):
podstawa: przyjdzcie na jakies spotkanie KK. Widze, ze interesuje was to samo co nas.. wiec dlaczego jeszcze nie byliscie. Martines tkai z ciebie zapaleniec to przyjdz, podziel sie swoimi opiniami, nam swiezej krwi potrzeba zawsze. KK to nie tylko wyjazdy, ale tez doping, spotkania oficjalne, i nieoficjalne niemal codziennie, wspolne granie w pilke nozna itd... mozna sobie wymieniac

ja na spotkania niemam niestety czasu :( a już napewno nie w sobote :( Jutro spotykam sie z POLanem i ma mnie wprowadzić w KK w czasie meczu więć 25 służe uprzejmie moim gardłem i właśnie pisze to również dla tych którzy sie wstydzą toche prezyjść do KK do jego sektorku bo sa sami tak jak ja, a więc umuwicie sie z kimś z KK wczesniej w rzeszowie i niech was wprowadzi, a tak nawaisem mówiąc to CHOLREA JASNA 25 WSZYSCY NA PIERWSZY ŁUK GARDŁAMI GOTOWYMI NA OSTRY DOPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 13 wrz 2005, o 20:01
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 wrz 2005, o 16:02
Posty: 5

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):

Problem jest tylko taki, ze taki manewr warto zastosowac w sektorze KK, bo reszta ma przeciez do roboty co innego*. Na przyklad dziubanie slonbecznika ;) Konkludujac : trzeba zrobic jakas zrzute i jakies 100, gora 200 kartonow 'wymodzic' ;)



Każdy manewr warto zastosować na całym stadionie. Nawet te kartki jakby ktoś rozdawał przed wejściem na pewno byłyby wykorzystane. Nie wszyscy przychodzą podziubac kukurydzę, a siadaja w innych sektorach zwyczajnie dlatego, żeby lepiej widzieć mecz (mój ulubiony to drugi łuk)
W końcu w sektorze KK jest ograniczona liczba miejsc :lol: Ale wszyscy się dobrze bawią, jak oprawa jest dopieszczona:)
Jeżeli zbieracie pieniadze warto sie przejść po wszystkich sektorach. Ufam, że wiele osób by sie dorzuciło. (raz, nie wazne gdzie, spotkałam się z taką akcją, ale może dlatego, że siedziałam w poblizu :) i byłam zadowolona, że chociaż w ten sposób mogłam Wam pomóc myslę, ze inni czuliby to samo).
Gdyby cały stadion był przygotowany wtedy byłoby fantastycznie :)) Np. Wiem, że to trudne:( Np. w Tarnowie prawie wszyscy zapalili zimne ognie.
Ale, żeby nie byc gołosłowną:
- gdzie znajde konto? to nieco sie przyłożę
- mogę cos wydrukować
Generalnie robicie kawał świetnej roboty :D

_________________
Wróżka


           
Post 13 wrz 2005, o 20:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Ej własnie takie zimne ognie albo coś w tym stylu takiego taniego. Do bry pomysł tak zeby ktoś stał przed ramą i cos tanio sprzedawał!!!! i zachęcać tylko mówie dużo daje gazeta i związku z tym trzeba coś takiego oglosić. Coś aby poruszyć już na początku caly stadion :)


           
Post 13 wrz 2005, o 20:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lip 2005, o 08:57
Posty: 47

Zobacz profil 
Mam nadzieję że oprawa w meczu z Ostrowem będzie znakomita.Już niemoge się doczekać tego meczu. :D Ciekawe jak będzie zachęcał publiczność do śpiewania nasz spiker Wacław Pyra.


           
Post 13 wrz 2005, o 20:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Ej ale bez jaj naserio jak by tak już na początku zachęcić jakos trybuny np te kartony biało czerwone i każdy aby krzyczał np,, biało niebieski nasz Rzeszów krolewski" i jak już wtedy wiekszość będzie krzyczeć to potem tak mniejwciec po dwie osoby na sektoe i tylko mwoić co krzyczeć. Oczywiście przy pomycy również spikera:) trzeba będzie z nim wcześiej pogadac !!!!! Zobaczycie że teraz dużo ludzi nie będzie oszczeędzac gardeł bo to finał i gwarantowane emcje!! tytlko oby zakonczone dla na happy endem :)


           
Post 13 wrz 2005, o 20:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sty 2005, o 02:07
Skąd: po drugiej stronie Wisłoka
Posty: 113

Zobacz profil 
Ja proponuje :idea: wywiesić przy wejściu w I łuk ogromny napis dla Maxa: Mikael, VI VANTAR PA DIN ATERKOMMST

Może wtedy Peterowi rura zmięknie :wink: i nie będzie chciał zrobić kompletu w Rzeszowie :) bo sobie pomyśli o kontuzjowanym bracie który z pewnością trzyma za naszą drużynę kciuki.................

_________________
„...czułem się trochę nieswojo przed zawodami...” – Jacek ”Strzykawka” Gollob po IMP w Tarnowie


           
Post 13 wrz 2005, o 21:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 cze 2005, o 15:19
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 94

Zobacz profil 
cytat postu mojego autorstwa z innego tematu

Cytuj:
nie wiem jak bylo na meczu z Rybnikiem (jak ktos ma jakies foty niech wrzuci z gory dzieki) ale mam nadzieje ze na finale bedzie jedno wielkie swieto sportowe ja juz nawet mam naciety caly wor konfetti :D ale na cale kk napewno nie starczy :lol: niechy by tak kazdy naciol w wolnym czasie przynajmniej worek (taki jak to w sklepach daja) takiego konfetti to bedzie cudnie no i jakies serpentyny, race czy cus takiego i mamy atmosfere jaka jeszcze nigdy nie zagoscila na naszym stadionie :D
no to do roboty niech nikt w domu nie zaluje papieru :wink:



po 1) na tych kartkach w barwach mozna napisac texty piesni
po 2)baloniki tez nioe glupi pomysl
po 3)zimne ognie w ostatecznosci lub jak zostanie kasy :P

P.S. Ramelow czemu 2 takie same posty :?: :wink:

P.S.2 wlasnie gdzie mozna kupic serpentynki :?:


           
Post 13 wrz 2005, o 21:35
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Przed nami najważniejszy mecz od kilku sezonów i oprawa powinna być na ...ektraligowym poziomie.
Do elity speedway ultrasów z Zielonej Góry czy Gdańska jeszcze baaaardzo daleka droga, ale absolutnie nie można sie zniechecać, należy robić swoje, efekty powolutku widać.
Pierwsza podstawowa sprawa, pojawiły sie głosy aby nauczyć ludzi śpiewać piosenki kibicowskie, nie zrozumcie mnie żle ale to jest całkowicie poroniony pomysł ! mam tu na myśli ludzi którzy zasiadą na prostej i na drugim łuku, ci ludzie w trakcie jednego spotkania nie nauczą sie spiewać, zresztą jak dla mnie jest to taki typ ludzi który NIGDY nie nauczy sie spiewać piosenek, ale ... całkiem dobrze by wyszło im gdyby spiker zaintonował: Kto wygra mecz ? a cały stadion odpowiadał by Stal oraz głośno rytmicznie krzyczał ZKS. Zresztą kto wygra mecz wyszło całkiem,całkiem na meczu z Rybnikiem i teraz też może wyjśc nieżle, a nawet całkiem konkretnie.
Druga sprawa, oprawa można ją zrobić naprawdę za niewielkie pieniądze na przykład: serpentyny na stadion może przynieśc je praktycznie każdy a gdyby tak rzuciła je co druga osoba na stadionie efekt byłby rewelacyjny ! dodać do tego "ognie wrocławskie" na prezentacji - dają one naprawde konkretny efekt o wiele lepszy niż race które w dzień nie przezentują sie tak okazale jak podczas meczy rozgrywanych przy sztucznym świetle, ale to już zadanie dla KK.Tak samo jak świece dymne które mogły by sie pojawić np. przed biegami nominowanymi.
Kartony (w biało niebieskich barwach) które unieśli by kibice na całym pierwszym łuku też dały by fajny efekt, a koszt wyprodukowania takich kartonów też nie jest wielki.Oczywiście podczas meczu powinna płynąc co kilka biegów meksykańska fala (bez wzgledu na wynik)
Podczas meczu po trybunach powinny chodzić dziewczyny z puszkami i tu zadanie dla Wacława Pyry który powinien poinformować wszystkich "niedzielnych" kibiców że dzieki tym pieniadzom które Ci kibice wrzucą do puszek jest możliwa taka oprawa, chodzi o to żeby ludzie wiedzieli że ktoś założył pieniadze na te całe "świecidełka" które teraz wszyscy mogą oglądać, a gdy taki jeden z drugim uzmysłowi sobie że wrzucona przez niego choćby drobna suma poszła na oprawę tego meczu, myśle że bedzie miał z tego dużą satysfakcję że sam sie do tego przyczynił.
Wiadome że do wszystkiego trzeba dochodzić powoli, w Tarnowie także na nowo "uczono" sie porzadnej atmosfery po awansie do E-ligi, teraz to wszystko całkiem dobrze tam funkcjonuje i jestem pewien że u nas bedzie tak samo a mecz z Ostrowem bedzie do tego pierwszym krokiem upss raczej drugim bo takowy już uczyniono na meczu z Rybnikiem gdzie była naprawdę bardzo fajna atmosferka :!:


           
Post 13 wrz 2005, o 21:50
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
STALOWIEC napisał(a):
po 3)zimne ognie w ostatecznosci lub jak zostanie kasy :P


:shock: zimne ognie podczas meczu rozgrywanego przy świetle dziennym, chmmm lekko szokujący pomysł :shock:
Zimne ognie jak najbardziej ale podczas meczu rozgrywanego wieczorem przy jupiterach (oby tak było w przyszłym sezonie) a nie w meczu gdy może (oby) być ładna pogoda i świecić bedzie słońce.

Ps.Serpentyny czyli inaczej rolki do kas fiskalnych :wink: możesz kupić w wiekszości sklepów z artykułami biurowymi/papierniczymi, jak mnie pamieć nie myli.


           
Post 13 wrz 2005, o 22:19
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2004, o 13:17
Skąd: Baranówka I
Posty: 149

Zobacz profil 
No własnie ... A ja coś słyszałem kiedys ,że jeden mecz w tym sezonie miałbyć rozgrywany przy jupiterach . Nie wiem , moze jednak się myle

_________________
B1 ... ZKS ;)


           
Post 13 wrz 2005, o 22:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
Ej ale bez jaj naserio jak by tak już na początku zachęcić jakos trybuny np te kartony biało czerwone i każdy aby krzyczał np,, biało niebieski nasz Rzeszów krolewski" i jak już wtedy wiekszość będzie krzyczeć to potem tak mniejwciec po dwie osoby na sektoe i tylko mwoić co krzyczeć. Oczywiście przy pomycy również spikera:) trzeba będzie z nim wcześiej pogadac !!!!! Zobaczycie że teraz dużo ludzi nie będzie oszczeędzac gardeł bo to finał i gwarantowane emcje!! tytlko oby zakonczone dla na happy endem :)


Kolego a nie pomylily Ci sie stadiony ?? :P

Serpentyny mozna kupic nawet w niekotrych kioskach "Ruchu".Oczywiscie confetti kazdy moze zrobic.Mam nadzieje, ze atmosfera bedzie niezapomniana bo o sam mecz sie nie martwie :).

Az musze zobaczyc jak ludzie schodza sie na spotkanie KK.Nie uwierze az zobacze :)

Pozdrawiam i do niedzieli (przyszlej)


           
Post 13 wrz 2005, o 22:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Kapitan Polewa napisał(a):
Martines napisał(a):
Ej ale bez jaj naserio jak by tak już na początku zachęcić jakos trybuny np te kartony biało czerwone i każdy aby krzyczał np,, biało niebieski nasz Rzeszów krolewski" i jak już wtedy wiekszość będzie krzyczeć to potem tak mniejwciec po dwie osoby na sektoe i tylko mwoić co krzyczeć. Oczywiście przy pomycy również spikera:) trzeba będzie z nim wcześiej pogadac !!!!! Zobaczycie że teraz dużo ludzi nie będzie oszczeędzac gardeł bo to finał i gwarantowane emcje!! tytlko oby zakonczone dla na happy endem :)


Kolego a nie pomylily Ci sie stadiony ?? :P

Serpentyny mozna kupic nawet w niekotrych kioskach "Ruchu".Oczywiscie confetti kazdy moze zrobic.Mam nadzieje, ze atmosfera bedzie niezapomniana bo o sam mecz sie nie martwie :).

Az musze zobaczyc jak ludzie schodza sie na spotkanie KK.Nie uwierze az zobacze :)

Pozdrawiam i do niedzieli (przyszlej)


A no mały błąd Biało Niebieski oczywiście :P tak wogole to co to są te konfetti????? Na spotkanie nie musi iść dużo ludzi ważne aby duuuuużo ludzie wpsirało KK w działoniach podczasm meczu :) I jeszcze jedno strsi którzy odiwedzają ansze forum dawajcie Wy jakieś propozycje i pomóżcie w realizowaniu :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 209  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 198 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi