Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 245  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Stali 2006: Nicki, Rune i Chrzanoś w Stali !!!!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów


Kogo byś najchetniej widzial w skladzie Stali?
Tomasz Chrzanowski 35%  35%  [ 62 ]
Charlie Gjedde 24%  24%  [ 43 ]
Emil Sajfutdinow 12%  12%  [ 21 ]
Karol Baran 18%  18%  [ 31 ]
Inny zawodnik zagraniczny 3%  3%  [ 6 ]
Inny junior zagraniczny 2%  2%  [ 3 ]
Nikogo już - jedziemy tym co mamy teraz 6%  6%  [ 11 ]
Liczba głosów : 177
Opcje      Szukaj
Post 2 sty 2006, o 17:24
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
sasser_ napisał(a):
Jak czytam wypowiedzi o tym jaki to rempała stalowiec, ze bedzie dobrze jeździł.Ludzie uspokojcie się. Przecież taki Rempała czy Baran powinni juz w tamty sezonie jeżdzic.I co oni pokazali???JEdno wielkie g.


To, że w tamtym roku nie pokazali nic wielkiego (według ciebie, bo wg mnie Tomek jeździł ok) to nie znaczy wcale, że w tym roku będą cieniować. Zgadza się, że poziom przeciwników wzrośnie bo to już eliga i otworzył się rynek dla obcokrajowców, ale nie można skreślać zawodnika przed sezonem. Obaj jesli przepracują dobrze zimę i przygotują sprzęt poradzą sobie w elidze bez problemu zwłaszcza na naszym torze, a przecież o to nam chodzi. Maciek powiedział w niedzielę na tv Rzeszów, że chcą wygrać wszystko u siebie i jeśli się uda, wygrać coś na wyjeździe.
Myślę, że należy dać szansę i Tomkowi i Karolowi a rozliczać ich dopiero po tym co sobą zaprezentują w sezonie.


           
Post 2 sty 2006, o 17:25
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 mar 2005, o 19:32
Skąd: Rzeszów... prawie ;)
Posty: 249

Zobacz profil 
sasser_ napisał(a):
No i po co trzymać Rempałe czy Barana????Baran wielki cwaniaczek-onwogle to umie jeździć na motorze czy na rowerze.Chyba na tym drugim a o Rempale to nie ma sensu rozmawiać.Powinien już dawno zostać wywalony!!!!!!!!!!!!


A ty, człowieku umiesz coś więcej, niż narzekać?! Wywalony to powinien być ktoś inny - ty z tego forum...


           
Post 2 sty 2006, o 17:27
 $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 01:34
Posty: 7

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
P.S. A co do nazw sponsora, o nazwę Złomrex przemilczę, bo nie wiem, czy odnosi się ona do sprzętu czy do czegoś innego. Weź człowieku się uspokuj, bo widze, że masz straszny żal i depresję, bo Holta odszedł do Rzeszowa.



niemamy zalu do niego ze odszedł do was tylko mamy zal do niego ze najpierw obiecywał a potem zrobił cos innego!!!!! a to ze mowi ze bedzie jezdził 8 lat niewierze nastepny sezon tarnow wita !!!!
zobaczcie kase holta dostał za podpis w wysokosci 450 tys pln za kazdy mecz bedzie dostawał 30 tys pln a wy na tym waszym stadjoniku do mini zuzla nawet nie zgromadzicie ludzi za 30 tys zł
więc bedziecie szarbac kase od sponsorow a wy jeszcze gadacie o wzmocnienieach !!!!! heheh
po sezonie 1 liga i cała masa długów wobec zawodnikow i innych !!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


           
Post 2 sty 2006, o 17:31
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2005, o 22:54
Posty: 26

Zobacz profil 
Kenneth Bjerre prowadzi zaawansowame rozmowy z Wts Wrocław i prawdopodobnie wlasnie tam wystartuje ale to jeszcze nic pewnego...


           
Post 2 sty 2006, o 17:32
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Co do Chrzanowskiego to moje zdanie jest takie: nie kosztem zabrania miejsca Darkow/Tomkowi/Karolowi... Owszem, mielibyśmy trochę lepszy skład, ale to byłaby przesada, zastępować swoich niewiele lepszymi zawodnikami z zewnątrz, a na pewno droższymi. Chrzanowski to żadna rewelacja, a w Rzeszowie Tomek Rempała będzie pewnie podobnie jeździł jak on (a wiadomo, że na wyjazdach niestety raczej nie będzie czego szukać...).

Dawno takich bzdur nie czytałem. Karolek z Tomkiem to we dwóch razem wzięci nie ta klasa co Chrzanowski. Właśnie Chrzanek przydałby się nam na wyjeżdzie ,gdyż jest to już zawodnik z jakimś obyciem. A jego średnia 1,729 na wyjazdach w tamtym sezonie w barwach Wybrzeża moze się jedynie marzyć rzeszowskim rajderom. A myślę ,że to nie było wszystko na co stać Tomka ,gdyż pierwszy rok startów w GP musiał czymś przypłacić. Powtarzam ,jeśli jest szansa by zakontraktować Chrzanka to nie ma się co nawet zastanawiać ,gdyż obecnie(brak aktywności Nichollsa) nie ma lepszej opcji.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 2 sty 2006, o 17:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 mar 2005, o 19:32
Skąd: Rzeszów... prawie ;)
Posty: 249

Zobacz profil 
marol napisał(a):
Kenneth Bjerre prowadzi zaawansowame rozmowy z Wts Wrocław i prawdopodobnie wlasnie tam wystartuje ale to jeszcze nic pewnego...


N. Pedersen i Holta też mieli startować we Wrocławiu, a gdzie są - wiemy :twisted:


           
Post 2 sty 2006, o 17:37
 Re: $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
radar_1 napisał(a):
Lirasz napisał(a):
P.S. A co do nazw sponsora, o nazwę Złomrex przemilczę, bo nie wiem, czy odnosi się ona do sprzętu czy do czegoś innego. Weź człowieku się uspokuj, bo widze, że masz straszny żal i depresję, bo Holta odszedł do Rzeszowa.



niemamy zalu do niego ze odszedł do was tylko mamy zal do niego ze najpierw obiecywał a potem zrobił cos innego!!!!! a to ze mowi ze bedzie jezdził 8 lat niewierze nastepny sezon tarnow wita !!!!
zobaczcie kase holta dostał za podpis w wysokosci 450 tys pln za kazdy mecz bedzie dostawał 30 tys pln a wy na tym waszym stadjoniku do mini zuzla nawet nie zgromadzicie ludzi za 30 tys zł
więc bedziecie szarbac kase od sponsorow a wy jeszcze gadacie o wzmocnienieach !!!!! heheh
po sezonie 1 liga i cała masa długów wobec zawodnikow i innych !!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


No ale po co Ty to wszystko piszesz? Ulży ci jak wylejesz swoje zale na forum? Ja wychodze z zalozenia ze Pani prezes wie co zrobila sciagajac Holte tj. zaplanowala tak budzet ze kasa dla Rune bedzie/jest juz odlozona na stosowne miejsce.

Z tymi 8 latami bylo powiedziane w zarcie - niektore serwisy internetowe zrobily z tego wielkie zapewnienia Holty, a Czestochowianie potraktowali to jak wbicie noza w plecy :roll:

Ja jakos na stadion nie narzekam - moze pomiescic 12 tys. kibicow co jak sam widzisz na pewno z biletow wynisie ponad 30 tys. zlotych dochodu ;) bo w Rzeszowie ludzie beda chodzic na mecze zuzla - w koncu juz dlugo czekalismy na E-lige.

Widze ze coraz wiecej czestochowian ktorzy sie tutaj wpisuja to palaja wielka zawiscia do Stali tylko dlatego ze wydrali im Holte :roll:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 2 sty 2006, o 17:37
 Re: $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
radar_1 napisał(a):
niemamy zalu do niego ze odszedł do was tylko mamy zal do niego ze najpierw obiecywał a potem zrobił cos innego!!!!! a to ze mowi ze bedzie jezdził 8 lat niewierze nastepny sezon tarnow wita !!!!
zobaczcie kase holta dostał za podpis w wysokosci 450 tys pln za kazdy mecz bedzie dostawał 30 tys pln a wy na tym waszym stadjoniku do mini zuzla nawet nie zgromadzicie ludzi za 30 tys zł
więc bedziecie szarbac kase od sponsorow a wy jeszcze gadacie o wzmocnienieach !!!!! heheh
po sezonie 1 liga i cała masa długów wobec zawodnikow i innych !!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Przestań już smęcić chłopie i wyładowywać swoje frustracje na tym forum. Tak ci żal Rune to trzeba mu było dać tyle ile chciał i by jeździł u was.
O nasze finanse się nie martw bo z nimi jest ok.
30 tyś powiadasz hmm liczmy tylko 10 tys (na ostrowie było około 14 tys) ludzi na meczu po średnio 20 zl za bilet, mi wychodzi 200 tysięcy PLN a tobie? Może mnożenia jeszcze w podstawówce nie miałeś i nie dasz rady wykonać tak trudnego działania.
Mieliśmy kasę na Holtę i mamy na kolejne wzmocnienia, ja mam nadzieję, że tym kolejnym obco będzie albo Bjerre albo Nichols, a najlepiej obaj :peace: :D


           
Post 2 sty 2006, o 18:01
 


heh, jestesmy swiadkami pewnej - jak dla mnie - smiesznej sytuacji...

Nie tak dawno, bo kilka lat temu,na poludniu Polski pewien beniaminek zakupil dwoch zawodnikow, ktorzy w zgodnej opinii z kasy tegoz klubu mieli wyciagnac niemale pieniadze. Wtedy to, rzeszowska brac postepowala identycznie, jak teraz panowie z Czestochowy i glosila teorie, ze za 12 miesiecy nie bedzie juz na zuzlowej mapie tego wlasnie zespolu z poludnia Polski. Smieszne, co nie?

ps moral : oszczedzcie sobie tych podjazdow pod kolege z czewy, bo kilkanascie miesiecy temu zachowywaliscie sie identycznie...


           
Post 2 sty 2006, o 18:31
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sty 2006, o 20:09
Skąd: ZKS STAL RZESZOW
Posty: 194

Zobacz profil 
1.kuciapa
2.holta
3.nichols
4.t.rempala
5.nicki
6.stachyra
7.miesiac
8.bjerre

_________________
TYLKO STAL ZKS


           
Post 2 sty 2006, o 19:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2005, o 22:54
Posty: 26

Zobacz profil 
No i wlasnie dlatego ze Nicki i Rune sa u wAS to kenneth bedzie u nas.Proste u nas jest teraz kasa po holcie a u was juz nie.mysle ze mozecie zapomniec o Bjerre...


           
Post 2 sty 2006, o 19:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 508

Zobacz profil 
marol napisał(a):
Proste u nas jest teraz kasa po holcie a u was juz nie.mysle ze mozecie zapomniec o Bjerre...


Podaj jakieś źródło, w którym piszą, że w Rzeszowie kasa pusta?


           
Post 2 sty 2006, o 19:13
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
StormerDSR napisał(a):
marol napisał(a):
Proste u nas jest teraz kasa po holcie a u was juz nie.mysle ze mozecie zapomniec o Bjerre...


Podaj jakieś źródło, w którym piszą, że w Rzeszowie kasa pusta?


Stormer, ale nie podejmuj tematu. Marol pisał na tym forum już wiele, nic się nie sprawdziło. Wnioski wyciągnij sobie sam. :wink:


           
Post 2 sty 2006, o 19:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 gru 2005, o 12:49
Skąd: Tarnów
Posty: 20

Zobacz profil 
Hmmm byłem u was na meczu z Ostrowem, na wysokości 5 rzędu na 2 wirazu wogule nie widać toru.Hehe ledwo kaski zawodników widac.


           
Post 2 sty 2006, o 19:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
mysle, ze nasz sklad rokuje wieksze nadzieje na nowy sezon. pozostaly male poprawki, ktore mam nadzieje juz niedlugo. dziwia mnie posty niektorych "fanow" z czestochowy, jednak mysle ze je powinnismy olac, bo sa to najwyrazniej male dziwci, ktore z zuzlem nie maja ic praktycznie wspolnego :evil:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 2 sty 2006, o 19:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2005, o 22:54
Posty: 26

Zobacz profil 
Tym razem chyba sie potwierdza .Kezman na naszym forum napisales ze Bjerre nasz bo wasz klub zrezygnowal ze wzgledu na łakomy kąsek ktory pojawil sie na rynku (Tomasz Chrzanowski)


           
Post 2 sty 2006, o 19:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
marol napisał(a):
Tym razem chyba sie potwierdza .Kezman na naszym forum napisales ze Bjerre nasz bo wasz klub zrezygnowal ze wzgledu na łakomy kąsek ktory pojawil sie na rynku (Tomasz Chrzanowski)


Nie chodziło mi o Bjerre, tylko o pustą kase, to raz. Po drugie nigdzie nie pisałem o Chrzanowskim, nie podawaj nie sprawdzonych informacji :|

P.S I co najważniejsze, napisałem, że ponoć we Wrocku, nie napisałem, że na pewno! Czytaj ze zrozumieniem.


           
Post 2 sty 2006, o 19:45
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Hmm jeszcze rano byłem negatywnie nastawiony do osoby Tomka Ch. bo zbyt mocno w pamięci miałem jego slabą jazdę w barażach. Ale na spokojnie przejrzałem statystyki (srednia 1,89 - 20 w ekstralidze!, 159 punktow z bonusami) oraz pojedyncze wystepy w meczach - TU i widze ze to jednak zawodnik klasowy który byłby duzym wzmocnieniem skladu. Do tego niemal identyczna srednia - 1,88 w Elitserien i 21 miejsce na liscie najlepszych (skuteczniejszy od Ułamka, J.Golloba, Andersena, Hamilla, Jagusia, Kolodzieja)
Jesli to tylko możliwe - brać. Razem z nim pierwsza czwórka absolutnie realna!


           
Post 2 sty 2006, o 20:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Kezman lata z forum na forum to i ja :P

Bjerre jest więcej niż jedna noga we Wrocławiu, zrodlo osoba związana bardzo blisko z Duńskimi żużlowcami. Nazwiska wole nie ujawniać ale zapewniam że dobrze ją znacie.

Stal próbuje upolować łakomy kąsek ;) Pozatym nie była w stanie finansowo przebić wrocławskiej oferty.

Tak czy siak jeśli wyjdzie wam z Chrzanowskim to nie będzie tak zle, czwórka moze będzie.

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 2 sty 2006, o 20:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Scotta Nicholsa :?: :twisted: ale tak na poważnie to ten kontrakt już chyba podpisany :mrgreen:

_________________
1960-1961-0000


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4884 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 245  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zapatista i 59 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi