Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 lis 2014, o 23:53
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Media w strachu przed odebraniem akredytacji itd. nic nie pomogą. Co za tym idzie pisanie petycji też nic nie da. Na kibiców zawsze kładła lagę i kładzie nadal. Jedyne wyjście to chyba wspomniane wyżej taczki :peace: ;)


Pewnie masz racje, nie mniej jednak myślę że ktoś podłapał by temat, odzew od kibiców JAKIKOLWIEK by był, a później zgodnie z zasadą kropla drąży skałe.

winnie the pooh napisał(a):
Wybacz ale Rzeszów w II lidze to wstyd dla rzeszowskiego zuzla jako calosci i wstyd dla historii rzeszowskiego zuzla. Jakos w 2003 roku lub cos koło tego druzyna z Rzeszowa zajęcła 6 mijesce w I lidze i to był juz wstyd. chcesz nizej? Serio?


Serio?
A czy teraz nie odczuwasz wstydu?
Nie odczuwasz żalu że my jesteśmy na tak kiepskim poziomie sportowym w porównaniu do Gorzowa, Leszna, Torunia, Tarnowa , Zielonki itp?

Jeśli drużyna będzie w drugiej lidze, będziemy walczyć ambitnie, zbudujemy klub od podstaw, będą zdrowe zasady a nie prywatny cyrk, jeśli w nazwie będzie STAL - a nie Marma Polskie Folie Pge Hadykówka Rzeszów- to NIE, NIE będe się wstydził. Podejrzewam że będe odczuwał coś więcej niż nijakość, być może nawet dumę.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 15 lis 2014, o 01:09
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Mozesz rozpisac jak to wyliczyłes te wplywy ze ci wychodzi 7-8mln please?


- kasa od tv i Enei 0,5 mln
- kasa od PGE - 4 mln
- kibice 2-2,5 mln
- inne zaprzyjaźnione firmy "sponsorzy" ktore robią wspólne biznesy z Grupa Marma 0,5-1mln
- Kompania Piwowarska 0,2-0,5 mln

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


Ostatnio edytowano 15 lis 2014, o 01:24 przez Redaktor, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 lis 2014, o 01:23
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No to mamy jasność:

http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzesz ... 66465.html

W elidze pojedziemy - po prostu po pierwszych rozmowach okazało się, że zbyt wielu chętnych na jazdę w Rzeszowie nie ma, a Ci co mogliby pojechać chcą za to konkretne pieniądze. Do tego Leszno, Toruń, Gorzów, Zielona będą poza zasięgiem, więc szans na play offy nie ma. Dzięki Bogu wpuścili Grudziądz, więc jest szansa się utrzymać. Zeszłoroczny skład "wzmocni" się Gollobem i może Herbiem i powalczymy o utrzymanie. Na wyjazdach tradycyjnie pozostanie walka o wodę, u siebie kilka punktów zrobimy i w sierpniu sezon zakończymy. I może nawet się utrzymamy za 5 milionów i może nawet będzie postęp vs sezon 2013, kiedy spadliśmy za 10 baniek ;)


           
Post 15 lis 2014, o 01:56
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Ritchie,
Nie zauważyłem aby ten wywiad dawał powód do stwierdzenia, że Stal Rzeszów pojedzie w EL. Dodatkowo znając realia Rzeszowa, nie sądzę aby znalazł się teraz sponsor, który wyłoży brakująca kasę do niezbędnego minimum.
Uważam, że w EL nie pojedziemy i ciekawi mnie czy będziemy świadkiem rewanżyzmu PZMotu....

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 15 lis 2014, o 09:29
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3138

Zobacz profil 
Mnie tylko ciekawi, kto dłużej będzie chciał oglądać 4 zespołową ekstraligę ... to się zaczyna robić nudne.
A druga sprawa to związana z akcjami. Wydaje mi się, że dla Marty ta "symboliczna" złotówka to jest te 280 tys. zł. Akcje niezadłużonego klubu mającego prawa do startu w Ekstralidze powinny być nieco droższe ? 60% ? Jeśli dla Marty 280 tys. zł to "symboliczna złotówka" to wcale mnie już nie dziwi 30 tys. zł za punkt dla Pedersena sprzed dwóch lat :wysmiewacz:

_________________
Obrazek


           
Post 15 lis 2014, o 11:16
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 284

Zobacz profil 
Ilu w Lesznie miales tych wychowanków w ostatnich 11 latach? Pwaliccy i Musielak a potem wstecz dlugo dlugo nic. Potem Kasprzak i koniec. A w innych klubach jeszcze gorzej. Co do wychowanków - do zuzla trzeba miec talent. W Rz miesiliśmy sporo chcetnych ale albo nie mieli talentu ( z tym sie trzeba urodzic i nic tu nie zrobisz) albo nie mieli wytrwałosci. I jak pisalem wczesniej ten łatwy technicznie tor w Rz nam nie ułatwia sprawy A czy w Rz nie mielismy wychowanków w ostanich 11 latach? nie było licencji ż? były, a inna sprawa ze niewiele z tego pozostało....

_________________
winnie the pooh


           
Post 15 lis 2014, o 13:15
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 199

Zobacz profil 
Jest taka subtelna różnica.
W Lesznie w wieku 15 zdają licencję, a u nas widzą pierwszy raz motor na oczy :-)
Jestem ciekaw czy kiedyś doczekamy się mini toru, bez tego trudno dzisiaj wychować solidnego zawodnika.


           
Post 15 lis 2014, o 13:24
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
winnie the pooh napisał(a):
Ilu w Lesznie miales tych wychowanków w ostatnich 11 latach? Pwaliccy i Musielak a potem wstecz dlugo dlugo nic. Potem Kasprzak i koniec. A w innych klubach jeszcze gorzej.

:hahaha: :hahaha: wejda teraz nowi Smektala i Kubera. Nowak, Adamczewski, Kaczmarek kazdy z nich jest/bedzie lepszy niz ktorykolwiek ze szkolki rzeszowskiej. a na forum sportsboard wyliczylem cos medale wychowankow. Leszno bije wszystkich na glowe. (jak znajde posta wkleje).

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 15 lis 2014, o 16:35
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Ritchie,
Nie zauważyłem aby ten wywiad dawał powód do stwierdzenia, że Stal Rzeszów pojedzie w EL. Dodatkowo znając realia Rzeszowa, nie sądzę aby znalazł się teraz sponsor, który wyłoży brakująca kasę do niezbędnego minimum.
Uważam, że w EL nie pojedziemy i ciekawi mnie czy będziemy świadkiem rewanżyzmu PZMotu....


Wiadomo, że sponsor się nie znajdzie, bo nikt rozsądny nie będzie dokładał się Marcie do prywatnych zabaw. Jest kasa z PGE, eligi, telewizji, kibiców, pomniejszych sponsorów i firm współpracujących, a resztę dołoży Marta i Tadeusz i sezon przejedziemy ;)


           
Post 16 lis 2014, o 23:46
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Na kibiców i Tadeusza bym nie liczył, dodatkowo na "pomniejszych" sponsorów też nie bo sytuacja jest mocno niepewna. Marta jaka była to była, ale była jako taką gwarancją poziomu składu i wypłacalności, teraz tego nie ma i nikt kto wykłada swoje pieniądze nie będzie inwestował w niewiadomą...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 17 lis 2014, o 07:38
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1185

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Jeśli dla Marty 280 tys. zł to "symboliczna złotówka" to wcale mnie już nie dziwi 30 tys. zł za punkt dla Pedersena sprzed dwóch lat :wysmiewacz:

Czytasz co Ty piszesz ? Wychodziłoby ze za same punkty przy założeniu 200 na sezon zarobiłby 6 milionów złotych :D no w to nie uwierzę :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 17 lis 2014, o 13:24
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Ta część dzisiejszego wywiadu dla sf jest niepokojąca : Utwierdziło mnie ono w przekonaniu, że jako firma i sponsor, powinniśmy sobie - przynajmniej na chwilę - dać spokój z żużlem.

Już wiemy dlaczego nikt się nie garnie do zakupu akcji :kielb_pala:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 17 lis 2014, o 14:06
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Jedynym wyjściem z tej tragikomicznej sytuacji jest zgłoszenie drużyny na statucie stowarzyszenia do rozgrywek II ligi...

Edit: Ale już w w sezonie 2016(od podstaw na zdrowych zasadach z nowymi ludźmi, sponsorami itp.)

_________________
1960-1961-0000


           
Post 17 lis 2014, o 15:32
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3138

Zobacz profil 
Trick napisał(a):
GoodLikE napisał(a):
Jeśli dla Marty 280 tys. zł to "symboliczna złotówka" to wcale mnie już nie dziwi 30 tys. zł za punkt dla Pedersena sprzed dwóch lat :wysmiewacz:

Czytasz co Ty piszesz ? Wychodziłoby ze za same punkty przy założeniu 200 na sezon zarobiłby 6 milionów złotych :D no w to nie uwierzę :D


Też w to nie wierzyłem na początku ...

_________________
Obrazek


           
Post 17 lis 2014, o 19:04
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Hansi napisał(a):
Jedynym wyjściem z tej tragikomicznej sytuacji jest zgłoszenie drużyny na statucie stowarzyszenia do rozgrywek II ligi...

Edit: Ale już w w sezonie 2016(od podstaw na zdrowych zasadach z nowymi ludźmi, sponsorami itp.)


Podpisuje się pod tym obiema ręcami i nogami....... :piwo:
Niech ta foliowa księżniczka odczepi się od żużla w Rzeszowie definitywnie, mam dość jej lamentów i ośmieszania naszego podwórka :fuckyou:

_________________
Obrazek


           
Post 17 lis 2014, o 19:16
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Dokładnie to samo mam na myśli, jak nie może być normalnie to zburzyć i od nowa w 2 lidze.
Lepsze to niż pośmiewisko które mamy.
Tylko co zrobić by to do tej Pani dotarło? Czy jako kibice nie powinniśmy coś podziałać?

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 17 lis 2014, o 19:43
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3138

Zobacz profil 
Na początku grudnia ma się wiele wyjaśnić. Krzyczenie do Tadka już nie ma sensu bo jest po wyborach. Jeśli Marta nie odejdzie CAŁKOWICIE to nie będzie żadnego nowego inwestora. Takie jest moje zdanie.

_________________
Obrazek


           
Post 17 lis 2014, o 20:01
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Ciekawe kto to zbuduje od tej 2 ligi i ciekawe ilu tych Waszych wychowanków będzie gryzło tor za Stal :lol:


           
Post 17 lis 2014, o 21:28
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Niektórzy chyba sobie nie zdają sprawy, że prędzej czy później taka sytuacja nadejdzie i marta odejdzie z Rzeszowa. Jak nie teraz to za rok, dwa czy trzy. Dlatego lepiej teraz zacząć od II ligi, niż żyć nadal z nowotworem.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 17 lis 2014, o 22:21
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Zgadza się, ale póki Marta ma chociaż 1 akcję spółki, a raz w tygodniu przejeżdża Hetmańską, to nikt się nie zaangażuje w odbudowę rzeszowskiego speedwaya. Środowiska nie ma i dopiero, kiedy Marta otwarcie powie, że nie zamierza nic robić, a speedway znajdzie się na samym dnie, to jest szansa, że leśne dziadki z sekcji wsparci działaczami starej daty i może tutejszymi forumowiczami zmontują budżet i skład w II lidze. A później to już z górki ;)

A tak w ogóle, to musi być jakaś zorganizowana akcja, że Marta i dostarczyciel środków czystości dzień w dzień na portalach lamentują, że nikt im nie chce dać pieniędzy, żeby sobie drużynę zbudowali i za darmoszkę w elidze pojechali. A efekt będzie podobny do zapasów z Okoniem, czyli kupa śmiechu, jęk politowania i rachunek do uregulowania ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi