Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 paź 2017, o 15:30
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Nawrocki musi mieć w ciul kasy skoro chce reanimować tego trupa. Ferenc niech złapie za pyski tych wszystkich problematyków w klubie i po problemie.


           
Post 18 paź 2017, o 18:04
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
F*ck, o co kaman?? Przecież Lampartów miał finansować Betad. Nie mieliśmy nie wiadomo jakiego składu. Szymko, Rząsa i Wojdyło pewnie kosztowali w okolicach zera. Masakra.

Trzeba w tym klubie posprzątać do fundamentów!


           
Post 18 paź 2017, o 20:26
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Pan Nawrocki będzie albo Wielki albo Głupi.


           
Post 18 paź 2017, o 21:28
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Panie Nawrocki, bierz Pan CBA, CBŚ, Inspekcję Transportu Drogowego i mafię z Kurdystanu i :cenzura: to towarzystwo tak, by przez trzy sezony na dupie nie usiedli Szlag mnie trafia jak przeczytałem ten artykuł z GazWybu.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 18 paź 2017, o 22:38
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Nawrocki niech czyta i o ile się nie wycofa niech robi porządek.

"Cała Polska śpiewa z nami, :cenzura: z Łubudzkimi i Janikami!"


           
Post 18 paź 2017, o 22:59
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8380

Zobacz profil 
Dolaczam sie do powyzszych postow. Wyglada to bardzo zle, ktos zdrowo namataczyl przez ostatni rok, a moze nawet dwa i trzy. Kto wie, ile jeszcze rzeczy wyjda na jaw, gdy sie do tego ludzie zaczna dokopywac. Naprawde, rok przerwy od zuzla bardzo sie Rzeszowowi przyda. A w miedzyczasie niech prokuratura zbada, co tam jeszcze sie dzialo i jakie cuda finansowe mialy miejsce.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 paź 2017, o 06:07
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3139

Zobacz profil 
Szkoda,że Pan Biernat nie chwali się jakim kosztem "wyprowadził" kopaną na prostą (o ile można tak stwierdzić). Ta osoba jest porównywalnie do dupy na fotelu prezesa jak AŁ.

_________________
Obrazek


           
Post 19 paź 2017, o 09:09
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Piszą o nas - w zasadzie o tym wszystkim było już tutaj, ale jakby łagodniej:

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71594 ... sc-analiza

Zastanawia mnie jednak stabilność psychiczna autora - kilka miesięcy temu pisał o wschodzącej gwieździe Janika, a teraz taka sytuacja. No chyba, że u autora można sobie po prostu zamówić określony tekst? ;)

Mam też pewną sugestię do Admina - może moglibyśmy jako forum symbolicznie i faktycznie odciąć się od tej padliny firmowanej przez Andrzeja i nie uczestniczyć już w tym bajzlu oficjalnie? ;)


           
Post 19 paź 2017, o 09:30
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 11 maja 2006, o 11:14
Skąd: z C-Polski
Posty: 90

Zobacz profil 
Jako totalny ignorant chciałbym zapytać o coś. Załóżmy, że mam luźną bańkę lub półtora i po prostu chcę założyć nowy biznes, konkurencyjny wobec tego g..., które usiłuje mienić się klubem (sportowym?). Stadion jest miasta, więc z miastem gadam o stadionie, zawodnicy są na rynku, więc gadam z zawodnikami. Kadra, która poprowadziłaby klub też jest do ogarnięcia z rynku. Ze szkółką pewnie jest jakiś kłopot/odrębny temat.
Czy nie można tak zrobić, żeby to g... się samo ugotowało? Przecież i tak jedziemy w II lidze. Czy są prawne przeszkody dla takiego podejścia? Inne?


           
Post 19 paź 2017, o 09:49
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jeśli padlina nie rozliczy się z zawodnikami lub nie zawrze ugód i nie dostanie licencji to ośrodek czeka roczna karencja, żeby nowy podmiot mógł wystartować.


           
Post 19 paź 2017, o 09:52
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
No i nowe - załóżmy stowarzyszenie - nie miałoby z pewnością zgody na używanie nazwy Stal.


           
Post 19 paź 2017, o 10:17
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3139

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Piszą o nas - w zasadzie o tym wszystkim było już tutaj, ale jakby łagodniej:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71594 ... sc-analiza

Idealne podsumowanie. Myślę, że znalazło by się jeszcze więcej "smaczków", ale po co kopać leżącego ? Cwaniactwo, pijactwo, brak szacunku do ludzi - to są wg mnie TRZY główne powody upadku Naszej ukochanej Stali.
Janusz D. ? Czy jest ktoś w stanie napisać co on w ogóle robi w tym klubie ? Wiem, że pełni stanowisko Kierownika ds Organizacyjno - Sportowych. Jakiś zakres obowiązków oprócz wyrzucania pustych butelek po emerytkach ?
Czekamy na kolejne trupy :spiew:

_________________
Obrazek


           
Post 19 paź 2017, o 14:36
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Co do artykułu to w sumie nic nowego. Po prostu pismak żyjący z ilości odsłon skompilował wszystkie plotki z faktami i wyszło co widać. Niestety w artykule jest sporo wymyślonych i obecnych tutaj na forum pogłosek.
Co do długu to jeśli jego wymiar faktycznie wynosi ok. 1,5 mln to jest to ewidentne wynik rolowania go przez 2 ostatnie sezony w jego skład raczej na pewno wchodzi także kredyt wzięty na spłatę wcześniejszych zobowiązań.
Nie pamiętam jakie było zadłużenie po tym mieszczęsnym 2015 r. i jak to się ma Versus stan obecny.
Co do kierownika D. to dosyć ciekawa persona. Człowiek nie rzucający się na szkło tylko mający na głowie do niedawna wszystkie sprawy organizacyjne. Trudno w to uwierzyć, ale swego czasu robił robotę za kilka osób (W innych klubach tym wszystkim zajmuje się kilka osób) bo był sam. Człek zajmkwał się nie tylko spółką, ale i sprawami sekcji. Za Marty robił co tylko się dało aby szkolenie totalnie nie wymarło i cokolwiek trafiało do sekcji. Jak trenerem był Ślączka to kto się zajmował organizacją i papierami? Ślączka zrobił sobie taki PR, że praktycznie wszyscy tutaj na forum myśleli, że to on wszystkim się zajmuje...Pewnie niewielu tutaj pamięta tamte czasy gdynwmklubie tak naprawdę został Sasza Petrow i kierownik D. a pamiętają to Kuciapa, Wilk, Trojan. Reasumując gość nigdy nie był od pozyskiwania funduszy, ale od bardzo szeroko pojętej organizacji. Kibic ńie znający od podszewki jak działa klub nie zastanawia się przychodząc na zawody skąd wziął się spiker, pani w kasie, ochrona, polewaczka inne osoby funkcyjne, które muszą często posiadać odpowiednie szkolenia... A to tylko wierzchołek góry lodowej obowiązków. W kontekście całej sytuacji trudno akurat tego gościa obwiniać za długi...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 23 paź 2017, o 09:11
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
http://supernowosci24.pl/reanimacja-stali/


           
Post 23 paź 2017, o 10:19
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3139

Zobacz profil 
Kolejne zwłoki wypadają z szafy :biggrin:

_________________
Obrazek


           
Post 23 paź 2017, o 10:53
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wychodzi na to, że od czasu pojawienia się długu Stal traktowana jest jak bankomat ;)

EDYTA: Zakładam, że materiał poniżej powstał na podstawie artykułu, powyżej, ale wynika z niego dość jasno, że całkowite zadłużenie zamiast spadać, to rośnie:

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71793 ... wa-miliony

No to co? Jeszcze tydzień, dwa przeciągania informacji o inwestorze i łapanie naiwnych zawodników w okresie transferowym, bo wygląda na to, że ani Ireneusz nie chce akcji kupić, ani Andrzej sprzedać. A o resztę będziemy martwić się na wiosnę ;)


           
Post 23 paź 2017, o 14:36
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2017, o 21:15
Posty: 72

Zobacz profil 
Po kupieniu Super Nowości i po przeczytaniu artykułu to mam już pełny obraz jak traktuje się wychowanków! I nie dziwie się Baranowi że nie wypiął się na Stal Rzeszów tylko na tego komika oszusta prezesa! jak nasi się maja rozwijać w klubie wychowankowie jak ostatni dostają pieniądze albo ugody? Sprzęt jest mega drogi a za wszy go nie wyremontuje!!! Ten nasz prezesik powinien siedzieć za zatopienie, ośmieszenie i oszukanie kibiców STALI RZESZÓW!!!


           
Post 23 paź 2017, o 14:37
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Dasz zdjęcie z artykułu?


           
Post 23 paź 2017, o 14:55
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Panie i Panowie. Tak to trzeba zrobić. Elka Jaworowicz. Sprawa dla Reportera i z kamerą zaczaić się na Łabudzkiego. Postawić "leszcza" w ogniu pytań a po drugiej stronie stołu zawodników którym nie płacił i reprezentantów klubu kibica. Oglądalność skoczy do 3 mln widzów! :D

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 23 paź 2017, o 14:55
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2017, o 21:15
Posty: 72

Zobacz profil 
Kurcze zostawiłem w przychodni u lekarza a długo czekałem ma moją kolejkę to ją cała przeczytałem więc ją zostawiłem;-(


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 116 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi