Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 340  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nasi rywale w sezonie 2024


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 sty 2014, o 20:55
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
Tak , jeszcze by tego brakowalo zeby konfident z SB byl trenerem w Rzeszowie .

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 16 sty 2014, o 21:59
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
wkomponowal by sie w towarzystwo , szczegolnie z poslem burym

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 17 sty 2014, o 00:05
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Myślę, że w większym stopniu powinniśmy skupić się na wynikach i doświadczeniu, niż na zaszłościach i tym, czy trener chodzi do kościoła, czy gdzieś indziej. A ta cała akcja ze współpracą była dla nas szansą, bo gdyby nie ona, to pewnie nie chciałby z Martą gadać. Ale i w tym przypadku, na całe szczęście, szansa została skutecznie zmarnowana ;)


           
Post 17 sty 2014, o 09:15
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
Ritchie czy Tobie cokolwiek kiedykolwiek się w jakimkolwiek stopniu spodobało czy tylko negujesz wszystko i wszystkich do okoła by samemu poczuć sie lepiej?


           
Post 17 sty 2014, o 11:17
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wiele rzeczy mi się podoba i podobało, niestety jeśli chodzi o żużel, znajdują się one poza Rzeszowem. Ale i w Rzeszowie, poza degrengoladą żużlowo-piłkarską jest bardzo jasny punkt w postaci siatkówki i Asseco. Bo czy to w żużlu, sporcie, życiu, poprzeczkę trzeba stawiać wysoko - dlatego podoba mi się to, co robi Góral, Dowhan czy Karkosik, dla których sportowo DMP to mało i chcą więcej, również organizacyjnie, społecznościowo, międzynarodowo. I w tym celu, wraz z kompetentnymi ludźmi wykonują kupę dobrej roboty. A u nas od lat jest kupa i szpagaty z prezesem od środków czystości. I to mi się nie podoba, a z przyzwyczajenia dobrze życzę i kibicuję temu klubikowi ;)


           
Post 17 sty 2014, o 11:29
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
Nie pozostaje Ci nic innego jak zarejestrowanie sie na forum asseco resowii i spuszczanie sie na dokonaniami gorala . Oczywiście rozumiem że wiesz jaka polityke uprawia pan goral ? Od marty nie wiele go rózni , przykładem na to jest wjebanie do herbu nazwy asseco czy przeplacanie za za gwiazdy lig zagranicznych a konczac na wychowankach ktorzy co mecz graja:D a kibice to nic innego jak zwykli KIBICE SUKCESU , nie ma co tylko pozazdrościć .

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 17 sty 2014, o 12:37
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Szczerze pisząc, to nie interesuje się siatkówką, więc z tym forum to kiepski pomysł. W wojenki Stal-Resovia przestałem bawić się jakoś w czwartej klasie podstawówki, kiedy klubiki te znaczyły coś jeszcze w krajowym futbolu.

Gdybyś nie zauważył, to podpowiadam, że ligowe rozgrywki sportowe polegają na rywalizacji i chodzi w nich o to, żeby wygrać. Wygrywają lepsi, przegrywają słabsi. My od lat jesteśmy tymi słabszymi z Rzeszowa. Jestem kibicem żużla, a jeśli chodzi o kluby, to kibicuję temu z Rzeszowa. Ale doceniam sukcesy innych, bo uważam, że wynikają one z wykonywanej pracy. Nie znam osobiście ani Marty, ani Górala, ale różni ich zasadnicza rzecz: WYNIKI. A każdy niech odpowie sobie sam, z czego biorą się wyniki Górala i brak wyników Marty, przy jednoczesnym przepłacaniu gwiazd. Myślę też, że w tym roku frekwencja u Górala będzie wyższa od frekwencji u Marty. I to też nie bierze się z sufitu, lecz jest pochodną prowadzenia klubów przez w/w.

Chodziłem na żużel, kiedy Stal była Stalą, Stalą-Westą, Stalą-Van Pur, aż stała się PGE Marmą. Bo chodzę na żużel, a nie na Pedersena, czy Marme. Ale chciałbym, żeby rzeszowski żużel znaczył co najmniej tyle, ile znaczy rzeszowska siatkówka - jeśli mam wybór, to wolę oglądać topowych zawodników, najlepiej wychowanków, niż emerytów z nadwagą z Anglii, Szwecji, czy Węgier. I tego będę się trzymał ;)


           
Post 9 lut 2014, o 00:25
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/415727/pierwsza-liga-albo-koniec-jaka-przyszlosc-czeka-kmz-lublin

Wyglada na to, ze jeden z mocniejszych zespolow 1 ligi czekaja problemy. Wycofanie sie glownego sponsora i na nic zdaja sie wzmocnienia Miskowiakiem i Wattem.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 24 mar 2014, o 18:22
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
A tymczasem Nasi rywale "zza miedzy" ogłosili swoją nową nazwę drużyny ...
Będą zwać się Grupa Azoty Unia Tarnów :biggrin:

_________________
Obrazek


           
Post 6 kwi 2014, o 23:01
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Polecam zobaczyc wyniki Polonii z Lokomotivem. Polonia potwierdza swoja sile, ktora tu juz troche ludzi na forum wspominalo (patrz; wyniki typowania). Zgodnie z oczekiwaniami, sporo punktow zdobyli Andersen i Wozniak, a druga linia dorzucila reszte. Uwage zwracaja rowniez wyniki ex foliowcow - Dennis Andersson najslabszym zawodnikiem Polonii, Joonas Kylmakorpi 5 punktow w 5 startach 1 ligowego meczu.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 7 kwi 2014, o 10:56
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
W zasadzie wszyscy rywale przy firmowym timie wyglądają co najmniej porównywalnie, a do tego mają tory, na których firmowy tim nie będzie istnieć. Wyjątkiem być może Lublin i Rybnik, bo w pozostałych miejscówkach (Bydgoszcz, Gniezno, Grudziądz, Łódź, Daugavpils) raczej bonusa nie ugramy.


           
Post 8 kwi 2014, o 08:50
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2257

Zobacz profil 
Z Gnieznem szanse mają z resztą się zgodzę.Z tym że z Grudziądzem i Bydgoszczą kłopoty będą ze zdobyczą jakichkolwiek pkt :)


           
Post 8 kwi 2014, o 14:52
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Szanse mamy z wszystkimi, ale wg mnie, po pierwsze Gniezno radzi sobie całkiem dobrze i marnuje sprzęt w sparingach (Gomólski, Tarasenko, Pedersen, Davidsson), a po drugie na betonie w Gnieźnie Majki, Miesiąc, czy Hot Dog przy startach, które mają obecnie nie będą istnieć. I jeszcze jeden wniosek natury ogólnej - zanim wjedziemy w sezon, to on się już skończy, bo czy jest jeszcze jakaś drużyna, która nie odjechała ani jednego sparingu u siebie, a dwóch jej podstawowych zawodników ani razu nie trenowało na domowym torze? O startach krajowych rajderów w ligach zagranicznych przez grzeczność nie wspomnę ;)


           
Post 13 kwi 2014, o 21:14
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Coś dziwnego dzieje się w polskim speedwayu - nie pamiętam takiej kolejki ligowej, w której z nieznanych powodów nie pojechało kilku konkretnych grajków: Jonsson, Lindgren, Jensen, Nicholls... Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o pieniądze ;)


           
Post 13 kwi 2014, o 21:43
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Myślę ze z finansami nie jest różowo ale tutaj akurat widać dorosloc ligi a nie problemy finansowe. Kończy sie jazda za nazwisko, czasem lepiej puscic gafurowa zamiast lingrena :) to uczy tez pokory te 'gwiazdki' które myślą ze jak maja na nazwisko lindgren to od razu są w składzie . Dzis tu ktoś juz pisal ze zamiast Larsena Nicholls powinen jechac. Fakt ze przy Nichollsie to Larsen jest jeszcze nikim w żużlu, ale to on sie staral i to on zrobil 12+1 . To jest normalność i jej efekty :D

Z jonssonem przekombinowali w zielonej ale chyba nie myślisz ze tam o kase poszlo :D Również MJJ jest poobijany i choć CKM ma problemy finansowe to chyba nie one tu decydowaly ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 16 kwi 2014, o 09:52
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Jak dla mnie ewidentny blad Dobruckiego. Nie zawsze treningi oddaja rzeczywistosc w meczu. Tutaj jest cisnienie, presja itp. Wiec ja na miejscu wstawilbym Jonnsona ale za Jablko :). Mysle ze Adrenalina swoim doswiaczeniem i zadziornoscia tak latwo by skory nie sprzedal, te 7 ptk bylby w stanie zrobic.

Owszem ale kiedy Nicholls (jako nazwisko juz tylko straszylby ale w 2 lidze, tutaj nikt nie bedzie za zaslugi a pozatym jakie) bedac na pierwszym treningu przegrywajac z Dunczykiem :peace: , gdzie ten juz odbyl kilka sesji trenigowych wystapil w sparingu, mysle ze Slaczka tez zle go ustawil do pary z Miesiacem, Klind powinnien prowadzic pare a nie Miesiac. Reasumujac Nicholls nie bedzie mial miejsca w skladzie bo to Scottieeeee , Slaczka :aniolek: to nie Sledz. Wracajac do Sledzia to jak na pierwszy mecz niezle , zobaczymy dlalej, ale stan wypowiedzi i ich temat niezmienny :mrgreen:

W Czestochowie to w polowie sezonu zabraknie kasy, oni juz nie maja na Jensena ale sie zadluzaja i podpisuja umowy z takim jak Kantor Online, zeby mieli na pierwsze mecze. Walaskowi sie odbije Czewa dos dobrze. :bat:

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 6 maja 2014, o 08:29
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Gnieźnieński Tatar Tarasenko kontuzjowany na około 2 miesiące. Nasz mecz łapie się w jego absencji. Może uda się coś ugrać w Gnieźnie.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43714 ... taresienki

_________________
Obrazek


           
Post 6 maja 2014, o 16:56
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Jest jeszcze Skora, mlody Szwed Gustafsson wiec oni tez nam napsuja sporo krwi :P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 7 maja 2014, o 13:11
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2006, o 18:38
Skąd: RZESZÓW
Posty: 138

Zobacz profil 
Młody Gustafsson lata chyba u długopisów.

_________________
SŁYSZYSZ RZESZÓW, KRZYCZYSZ STAL !!!


           
Post 7 maja 2014, o 21:25
 Re: Nasi rywale w sezonie 2014
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Sorki pomylka, lata u dlugopisow, pomylilem z Nilssonem :P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 340  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi