Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 paź 2017, o 21:24
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
Wyglada na to, ze sen o szybkim odbudowaniu potegi rzeszowskiego zuzla pryska. Kim jest ow Biernat, ze tak bardzo chce zostac prezesem?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 17 paź 2017, o 21:25
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 931

Zobacz profil 
Siedzi w zarządzie Stali już od paru lat i ma 44% udziałów w rzeszowskim speedway'u


           
Post 17 paź 2017, o 21:29
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Nie panikujcie tak.Pożyjemy i zobaczymy jak to się ułoży.


Ostatnio edytowano 17 paź 2017, o 21:32 przez KibicRzeszowa, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 17 paź 2017, o 21:31
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Jakie jest racjonalne wytłumaczenie na zrobienie 500 tysięcy długu jeżdżąc przez cały sezon praktycznie juniorami ? Lampartów nie liczę, bo niby Betad łożył kasę. Prezes jak widać jest totalnym nieogarem i potrafi z niczego zrobić coś. Szkoda tylko, że zawsze w negatywnym znaczeniu.


           
Post 17 paź 2017, o 21:40
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2017, o 21:15
Posty: 72

Zobacz profil 
To jest już paranoja!!!!! Zrobić prawdziwy i dokładny AUDYT sprawdzić co się dzieje, tylu sponsorów, pieniądze z biletów jakieś z miasta. Przecież nie mamy drogich Rajderów, klasowych i drogich taki chłam co się nie załapał na drugą ligę. To ja się pytam gdzie są pieniądze prezes z tą bandą złodziej :cenzura: ? Niech się z tym w końcu zajmie CBA, prokuratura bo to są kpiny i jawne oszustwo!!! Nie dziwię się KLUBOWI KIBICA że olali tych OSZUSTÓW. Przy okazji, ozdrawiam wszystkich "członków" KLUBU KIBICA STALI RZESZÓW!!!!!


           
Post 17 paź 2017, o 21:52
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
Cytuj:
Siedzi w zarządzie Stali już od paru lat i ma 44% udziałów w rzeszowskim speedway'u


Dzieki. A tak poza tym, to co dla zuzla w Rzeszowie zrobil?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 17 paź 2017, o 21:54
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 931

Zobacz profil 
On ? raczej nic, jest tylko podstawiony przez T. Ferenca


           
Post 17 paź 2017, o 23:04
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Nie doceniacie Andrzeja - doskonale realizuje stawiane przed nim zadania i kasa się zgadza, gdzie ma się zgadzać. Ale ogólnie to temat z dup\/ - kto ma akcje, ten ma racje. Andrzej ma większość, Stal ma mniejszość. Jedni i drudzy siedzą w spółce, która wg ostatnich doniesień ma 1,5 mln. długu, więc zasadniczo nie ma o czem pisać - dług zamiast spadać rośnie, kto miał zarobić, zarobił, czekamy na upadłość:

https://www.youtube.com/watch?v=hzTcGsSkkeI

Kto normalny chce włożyć półtorej bańki swoich pieniędzy za produkt, który rok później lub obecnie w innym mieście może mieć za darmo? Po mojemu, Ireneusz poszedł na zająca w ustawce z kawalarzem i człowiekiem orkiestrą - Ireneuszu Biernat i Stal nie są do niczego potrzebne i wystarczą mu akcje kawalarza do rządzenia klubem, ale jakoś od baraży się nie składa, żeby je przejąć. Za to rozmowy z zawodnikami prowadzi - z sukcesem ;)

A jak Biernat jest taki fifok, to po sezonie z 2 mln. długu powinno pójść zawiadomienie do prokuratury dot. działalności na szkodę spółki, której Stal jest istotnym akcjonariuszem. Zamiast tego są peany na cześć Marty, której prezes narobił długów, a ona go nadzorowała. Ale jakby miały być pieniądze, to tow. Biernat chętnie by nimi zarządzał bo kopaną wyprowadza. Który to już sezon? ;)


           
Post 18 paź 2017, o 01:45
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 931

Zobacz profil 
Biernat taki fifok ale to Janik załatwił tego sponsora. Więc jak on nie chce Janika jako prezesa to nie będzie i sponsora proste. Ta wypowiedzią Biernat zamyka odbudowanie rzeszowskiego speedwaya


           
Post 18 paź 2017, o 05:48
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
Co to jest ten Biernat w ogóle? Nagle wielki pierd :cenzura: działacz się z niego zrobił, alfa i omega. Gdzie był jak tonęliśmy w długach ? Wtedy jakoś nie chciał ratować żużla. Siedział jak mysz pod miotłą. Wpadają pieniążki, które mogą wyciągnąć Stal na prostą to nagle zachciewa się mu prezesury. Piankę z piwa spić ? Czy swój i tak wypchany nieswoimi pieniędzmi portfel wypchać ? Skoro "Tajemniczy Inwestor" chce Janika to niech Janik zostanie prezesem. Będzie chciał księdza proboszcza z "Kolbuszowy Górny" to niech tak się stanie. Tutaj akurat On rozdaje karty, On wydaje kasę. On będzie o wszystkim decydował a fotel prezesa jest tylko po to aby nie odbierać telefonów od jakiś Ostafińskich czy Gierlachów lub innego dziennikarskiego chłamu. Dla mnie osobiście może to być zwykły "Jasiek spod Delikatesów na Hemtańskiej". Po tym wywiadzie wiele się wyjaśniło ...

_________________
Obrazek


           
Post 18 paź 2017, o 08:48
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2259

Zobacz profil 
Biernat i reszta zarzadu nakradli tyle przez swoj okres panowania, ze nie ma sie co dziwic ze akcji klubu swoich nie odda pod byle jakim pretekstem bedzie sprzeciwny wszystkiemu i kazdemu.Wszystkie brudy zlodziejstwa i machloje wyjdą na jaw,a tego by nikt tam nie chcial.
Do póki Biernat bedzie w Stali to pilka i zuzel z gowna obecnie w ktorym jestt nigdy nie wyjdzie ....(on pilke na prosta wyprowadza :hahaha: :hahaha: )
To bylo do przewidzenia ze "wojna"o klub bedzie..
Upadłość jedynym wyjsciem od dawien dawna....


           
Post 18 paź 2017, o 09:33
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jakiego sponsora załatwił Janik? Ile ten sponsor co go Janik załatwił wpłacił na konto spółki? ;)

Odnoszę wrażenie, że panowie pomylili rynki - wszystko jak rusz przypomina mi działalność sporej liczby spółek na giełdzie, zwłaszcza rynku New Connect lata temu. Robiło to się tak, że ze szwagrem zakładało się spółkę na czele której stawiało się słupa i wprowadzało na New Connect pod świetlane wizje, najlepiej z dala od Polski, żeby nie można było tego sprawdzić, np. wydobycie gazu w Kazachstanie, albo wycinkę drewna w republice Komi. Pod te świetlane plany drukowało się wirtualne akcje, które pod artykuły pismaków w branżowych portalach wpuszczało się w rynek za realne pieniądze inwestorów. Jak już kurs akcji osiągał dno, to puszczało się komunikat o inwestorze i drukowało kolejne akcje do ożenienie naiwnym. I tak działo się dopóki byli chętni na akcje, a ich kurs wynosił więcej niż 1 gr. Zarobieni byli po stronie towarzystwa wokół zarządu, wywaleni byli po stronie drobnych inwestorów. W Rzeszowie kurs akcji osiągnął właśnie 1 gr (jesteśmy w drugiej lidze), a umoczonych zawodników jest coraz więcej, przez co chętnych do wejścia w interes coraz mniej. Trzymając się nadal tej analogii, pozostaje dryf i być może kiedyś upadłość - kto powiedział, że spółka musi albo jechać w lidze, albo ogłosić upadłość? Przecież może spokojnie sobie trwać, żeby np. skupić się na szkoleniu młodzieży i już wkrótce wprowadzić nowy model biznesowy w świetlanej przyszłości ;)

Tylko na New Connectie w taki sposób przy dobrym bajerze i rozegraniu taktycznym można było 'zarobić' grube miliony, a tutaj jest szarpanie o setki tysięcy no, góra 2 miliony i wstyd przed całym miastem. I powtórzę raz jeszcze - Biernat nie jest Ireneuszowi do niczego potrzebny. Mając akcje Andrzeja można samodzielnie spółką rządzić - tylko, czy w rzeczywistości Andrzej chce oddać akcje, a Ireneusz chce je przejąć? ;)


           
Post 18 paź 2017, o 10:42
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34 ... rocki.html

Wklei ktoś caly artykuł na forum?


           
Post 18 paź 2017, o 11:17
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Hłe hłe ;)


           
Post 18 paź 2017, o 13:06
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
Sezon na wyciąganie trupów z szafy oficjalnie uważam za otwarty :!:
Zamiast czekać na informacje transferowe w listopadzie to będziemy czytać o kolejnych "wyczynach" naszych prezesów czy ludzi z orkiestry :wysmiewacz:

EDYTA : Czegoś tutaj nie rozumiem. Padła kwota 1,5 mln zł długu. Teraz Irkowi włosy dęba stają jak dowiedział się nt zaległości wobec braci Lampartów. W tych 1,5 mln zł nie są zawarte zaległości wobec wszystkich zawodników :?: Ładny galimatias. Zaraz będzie news, że drukarni wisimy za programy od dwóch sezonów :wysmiewacz:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 paź 2017, o 13:12 przez GoodLikE, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 paź 2017, o 13:10
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Wklei ktoś ten artykuł na forum bo mi sie limit skonczyl próbowałem na 5 przeglądarkach otworzyć artykuł i na telefonie też,ale nici z tego...


           
Post 18 paź 2017, o 13:52
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 maja 2006, o 09:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Kreatywna księgowość prezesa i jego drużyny w praktyce :D


Ostatnio edytowano 18 paź 2017, o 13:57 przez partli, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 paź 2017, o 13:56
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2009, o 13:09
Posty: 22

Zobacz profil 
Cytuj:
Przedłuża się proces przejęcia spółki Speedway Stal Rzeszów przez Ireneusza Nawrockiego. Miało się to stać w ubiegłym tygodniu, ale nowy inwestor dowiedział się o zaległościach klubu wobec m.in. Dawida i Wiktora Lampartów. - Jak usłyszałem o tych zaległościach, włosy stanęły mi dęba - mówi biznesmen.
Przez ostatnie lata mówiło się, że Stal Rzeszów ma problemy z wypłacalnością i długami wobec zawodników. Jako pierwsi po zaległe pieniądze zgłosili się Greg Hancock oraz Peter Kildemand i tak naprawdę od tego momentu zaczęły się finansowe problemy klubu. Ireneusz Nawrocki, który chce przejąć żużlową spółkę, w ostatnich dniach dowiedział się o zaległościach wobec braci Lampartów. – Byłem zszokowany - nie ukrywa. - Jak usłyszałem tę informację, to włosy stanęły mi dęba. Jest to dla mnie niewyobrażalne, że obcy zawodnicy dostawali jakieś pieniądze, a wobec lokalnych żużlowców są długi. Poprzedni zarząd musi się rozliczyć z chłopakami – powiedział stanowczo Nawrocki.

Główny cel: Zostawić Dawida i Wiktora w Stali Rzeszów
Biznesmen z Bielska-Białej zapewnia, że nawet w przypadku problemów z zapłaceniem przez obecny zarząd długów wobec Dawida i Wiktora Lampartów sam zajmie się ich spłatą. – Proszę się nie martwić. Nie zniechęcam się i nadal chcę zostać właścicielem Stali. W razie gdy zarząd nie będzie w stanie spłacić długów, wtedy ja wezmę je „na klatę” – obiecuje Nawrocki.

Nowy inwestor jako jeden z celów postawił sobie pozostawienie w składzie Dawida i Wiktora Lampartów. W ostatnich dniach Dawid na swoim Facebooku ogłosił, że Rafał Trojanowski, wychowanek Stali Rzeszów, będzie zajmował się sprawami żużlowymi braci. Trojanowski od pewnego czasu jest związany bliżej z zespołem Orła Łódź, który często wymienia się w kontekście przyszłych startów Dawida i Wiktora. Innego zdania jest Nawrocki. – We wtorek rozmawiałem z Dawidem. Chce jeździć dla naszego zespołu, ale niekoniecznie w II lidze. Podobnie sytuacja wygląda z Wiktorem, ponieważ wiadomo, że są oni do wzięcia w pakiecie. Obiecałem Dawidowi, że będzie dostawał takie same pieniądze jak w I lidze. Daliśmy sobie czas do przyszłego wtorku. Wtedy spotkamy się i porozmawiamy, co dalej z naszą współpracą – wyjaśnia Nawrocki.

– W poniedziałek odbyłem też bardzo długą rozmowę z Rafałem Trojanowskim. Bardzo go szanuję jako żużlowca i człowieka, dlatego chciałbym, żeby Rafał do nas dołączył. Planuję złożyć mu propozycję objęcia pewnej funkcji w Stali, jednak na razie nie chcę zdradzać szczegółów – dodaje nowy inwestor Stali.

„Jest nadzieja na I ligę”
We wtorek odbyło się spotkanie władz klubu z nowym inwestorem, podczas którego ustalano ostatnie kwestie związane z przejęciem Stali przez Nawrockiego. Pierwotnie miało to się stać w ubiegłym tygodniu, jednak cały proces się opóźnia. – Już od poniedziałku ustalamy szczegóły, abym w przyszłym tygodniu mógł zostać formalnie właścicielem spółki. Trzeba jak najszybciej dopiąć wszystko na ostatni guzik, bo zbliża się okienko transferowe, a ja muszę do tego czasu przejąć klub, żebym mógł skutecznie działać na rynku transferowym – mówi Nawrocki.

Stal sportowo spadła z ligi po przegranym barażu z Motorem Lublin, jednak jak mówi przyszły właściciel, jest szansa na to, że drużyna pojedzie w przyszłym sezonie w I lidze. Najprawdopodobniej tą szansą jest możliwy brak licencji na starty w Nice Pierwszej Lidze którejś z I-ligowych drużyn. W ostatnim czasie głośno mówiło się o mającym problemy Lokomotivie Daugavpils. Są to tylko nieoficjalne informacje. – Jest iskierka nadziei na nasz występ w pierwszej lidze. Jednak po spotkaniu z władzami klubu i podsumowaniu potrzebnych wydatków muszę stwierdzić, że są to jednak duże koszty. Ale nie zrażam się i mam nadzieję na jazdę na zapleczu Ekstraligi - kończy Nawrocki.


           
Post 18 paź 2017, o 14:08
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Śmierdzi to na kilometr - może dlatego, że od sezonu 2015 to już trup jest. Bez spłaty zawodników, spotkania u notariusza i wpisu w KRS się nie obejdzie ;)


           
Post 18 paź 2017, o 14:50
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 199

Zobacz profil 
Śmierdzi coraz bardziej.
Jaki interes ma obecny, a za chwile były zarząd żeby spłacić Lampartów?
Zwłaszcza, że przyszły właściciel mówi, że w sumie nawet jak nie zapłacą to on zapłaci ;)

Tragikomedię jaką jest walka o trupa z 1,5 mln balastem lepiej przemilczeć...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ralf08 i 58 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi