Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 209  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kibice Stali - doping, oprawy itp.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 wrz 2005, o 18:31
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no florek git:):) heh wszyscy przestancie biadolic ja rezygnuje z meczu i wpadam na zuzel juz gdzies koło 14 i :cenzura: gardlo bedzie nie moje:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 wrz 2005, o 18:57
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2005, o 11:01
Posty: 64

Zobacz profil 
witam h*j w d*pe piknikowcom jest to najważniejszy mecz w sezonie i
trzeba pokazać że na ekstralige zasłużyli nie tylko żużlowcy ale i kibice
jak ci od słonecznika będą plumkać to sie ich grzecznie wytransportuje na drógi łuk :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


           
Post 14 wrz 2005, o 19:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2005, o 11:01
Posty: 64

Zobacz profil 
mam jeszcze pomysł troche podobny do tego z balonami aby zrobić jakąś tablice na której odliczane by były upragnione punkty do ekstraligi :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:


           
Post 14 wrz 2005, o 19:05
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2005, o 11:01
Posty: 64

Zobacz profil 
ale wydaje mi sie że nie ma co marnować pieniedzy na sztuczne ognie
z całym szacunkiem to był kiepski pomysł jak na pore meczu


           
Post 14 wrz 2005, o 19:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2005, o 21:47
Skąd: czudec
Posty: 236

Zobacz profil 
Moim skromnym zdaniem :lol: wystarczyl by taki doping jak na rybniku. Tylko zeby wiecej pomagal nasz spiker!! :twisted:


           
Post 14 wrz 2005, o 20:04
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Ze spikerem sie pogada i co chwila on powinien cos krzyknac w stylu kto wygra mecz...na nic wiecej raczej z jego strony nie licze, no jeszcze oczywiscie prezentacja jak na Rybniku bedzie.
Wydaje mi sie ze z dopingiem nie bedzie problemu, nawet na prostej czy 2 luku 8-) Tylko naprawde potrzeba kilku chetnych do pomocy...
Ja tez wolalbym stac razem z KK (jak np. na finale w Ostrowie), ale zalezy mi na tym zeby dobry doping i wspaniala atmosfera udzielila sie wszystkim ludzion na stadionie...
Dlatego mam pytanie do odwaznych...
POMOŻECIE?

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 14 wrz 2005, o 20:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 cze 2005, o 15:19
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 94

Zobacz profil 
heh z tym zbijaniem balonow tez git pomysl a moze zamiast balonow to by kartki z liczbami od 1 do 47 i jak w 1 wyscigu wygramy 5:1 (przykl.) to z 47 zostanie 42 itd. ale baloniki chyba lepsze :D


           
Post 14 wrz 2005, o 20:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
mi sie podobał pomysł z tymi 47 balonami, które możnaby przywiązać do barierek i przebijac po kolejnych zdobywanych punktach, do tego moze jeszcze jakiś okrzyk przy tym przebijaniu czy coś, chetnie sie złoże na te balony, tylko ktoś musi to potem nadmuchać :p


           
Post 14 wrz 2005, o 20:47
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2005, o 09:50
Skąd: Tylko Rzeszów
Posty: 70

Zobacz profil 
A ja mam pytanko gdzie można kupić race i ile taka raca kosztuje!


           
Post 14 wrz 2005, o 22:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Race np. można kupic na stronce łksu łódz :wink: http://www.race.off.pl a koszt jednej sztuki wynosi 20zł więc na wstepie odpadaja bo lepiej jest zakupic cos innego i wiecej a efekt bedzie lepszy :wink:

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 14 wrz 2005, o 22:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
lechu napisał(a):
Cytuj:
nie wolno tam wpuszczać pikinowców bo oni ludzi tych co przyszli kibicować do szału doprowadzają


Hej a może to jest złe podejście co?
Może by tak tych piknikowców rozruszać?
Przecież ci ludzie też przyjdą trzymać kciuki za Marme.
Że nie należą do KK to znaczy że są gorsi?
Może rzeczywiście niech na pierwszym łuku nie siedzą ale to nie znaczy że tylko KK jest za naszą drużyną, a inni przyszli bo ich nuda zabija w domu.
Proponuje spróbować cały stadion włączyć do zabawy. Wiem że to trudne ale nie ma rzeczy niemożliwych!
Pozdrawiam.

PIknikowcy wymiatają 8-) z nimi nic nie zrobisz bo każdy normalny kibic gdy słyszy że w jego sektorze śpiewają to też się dołącza a słonecznikojady nie :)
po prostu trzeba ludzi co sprzedają przed stadionem słonecznik wygonić :D

_________________
.


           
Post 14 wrz 2005, o 22:45
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
Moze jakies bębny :?: troche hałasu moznaby bylo tym narobic :D
jakiś kocioł mozna załatwic,ostatnio jakis ziom miał... :banana: :piwo:


           
Post 15 wrz 2005, o 00:26
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Nie wiem jak to wniesiecie, ale wszyscy szampany na mecz! W Lidlu kosztuja cos kolo 5zl te najtansze!!!

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 15 wrz 2005, o 00:44
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 16:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
to ja se tak pomyslalem chyba calkiem nieglopio ze moze i ja na meczu cos pokrzycze jak za starych dobrych lat tylko czy co niektorym to sie bedzie podobalo :?: tego niewiem ale sprobowac zawsze mozna co Wy na to:
MATRIX REAKTYWACJA :?:


           
Post 15 wrz 2005, o 07:43
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Grzyniu napisał(a):
to ja se tak pomyslalem chyba calkiem nieglopio ze moze i ja na meczu cos pokrzycze jak za starych dobrych lat tylko czy co niektorym to sie bedzie podobalo :?: tego niewiem ale sprobowac zawsze mozna co Wy na to:
MATRIX REAKTYWACJA :?:

pokrzyczec zawsze mozesz razem z kk :wink: zawsze to o jedno gardlo wiecej do dopingu 8-)


           
Post 15 wrz 2005, o 11:57
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Calkiem powaznie i bardzo prosze bez wypisywania swoich ulubionych zespolow czy piosenek.

Moim zdaniem na Finale powinno sie zadbac o odprawe muzyczna. Przy prezentacji moim zdaniem koniecznie trzeba powrocic do Marszu Radetzky'go (do sciagniecia tutaj: http://www.stal.rze.pl/download.php?id=004 Zawsze on towarzyszyl Naszej druzynie w pieknym momentach i moim zdaniem tym razem tez powinien byc!

Kolejnym utworem towarzyszacym finalowi powinien byc utwor: Nightwish - Roll Tide (Crimson Tide). Wszystkim, ktorzy nie przepadaja za taka muza proponuje sciagnac sobie ten kawalek, posluchac a wtedy na pewno skumacie o co chodzi. Piosenka jest o NADZIEJI, w Naszym przypadku Nadzieji na awans! Az mi sie lza kreci sluchajac tej piosenki i widzac Naszych jadacych po E-LIGE!!!

W razie awansu na koniec meczu oczywiscie obowiazkowo Queen - We are the champions - innej opcji nie ma ;) poza tym podobalo mi sie w Ostrowie, gdy KM wygrywal bieg puszczane bylo slynne Ole, Ole... U nas tez takie mozna by zrobic ;) generalnie muza ma byc godna finalu!

P.S. chociaz znajac zycie i Rzeszow to i tak nic z tego nie wyjdze i bedziemy sluchac dalej tego syfu...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 wrz 2005, o 12:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
`wiecie co by naprawde fajnie wyglądało. Jak by było 47 długo palnych rac i co pnkt do popdlać i jak będą się palić 47 wszystki w tedy taką wielką fajerwekre wypuścić


           
Post 15 wrz 2005, o 12:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
`wiecie co by naprawde fajnie wyglądało. Jak by było 47 długo palnych rac i co pnkt do popdlać i jak będą się palić 47 wszystki w tedy taką wielką fajerwekre wypuścić


:) To raczej gromnice trzeba by bylo kupic. Bo palacych sie przez dwie godziny rac to jeszcze nie widzialem ;).


           
Post 15 wrz 2005, o 12:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
Martines napisał(a):
`wiecie co by naprawde fajnie wyglądało. Jak by było 47 długo palnych rac i co pnkt do popdlać i jak będą się palić 47 wszystki w tedy taką wielką fajerwekre wypuścić


:) To raczej gromnice trzeba by bylo kupic. Bo palacych sie przez dwie godziny rac to jeszcze nie widzialem ;).


mówie że by to naprawde fajnie wyglądało. a to że tyle raca nie wytrzma to wiem ale co by dał zamiast racy masz jakąś peopozycje??


           
Post 15 wrz 2005, o 13:02
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
mówie że by to naprawde fajnie wyglądało. a to że tyle raca nie wytrzma to wiem ale co by dał zamiast racy masz jakąś peopozycje??


Zaproponowalem juz gromnice. Ona na pewno tak dlugo wytrzyma :P

A tak na powaznie, to nie wiem, czy sa takie bajery dostepne, a nawet gdyby byly, to na pewno kosztowalyby fortune. Pomysl dobry, ale ciezko o realizacje.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 209  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 232 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi