Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 paź 2017, o 13:26
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Za rok wybory więc Ferenc liczy na sukces piłkarzy bo na to poszły duże środki i nawet ekstraliga komuś chodzi po głowie. Awans żużla też byłby mu miły bomw końcu kolejny sukces pod którym mógłby przed wyborami się podpisać. Jak do tej pory miasto osiągało niewspółmierne korzyści marketingowe do jego udziału w kosztach prowadzenia drużyny żużlowej. Żużel miał się sam wyżywić i do czasów carycy nawet się to udawało. I jakby nie liczył Ritchie to łączna suma jaką ratusz przeznaczył na żużel w Rzeszowie przez kilkanaście ostatnich lat będzie mniejsza od kwot przeznaczonych przez choćby ostatnie 3 lata w Lublinie, który w tym czasie miał nawet karencję! Podaję przykład Lublina bo w końcu bijemy się z nim ompalmę pierwszeństwa na ścianie wschodniej... Rywalizujemy też na arenie sportowej w piłce i ostatnio ponieśliśmy sromotną porażkę w żużlu.
Jednakże nie tylko wysokość dotacji wzbudza moją irytację jeśli chodzi o działalność ratusza, ale i fakt, że podobno drużyna żużlowa swego czasu straciła potencjalnegomsponsora bo ten po wizycie w ratuszu zmienił swoje pierwotne plany i zamiast na żużel przeznaczył środki na piłkarzy... Dlatego mam nadzieje, że Ireneusz postawi przed Tadkiem sprawę jasno i konkretnie bo widzę, że komuś w Ratuszu wydaje się, że złapał jelenia...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 26 paź 2017, o 14:39
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 939

Zobacz profil 
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34 ... stala.html
ma ktos dostep ?


           
Post 26 paź 2017, o 14:53
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Ireneusz Nawrocki od dawna wspominał, że rozmawia z "konkretnym zawodnikiem". Okazuję się, że jest nim Greg Hancock, który jeździł w Stali Rzeszów w 2015 roku. Amerykanin ogłosił, że w przyszłym sezonie rezygnuje ze startów w Ekstralidze.

Sytuacja z Gregiem Hancockiem jest o tyle ciekawa, że w 2015 roku rozstawał się z klubem w złych stosunkach. Przypomnijmy, że Amerykaninowi klub był winny pieniądze, których poprzez niezgodną z regulaminem umowę nigdy nie dostał.

Chociaż sprawa kontraktu z Hancockiem brzmi nieprawdopodobnie, to słowa samego zawodnika wskazują na to, że coś może być na rzeczy, ponieważ Amerykanin podjął decyzję o tym, że nie wystartuję w 2018 roku w rozgrywkach Ekstraligi. – Zdecydowałem, że w przyszłym roku nie będę jeździł na polskiej Ekstralidze, a skupię się na startach w Dackarnie, a jeśli dostanę „dziką kartę” w serii Speedway Grand Prix, to tam również chcę występować. Mamy duże plany na sezon 2018, które ujawnię po 31 października, ale najpierw czekam na decyzję odnośnie dzikich kart, więc trzymajcie za mnie kciuki – napisał na swojej oficjalnej stronie Greg Hancock.
Na pomysł sprowadzenia wielokrotnego mistrza świata wpadł Ireneusz Nawrocki, który bardzo prężnie zaczął działać na rynku żużlowym. Problem w tym, że nadal nie został on oficjalnie właścicielem klubu, a bez tego trudno o skuteczne działanie w kwestii transferów. Biznesmen z Bielska-Białej ma przejąć zespół w przyszłym tygodniu.


           
Post 26 paź 2017, o 18:25
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Trochę to już męczące. Najpierw miał przejąć 3 tygodnie temu, potem 2 tygodnie temu, w tym tygodniu miał przejąć, za tydzień ma przejąć. Prezes żartowniś i spółka to niezłe dziady skoro tyle wszystko to trwa.


           
Post 26 paź 2017, o 19:30
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Też byś się nie spieszył. Pewnikiem trwa przeszukiwanie szaf pod kątem trupów. Do tego kwestie formalne.....


           
Post 26 paź 2017, o 21:45
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
No coz, nie wyjasnilo sie pod koniec tego tygodnia, moze wiec wyjasni sie - jak zwykle - pod koniec przyszlego tygodnia. :kielb_pala:

A biorac pod uwage, ze w polowie przyszlego tygodnia zaczyna sie okres transferowy, to pewne rzeczy faktycznie moga sie wyjasnic pod koniec przyszlego tygodnia.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 paź 2017, o 21:56
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
podobno drużyna żużlowa swego czasu straciła potencjalnegomsponsora bo ten po wizycie w ratuszu zmienił swoje pierwotne plany i zamiast na żużel przeznaczył środki na piłkarzy...

Nie do końca to tak wyglądało, ale fakt faktem ostatecznie firma ta wylądowała przy kopanej. Ferenc zachował się wtedy jak :cenzura: No ale w końcu komuch.
Cytuj:
K2 - czy można liczyć na rzetelne informacje o co w tym wszyst im chodzi, skąd takie długi etc.?

Nie. Ale z całego serca odradzam brania na poważnie tekstów redaktorów O. i G.
Jasiek napisał(a):
zamiast dac komus zadanie znalezienia tych sponsorow i zaplacenia mu, probowal w stylu Marty zrobic wszystko sam.

Taka osoba była zatrudniona w spółce mniej więcej od początku 2016 roku.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 paź 2017, o 22:10
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Ale nie byles to ty K2? :wink:

Bo z obserwacji wyglada to tak, jakby ta osoba byla tylko zatrudniona, a w ogole nie pracowala, badz tez byla nieskuteczna.

K2: Haha, nie :D Ja mam co w życiu robić ;)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 paź 2017, o 22:16
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
No coz, nie wyjasnilo sie pod koniec tego tygodnia, moze wiec wyjasni sie - jak zwykle - pod koniec przyszlego tygodnia. :kielb_pala: .

Spokojnie, wyjaśni się wszystko czyli czy wystartujemy w przyszłym sezonie czy też nie... Albo Irek weźmie ten kram, albo... spółka zwinie manatki i wtedy sens istnienia tego forum stanie pod znakiem zapytania mówiąc delikatnie... Dla mnie obie opcje są na ten moment równie prawdopodobne...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 26 paź 2017, o 22:39
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Po weekendzie minie miesiąc, jak oficjalnie pojawił się Iro i zasadniczo jesteśmy w tem samem miejscu - czekamy na konkrety, jak czekaliśmy rok temu i doczekaliśmy się dwa tygodnie później: Harris, Watt i Popa m.in. ;)

Może zamiast wyłożyć bańkę na Herbiego, drogą red. Gerlacha można zaoferować 50k za podpis 20 innem i zostać dystrybutorem zawodników II i I ligowych? ;)


           
Post 26 paź 2017, o 23:08
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
A tutaj artykul, ktory pokazuje, ze Ireneusz bierze pod uwage inwestycje w inne kluby, nie tylko Rzeszow

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/718391/biznesmen-ktory-chce-kupic-stal-szokuje-dzialaczy-pzm

Co prawda artykul napisany przez Ostafinskiego, ale tak sobie mysle, ze biorac pod uwage jak powoli na jaw wychodzi wysokosc dlugow Rzeszowa, ja tez na jego miejscu przyjrzalbym sie innym klubom. Mozna miec fajna reklame bez wydatku 2.4 mln zl.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 paź 2017, o 23:12
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Może niech najpierw niech akcje od Andrzeja przejmie? A tymczasem Andrei oskarża Andrzeja:

http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/ni ... 12407.html

Nie tak miało być ;)


           
Post 27 paź 2017, o 12:37
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 349

Zobacz profil 
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/718558/biznesmen-pozyczyl-stali-pieniadze-na-splate-dlugu-hancock-coraz-blizej
Tymczasem redaktor O. szaleje. Jeżeli to prawda to Pan Nawrocki ma JAJA bo ja bym w obecnej sytuacji bał się 5zł pożyczyć.


           
Post 27 paź 2017, o 14:24
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Czy to jeszcze jest odwaga pożyczyć 900k spółce bez majątku zadłużonej na 2,4 mln.? Ireneusz musi bardzo wierzyć w Andrzeja, mimo tego, że Andrzej jakoś ociąga się ze sprzedażą akcji. A może to po prostu jest PR, misja, wizja oraz filozofia, bo okres transferowy już za czy dni robocze? Oby tylko te przelewy zdążyły dotrzeć na konta zawodników ;)


           
Post 27 paź 2017, o 19:11
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
z tym ociaganiem sie ze sprzedaza akcji , to nie wiem ale wroble cwierkaja ze strach przed ujawnieniem ksiag rachunkowych jest tak duzy ze paralizuje andrzeja :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 27 paź 2017, o 19:21
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 wrz 2017, o 11:31
Posty: 29

Zobacz profil 
Radzę z ostrożnością podchodzić do rewelacji SF. Na dzień dzisiejszy waży się nasz start w lidze, powiedziałbym że jest dalej niż bliżej. Jeśli przez weekend nie będzie przełomu to odpoczniemy od żużla na jakiś czas.


           
Post 27 paź 2017, o 22:04
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 939

Zobacz profil 
"Rozpoczynał współpracę z klubem od bycia tłumaczem. Potem został kierownikiem zespołu, a teraz najprawdopodobniej będzie wiceprezesem żużlowej Stali Rzeszów. - Jestem gotowy na to wyzwanie. Nie ma się czego bać - mówi Marcin Janik.

Rozmowa z Marcinem Janikiem, kierownikiem żużlowej Stali Rzeszów, przyszłym wiceprezesem ds. sportowych:
Mateusz Chmiel: Z tego, co wiem, rozpoczynał pan swoją przygodę z rzeszowskim żużlem od bycia tłumaczem?

Marcin Janik: Tak, w połowie grudnia 2014 r. zobaczyłem ogłoszenie, że w klubie poszukują tłumacza. Zgłosiłem się i dostałem tę pracę. Moim głównym zadaniem była komunikacja z zawodnikami zagranicznymi w naszej drużynie.
Potem był awans na kierownika zespołu?

– Nie do końca. Byłem tłumaczem pół roku. Potem poszedłem do innej pracy i dopiero po jakimś czasie ponownie zobaczyłem ogłoszenie o tym, że w Stali potrzebny jest kierownik zespołu. Poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną i już od stycznia 2016 r. objąłem to stanowisko. Jednak w tym czasie, gdy nie byłem zatrudniony w Stali, cały czas byłem blisko żużla.
Jako kierownik zaczął pan bardzo prężnie działać. Sprowadzanie zawodników, szukanie sponsorów. Jednym z nich był Ireneusz Nawrocki.

– Poznaliśmy się, gdy pracowałem jeszcze w innej firmie. Miał być jednym ze sponsorów gali sportów walki w Rzeszowie, która w końcu nie doszła do skutku. Pół roku później spotkaliśmy się dosyć przypadkowo, podczas rozmów biznesowych, kiedy byłem już kierownikiem. Zeszliśmy na temat żużla. Zauważyłem, że bardzo się tym interesuje. Tłumaczyłem mu pewne tajniki tego sportu i widziałem, że bardzo szybko je chłonie.
Dużo czasu zajęło, zanim Ireneusz Nawrocki zdecydował się zainwestować w klub?

– Około półtora roku od momentu, gdy się poznaliśmy. Pamiętam, jak zadzwonił do mnie przed meczem z Gdańskiem, kiedy pojechaliśmy w pięcioosobowym składzie. O dziwo, nie zraził się tym. Powiedział, że chce się spotkać. Przyjechał do Gdańska, żeby porozmawiać. Może zauważył, że klub jest na dnie i to będzie odpowiedni moment, żeby zainwestować swoje pieniądze?
Sytuacja klubu w tamtym sezonie faktycznie była beznadziejna. Długi, występy w niepełnym zestawieniu. Wielu kibiców i obserwatorów obok prezesa Andrzeja Łabudzkiego obwinia pana o sytuację finansową i poziom sportowy zespołu.

– Ja byłem kierownikiem drużyny i nie odpowiadałem za finanse klubu. Zajmowałem się drużyną, logistyką, organizacją stadionu. Posiadałem decyzyjność wraz z trenerem Januszem Stachyrą w sprawach sportowych. Nie chcę się wybielać ani zrzucać winy na innych. Jeśli działamy razem, to razem poczuwamy się do odpowiedzialności. W moim wypadku może nie chodzi tu o finanse, ale o zawodników, wpadki podczas sezonu i sam wynik sportowy. W tej kwestii nie będę uciekał od odpowiedzialności.
A odpowiedzialność za baraż z Lublinem?

– Też biorę to na klatę. Można powiedzieć, że zlekceważyliśmy rywala. Może nie przez brak przygotowania do zawodów, tylko bardziej mentalnie. Wszyscy myśleli, że spokojnie z nimi wygramy, ja jednak przeczuwałem, że Lublin nie będzie łatwym przeciwnikiem.
Jaki był główny powód niepowodzeń w ubiegłym sezonie?

– Wszystko zaczęło się sypać od tego, że nie udało się zakontraktować Karola Barana. Potem chcieliśmy mieć u siebie Tomka Chrzanowskiego, byliśmy już dogadani, jednak miał on swoje problemy. Z Karolem czy Tomkiem w składzie na pewno byłoby nam łatwiej funkcjonować. Inaczej się rozmawia ze sponsorami, jak się ma dobry skład.
A długi zespołu?

– Na pewno miały duży wpływ na naszą postawę. Głównie na sytuację finansową. Gdyby nie zadłużenie z poprzednich lat, to w tym roku wyszlibyśmy na mały plus. A tak musieliśmy się zająć spłacaniem zobowiązań, przez co straciliśmy płynność finansową i automatycznie wobec żużlowców mieliśmy zaległości. To powodowało często ich mniejsze zaangażowanie. Jeden zawodnik poczeka na pieniądze, drugi się obrazi. Kłopoty się kumulowały i trudno było osiągnąć jakikolwiek sukces z tym zespołem.
Kto zajmie się teraz spłatą wszystkich zobowiązań?

– Wszystko weźmie na siebie nowy właściciel. Zawodnicy na pewno dostaną pieniądze.
Czuje się pan gotowy do objęcia funkcji wiceprezesa?

– Jeżeli człowiek potrafi otoczyć się odpowiednimi ludźmi, to nie ma się czego bać. My rozpoczynamy tworzenie w Rzeszowie takiej grupy ludzi, więc czuję się gotowy.
Wizerunek Stali Rzeszów mocno ucierpiał. Ma pan pomysł na jego poprawę?

– Jak nie ma wyniku, to nie ma kibiców. Dlatego musimy skupić się na stworzeniu dobrego zespołu, który będzie walczył o zwycięstwo w II lidze. Oprócz tego zależy mi na stworzeniu działu marketingowego z prawdziwego zdarzenia. Chciałbym pokazać Rzeszów jako miasto żużla. Obecnie w mieście żużel reklamuje się bardzo słabo. Musimy także wyjść do kibica z szerszą ofertą. Nie chcę, żeby kibic przychodził na stadion tylko dla samego ścigania. Zależy mi na tym, żeby krzesełka były czyste, catering na stadionie był odpowiedni, a kibic czuł się komfortowo. Nie chcę sytuacji, że ktoś wychodzi ze stadionu z przekonaniem, że znów stracił 100 zł. Musi to wyglądać zupełnie odwrotnie.
Kibice narzekają, że mecze przy Hetmańskiej w ostatnich latach są mało atrakcyjne i jest w nich mało ścigania.

– Zgadzam się z tym. Próbując sobie przypomnieć jakieś ciekawe wyprzedzanie na drugim łuku, musiałbym się cofnąć chyba do 2007 r., kiedy Davey Watt i Maciej Kuciapa wyprzedzili na dystansie żużlowców z Leszna. Dlatego też będziemy chcieli coś zrobić z torem, żeby było na nim zdecydowanie więcej ścigania.
Na koniec zapytam: w jakiej lidze Stal będzie jeździć w przyszłym sezonie?

– Póki co jesteśmy w II lidze i w odniesieniu do tych rozgrywek można coś planować. Głównym celem jest awans. Musimy to zrobić, bo nie ma możliwości, żebyśmy spędzili w najniższej klasie rozgrywkowej dwa lata."


           
Post 27 paź 2017, o 22:56
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Może niech zajmą się dziennikarstwem lub pisarstwem, np. sci-fi, bo będzie to już chyba 10 wywiad nt. tego, jak świetlana przyszłość nas czeka, jakich utalentowanych działaczy mamy i sponsorów czekających tylko, żeby nieswoje długi w milionach spłacać, że cała Polska nam zazdraszcza. A tymczasem jest II liga, 2,4 mln w plecy wg ostatnich doniesień i jeden junior Rząsa z tym, że nie na pewno ;)


           
Post 28 paź 2017, o 11:27
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 maja 2006, o 09:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Już niedługo tj. do rozpoczęcia okresu transferowego mogą sobie różne bajki opowiadać. Po 1 listopada, bardzo szybko autentyczność słów zostanie zweryfikowana.

Swoją drogą, już zaczyna brakować określeń na czas w jakim mają zostać podjęte określone decyzje.


           
Post 28 paź 2017, o 15:38
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Ritchie, jaki jeden junior? W przypadku startu w najgorszym przypadku będzie dwóch juniorów w tym jeden bardzo utalentowany...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 197 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi