Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 maja 2015, o 15:21
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Andersen na wypożyczeniu w Łodzi... Szkoda, bo w razie kontuzji zostaje Ljung, a ja bym z miłą chęcią ujrzał właśnie Hansa na torze : )

_________________
Obrazek


           
Post 15 maja 2015, o 17:20
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
trochę jak dla mnie nie zrozumiała decyzja


           
Post 15 maja 2015, o 17:49
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 16 lut 2009, o 22:23
Posty: 141

Zobacz profil 
Dlaczego ? Hans od początku nie miał gwarancji startów w naszej drużynie, a ze chce chłopak zarobić to poprosił pewnie o wypożyczenie :)


           
Post 15 maja 2015, o 21:01
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
a pomyślałeś co będzie jak któryś stranieri zaliczy dzwona?


           
Post 15 maja 2015, o 22:48
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No to jest jeden dodatkowy, a drugiego wypożyczyli ;)


           
Post 16 maja 2015, o 08:10
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
ten jeden dodatkowy tez nie jest w 100% sprawny


           
Post 16 maja 2015, o 12:11
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 284

Zobacz profil 
Misi napisał(a):
Andersen na wypożyczeniu w Łodzi... Szkoda, bo w razie kontuzji zostaje Ljung, a ja bym z miłą chęcią ujrzał właśnie Hansa na torze : )


Sadzisz ze Hans przywiozlby jakies punkty? Moim zdaniem to juz nie jest ten Hans i nawet jakby dostalby szanse startu to wozilby ogony, tak jak u nas bodajze w 2012 roku jak przyjechal ze Stala Gorzów. To juz nie jest ten dobry Hans, ale na Nice Ligę to sie jak najbardziej nadaje

_________________
winnie the pooh


           
Post 16 maja 2015, o 15:08
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Myślę, ze tak : ) zagraniczne wyniki napawaly optymizmem : )

_________________
Obrazek


           
Post 19 maja 2015, o 18:49
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Z innej beczki. Jest jeszcze jedna rzecz inna niż w trakcie foliowej „okupacji”. A mianowicie w ubiegłych latach w meczach rzeszowskiej ekipy zawsze jakiś zawodnik drużyny przeciwnej miał dzień konia mimo, iż wcześniej mocno cieniował. W tym roku jest nawet odwrotnie gdzie przykładami są Jonsson, Janowski, mimo wszystko Łaguta oraz Emil. Ich zdobycze punktowe w meczach ze Stalą wg mnie są mniejsze niż zakładano.
Zapewne jest to zbieg okoliczności, ale zawsze to lepiej niż dawniej. Szkoda tylko, że z tego nie ma żadnych dużych punktów.
Jakoś lżej również się czyta wywiady z obecnym prezesem, nie bije z nich jadem czy nienawiścią. Po mojemu trzeźwo myślący człowiek mimo, że wiedza „żużlowa” jeszcze niewielka, ale przynajmniej jakiś taki normalny.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 19 maja 2015, o 20:33
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
bifu napisał(a):
nie bije z nich jadem czy nienawiścią. Po mojemu trzeźwo myślący człowiek

oj nie do końca tak jest :D


           
Post 20 maja 2015, o 16:45
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
I na potwierdzenie, że nie taki do końca trzeźwy:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52268 ... li-rzeszow

Nie ma co chwalić dnia, przed zachodem słońca ;)


           
Post 20 maja 2015, o 17:31
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
SF.pl z każdym dniem się bardziej kompromitują ... kolesie nie wiedzą kompletnie co się dzieje w klubie, piszą jakieś pierdoły, z kilku wywiadów składają jeden i potem wina jest po stronie Stali bo chcieli parę groszy za akredytacje. Jakoś inne portale potrafiły zapłacić. Wielkie k*rwa króle :wysmiewacz:
To nie te czasy kiedy MP płaciła za pisanie dobrych komentarzy o Rzeszowskim klubie.

_________________
Obrazek


           
Post 20 maja 2015, o 18:07
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Z syfami to trochę jak ostatnio z tomaszem lisem. Każdy* wie, że to medialna :cenzura: , ale czasami przechodzi samego siebie i okazuję się, że jest jeszcze bardziej :cenzura: niż każdy* myślał ;)

Hitem jak dla mnie jest to natomiast to:
Cytuj:
Na marginesie jest również sprawa wypożyczenia Łukasza Sówki do Wybrzeża Gdańsk. Zawodnik potwierdził naszemu redaktorowi, że przejdzie do drugoligowca. Zapomniał jednak, że dogadanie się z gdańskim klubem nie oznacza faktu wypożyczenia.

Zawodnik zapomniał, ale nie przeszkadzało to jednak im napisać, że przeszedł - jako coś, co faktycznie miało miejsce :lol:

Jakby to napisał brzycho: BEKA z syfów i tyle w tym temacie. Najwyraźnie nie mogą się otrząsnąć z faktu, że czasy marmowe odeszły w niepamięć.

* z wyłączeniem tzw. lemingów ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 maja 2015, o 19:38
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Pozniej okazalo sie, ze zapomnial takze tu akurat sf maja racje


           
Post 20 maja 2015, o 23:59
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Jakby to napisał brzycho: BEKA z syfów i tyle w tym temacie. Najwyraźnie nie mogą się otrząsnąć z faktu, że czasy marmowe odeszły w niepamięć.

Napiszę więcej. Ultrabeka z tych przygłupów (a raczej jednego Gapińskiego).
Co to w ogóle ze news? Co to za artykuł? Co to w ogóle ma być? Ktoś, coś? Bo ja nie.


Nie od dziś uważam, że syfy to portal szalenie gówniany i jeżeli już na niego zaglądam, to wyłącznie po wyniki. Panu Gapińskiemu :cenzura: się w dupie, bo wymyślił sobie, że ON i JEGO portal, poważnie (!), jest najbardziej wiarygodny i (o zgrozo) najlepszy. Otóż dupa, nie jest, nie był i nigdy nie będzie, co widać po tym gównie który teraz serwuje na łamach swojego gównianego portalu. Ten ŚMIESZNY portal po prostu trafił w niszę jakim jest żużel i stwierdził, że są królami życia.
Nie pamiętam, czy to polsat, czy ktoś pokroju Witolda (tak ma na imię?) Błażejewskiego (tak masz na nazwisko?) nawijał, że wyniki mają dzięki uprzejmości dupek z SF.pl, ale gdy przyszła poważna telewizja, to nagle sf.pl zeszło na boczny tor.


Propsy dla Łabudzkiego za targanie za ucho piczki Gapińskiego. Ja jestem za, oczywiście. Minus jedynie dla Drozda Grzegorza za pisanie tekstów na ten gównoportal.


I żeby nie było. Za Karola:


ŁABUDZKI KING

_________________
Obrazek


           
Post 21 maja 2015, o 08:50
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Acodin napisał(a):
Pozniej okazalo sie, ze zapomnial takze tu akurat sf maja racje

W którym miejscu? W tym, że ich dziennikarz nie sprawdził u źródła czy to jest prawda? A może w tym, że gdy się okazało to zwykłym kłamstwem to nawet im się tego newsa do teraz zmienić nie chciało.

Info o Sówce świata nie zmieni, ale pokazuję sposób ich działania. A ten jest rodem z jakiegoś gównianego tabloidu. Szmaciarze i tyle.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 maja 2015, o 08:53
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
To nawet nie jest artykuł, to przemyślenia własne redaktora, czyli w domyśle dyrdymały z palca :kielb_pala:
Biedny redaktorzyna wybiela ten śmieszny portal, bo jak nie ma co pisać to skleci sobie kilka zdań, zmanipuluje parę wypowiedzi i jedziemy na główną stronę.

W "czasach" marmowych wisiałoby mi to, ale teraz jak jest szansa na powrót do normalności w klubie, będę po stronie klubu ( choć pewnie za uszami tez coś ma :D ). Odkąd pewna pani przestała płacić pewnemu portalowi za dobre słowo, tenże portal wszelkimi sposobami stara się przedstawić Stal w złym świetle.
Prezes nie daj się :peace:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 21 maja 2015, o 09:16
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
A dla mnie sytuacja nie jest taka jednoznaczna - popsuło się na linii klub-SF i interpretacja przyczyn zepsucia wyszła od klubu, wskazując 100% winy po stronie SF (sprawa Walasa). Do tego doszła blokada informacyjna nałożona przez SF na Rzeszów i zarzuty Łabudzkiego, że wcale tego nie powiedział. No to SF wyciągnęło nagrania i pokazało, że Łabudzki jednak to powiedział. A obwinianie dziennikarza SF o brak kontraktu Walaska w Rzeszowie też jest lekko dęte, bo widać ktoś (np. z klubu) mu o tym powiedział. Po prostu trener z prezesem powinni uważać na to co i komu mówią ;)

A zupełnie inną parą kaloszy jest wyciąganie i publikowanie takich surowych nagrań przez portal, bo wielu potencjalnych interlokutorów może mieć opory przed rozmowami i wywiadami w przyszłości ;)


           
Post 21 maja 2015, o 10:27
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Ja się zastanawiam czy A.Łabudzki wyraził zgodę na publikację tego nagrania ... :tuptup: :tuptup:

_________________
Obrazek


           
Post 21 maja 2015, o 11:36
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Ja się zastanawiam czy A.Łabudzki wyraził zgodę na publikację tego nagrania ... :tuptup: :tuptup:
u "Sowy i przyjaciele" go nagrali kelnerzy :wysmiewacz:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: mazi84 i 30 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi