Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 lis 2015, o 19:46
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
Jak pisałem wcześniej - wszystko szło dobrze. Niestety nie wyszło i wszystko na to wskazuje,że w 2016 roku motocykle nie zawarczą na H69... :cry:
Jutro może coś oficjalnego się pojawi.

_________________
Obrazek


           
Post 26 lis 2015, o 20:03
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
GoodLike to, jak to w końcu jest? Wczoraj jeszcze było dobrze, a dziś już nagły zwrot akcji i kamieni kupa? Coś tu śmierdzi...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 26 lis 2015, o 20:24
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
niestety żarło żarło i zdechło tez to słyszałem


           
Post 26 lis 2015, o 20:35
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Może jeszcze faktycznie ten biały koń kogoś przywiezie.
Może jeszcze zaświeci się choć jakieś małe światełko w tunelu.
Sytuacja jest dramatyczna ale sam prezes Łabudzki mówi że jest jeszcze 2 dni :tak:
Panowie - nadzieja umiera ostatnia !

http://www.espeedway.pl/news,stal_rzesz ... 83,12.html

http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/ek ... 1,984.html


Ostatnio edytowano 26 lis 2015, o 20:50 przez bromaz, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 26 lis 2015, o 20:45
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
zapatista napisał(a):
niestety żarło żarło i zdechło tez to słyszałem


Jak przez ostatnie 12 lat - nie ma to jak wejść w sponsoring klubu, władze, zostać właścicielem i doprowadzić do upadłości... A może to ściema pod poniedziałkową akcję Tadka? Czymkolwiek by to nie było, niesmak pozostał ;)


           
Post 26 lis 2015, o 20:50
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:
Więc nie rozumiem głupot wypisywanych przez amiasika i bromaza
nie ty jeden :wink:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 26 lis 2015, o 20:51
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
(...)Marta Półtorak szukała firmy, lub firm, które do spółki z nią podjęłyby się ratowania zadłużonego klubu(...) słowo klucz: do spółki z nią
i zapewne na jej wyłącznych zasadach...nie dziwne więc, że chętnych nie było :?

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 26 lis 2015, o 20:55
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
Jak można było przez rok narobić takiego dlugu prawie dwie banki?(nasz budżet w tym roku był ok.5 baniek)
Dług to 40% naszego całego budżetu 2015...
Trzeba byc naprawdę geniuszem aby do czegoś takiego doprowadzić

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 26 lis 2015, o 21:07
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Paralela taka...

Od kilku lat mam samochód, rok temu wziąłem kierowcę - żaden as, prawdę pisząc niewiele w życiu pojeździł, ale za to pieniędzy nie chciał i podjął się bycia kierowcą, a nikt inny z doświadczeniem albo nie chciał albo chciał pieniądze. Nowy kierowca pojeździł furą, robił dobre wrażenie, ale po roku okazało się, że auto nie nadaje się do użytku - dodatkowo kierowca jeździł bez OC i teraz kilku kolesiom zapłacić trzeba grube pieniądze za zawarte ugody. Kierowca mówi, że samochód naprawi, albo że znajdzie takich co naprawią, ale nie dalej jak w październiku zaliczył największego i najbardziej kosztownego dzwona wiedząc, że przez cały rok sporo nawywijał. I teraz proszę Was o poradę: czy dobrym pomysłem jest propozycja do wszystkich, że być może dołożę się do naprawy swojego samochodu, jeśli znajdzie się chętny, który pierwszy wyłoży pieniądze na naprawę? A może sprzedać ten samochód, tylko on nic nie wart - same koszty i długi ;)


           
Post 26 lis 2015, o 21:22
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
amiasik napisał(a):
Jak można było przez rok narobić takiego dlugu prawie dwie banki?(nasz budżet w tym roku był ok.5 baniek)
Dług to 40% naszego całego budżetu 2015...

Faktycznie nasz prezes to zdolniaczek :wink:
Szkoda, że tych swoich zdolności nie wykorzystał np. do znalezienia odpowiedniego sponsora a miał na to cały rok czasu, bo wiadomo było że PGE odejdzie.
Teraz prezesiura ma szansę się zrehabilitować i w ciągu tych pozostałych 2 dni znaleźć jakiegoś dobrego i bogatego sponsora :tak:


           
Post 26 lis 2015, o 21:27
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ale dlaczego uważacie, że ktokolwiek zainteresowany będzie uregulowaniem rachunku za naprawę samochodu Carycy? ;)


           
Post 26 lis 2015, o 21:28
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Osobiście nie wierzę w taki dług powstały z działalności, sprokurowany przez prezesa. I nie wierzę, że spółka nie była sprawdzana w ciągu roku. Moim zdaniem tu chodzi o coś innego. Ale to już zapewne pozostanie tajemnicą. Można tylko gdybać, przypuszczać.
@Ritchie, nikt nie będzie płacił za naprawę auto popsutego na niby.


           
Post 26 lis 2015, o 21:51
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
http://www.nowiny24.pl/sport/zuzel/art/ ... ,id,t.html

Czyli w piątek się wszystko okaże...


           
Post 26 lis 2015, o 21:59
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Bardzo możliwe, że wobec odejścia PGE, braku perspektyw na 'normalnego' sponsora, księgowo i medialnie dmuchnęli dług, żeby zebrać kasę na sezon 2016 od miasta i w pospolitym ruszeniu od reszty pomniejszych sponsorów. Czy się udało, dowiemy się za kilka dni - niemniej jednak to sytuacja właścicielska uniemożliwia normalne funkcjonowanie i od tego trzeba zacząć, bo z gówna bata nie ukręcisz ;)

EDYTA: A jednak jutro spotkanie u Tadka - ale to nie jest rozwiązanie, to tylko przedłużanie agonii ;)


           
Post 26 lis 2015, o 22:04
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
No właśnie podobno u drobnych stawki wzrosły.


           
Post 26 lis 2015, o 22:24
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Co można się spodziewać po piątkowym spotkaniu jakie macie przypuszczenia co Ferenc może zrobić?


           
Post 26 lis 2015, o 22:47
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Prezydent nie wiele może tutaj zdziałać.
Ma też ręce związane, bo w Radzie Miasta są też i wrogowie Stali.
Może uda mu się namówić jakiego sponsora, obiecując jakieś ulgi np.podatkowe itp.
Ale nie liczę na wiele, po tym spotkaniu :wink:


           
Post 27 lis 2015, o 02:25
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Jeśli spółka ogłosi upadłość i nie spłaci swoich zobowiązań to w Rzeszowie w przyszłym sezonie nie będzie nawet 2 ligi... Łabudzki liczył, że uda mu się w trakcie sezonu znaleźć sponsora i załata dziurę w budżecie i niestety to nie wypaliło... I niech dyżurny forumowicz przestanie w końcu wypisywać, że potencjalnych sponsorów odstraszała czy odstrasza Marta, czy też sytuacja własnościowa spółki bo to bzdury... Jak się okazuje w sytuacji krytycznej klub w Rzeszowie nie może liczyć na pomoc ze strony Ratusza... W Zielonej, Gorzowie jak sytuacja była podbramkowa miasto nie "olało" wielotysięcznej rzeszy fanów czarnego sportu a w Rzeszowie...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 27 lis 2015, o 10:16
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jako dyżurny forumowicz czuję się wywołany do tablicy, tylko nie bardzo mam się do czego odnieść... Wypalić, to może pistolet, a liczyć to można pieniądze. Jeśli prezes liczy, że coś wypali, to niech gra w totolotka, bo tam ma większe szanse. W trakcie sezonu pisałem, że będzie problem po odejściu PGE i pisałem, dlaczego tak uważam. I problemem nie jest to, że brakuje 1,5 mln. po PGE, bo brakuje dużo więcej, żeby w ogóle wystartować, nie pisząc już o utrzymaniu jakiegokolwiek poziomu.

Nie wiem, czy widzisz różnicę - w ZG 100% akcji spółki należy do stowarzyszenia, pieniądze na spłatę zadłużenia wyłożyły prywatne firmy, a kwota dofinansowania przez miasto stanowi jakieś 10-15% zeszłorocznego budżetu, czyli podobnie jak u nas. Pisałem wielokrotnie, że w obecnej konfiguracji sponsora nie uda się znaleźć i póki co mam rację, jednak chciałbym tej racji nie mieć, żeby na koncie spółki znalazłoby się np. 2 miliony. Popatrz na Termińskiego i Karkosika (transakcja sprzedaży akcji we wrześniu, szczegóły wcześniej, zabezpieczenie potencjalnych zobowiązań po finale w ZG przez Karkosika) - tak działają poważni ludzie i poważne kluby. A teraz popatrz na Martę i coroczne kabarety - odchodzę, zostaję, sprzedaję akcje, nie sprzedaję, wystartuję, nie wystartuję, zgłaszam upadłość, ale nie zgłoszę, jeśli ktoś mi zapłaci na mój klub, na czele którego stoi słup, którego sama powołałam, ale nie wiem skąd wziął się dług? Czy tak działają poważne kluby, które do rozmów zaprosić chcą poważnych sponsorów?

Jeśli prowadzisz stragan na bazarze i ten Twój stragan jest największy, najpiękniejszy i najbardziej dochodowy, a Ty jesteś królem bazaru i okolic, to cały czas jest to stragan na bazarze, w którym pracują osoby na poziomie straganu lub po przejściach. Nawet, jeśli trafi się ktokolwiek wartościowy, to po jakimś czasie odejdzie tam, gdzie jest inny poziom, kultura pracy i możliwości rozwoju. Prowadząc stragan nie masz specjalnie szans z supermarketami, czy centrami handlowymi, ale ciężką pracą i małymi kroczkami możesz starać się rozwinąć do takiego poziomu. Prowadząc stragan nie możesz narzucać swoich warunków dostawcom, bo jesteś na to za krótki. Prowadząc stragan nie możesz liczyć na to, że ktoś w połowie zapłaci rachunek za naprawę zgnitej ściany Twojego straganu, a Ty łaskawie dołożysz drugie pół. Prowadząc stragan nie możesz nie płacić pracownikom wynagrodzenia, na które się umówiliście, chodzić do sądu i przegrywać tam sprawy dot. wypłat albo wynajmowania powierzchni w innych straganach i nie możesz robić wielu innych rzeczy, nawet jeśli bardzo byś chciał, bo na nikim poważnym nie robi to żadnego wrażenia, co najwyżej budzi śmiech lub politowanie. Bo to w końcu jest Twój stragan, a Ty prowadząc takie działania jesteś mało wiarygodny. Klub z Rzeszowa to taki właśnie stragan i folklor, na oglądanie którego na stadionach drużyn przeciwnych decyduje się niewielu kibiców.

No to dlaczego nie ma sponsorów w Rzeszowie, hę? ;)


           
Post 27 lis 2015, o 10:51
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 maja 2008, o 22:10
Skąd: Rzeszów
Posty: 29

Zobacz profil 
Witam wiele wpisów postów szkodzi Rzeszowskiemu Żużlowi. Naszej kochanej drużynie ci którzy plują Pani Marcie na jej pieniążki i osobę są winni tej sytuacji jaka mamy. Łatwo chlapać jęzorem, pluć, kopać. Ciekaw jestem jaki procent ludzi wypowiadających się na tym naszym forum chodzi regularnie na stadion dopingować naszej drużynie? Ludzie zamiast tak chrzanić zakładajcie firmy i do sponsoringu jak tacy sicie mądrzy!!! Łatwo wydawać czyjeś pieniążki ale je zarób i wydaj, to twoje pieniądze i robisz co z nimi chcesz. Wiele ludzi z polski z którymi mam przyjemność się spotykać pytają o co chodzi na tych różnych forach że takie ataki są na osobę która takie wielkie pieniążki swoje inwestuje w nas nas czyli w klub i ich fanów dlaczego??? Trudno mi o odpowiedz. Pozdrawiam normalnych aktywnych KIBICÓW STALI RZESZÓW DZIEŃ DOBRY.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi