Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 lis 2014, o 00:32
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Ja jednak obstawiam że pier@@@@@e focha MAKS -żeby pokażać wszystkim że bez niej nie ma żużla. Nie da kasy, przyblokuje akcje i pokaże dupsko białego konia,na którym przecież mogła wrócić.

Wkońcu musi tak zrobić, jak dotrze do tej Pani że robi z siebie pośmiewisko.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 22 lis 2014, o 10:21
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jest też taka opcja, że zrobi na złość wszystkim, naciśnie przycisk autodestrukcji i pojedziemy w elidze składem Stachyra, Miesiąc, Kuciapa, Sówka, Lampart, Cyło, Bassara pod szyldem Stal Rzeszów ;)


           
Post 22 lis 2014, o 14:25
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 maja 2013, o 17:56
Skąd: Tarnów-Mościce
Posty: 6

Zobacz profil 
Nie jest to portal, który bym cenił jako wiarygodny, ale na SF pojawiła się wiadomość, że PGE Marma Rzeszów nie przystąpi do procesu licencyjnego pozwalającego na występy w EE. Z artykułu wynika, że o tym decyduje Marta Półtorak.

Dlatego chciałbym zapytać, dlaczego to Marta Półtorak ma decydować, gdzie będzie startować drużyna rzeszowska skoro nie jest prezesem, a jeżeli jest w zarządzie spółki czy też w RN (czego ja osobiście nie wiem), to czy ma większość jako jedna osoba, aby o tym decydować?
Skąd ona ma taką pewność, że przez fakt ograniczenia przez nią finansowania rzeszowskiego żużla, prezes wraz z zarządem nie znajdzie innych sponsorów pozwalających na start w EE?

Nasuwają mi się te pytania, gdyż odnoszę wrażenie, że była prezes chce zrobić kuku rzeszowskim kibicom i odebrać im możliwość oglądania najlepszych żużlowców w sezonie 2015 mimo wywalczonego na torze (a nie przy zielonym stoliku) awansu.

U nas też GA zapowiedziała ograniczenie finansowania żużla, ale zadaniem nieudacznika prezesa będzie poszukanie kolejnych sponsorów, aby utrzymać jako taką płynność finansową. Nie zorganizuje tego w sezonie 2015, to w sezonie 2016 będziemy w czarnej d...., ale obecnie główny lecz z mniejszym nakładem finansowym sponsor, nie decyduje w której lidze ma startować tarnowska drużyna.


           
Post 22 lis 2014, o 14:29
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Mialem racje,foch maks EL nie dla Rzeszowa :fuckyou:

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 22 lis 2014, o 15:04
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Dobra zaczniemy od pierwszej bądź drugiej ligi, ale żeby ona w końcu sobie poszła.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 22 lis 2014, o 15:20
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
ona nie odejdzie :nie:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 22 lis 2014, o 16:44
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Teraz zastanawiam sie co zrobia wladze ligi. Pomijając fakt ze Marta dalej traktuje ten klub jak swoj wlasny folwark, bez szacunku dla nikogo, a przedewszystkim kibicow...
W teorii jesli Rzeszow zdegradują do 2 ligii to i Łódź powinna byc zdegradowana... Jeszcze takiego burdelu w speedwayu nie było... To juz nie jest sport.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 22 lis 2014, o 17:17
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Taczki dla prezesa za takie wydymanie kibiców, nigdzie nie przeszło by to bez odzewu kibiców i u Nas nie powinno.
Jaki kibic chce dla drużyny sponsora który przez swoje odczucia robi z klubu o kilkudziesięciolteniej tradycji pośmiewisko w Polsce?

Trzeba umieć odejść z klasą.

Kiedyś tego nie popierałem, obecnie otworzyłem oczy- dokóki ta Pani będzie przy ....hmmm ...Stali to nie ma dawno...- przy tym klubie, 1 zł na bilet na ten szajs nie wydam!

Od drugiej ligi, z nowym zarządem kupuje karnet.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 22 lis 2014, o 18:14
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
I tego się obawiam. Że nie dość, iż robi z nas pośmiewisko na cały kraj, spuszcza nas z eligi - chyba trzeba zapisać to do jakiejś księgi rekordów - najszybszy spadek, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, robi jaja z zawodników, i najważniejsze nas - kibiców. To będzie miała jeszcze czelność firmować swoją osobą rzeszowski żużel.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 22 lis 2014, o 19:27
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 9 kwi 2006, o 21:42
Posty: 389

Zobacz profil 
Nie kumam do końca o co chodzi... Seria prostych pytań:

Marta ogranicza sponsoring i co? Nie ma w Rzeszowie chętnych do tytularnego sponsorowania? O czym to świadczy? Marta nie może ot tak zrezygnować? Każdy ma takie prawo, fakt mogła to zapowiedzieć sezon wcześniej. Jest właścicielem klubu/akcji, więc może sprzedać je komu chce. W innych dyscyplinach mamy przykłady, że to właściciel decyduje co do losu zespołu/klubu.

Nie bronię Marty ale na pewne pytania trzeba sobie odpowiedzieć, bo jednak okazuje się, że bez Marty to Ekstraligi nie ma? Mijam się z prawdą? Takie są fakty.

_________________
SZANUJ WYCHOWANKA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO!!


           
Post 22 lis 2014, o 20:26
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48310 ... ekstraligi

ale Marta zrobila Was bez mydla.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 22 lis 2014, o 21:35
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
hehehe ona faktycznie się obraziła :D mam nadzieję, że teraz jak typowa kobieta nie będzie się odzywać równy rok ;-D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 22 lis 2014, o 23:54
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
@Robi, Dlaczego "nas"? Ciebie też. Nie rozumiem tej aluzji, bo cokolwiek by nie znaczyła, to też się dałeś wyruchać.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 23 lis 2014, o 01:37
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
hmmm na hetmanskiej nie bylem od 2011 z Gorzowem. wyruchala kibicow ktorzy chodzili na mecze Marmy i robili tysiace km wierzac w awans w ekstralige, zeby strzelic focha. ja ani zlotowki nie dolozylem do tego wiec mi nic nie zrobila jako kibicowi zuzla. raczej krzywde tym ktorzy chodzili na mecze wierzac w jakis nadrzedny cel. oczywiscie zakladajac ze artykul jest prawda. przeciez nic odkrywczego nie pisze, tak samo twierdzi duza wiekszosc spolecznosci zuzlowej w Polsce.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 23 lis 2014, o 02:18
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Dobrze, ale mimo wszystko twoja wypowiedź zabrzmiała nieco ironicznie. Fajnie, że wyłamałeś się i nie chodziłeś na mecze, ale nieco emanuje od Ciebie chęć dokopania tym, którzy wierzyli w nią, jak w jakiegoś bożka - czemu się nie dziwię. Ja również, choć od paru dobrych lat nie podoba mi się jej działanie w sekcji i daleki byłem od chwalenia jej ponad wszystko, czuję się wyruchany. Bo jakby nie było ta cała Marma nadal przez wielu w Polsce kojarzona jest, jako Stal Rzeszów, a ta pani pozostawiła sporą plamę na honorze i wystawiła na publiczne ośmieszenie ważny dla mnie w kontekście sentymentów klub, z którym się długo utożsamiałem...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 23 lis 2014, o 02:19
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Dla mnie oraz innych ludzi związanych ze sportem żużlowym liczy się przede wszystkim sport w czystym wydaniu. Ktoś wygrywa, ktoś przegrywa. Nie rozumiem sytuacji, że się wygrywa, ale tylko tak trochę. Albo się jest w ciąży albo nie

Dlatego Marta będzie wygrywać w I lidze ;)


           
Post 23 lis 2014, o 02:24
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Dofinansowanie dla zagorzałych sympatyków będzie?





Odpiszcie. To ważne.

_________________
Obrazek


           
Post 23 lis 2014, o 03:21
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
A ja z innej beczki, W trakcie sezonu publikowane były pewne dane (oglądalność, budżety, itp.). I opierając się na tych liczbach nie widzę większego sensu bujać się w EL. Widownia 4 tys.. w EL było chyba sześć. Telewizornia: oglądalność EL i PLŻ porównywalna. Lans w Syfach ten sam. To dlaczego ma płacić praktycznie za to samo trzy razy więcej??? Oczywiście temat kibiców i sportowej walki to jakaś abstrakcja.


           
Post 23 lis 2014, o 07:36
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Dalszy ciag gry Marty. Jak juz wielu zauwazylo, dla niej wszystko jedno, ktora liga. Wazne, zeby mozna bylo wokol siebie zrobic duzo rozglosu bez martwienia sie o wynik.

Trudno oprzec sie wrazeniu, ze ten "awans" po wygraniu pierwszej ligi 2014 byl nieplanowany.

Cytuj:
Dofinansowanie dla zagorzałych sympatyków będzie?


Oczywiscie. Zagorzali sympatycy moga dalej naiwnie dofinansowywac kampanie self - marketingowa Marty. :lol: To specjalnie dla nich takie dofinansowanie. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 23 lis 2014, o 10:07
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Czy kiedykolwiek w historii Polskiego żużla podobna sytuacja miała miejsce? :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: m1rek, objt, Pidi i 49 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi