Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 gru 2014, o 20:02
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
W sumie źle sprecyzowałem poprzedniego posta, gdzie jest info ze jedziemy w 2015 jako PGE Stal ?


           
Post 4 gru 2014, o 22:11
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 10 kwi 2006, o 13:08
Posty: 306

Zobacz profil 
- Cieszyłbym się, jakby Greg Hancock jeździł w Rzeszowie. Nic mi nie wiadomo, aby miał podpisaną umowę, być może ma, ale ja o tym nie wiem. Fajnie byłoby też, gdyby Kenni Larsen z nami został, bo w poprzednim sezonie spisywał się znakomicie. Rozmowy jednak nie są nawet zaawansowane. Ważną umowę ma Łukasz Sówka, ale nie wiem czy on będzie chciał u nas startować i czy się dogadamy. Słyszałem, że Scott Nicholls podpisał umowę w Ostrowie Wielkopolskim, ale nie chcę tego komentować, bo nie wiem jak jest naprawdę. Byłoby super, jakbyśmy w przyszłym sezonie zajęli miejsce 5-6 - oznajmił.

ALEjak znów nie wyjdzie to przecież powiem że to mój pierwszy sezon w ekstralidze :maryska:
Jak Stal wróci to :piwo: szkoda że tak późno.


           
Post 4 gru 2014, o 23:42
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Nie marudzić dać szansę prezesowi i trenerowi. Historia sama oceni jak wcześniejszą prezes, zero medali, zero wychowanków, skloceni kibice i zawodnicy, brak barw, poszanowania do tradycji. Ale za to lepsza infrastruktura. Ja odczuwam Stalowa odwilż :)


           
Post 5 gru 2014, o 00:45
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
Mapet napisał(a):
- Cieszyłbym się, jakby Greg Hancock jeździł w Rzeszowie. Nic mi nie wiadomo, aby miał podpisaną umowę, być może ma, ale ja o tym nie wiem.
bardzo dobrze gada. w tym grajdołku nie on jest od podpisywania umów, a wyłącznie i jednoosobowo pani widniejąca w KRS :) jedyną umowę jaką może on podpisać np. z hancockiem to umowa na dostawę środków czystości dla teamu :D


           
Post 5 gru 2014, o 02:21
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
pan Łabudzki zapytany przeze mnie twierdzi ze on jest formalnym prezesem tylko ktos z urzednikow nawalil i dlatego widnieje pani Poltorak. Wszelkie umowy pisma to on podpisuje, ale jako kto, to juz nie wiem. twierdzi ze dokumenty do krs wyslali juz styczen-luty br. gdy w grudniu 2013 pani Poltorak mowila ze walne zrobia w marcu tuz przed sezonem.

moj komentarz do tego:
40.44- 41.30 :)
https://www.youtube.com/watch?v=w3kfZk2 ... 0&index=31

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 5 gru 2014, o 09:45
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3146

Zobacz profil 
Półtoraczka jest - źle (w sumie racja) :peace: :peace:
Nowy prezes Łabudzki znajduje sponsorów, ratuje Ekstralige w Rzeszowie - źle ... ludzie jest dopiero kilkanaście godzin po konferencji a wy już mu tyłek opierd :cenzura:

Coś tutaj chyba nie tak ...

_________________
Obrazek


           
Post 5 gru 2014, o 10:40
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Czepiamy się (przynajmniej ja), bo:
- pojawił się chłop znikąd, bez znajomości tematu, za to ze znajomością Marty od strony środków czystości (niektórzy twierdzili, że to rodzina jest Marty);
- przez cały sezon 2014 chłopina milczy, a w mediach bryluje jeden ze sponsorów drużyny i opowiada, co będzie robił klub;
- przez cały rok 'prezesowania' chłopina nie dopilnował, żeby zmiany zostały wprowadzone do KRS;
- na tydzień przed rozpoczęciem okresu transferowego chłopina się zreflektował, że nie ma budżetu - to oficjalna wersja;
- na tydzień przed rozpoczęciem okresu transferowego chłopina bierze udział w personalnych rozgrywkach aranżowanych przez jednego ze sponsorów - to prawdopodobna wersja;
- organizuje konferencje prasową, na której myśli, że jest fajny i odpowiada głupkowato, m.in. na temat Nichollsa, że nie wie jak jest naprawdę, tzn. czy zawodnik, z którym współpracował cały sezon nadal będzie jego zawodnikiem, czy nie będzie;
- a przy tym wszystkim jest w czarnym lesie z budową drużyny i całą otoczką organizacyjno-finansową, ale to akurat nic nowego.

Wypada panu prezesowi-nie-prezesowi napisać, że w tym sporcie chodzi o zdobycie złotego medalu DMP, a nie o rozwiązanie problemu, który samemu sobie się stworzyło, a później sklecenie budżetu, złożenie 7 zawodników i celowanie w miejsca 5-6, co ma być podobno sukcesem. Widać mamy inne spojrzenie na sukces.

A co do bycia lub nie bycia prezesem, to prezesem staje się z chwilą podjęcia uchwały - więc być może taka uchwała została podjęta, ale zmiany nie zostały zgłoszone do KRS. Teoretycznie spółka ma taki obowiązek i teoretycznie może dostać za to karę, ale praktycznie zdarza się to rzadko. Z tego co pamiętam, to walne zgromadzenie miało być jakoś w marcu/kwietniu 2014, więc nie jest możliwe, aby dokumenty wysłali przed walnym, czyli styczeń luty, jak pisze Redaktor. Albo pomieszały im się wersje. I to też świadczy o prezesie-nie-prezesie, że przez rok nie jest w stanie dopilnować prostej czynności, jaką jest zmiana w KRSie, która legitymizuje jego działania i pozycję. Ale pewnie nie o to tu chodzi ;)


           
Post 5 gru 2014, o 11:51
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3146

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
- na tydzień przed rozpoczęciem okresu transferowego chłopina się zreflektował, że nie ma budżetu - to oficjalna wersja;

Marta wysłała dosłownie 2-3 dni po wygranym finale z Łodzią ofertę sprzedaży wszystkich swoich akcji. Od tamtej pory zaczęto szukać sponsorów. Nikogo nie ujawniali bo Marta była nadal niezdecydowana. U Ferenca szantaż nie wyszedł więc odeszła na szczęście. Jak Caryca zniknęła ze sceny dopiero pojawiła się możliwość zaklepywania sponsorów i dogadania z miastem.

Ritchie napisał(a):
- organizuje konferencje prasową, na której myśli, że jest fajny i odpowiada głupkowato, m.in. na temat Nichollsa, że nie wie jak jest naprawdę, tzn. czy zawodnik, z którym współpracował cały sezon nadal będzie jego zawodnikiem, czy nie będzie;


Z tego co wiem to okres transferowy rusza 19 grudnia 2014 więc nic jeszcze nie jest wiadome.

Ritchie napisał(a):
- a przy tym wszystkim jest w czarnym lesie z budową drużyny i całą otoczką organizacyjno-finansową, ale to akurat nic nowego.


Gdyby Marta nie strzelała z dupy to by tak nie było. Powinna powiedzieć w poniedziałek ODCHODZĘ, a we wtorek już jej nie powinno być. Dlaczego Łabudzki ma obrywać za powściągliwość Marty ?

Ritchie napisał(a):
Wypada panu prezesowi-nie-prezesowi napisać, że w tym sporcie chodzi o zdobycie złotego medalu DMP, a nie o rozwiązanie problemu, który samemu sobie się stworzyło, a później sklecenie budżetu, złożenie 7 zawodników i celowanie w miejsca 5-6, co ma być podobno sukcesem. Widać mamy inne spojrzenie na sukces.


Z blisko 5 mln budżetem ciężko walczyć o medale. Dobrze, że w ogóle coś chłop zorganizował. Pragnę przypomnieć, że Marta leciała w kulki kiedy zawodnicy dogadywali się w innych klubach podpisując listy intencyjne. Facet patrzy realnie i nie buja w obłokach jak Marta przez ostatnie 11 lat ...

_________________
Obrazek


           
Post 5 gru 2014, o 12:33
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Przeciez to bylo wiadome, ze zaraz bedzie, ze sie komus dupe obrabia. Zasciankowe myslenie. Skoro tak, to sobie dalej w tej ciemnocie zyjcie. wazne zeby byl Hancock, a reszta to w pizdu.

To nie jest obrabianie komu tylka, tylko proba ustalenia kilku podstawowych faktow, zeby ta spolka byla transparentna, bo inaczej trudno bedzie kogokolwiek namowic do wspolpracy np sponsora w takim grajdole. Czyja to wina nie wiem i przeciez nie pisze, ze winny ten, czy tamten.

Na razie wiadomo, ze nic nie wiadomo. prawie w kazdym aspekcie.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 5 gru 2014, o 12:46
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Dopóki będziecie pisać, że Marta odeszła, dopóty ja będę pisał, że jest większościowym akcjonariuszem spółki, powołuje i odwołuje jej władze, a wg KRS jest nadal jej prezesem. I w takiej konfiguracji należy patrzeć na ruchy wykonywane przez Łabudzkiego - jako człowieka realizującego cele akcjonariusza większościowego, który postawił go na stanowisku (albo i nie postawił) ;)


           
Post 5 gru 2014, o 13:12
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Ale wiesz, Marta odeszla. Raczej zeszła... do podziemia.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 5 gru 2014, o 13:34
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Idealne wyjście z tej sytuacji, to całkowita rezygnacja Marty ze sponsorowania sekcji. Mogłaby objąć sponsoringiem indywidualnym np. Greg'a Hancock'a lub Walaska.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 5 gru 2014, o 14:04
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Ale, mąż jej mówił, żeby dała sobie spokój :hahaha:

BTW. Mnie ciekawi inna rzecz. A mianowicie czy i kiedy zostaną usunięte, zdemontowane, zabrane itd. wszystkie malunki, reklamy i inne "oznaki" kańczugowego okupanta :mrgreen: Bo rozumiem, że jak się wycofała to i znikną wraz z nią wszelkie "plakaty".
Łabudzki do dzieła.

PS. Wiem, wiem, że ma udziały, ale one chyba nie uprawniają do reklamy za darmoszkę :!: :!: :!:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 5 gru 2014, o 14:32
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jeśli masz samochód, żonę, chorobę albo akcje, to nie przestajesz ich mieć w chwili, kiedy powiesz, że odchodzisz - przestajesz to mieć w chwili sprzedaży, rozwodu, albo wyleczenia ;)

To prezes spółki decyduje, kogo, w jaki sposób i za ile będzie reklamował. A jeśli decyzje te nie będą zgodne z życzeniem akcjonariusza większościowego, to prezes w każdej chwili może być odwołany przez tegoż akcjonariusza.

Dlatego cały czas uważam, że celem tej całej zadymki jest start drużyny należącej do Pani Półtorak, bez pieniędzy Pani Półtorak, ew. przy niewielkim dołożeniu się do interesu i pozostaniu przy tym w nazwie ;)


Ostatnio edytowano 5 gru 2014, o 14:43 przez Ritchie, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 gru 2014, o 14:42
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
A to pech :kielb_pala: :wariat: Łabudzki nie daj się :maryska:
Ten pomarańczowy kolor na stadionie jest w nadmiarze :bat:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 5 gru 2014, o 15:51
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
A co do bycia lub nie bycia prezesem, to prezesem staje się z chwilą podjęcia uchwały - więc być może taka uchwała została podjęta, ale zmiany nie zostały zgłoszone do KRS.
A istnieje protokół? Chyba musi być notarialny o ile się nie mylę. Logika by tak podpowiadała, bo mozna by byle kogo wsadzić na minę samą uchwałą :)


           
Post 5 gru 2014, o 16:49
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No walne jest protokołowane i wszystkie podjęte uchwały muszą się znaleźć w protokole - zwłaszcza te o odwołaniu i powołaniu prezesa, jeśli sytuacja taka miała miejsce ;)


           
Post 5 gru 2014, o 17:35
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
No walne jest protokołowane i wszystkie podjęte uchwały muszą się znaleźć w protokole
ale czy notarialnie? bo weźmy taką sytuację - spółka ma długi, egzekucja bezskuteczna. więc wierzyciel może pociągnąć do odpowiedzialności zarząd z majątku osobistego. i nagle "okazuje się", że 2 miesiące wcześniej uchwalono powołanie na prezesa ryszarda podkulskiego :wysmiewacz: o wyborze rysiu nic nie wie ale ma zapłacić długi :)
przecież protokół bez notariusza to sobie mozna zapisać z dowolną datą, zwłaszcza że całemu zarządowi na tym zależy :D


           
Post 5 gru 2014, o 21:14
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Na walnym SA musi być notariusz ;)


           
Post 5 gru 2014, o 21:15
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Dalej nigdzie nie znalazłem informacji, ze w 2015 PGE Stal :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 156 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi