Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 sie 2017, o 19:33
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Póki co szykuje się pierwszy ubytek.
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70365 ... cu-kariery
Niektóre kluby zatrudniają psychologów. Tutaj też pewnie by się przydał i to nie tylko dla Patryka.


           
Post 9 sie 2017, o 21:21
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Po słowach wsparcia kapitana i innych to nie dziwne, że mu psycha siada.

_________________
HEJ STAL !


           
Post 9 sie 2017, o 21:47
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Może będzie dla nas lepiej jak kapitan odejdzie przynajmniej atmosfera będzie lepsza.


           
Post 9 sie 2017, o 22:02
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wypada zaczac od zatrudnienia prezesa, kierownika i trenera w miejsce przypadkowych ludzi i wtedy mozna pomyslec o psychologach. Czego oni sie spodziewali nakladajac na chlopaka 25k kary? Do tego dochodzi gnojenie przez duet braci, to sie chlopakowi odechcialo ;)


           
Post 9 sie 2017, o 22:34
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Byłoby szkoda gdyby Patryk nagle zakończył karierę. Obok Wiktora, to najlepszywychowanek pod względem poziomu, techniki jazdy od lat. Między nim a Mateuszem Rząsą jest przepaść, a jeszcze niedawno prezentowali podobny poziom podchodząc do licencji.

Krytyka z każdej strony w klubie widać odbiła się na nim mocno. Potrzebna jest pomoc psychologa, rozmowa. Widać, że nie wyrabia psychiczne, do tego kara 25tys, krytyka kapitana. Potrzebny jest mu spokój, odpoczynek i niech trenuje.

Sam krytykowałem go za jazdę na jednym kole przed biegiem, gdy potem na starcie zostawał chwilę pózniej. Biorę to jednak jako poprawkę na młody wiek i fantazję.

Chłopak z miesiąca na miesiąc zanotował spory progres, a po totalnej krytyce ze strony klubu notuję regres. Szkoda, bo jeśli odejdzie Wiktor to z całym szacunkiem ale Rząsa nie ma papierów na dobrą jazdę na poziomie pierwszoligowym.


           
Post 10 sie 2017, o 05:53
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Rząsa nawet u siebie na torze punktu nie może zdobyć w zawodach młodzików :shock: za chwilę jemu też powiedza ze sie nie nadaje i bedziemy szukac pozniej juniorow po swiecie bo nas na to stac hahah

_________________
ZKS


           
Post 10 sie 2017, o 07:15
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Pisząc o psychologu miałem na myśli także przynajmniej kapitana. A całej spółce przydałby się ktoś, kto by im wyjaśnij podstawowe zasady PR, np. co i jak mają mówić do mediów. Vide pierwszy mecz z Gdańskiem i sprawa Patryka. No ale cóż, kasy jest w bród, juniorów w bród, wizerunek klubu jest ......
@Bakson69: ale za to ile długu ubędzie preziowi, bo coś czuję, że obaj młodzi zostaną wytransferowani


           
Post 10 sie 2017, o 07:49
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 11 maja 2006, o 11:14
Skąd: z C-Polski
Posty: 90

Zobacz profil 
No właśnie, najpierw aktualny prezes powinien pokazać bańkę, skąd ją weźmie na uregulowanie zadłużenia. Równocześnie potrzebny normalny zarząd, normalny prezes - no powiedziałbym raczej prezes z cohones oraz planem w głowie. Bo jak teraz zawodnicy wezmą psychologów, to zaraz się okaże, że do jazdy zostanie tylko kierownik drużyny, bo nikt przy zdrowych zmysłach się tu nie zapisze. A zgnębienie, molestowanie młodego człowieka, to pod odpowiedni paragraf podchodzi.


           
Post 10 sie 2017, o 11:07
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1617

Zobacz profil 
Widocznie szkółka prezentuje poziom co najmniej gorzowski lub leszczyński skoro stać nas na gnojenie jednego z bardziej zdolnych rzeszowskich juniorów z ostatnich lat. Nie twierdzę, że Wojdyło jest krystalicznie czysty w tej sprawie, ale nie tak załatwia się sprawy z początkującym zawodnikiem.

_________________
***** ***


           
Post 10 sie 2017, o 13:04
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3152

Zobacz profil 
Z tego co wiem to sodówka uderzyła do głowy. Mówią, tłumaczą w klubie co i jak robić a On wie lepiej. Wszystko ma gdzieś. Jak z takim osobnikiem postępować ? Myślicie, że kierownictwu nie zależy na juniorze mając na uwadze fakt, że mamy ich 2 (słownie dwóch) ?

_________________
Obrazek


           
Post 10 sie 2017, o 13:29
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9781

Zobacz profil 
Oczywiście, że klubowi zależy. Patryk wiele razy otrzymywał pomoc od klubu (np. w szkole). Wiele razy miał także tłumaczone pewne rzeczy. Ale skoro nadal nie dociera to sorry - to nie jest gwiazdor GP, żeby mu wszystko puszczać płazem, bo liczy się wynik. Wsłuchajcie się uważnie w słowa Janusz Stachyry, które wiele razy powtarzał od początku sezonu. Kto będzie chciał jeździć w Stali, to będzie jeździł.

A słowa o gnojeniu i molestowaniu (?!) świadczą o kompletnej niewiedzy w temacie autorów.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 sie 2017, o 16:11
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 11 maja 2006, o 11:14
Skąd: z C-Polski
Posty: 90

Zobacz profil 
No dobra, proszę o potwierdzenie, że Kapitan Drużyny publicznie obwinił młodzieżowca i tym podbudował jego rozbuchane morale. I proszę jeszcze o wskazanie, który inny Kapitan Drużyny Sportowej kiedykolwiek publicznie imiennie obwinił zawodnika młodzieżowego za brak sukcesu drużyny.
Oczywiste jest, że jeśli do gościa nie dociera - to trzeba coś z tym zrobić. Ale nie kamienować durnymi tekstami, choćby było w tym 100% racji.


           
Post 10 sie 2017, o 19:49
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
To co zrobił kapitano Dejwid jest niedopuszczalne krytykowanie swojego zawodnika na forum publicznym. Dla dobra klubu i żużlowca powinni wszyscy zainteresowani porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić.Patryk jest utalentowanym żużlowcem i nie możemy sobie pozwolić na jego stratę.

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 10 sie 2017, o 20:16
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3152

Zobacz profil 
FB - Patryk Wojdyło napisał(a):
Siemaaa. Ostatnio dużo się o mnie mówi(nie wiem po co, ale niech będzie) na samym wstępie chciałbym pozdrowić Pana Jasia Żarówkę z castoramy, reszty nie pozdrowie bo jeszcze nie zapłaciłem poprzedniej kary jeśli chodzi o pytania dotyczące mojego spadku formy w lidze że, od meczu z Krakowem mój sprzęt zaczął być zaniedbywany. Sądzę że to przez ten 8 bieg tego właśnie meczu...;). "Człowiek orkiesta" był powiadomiony przed meczem że nie mam na kołnierzu naklejki sponsora, ale na "przybłęde z Jarosławia" można wszystko zwalić. C zwolnienia które było na 5 dni a lekarz klubowy (nie mam pojęcia jak on wygląda) dał sobie rade i wystawił je chyba na 9 dni tak mówi Pan który ciągnie za sznurki w klubie pytania dotyczące zakończenia mojej kariery... Ja jej nawet nie zacząłem. Z tego co przczytałem to w klubie są problemy wychowawcze, być może dlatego że dopominam się o remoncik motocykla. Szkoda że nie można skupić się na jeździe tylko na tym czy zabawki nie wypadną z silnika. Z pozdrowieniami Patryk Wojdyło.

Wpis Patryka sprzed sekundy.
Kolejna kara za ... 5 ... 4 ... 3 ...

_________________
Obrazek


           
Post 10 sie 2017, o 21:20
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Wiele razy miał także tłumaczone pewne rzeczy.


Widać na relacji z Wybrzeżem, Trener tłumaczy a ten poatrzy w inną stronę i ma w czterech literach :sex:

_________________
HEJ STAL !


           
Post 10 sie 2017, o 21:32
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Tak, poza Dejwidem zawodnikiem najczęściej startującym w Stali jest zastępstwo zawodnika/brak zawodnika - to w kontekście tego co mówi Jasiek, bo jak wiadomo mówi dużo, nie zawsze z sensem ;)

Nakładanie kary w kwocie wielokrotnie przekraczającej zarobki zawodnika jest mało wychowawcze i nawiązuje do najgorszych tradycji rodem z bankrutujących klubów i to by się raczej zgadzało. Chyba, że Patryk zaskoczył ilością zdobytych punktów w meczu z Krakowem i trzeba było to jakoś zrekompensować? Jakkolwiek, po wynikach ich poznacie, a tych nie ma - dwóch z trzech juniorów raczej się cofnęło niż rozwinęło w sezonie 2017, a trzeci raczej odejdzie.


           
Post 10 sie 2017, o 22:14
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1617

Zobacz profil 
Tak jak napisałem, nie wiem jak wygląda dokładnie ta sprawa, domyślam się, że z Wojdyłą jest coś nie tak, ale publiczne wypowiedzi na łamach prasy, mediów itp. obwiniające juniora o porażkę czy w sposób bardzo jawny krytykujące go, a udzielane przez kapitana i trenera są czymś bardzo złym. Nie dają sobie z nim rady? No to do widzenia i mówimy "nie jeździ ze względu na brak dyscypliny". A ta sprawa jest załatwiana mało dojrzale.

_________________
***** ***


           
Post 11 sie 2017, o 15:39
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Pierwsza, jedyna i najwazniejsza sprawa jest taka, ze Dawid Lampart nie jest materialem na kapitana. Nie ten charakter. Po prostu.


           
Post 11 sie 2017, o 22:03
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
No cóż o niefortunne wypowiedzi w dzisiejszych czasach naprawdę nietrudno, zwłaszcza jak podstawia się mikrofon prawie wszędzie. W drużynie tak już jest, że nie wszyscy muszą się kochać i być sobie bezgranicznie oddani bo czasy chłopaków Pertowa już dawno minęły, ale jedno jest pewnikiem, że każdy musi znać swoje miejsce. Ludzie znający temat Wojdyły z klubu nie wypowiadają się publicznie o faktach związanych z tym zawodnikiem bo powinno to pozostać pomiędzy zainteresowanymi... A jak widzę większość tutaj nie ma zielonego pojęcia o co chodzi i pisze głupoty... Dla mnie funkcja kapitana drużyny mogłaby nie istnieć bo w dzisiejszych czasach nie ma ona praktycznego znaczenia.... Co do młodego zawodnika, jeśli jest on taki utalentowany to z pewnością znajdzie się klub, który wyciągnie po niego rękę, ale środowisko jest dość hermetyczne i informacje szybko się rozchodzą.... Czy Lampart nadaje się na kapitana, a jakie ma to naczenie w tej drużynie złożonej z łapanki?. A czy mameja nadaje się na trenera...? Pozdrawiam normalnych i jak zwykle mam gdzieś defetystów...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 18 sie 2017, o 21:31
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No i Rzasa tez wylecial z reprezentacji firmowego timu w DMPJ - jeszcze tylko start w silnie obsadzonym turnieju o puchar Tadeusza i mozna konczyc sezon. Do zoba koncem marca 2018 ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Grzybu i 162 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi