Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 paź 2016, o 22:55
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 29 kwi 2016, o 14:06
Posty: 160

Zobacz profil 
Akurat ten koleś jest, hmmm, delikatnie niepewny... Gdzie jest teraz Polonia Warszawa? Przerabialiśmy pewną damę, a ten typ chyba jest jeszcze bardziej...


           
Post 24 paź 2016, o 00:20
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 sty 2016, o 00:06
Posty: 26

Zobacz profil 
Aby kandydowac na prezesa PZPNu musial byc gdzies zrzeszony. A mozliwe ze wybral Stal ze wzgledu na ta odrzucona przez PZPN probe kupna licencji od Floty. Takie tan zagrywki i dogryzanie Bonkowi.


           
Post 24 paź 2016, o 00:39
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2222

Zobacz profil 
Pewna dama miała 60% udziałów. Ten typ w Polonii miał 100%. W Stali - ma 0%. Na razie, zobaczymy czy się to nie zmieni


           
Post 24 paź 2016, o 11:12
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wygląda to na transakcję wiązaną z miastem - obserwujcie uważnie, czy gdzieś w okolicy nie powstanie osiedle, albo jakieś bloczki stawiane przez JW Construction. Chyba podobnie było z Bilfingerem w żużlowej spółce. Pytanie tylko, skąd zmiana sentymentu ze speedwaya na football? ;)


           
Post 24 paź 2016, o 12:26
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 kwi 2006, o 17:08
Posty: 160

Zobacz profil 
Moim zdaniem, to transakcja wiązana innego typu i raczej nie chodzi tu o inwestycje budowlane w Rzeszowie. Józef Wojciechowski ma wystartować w wyborach na prezesa PZPN. W jego sztabie wyborczym znajduje się m.in. doskonale znany w Rzeszowie Kazimierz Greń.
Aby ubiegać się o stołek prezesa PZPN kandydat musi mieć poparcie iluś tam klubów (i /albo) związków okręgowych. Poparcie takowe otrzymał m.in. od Stali Rzeszów - ponoć od czerwca jest nawet członkiem zarządu Stali (sekcja piłkarska).
Pojawienie się logo JW Construction na koszulkach Stalowców jest więc jakby udokumentowaniem owego "działania" w strukturach Stali, bo media branżowe zaczęły mu i Stali wytykać, że wyskoczył jak Filip z konopi - nawet sam prezes Stali (T. Kloc) nie miał pojęcia, że Wojciechowski ma coś wspólnego ze Stalą (pisało o tym m.in. Weszlo.com: http://weszlo.com/2016/09/29/prezes-sta ... chowskiego). Na ile zostały wycenione trykoty Stali (logo JWC w centralnym miejscu) wiedzą tylko sami zainteresowani.


           
Post 24 paź 2016, o 12:36
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Tak sobie myślę, że właśnie się zwalniają działki obok takiego jednego stadionu :). Pierdołami na weszlo nie ma się co przejmować, to tuba obecnego zarządu. Cztery lata temu Zibi też wykonał trochę kombinacji, co mu dzisiaj wypominają. Typowa walka wyborcza. A przypadku Stali chyba mały rewanżyk za zablokowanie fuzji z Flotą :)


           
Post 24 paź 2016, o 15:59
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Ma ktoś dostęp do całego artykułu i i mógłby wkleić tutaj cały tekst?Z góry dziękuje

http://plus.nowiny24.pl/sport/a/janusz- ... y,10725934


           
Post 24 paź 2016, o 16:30
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 paź 2016, o 16:22
Posty: 3

Zobacz profil 
Dzień dobry
mój post nr 1
proszę:

Sezon 2016 to już historia, ale gdyby można było, to co by pan zmienił?
Na pewno skład na trochę mocniejszy, ale na taki nas było stać, jakim jechaliśmy i walczyliśmy. Miejsce w sumie nie było złe, ale w pamięci pozostał mi mecz z Gdańskiem. Nigdy więcej takich spotkań. O innych sprawach nie będę mówił, nigdzie nie ma idealnie, nawet w rodzinie.

Do kiedy ma pan ważny kontrakt ze Stalą?
Nie mam kontraktu, mam dżentelmeńską umowę z prezesem Łabudzkim do końca października.

Co dalej?
Będziemy rozmawiać. Nie chcę przesądzać sprawy, bo sezon trwa, ale jeżeli otrzymam propozycję ze Stali, to wiele wskazuje na to, że zostanę w niej.

Mówi się, że miał pan otrzymać ofertę pracy w przyszłym sezonie z Orła Łódź. To prawda?
Rzeczywiście, byłem w Łodzi, prezes Skrzydlewski mnie zaprosił, a ponieważ bardzo szanuję tego pana, nie mogłem nie pojechać. Był to jednak mecz towarzyski i wmurowanie kamienia węgielnego pod nowy stadion, który ma być gotowy we wrześniu przyszłego roku.

To była propozycja z Orła czy nie było?
Na rozmowy przyjdzie jeszcze czas.

Kluby rozmawiają już z zawodnikami pod kątem sezonu 2017. Stal też flirtuje z kandydatami do nowej drużyny?

Trener podpowiada, sugeruje prezesowi konkretne nazwiska, ale to on wie czy będzie nas stać na konkretnych zawodników. Rozmowy trwają, ale nie wiemy, na co i na kogo będzie klub stać. Także zawodnicy, którzy nas interesują mogą powiedzieć „nie”. Na razie nic nie jest podpisane, dograne.

Czyli wytypował pan już zawodników do Stali 2017?
Tak, ale wytypowałem takich żużlowców, na których nas będzie stać, nie bujałem w obłokach, nie brałem pod uwagę zawodników z PGE Ekstraligi, bo nie ma na nich kasy. Chyba, że przyjdzie dobry wujek i wyłoży pieniądze na stół.

Tyle lat jest pan związany z żużlem. Spotkał pan już kiedyś dobrego wujka?
To była dobra ciocia, czyli pani Marta Półtorak, która przez 10 lat wspierała żużel w Rzeszowie. Gdyby wróciła, byłoby super. Tak samo byłoby super, gdyby przyszedł inny taki sponsor.

Kogo widzi pan w nowej drużynie z tegorocznej ekipy?

Tych, którzy dobrze punktowali, myślę, że doskonale wiemy kto to był, nie będę wymieniał nazwisk. Jeżeli chcemy wzmocnić drużynę, to w składzie muszą nastąpić zmiany. Trzeba wymienić tych, którzy jechali słabiej, a nie zastępować ich innymi takimi samymi. Nie wiem tylko, czy stać nas na to, aby pozyskać mocnych zawodników.

Rene Bach, Nicklas Porsing, Nicolas Covatti. Co pan o nich sądzi? Warto ich zostawić?

Bach słabiej się zaprezentował, liczyłem na więcej z jego strony. Porsing miał dobre i słabe mecze, generalnie nie miał najlepszego sezonu, ale drzemie w nim duży potencjał. Covatti zrobił nas w konia, nie przyjechał na mecz do Łodzi i nawet się nie usprawiedliwił.

Juniorów Stal będzie miała chyba mocniejszych niż chociażby w tym sezonie?
Nasi juniorzy zrobili duże postępy. Doszedł Wiktor Lampart, który od 21 maja 2017 będzie już mógł startować w lidze, bo skończy 16 lat. Trzeba postawić na swoich, bo to ważne dla klubu i kibiców.

Mamy utalentowanych zawodników w klubowej szkółce żużlowej?

Mamy.

Wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie wrócą kultowe derby z Tarnowem. Trzeba mieć mocny team na Jaskółki. Mocniejszy niż na Wilki z Krosna.

Nie można jeszcze skreślać Tarnowa, bo może się okazać, że ta drużyna pojedzie jednak w przyszłym roku w ekstralidze. Szkoda, że nie będzie Krosna, bo blisko, nasz region, swoi ludzie; myślę, że KSM szybko wróci do I ligi. Mocno mu tego życzę.

Gdyby pan dostał propozycję z ekstraligi to?...
Powiem szczerze, że były telefony, ale na tę chwilę nie podjąłem żadnej decyzji. Wszystko jednak na to wskazuje, że pozostanę w Rzeszowie.


           
Post 24 paź 2016, o 17:31
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
to po cholere super nowosci zostaly patronem medialnym klubu, jak taki wywiad ukazuje sie w niemieckiej gadzinowce , jeszcze k :cenzura: a platny :fucker:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 24 paź 2016, o 18:01
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Wiadomo coś na temat SANBanku i BETAD? Dalej będą z naszym pięknym klubem?

_________________
HEJ STAL !


           
Post 25 paź 2016, o 10:05
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3138

Zobacz profil 
Jest tydzień do rozpoczęcia dwutygodniowego okienka transferowego a z ust trenera padają słowa "nie wiem na kogo nas będzie stać"... śmiać się czy płakać?

_________________
Obrazek


           
Post 25 paź 2016, o 10:43
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Dżentelmeńska umowa z prezesem Łabudzkim? Odważnie! Herbie, Pająk i cała reszta mieli wszystko na piśmie... ;)


           
Post 25 paź 2016, o 10:49
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3138

Zobacz profil 
Nigdy nie wiadomo co w rzeszowskim żużlu kryje się pod terminem "dżentelmeńska umowa" 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 25 paź 2016, o 13:12
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
@GoodLike: ten wywiad był chyba udzielany dość dawno, gdy jeszcze ważyły się losy Tarnowa. Albo jest coś, o czym nie wiemy, a redaktorek nie pociągnął tematu. Ale rewelacji ze składem na 2017 w Rzeszowie bym się nie spodziewał.
@FIS: no niestety, im (rzeszowska) gazeta dalsza Twoim poglądom, tym ma lepszą redakcję sportową. :)


           
Post 29 paź 2016, o 12:57
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
"Na owal przy ulicy Hetmańskiej 69 zostanie dosypane 200 ton sjenitu. Prace mają odbyć się w najbliższych tygodniach, by nowa nawierzchnia "uleżała się" przez okres zimowy".

Być może będzie więcej walki na torze :D

http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6413 ... -rzeszowie


           
Post 3 lis 2016, o 00:35
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Ostatnie reklamy Marmy zostały ściągnięte z tylnej części parku maszyn (od storny ul powst, podświetlane bannery) i mają być zastąpione :) Sponsorzy coraz bliżej :banana:

_________________
HEJ STAL !


           
Post 3 lis 2016, o 01:02
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Nie mogę uwierzyć to jest news dnia


           
Post 3 lis 2016, o 15:42
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9773

Zobacz profil 
Dzisiaj na stronie wyniki badań wartości medialnej Stali. Mogę zdradzić, że jesteśmy na poziomie e-ligowym :)

To tak w ramach pocieszenia ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 3 lis 2016, o 16:04
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 304

Zobacz profil 
To chyba pierwsze tego typu badanie w żużlowej Stali, a przynajmniej pierwsze, którego wyniki podano do publicznej wiadomości. Reklama przez sport jest relatywnie tania i wysoce efektywna. Pisałem o tym wielokrotnie jeszcze na drugim forum, podpierając się przykładem Asseco Resovii, jak paru adoratorów Marty płakało wiecznie, ile to pieniędzy wyrzuciła w błoto ta biedna kobiecina :lol:


           
Post 3 lis 2016, o 16:23
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9773

Zobacz profil 
Odkąd pamiętam to rzeczywiście pierwsze takie badanie. Sam raport ma prawie 300 stron, w newsie najważniejsze dane, pozostałymi będą "atakowani" sponsorzy ;)

http://www.stal.rzeszow.pl/news/stal-wa ... e-105-mln/

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 126 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi