Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 958, 959, 960, 961, 962

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 kwi 2024, o 20:10
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 937

Zobacz profil 
Ja wchodziłem bez żadnego problemu. Musi być tylko 0,5 w plastikowej butelce


           
Post 12 kwi 2024, o 20:15
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 9 wrz 2023, o 20:23
Posty: 87

Zobacz profil 
Też mi się udało kilka razy wnieść.


           
Post 13 kwi 2024, o 07:50
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 937

Zobacz profil 
Prawie 4700 biletów sprzedanych na mecz ! no może być grubo :)


           
Post 13 kwi 2024, o 13:16
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 mar 2023, o 16:59
Posty: 11

Zobacz profil 
Juz podobno 6000


           
Post 13 kwi 2024, o 15:43
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 349

Zobacz profil 
To ja już wychodzę na stadion :piwo: Do zobaczenia :D


           
Post 15 kwi 2024, o 13:59
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Macie gdzieś pod ręką tego maila, na którego można przesyłać uwagi do Zarządu? (Prezes mówił o czymś takim).

Klub widać, że funkcjonuje prężnie, fajne emocje w ostatnim meczu, jednak:
Pasowałoby ogarnąć wejście na stadion, kilku nastolatków na nowej trybunie, którzy sprawdzali bilety, to za mało. Co z tego, że ludzie przyszli z biletami kupionymi online, skoro przepustowość była tak mała?
Nagłośnienie... Na starej trybunie podobno nic nie było słychać, bo dolatywał jedynie dźwięk z nowej trybuny, na nowej też nagłośnienie jest dużo gorsze niż na piłce.
Kolejna rzecz - trzeba jasno powiedzieć, że nr miejsc na biletach nie mają znaczenia - mówił o tym Prezes na live na FB, ale nie każdy to oglądał, potem ludzie się awanturują, ochrona też nie pomaga, bo sama nie zna zasad.
Ostatnia sprawa, sklepik kibica rozkładał się o 18, sklepik fanclubu już prężnie działał o tej porze... Tak tylko mówię ;)


           
Post 15 kwi 2024, o 14:26
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 9 wrz 2023, o 20:23
Posty: 87

Zobacz profil 
Co do tych spraw to Stal nie ma na to wpływu - stadion jest miejski i dopóki jest miejski tylko miasto może robić poprawki.
Ciekawe, na nowej trybunie nie było nic słychać w dolnych rzędach bo głośniki nie są skierowane na dół.


           
Post 15 kwi 2024, o 14:55
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 349

Zobacz profil 
sugestie@h69.pl

Ja tam raz pisałem i niestety zero odzewu także nie wiem czy ktoś to czyta. Co do systemu biletowego i przydzielania miejsc to niestety z tego co prezes mówił ten system będzie cały ten sezon. Jeżeli można by wprowadzić jakąś modyfikację to chociaż nadruk na bilecie, że miejsca numerowane nie obowiązują!!! Oraz obowiązkowo zlikwidować informację w mailu o numerach zarezerwowanych miejsc. Ponieważ ludzie drukują tego maila i na tej podstawie domagają się siadania na zarezerwowanych miejscach. Jeżeli tego się nie da zrobić to konieczna jest właściwa edukacja ochrony i przejście szkolenia jak wygląda wydruk biletu, a jak potwierdzenie z maila żeby wiedzieli co ludziom odpowiadać.

Kolejny mecz to derby z Krosnem gdzie myślę, że frekwencja może być podobna lub nawet większa jeżeli kibice z Krosna dopiszą. W związku z tym uporządkowanie sprawy przydziału miejsc jest konieczne.

PS. Czy ktoś Wie gdzie można pisać w sprawie nagłośnienia? Chodzi mi o komórkę Urzędu Miasta. Może trzeba ich zasypać mailami bo inaczej wszyscy myślą, że jest super.


           
Post 15 kwi 2024, o 16:39
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 paź 2018, o 01:06
Posty: 47

Zobacz profil 
Orientuje się ktoś czy można gdzieś znaleźć w miarę możliwości przybliżone dane na temat frekwencji? Coś na kształt strony "90 minut" jeśli chodzi o piłkę. Prezes na IG wrzuca 9 tysięcy, SF podają 8, a aplikacja ekstraligi 6. Dobrze gdyby klub gdzieś to udostępniał tak dla czystej statystyki.


           
Post 15 kwi 2024, o 17:07
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2227

Zobacz profil 
Najlepiej to zrobić zdjęcia wszystkich trybun i policzyć samemu :)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 16 kwi 2024, o 18:31
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 lis 2017, o 23:40
Posty: 333

Zobacz profil 
Problem z miejscami rozwiązany , brawa za szybkie ogarnięcie tematu.


           
Post 16 kwi 2024, o 20:14
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 349

Zobacz profil 
A coś więcej bo jakoś nie widzę nigdzie tego rozwiązania?


           
Post 16 kwi 2024, o 20:31
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2017, o 21:17
Posty: 949

Zobacz profil 
Kupując bilet jest tylko do wyboru sektor, nie ma do wyboru miejsca.

_________________
Typer żużlowych wydarzeń: 2023 - 1. ; 2022 - 3. ; 2021 - 1. ; 2020 - 2. ; 2019 - 3. ; 2018 - 2.
Typer Liga: 2023 - 1. ; 2022 - 7 ; 2021 - 1. ; 2020 - 9. ; 2019 - 1. ; 2018 - 8.
Elitserien Trenerów: 2019 - 5. ; 2018 - 4.
Ekstraliga Trenerów: 2023 - 5. ; 2022 - 2. ; 2021 - 5. ; 2020 - 9.
1 Liga Trenerów: 2021 - 5. ; 2019 - 6. ; 2018 - 5.
Duńska Liga Trenerów: 2019 - 6. ; 2018 - 7.


           
Post 16 kwi 2024, o 21:57
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 349

Zobacz profil 
W takim razie brawo. Zdrowie prezesa :piwo:


           
Post 16 kwi 2024, o 22:07
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 23:13
Posty: 65

Zobacz profil 
ta stronę Texomu to ktoś redaguje , bo sa miesiąc do tyłu.


           
Post 17 kwi 2024, o 19:50
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 maja 2017, o 11:35
Posty: 113

Zobacz profil 
Nie wiem co wy uważacie, ale skoro prezes czyta to forum to może i mój post przeczyta :D Jeżeli planujemy jeździć w najlepszej lidze świata, to fajnie jakby nasze sociale też były na najlepszym poziomie. Bardzo fajnie ogląda mi się kulisy spotkań Sparty Wrocław, od przygotowania motorów przez mechaników, obchód zawodników przed zawodami, reakcje zawodników, mechaników, trenerów na dane biegi po same świętowanie ewentualnego zwycięstwa - taki mecz od kulis. Myślę że by się to fajnie oglądało, i na pewno dla szarych kibiców móc popatrzeć co się dzieje w parku maszyn podczas zawodów to by była fajna opcja. Wrzucili prawie minutowy taki 'trailer' ze spotkania na Facebooka, ale to takie ogólne - a bardziej by mnie interesowało coś konkretniejszego :D


           
Post 29 kwi 2024, o 08:38
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
zapatista napisał(a):
Niestety kibicowsko Krosno nas pozamiatało, śmiem twierdzić że do Krosna nawet w połwoie się nie stawimy jak oni u nas dzisiaj.

Jest w ogóle sens robić doping na meczach żużlowych??? DObre wyjazdy to były na początku lat 90-tych jak "piłka chodziła na żużel" - słynny wyjazd na Wandę.

Pojawiłem się na żużlu, chyba po dwunastu latach przerwy. Na starej trybunie na środku tragedia z nagłośnieniem. Głośniej niż w chińskich miastach. Nie do wytrzymania. Do tego ta ciągle przygrywana muzyka i to nachalne zabawianie widzów przez tę babeczkę i gościa. W ogóle nie czuć klimatu żużla. Dawniej pamiętam było słychać ryk silników dochodzący z parku maszyn. Tablica z wynikami? NIe wiem po co jest? Jaki jest wynik meczu musiałem się dowiadywać z relacji na sportowefakty. Program żużlowy można gdzieś w ogóle kupić na koronie stadionu? Czy tylko w kasach przed meczem lub w stacjonarnej przedsprzedaży?
Pamiętam też z dawnych czasów ten moment napięcia gdy spiker czytał obsadę składów nominowanych zwłaszcza przy wyrównanym wyniku spotkania. Wczoraj o obsadzie dowiedziałem się jak zawodnicy podjeżdżali do 14 biegu.

Ależ mi brakowało Marszu Radeckiego przy wyjściu do prezentacji. Kiedy ostatni raz był odgrywany.

Strasznie mało ludzi w barwach Stali! Tragedia. Rozumiem, że żużel to zawsze był niedzielny piknik, ale w roku 2024 gdy sprzedaż gadżetów tak bardzo się rozwinęła? No, ludzie

Mam straszny sentyment do starej środkowej trybuny, ale na następny mecz idę na nową. Może tam jest gorsze nagłośnienie.


           
Post 29 kwi 2024, o 09:42
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 9 wrz 2023, o 20:23
Posty: 87

Zobacz profil 
Z nagłośnieniem jest tragedia na całym stadionie. Na nowej trybunie w dolnych rzędach nie słychać zupełnie nic, bo głośniki są skierowane prosto, zamiast w dół.
Na starej trybunie ustawili nowe głośniki, dlatego było tak głośno. Chociaż z tego co widziałem na pierwszym łuku nowych głośników nie było i tam z kolei nie było słychać nic. Wstyd, że na stadionie miejskim stolicy innowacji nie ma odpowiedniego nagłośnienia.
Muzyka grała zbyt głośno, do tego była beznadziejna.

Co do zabaw z dziećmi - zbyt dużo tego, mało ciekawe dla ogółu. Jeśli w ten sposób chcemy nauczyć ludzi chodzić na żużel, to nie tędy droga według mnie.

Marsz Radecki przy wyjściu był jeszcze w tamtym sezonie jeśli dobrze pamiętam. Szczerze? Wolę Hymn Stali.

Do tego czekam z niecierpliwością na wprowadzenie systemu rezerwacji miejsca - oby weszło w przyszłym roku, bo mam dość słuchania słowa “zajęte”, “cały rząd zajęty” 2 h przed meczem, poniekąd to już tutaj tradycja, ale trzeba dorosnąć do możliwości XXI wieku.


           
Post 29 kwi 2024, o 10:29
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
Czy żużel trzeba promować? Rzeszów ma taki potencjał, a raczej okołorzeszowskie miejscowości, że będą jako takie wyniki, będzie zawsze pełny stadion.

Rezerwacja miejsc powinna obowiązywać - patologię żywcem z lat 90-tych zajmowania kilkunastu miejsc trzeba wyplenić.


           
Post 29 kwi 2024, o 19:09
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 maja 2017, o 11:35
Posty: 113

Zobacz profil 
Oczywiście że trzeba promować. Potencjał - potencjałem, ale jak nie będzie promocji żużla, to z biegiem czasu braknie tych 'nowych kibiców'. Oczywiście będą wyniki - to będą komplety, ale trzeba zrobić wszystko co w mocy żeby zachęcić ludzi którzy nigdy nie chodzili na żużel żeby zaczęli - bo Ci co już wiedzą z czym to się je, to będą uczęszczać.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 958, 959, 960, 961, 962


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi