Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 24 cze 2017, o 18:29
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Profesor Les przywiozl Zabika w Toruniu i wygral derby z Tarnowem - zarty, zartami, ale pokazuje to, gdzie jestesmy obecnie, mimo ciaglego inwestowania w szkolke i juniorow przez Marte i Andrzeja ;)


           
Post 25 cze 2017, o 00:17
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
choć czytałem chyba rok temu w tygodniku żużlowym że Nasz Krecik pojechał za chlebem do Anglli i myśli wrócić do żużla


I patrzac na jego profil Facebookowy, dalej w tej Anglii siedzi, a na zuzlu raczej nie jezdzi.

Cytuj:
zarty, zartami, ale pokazuje to, gdzie jestesmy obecnie, mimo ciaglego inwestowania w szkolke i juniorow


Taka mizeria zaczela sie jakos po roku 2000, gdy zlota mlodziez przeszla do grona seniorow. Wyszli jeszcze na tor Karol Baran i Pawel Miesiac, a potem praktycznie sie skonczylo. Obecnie, obserwujac jazde np. Wojdylo powiedzialbym, ze jest duzo lepszy od Lesia czy Kreta.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 25 cze 2017, o 08:51
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:



Taka mizeria zaczela sie jakos po roku 2000, gdy zlota mlodziez przeszla do grona seniorow. Wyszli jeszcze na tor Karol Baran i Pawel Miesiac, a potem praktycznie sie skonczylo.


no zapomniales o najwiekszej wspolczesnej gwiezdzie rzeszowskiego zuzla " the local matador " lamparcie :)

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 25 cze 2017, o 11:14
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/pge-ekstraliga,wyjechal-do-londynu-jak-zarobi-to-wroci-na-tor,artykul,759856,1,984.html Łukasz Kret
Pani Prezes Marta Półtorak nie inwestowała we mnie pieniędzy. Wolała ściągnąć do klubu Damiana Michalskiego. Później zakontraktowała również Marco Gaschke, w którego zainwestowała kolejną kwotę.
- Miałem pod górkę, brakowało mi sprzętu oraz pieniędzy. Bujałem się po zawodach z jednym motorem (będąc podstawowym juniorem w zespole ekstraligowym
Czy wrócę? Chciałbym bardzo. Greg Hancock jest dużo starszym zawodnikiem, a ostatnio został mistrzem świata. Spokojnie, więc mógłbym jeszcze ładnych kilka sezonów pojeździć. Najpierw jednak muszę zbudować odpowiedni duży budżet. Powiedziałem sobie, że jak będę miał odpowiednie środki finansowe, to wrócę. Nadal się tego mocno trzymam. W jakim klubie chciałbym jeździć? W obecnej chwili nie ma to dla mnie żadnego znaczenia - zakończył Kret.

_________________
ZKS


           
Post 25 cze 2017, o 22:42
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 29 kwi 2016, o 14:06
Posty: 160

Zobacz profil 
Ale w Stali tak było od zawsze! Podsumujmy wychowanków w historii naszej drużyny- tych bardziej znaczących. Początki- Nazimek (teoretycznie nie wychowanek Stali, tylko poprzedniego rzeszowskiego klubu), w latach złotych tylko Janusz Kościelak (na średnim poziomie), potem lata 70 i jedyny w historii wychowanek na dobrym poziomie- Kuźniar, lata 80 Kuźniar+ Czarnecki (plus przebłyski paru innych, ale wtedy prawie cała liga głównie wychowankami jechała), potem Ślączka, lata 90 złota młodzież, Karol Baran (99), później dalej Baran, Miesiąc i Lampart (ewentualnie w zależności od uznania kim jest wychowanek: D. Stachyra/ M. Rempała). TYLE! Poza Kuźniarem i ewentualnie Czarneckim nasz klub NIGDY nie dorobił się rasowego wychowanka, który byłby w stanie namieszać w czołówce. Jedyne chwile glorii to, niestety, drużyna oparta na armii zaciężnej.


           
Post 25 cze 2017, o 23:06
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Pani Prezes Marta Półtorak nie inwestowała we mnie pieniędzy. Wolała ściągnąć do klubu Damiana Michalskiego. Później zakontraktowała również Marco Gaschke, w którego zainwestowała kolejną kwotę.


Pani prezes we mnie nie inwestowala... Postawa roszczeniowa slabego zawodnika, ktory siedzial w klubie i czekal az spadnie mu kasa z nieba zamiast zrobic cos ze swoim problemem. Nic dziwnego, ze Marta nie chciala w takiego goscia inwestowac. Pomijam juz fakt, ze Kret na motocyklu wygladal katastrofalnie i raczej nie rokowal wielkich nadziei, ale od kiedy to klub ma obowiazek inwestowac w zawodnika? To zawodnik ma w siebie inwestowac i wywalczyc sobie miejsce w skladzie, a gdy to sie nie udaje, to po prostu szukac jazdy gdzie indziej. A w przypadku juniora tego jest sporo - liga mlodziezowa (jak na Podkarpaciu nie ma to podczepic sie pod jakis inny region), ligi zagraniczne (nie mowcie, ze za slaby, taki Borczuch czy Konopka jezdzili regularnie za granica, prezentujac jeszcze mniej) czy turnieje indywidualne (o czym Lukasz wie, w koncu zostal mistrzem Krakowa :lol: ).

Cytuj:
Miałem pod górkę, brakowało mi sprzętu oraz pieniędzy. Bujałem się po zawodach z jednym motorem (będąc podstawowym juniorem w zespole ekstraligowym


Jaki jest pozytek z zawodnika, ktory nie ma kasy na uprawianie tego sportu? Jak cie na to nie stac, to nie uprawiasz. Nic dziwnego, ze Marta sciagnela Marko Kiszke i Michalskiego, bo w przeciwienstwie do Kreta ci chlopcy mieli swoj wlasny sprzet i byli lepiej finansowo przygotowani.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 cze 2017, o 07:24
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Taka była historia niestety Kret też nie mial warunkòw fizycznych nie każdy bedzie wiesławem jagusiem czy kenio bierre. Tylko że teraz mamy przyzwoitych juniorow którzy na brak jazdy nie powinni narzekac z Wojdyły sie zrobi niewolnika az odrobi 25 tyś zl i dobra jest.

_________________
ZKS


           
Post 26 cze 2017, o 19:44
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2008, o 21:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 148

Zobacz profil 
Znajomy miał wątpliwą przyjemność sponsorować Kreta i z tego co wiem to chłopak miał wyjątkowo cwaniacki styl życia. Jeszcze dobrze nie zaczął jeździć na żużlu a już uważał się za nie wiadomo kogo. Miałem go również okazję spotkać i niestety swoją osobą nie powalał. Niech sobie siedzi na tych wyspach, a od żużla trzyma się z daleka.


           
Post 27 cze 2017, o 11:00
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Pani Prezes Marta Półtorak nie inwestowała we mnie pieniędzy. Wolała ściągnąć do klubu Damiana Michalskiego. Później zakontraktowała również Marco Gaschke, w którego zainwestowała kolejną kwotę.



Jak już ściągać to dobrych zawodników w miejsce wychowanków. Michalski i Gaszka umówmy się przeciętniaki i słuch po nich zaginął.


Jasiek napisał(a):
Pani prezes we mnie nie inwestowala... Postawa roszczeniowa słabego zawodnika, który siedział w klubie i czekał az spadnie mu kasa z nieba zamiast zrobic cos ze swoim problemem. Nic dziwnego, ze Marta nie chciala w takiego goscia inwestowac.



Kret był jeszcze słabszy niż Michalski i Gaschka.

Jasiek napisał(a):
Pomijam juz fakt, ze Kret na motocyklu wygladal katastrofalnie i raczej nie rokowal wielkich nadziei


to powienien właśnie być podstawowy agrument w przypadku Łukasza. Beznadziejnie ułożenie na motorze. Leżał na kierownicy. Nie rokował, bo jego jazda w Rzeszowie była identyczna i bez postępów. A już pokonywanie łuków w jego przypadku było identyczne. Pierwszy łuk ciasno, a na drugim go wyrzucało :smile:


Jasiek napisał(a):
Miałem pod górkę, brakowało mi sprzętu oraz pieniędzy. Bujałem się po zawodach z jednym motorem (będąc podstawowym juniorem w zespole ekstraligowym


Po części klub powinien pomagać, po części zawodnik sam powinien też sobie szukać sponsorów. To nie czasy, gdy dawniej dzielono na amatorów i profesjonalistów w klubach. Amatorzy zawsze mieli parasol ochronny przez wiek juniora. Teraz to się zmieniło. Można powiedzieć, że trochę to brutalne się zrobiło, ale prawdziwe.

Jasiek napisał(a):
Jaki jest pozytek z zawodnika, ktory nie ma kasy na uprawianie tego sportu? Jak cie na to nie stać, to nie uprawiasz. Nic dziwnego, ze Marta ściągnęła Marko Kiszke i Michalskiego, bo w przeciwieństwie do Kreta ci chlopcy mieli swoj wlasny sprzet i byli lepiej finansowo przygotowani.


Tu się nie zgodzę. Rozumiem, że jak jest chłopak z biednej rodziny z mega talentem, to nie ma po co przychodzić na treningi? Wiadomo, że Wiktor Lampart ma mega zaplecze sponsorsko -logistyczno - sprzętowe, ale dlaczego skreślać od razu kogoś kto nie ma pieniędzy. Pamiętam jak rozmawiałem z jednym z mechaników z czasów jazdy braci Szyszków. Opowiadał mi, że właśnie selekcja np. za czasów juniorskich Dawida Stachyry polegała na tym, że na dwóch szkółkowiczów przypadał motor jeden. Popsuła jakaś para motocykl to koniec jazd. Goście z zapleczem typu Dawid przetrwali na tamte czasy. Kilku jednak chłopaków z talentem musiało jednak skończyć treningi ze względu na brak sprzętu. Musi być większa kasa na szkolenie/szkółkę w Rzeszowie. Jeśli selekcja u nas ma polegać na tym masz kasę trenujesz/nie masz nie trenujesz to nie daję to żadnych perspektyw na to, że będzie w szkółce sporo narybku. Podstawa jest taka, że klub na początku kariery powinien inwestować w szkółkę mocno. Selekcja powinna polegać na kilku czynnikach m.in. talent, zaangażowanie i tu wspierać młodych. A jeśli ktoś ma do tego fundusze to powienien być jakiś dodatkowy atut, ale nie może być tak że najważniejszy.


           
Post 3 lip 2017, o 12:47
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 9 kwi 2006, o 21:42
Posty: 384

Zobacz profil 
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69697 ... -zawodnika

Morris out na Bydgoszcz...

_________________
SZANUJ WYCHOWANKA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO!!


           
Post 3 lip 2017, o 22:13
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
z fb klubu
"W związku z doniesieniami medialnymi odnośnie kary dla Pana Patryka Wojdyło, Speedway Stal Rzeszów S.A informuje, iż nie ma ona żadnego związku ze współpracą klubu z firmą Greinplast S.A. Greinplast S.A od 18 lat, nieprzerwanie wspiera rzeszowski żużel na bardzo wysokim poziomie i pozostaje to niezmienne w ciągu obecnego sezonu. Firma nigdy nie zalegała oraz na chwilę obecną nie zalega z płatnościami na rzecz Speedway Stal Rzeszów S.A. Co więcej, jeżeli wystąpi taka konieczność, możemy liczyć na przyspieszenie wpłat wynikających z umowy sponsorskiej."

tak na dobry poczatek tygodnia , co by atmosfera na mecz z bydgoszcza byla ze cho cho :zygus:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 4 lip 2017, o 14:58
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ale co wynika z tego oświadczenia poza przyznaniem się do nałożenia kary? Kara nie ma również żadnego związku z reprezentacją Polski na żużlu, sponsorem ligi, środkami czystości, ani tysiącem innych powodów. Pozostaje tylko szczegół, że wysoka kara została nałożona na jednego z trzech juniorów, co może mieć związek np. z budowaniem budżetu na przyszły sezon, bo 14x25.000=350.000 ;)


           
Post 4 lip 2017, o 23:05
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Dlaczego razy 25000? Za niestawienie się na zawodach jest chyba 50000 :)


           
Post 7 lip 2017, o 19:27
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
Dlaczego Berge nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu? Czyżby pomyłka z biletem jednak nie była przypadkowa?


           
Post 7 lip 2017, o 21:01
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Bo Berge jest słaby.


           
Post 7 lip 2017, o 21:50
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
KibicRzeszowa :arrow:

Zaczyna Francuz gwiazdorzyć i pokazywać fochy jakby był z GP. Trzeba mu pokazać miejsce w szyku i sprowadzić do parteru. Wg mnie nie powinien już wystartować w tym sezonie w Stali.

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 7 lip 2017, o 21:57
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
KibicRzeszowa napisał(a):
Bo Berge jest słaby.

No sorry, ale Riss i Allen będą u nas debiutować, a Berge już dwa razy jechał i prezentował się całkiem przyzwoicie.


           
Post 7 lip 2017, o 22:49
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
No szczególnie w meczu z Orłem gdzie go juniorzy objezdzali Orła i Stali :wysmiewacz:

Pokazał co umie na razie szans nie dostanie bo są inni a poza tym,gdyby Berge zależało na tym,aby znaleźc się w składzie na meczu z Bydzią to by przyszedł na trening.


           
Post 8 lip 2017, o 09:58
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
Jeśli Riss i Allen zaliczą co najmniej dobry wynik w meczu z Bydzią to powinni dostawać kolejne szanse, a Berge odstawić na oczekującego.

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 10 lip 2017, o 18:43
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Wczoraj Syfy(nie Ostaf) podali,że wzielismy kredyt na 1,2 mln do 2022r.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi