Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 cze 2015, o 19:57
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
szukalem tematu o impj ale nie znalazlem wiec pisze tu ....
my tu baju baju o walce grega z nikim a w el impj dramat .... najwyzej czaja na wlasnym torze dopiero rezerwowy :oops:
pozazdroscic buczy :cenzura:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 20 cze 2015, o 08:41
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Tym bardziej że Koza był na poziomie Kreta tyle że Kretinio zapadł się pod ziemię a Koza hasa po torze dalej :P Gdzie ten Czaja z tamtego sezonu ja się pytam :D

_________________
ZKS


           
Post 20 cze 2015, o 09:13
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Będzie się rozjeżdżał w Ostrowie na pozycji gościa juniora przez dwa najbliższe mecze ( z Lokomotywą i ROW-em)

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 29 cze 2015, o 09:45
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No i prezes jajcarz potwierdza, że na Warda pieniędzy nie ma:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53057 ... e-mamy-sza

A jednocześnie oddaliśmy najskuteczniejszego obecnie rajdera I ligi (Hans nie startował od początku, a prowadzi ze średnią 2,406).

Ciekawe, jak idą poszukiwania pieniędzy na przyszły sezon, ale pewnie nie idą wcale, bo nie wiadomo, na którą ligę - wypada więc poczekać na ocenę pracy zarządu przez radę nadzorczą ;)


           
Post 1 lip 2015, o 09:44
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
bakson69 napisał(a):
Tym bardziej że Koza był na poziomie Kreta tyle że Kretinio zapadł się pod ziemię a Koza hasa po torze dalej :P Gdzie ten Czaja z tamtego sezonu ja się pytam :D


Nie przeszadałbym z Kozą. Wyszło mu kilka spotkań, ale tylko w Tarnowie. Zawodnik, który poza tym torem praktycznie nie istnieję. Ostatni wiek juniora i nie zapowiada się, że zrobi szum w seniorach.


           
Post 9 lip 2015, o 08:27
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Trochę OT, ale mimo wszystko tez dotyczy klubu.
Wczoraj nasze „juniory” całkiem fajne pojechali w Częstochowie na przyczepnym torze po opadach deszczu. Patrząc na ostatnie jazdy zawodników Stali to wychodzi jak na dłoni, że na bardziej przyczepnych torach radzą sobie zdecydowanie lepiej niż na twardych. Tylko przykłady takie jak Artur i Kenni we Wrocławiu, ten sam Kenni w Szwecji, wczoraj Krystian, Dawid zawsze wolał pod koło. Pająk i Dziadzia też „ogarną” koparę.
Instytucja komisarza toru mocno przeszkadza w robieniu kopary, ale tor przy H69 już się uleżał i wobec tego więcej wody na najbliższe mecze u siebie powinno pomóc w walce o utrzymanie w EL.
Nie wspomnę już o meczu z GKM, gdzie pewnie tylko Buczek i Artiom są w stanie powalczyć na przyczepniejszym torze.
W mojej opinii to jedyna droga do utrzymania

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 11 lip 2015, o 21:50
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 18:05
Skąd: ...:::STAL RZESZÓW:::...
Posty: 807

Zobacz profil 
Loktaev złamany nadgarstek. Następna kontuzja w ZG i otwiera się kolejna szansa na zwycięstwo 22-go a nawet zgarnięcie bonusa, jeśli nasi się wezmą za treningi przy H69

_________________
Obrazek

http://www.walkakamila.pl


           
Post 11 lip 2015, o 22:13
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Podejrzenie złamania, ale nie o tym chce napisać.
Dziś Gollob chyba rozpoczął forme, to co pokazał na SECu tylko może to zwiastowac, ponoć w końcu założył Kinga tłumik i zaczęła się jazda. Ważne mecze teraz dla Gkm taki Gollob im potrzebny.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 12 lip 2015, o 08:40
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Może motory Gollobowi jadą, ale sztywny na motorze strasznie.


           
Post 12 lip 2015, o 18:15
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
wzial Kinga, Poldemy zostawil w domu.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 16 lip 2015, o 21:57
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Kod:
Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów): Przed zawodami okazało się, że motocykl na którym miałem startować popsuł się. Musiałem ścigać się na moim najlepszym sprzęcie. Okazał się bardzo dobry. Tor był fajnie przygotowany, odsypywał się i można było się przykleić. Z Arturem Czają byłoby nam zdecydowanie łatwiej. Powinien jechać. Wydaje mi się, że klubowi nie zależy na wynikach w imprezach młodzieżowych. Wczoraj Artur też mógł jechać w ostatnim wyścigu i mogliśmy powalczyć o coś więcej. Ale odmówił, bo szkoda mu było sprzętu. Samemu nie da się wygrywać. Musi być jeszcze przynajmniej dwóch kolegów, którzy punktują.


:roll:

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2015, o 22:04
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Z początku nawet wyglądało, że z nowym prezesem idzie ku lepszemu. Szkoda.


           
Post 16 lip 2015, o 22:51
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Nowy prezes pracuje za darmo u starej prezes, więc nikt nigdzie nie idzie, a już na pewno nie ku lepszemu. Caryca mogła udawać zaskoczoną rok temu ze startami, odejściem, zostaniem, itd., ale niedługo minie rok przez który mogła sprzedać akcje, gdyby rzeczywiście chciała odejść. Widać jednak, że nie chciała i nie chce, a taka sytuacja jej odpowiada. Zastanawia mnie jednak po co ciągnąć taką mizerię? Jak długo jeszcze będziemy wegetować?

EDYTA: Nadal funkcjonujemy w rzeczywistości wirtualnej, a może oni się po prostu nie znają, że opowiadają takie brednie o kocie w worku i szoku, którego Ward dozna na rzeszowskim torze? A zdrugiej strony kontrakty Ljunga, czy Larsena, to dobrze przepracowany okres transferowy:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53447 ... ot-w-worku

Nie chciałbym być złym prorokiem, ale co roku, w połowie wakacji jakoś tak się składa, że to co myślę i piszę się sprawdza. Niestety, wychodzi mi teraz, że jedyne punkty które zdobędziemy będą u nas z Grudziądzem, a przy tym układzie Grudziądzowi wystarczy jedno zwycięstwo u siebie, np. z pobliskim Toruniem. Od początku sezonu jedziemy coraz słabiej, w Lesznie dostaniemy mocne lanie, a jak później dobije nas Falubaz w Rzeszowie, to z drużyny nie będzie co zbierać i Herbie może zacząć jeździć, jak dwa lata temu w Bydgoszczy. Była szansa wyciągnąć przyszłego mistrza świata za +/- 0,5 mln. w tym sezonie i bańkę z haczykiem w przyszłym, a tak będą baraże, przy kupie szczęścia i kolejny mizerny sezon 2016 ;)


           
Post 17 lip 2015, o 18:30
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Amen Ritchie....smutna prawda


           
Post 20 lip 2015, o 10:07
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Zbierałem się do takiego zestawienia, ale zebrać nie mogłem - wczorajszy występ w Lesznie mnie skatalizował, a więc lecimy... Poniżej zestawiłem wszystkich zawodników firmowego timu startujących w pomarańczowych barwach w EL od roku 2004 - razem wychodzi 6 sezonów:

Grupa progresywna All Stars: Pedersen, Dobrucki, Zagar, Vaculik, Walasek, Crump.

Grupa punktująca No Progress: Holta, Bjerre, Watt.

Grupa regresywna All Loosers & Local Matadors: Kuciapa, Śledź, Stachyra, Miesiąc, Karpov, Leś, T.Rempała, Chrzanowski, Nicholls, Baran, Szostek, Messing, Lampart, Woodward, Povazhny, Kret, Harris, Okoniewski, Ferjan, Gaschka, Sówka, Kylmakoorpi, Lahti, Michalski, Pavlic, Andersson, Cyło.

W/w zestawienie pokazuje, że przez 6 sezonów w EL:
- przemieliły się tabuny rajderów;
- mieliśmy jedynie 6 zawodników którzy punktowali na wysokim poziomie lub rozwijali się i są teraz lepszymi zawodnikami (ale nie starują już u nas - Grupa All Stars);
- mieliśmy 3 zawodników, którzy przywozili przyzwoite punkty ale przy tym nie rozwijali się specjalnie i nie cofali, przy czym Holta i Bjerre mieli być liderami (Grupa No Progress);
- mieliśmy 27 zawodników, którzy nie wozili punktów, nie rozwijali się i są obecnie słabymi zawodnikami jeśli chodzi o poziom EL (lub zakończyli kariery jako słabi zawodnicy). Każda złotówka im zapłacona była/jest złotówką straconą, bo nie ma z tego punktów, ani perspektyw na przyszłość. Takich zawodników jest zdecydowanie najwięcej i sporo bezproduktywnych złotówek na to poszło (Grupa All Loosers & Local Matadors).

Co do samego zestawienia można trochę popolemizować w kwestii przynależności zawodników do konkretnych grup, bo np. Chrzanowski u nas punkty woził, ale nie spełnia kryterium rozwoju, więc jest mimo wszystko w 3 grupie, ale za to Watt jest w drugiej, a też jest dyskusyjny, więc wszystko zostaje w rodzinie ;)


           
Post 20 lip 2015, o 13:48
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
weź pod uwagę upływ czasu w karierze. dziś pedersen wozi ogony w porównaniu z formą z rzeszowa, lahti miał okazję raz pojechać tutaj zaś jest nieźle punktującym zawodnikiem. z kolei nicjolls (podobnie jak i pedersen) nue zepsuł się w rzeszowie, a wręcz po powrocie w 2014 odnotował progresję.


           
Post 20 lip 2015, o 14:27
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wiadomo, że to jest trochę uproszczone, ale:
- Pedersen cały czas jest w okolicach pudła GP i +/- trzyma poziom (za pierwszym razem u nas miał mega sezon);
- wielu zawodników mieliśmy takich, co jechali raz, albo dwa, ale to też wina menedżmentu i niestworzenia możliwości rozwoju, jeśli jest potencjał;
- z Nichollsem miałem przez chwilę problem, ale tu chodzi o występy w EL, więc od razu przypomniałem sobie Bad Daya i już poszło.

W całym tym zestawieniu chodzi o przedstawienie budowania drużyny, jako ciągły proces - eliminowanie co sezon najsłabszych ogniw, rozwijanie rajderów z potencjałem, wprowadzanie do zespołu juniorów, z pracą i nadzieją, że kiedyś staną się przyzwoitą II linią, a może i liderami. Pieniądze wypłacane zawodnikom powinny pracować też na przyszłość, zwłaszcza tym, którzy obecnie punktują poniżej oczekiwań - my w ostatnich latach mieliśmy 27 zawodników, którzy brali pieniądze z klubu i niewiele z tego wynikało.


Ostatnio edytowano 20 lip 2015, o 14:32 przez Ritchie, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 20 lip 2015, o 14:29
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Ritchie to zestawienie odnosi się do zawodników ogólnie czy pod uwagę bierzesz tylko starty i ich rozwój w barwach Rzeszowa?

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 20 lip 2015, o 14:33
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wyniki/rozwój w Rzeszowie (EL) versus dalsze losy kariery (wyniki/rozwój) poza Rzeszowem. W sumie przyszedł mi do głowy tytuł tego rankingu, który w jakiś sposób oddaje jego przesłanie, a mianowicie, za kim płakał będę, a za kim nie będę? ;)

EDYTA: I jeszcze garść statystyk A.D. 2015 - tak źle, było chyba tylko w pamiętnym sezonie 2008, kiedy lali nas wszędzie, a na koniec przegraliśmy baraże z Gdańskiem:
8 Greg Hancock 2,2
22 Peter Kildemand 1,88
Kenni Larsen 1,61
Peter Ljung 1,31
40 Dawid Lampart 1,24
43 Artur Czaja 1,11
46 Krystian Rempała 1
48 Karol Baran 0,95

Greg jedzie swoje, Peter z grubsza też, natomiast później jest masakra i nie ma nic - słabi juniorzy (nr 8 i 10 w EL) i całkowity brak II linii. Wszystko w rękach GKM - jeśli nie wygrają u siebie z Wrocławiem lub Toruniem (a mają szansę), a my pokonamy ich u siebie, to się utrzymamy. Na ZG, Toruń i Gorzów jesteśmy za słabi ;)


           
Post 23 lip 2015, o 12:57
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Kompletnie nie rozumiem, a czytam na kilku podstronach w kilku tematach i wszyscy praktycznie zakladaja porazke z Gorzowem u nas. Zapytam wprost na jakiej podstawie? Jakie oni maja atuty? chyba jedynym poza Zmarzlikiem jest Stanley Chomski ktory wyuczony perfekcyjnie przez swoja corke tworzy dobre banialuki. Wygrali raz z nami u siebie co bylo do przewidzenia i juz tworzenie otoczki pod medale. No prosze was. Torun szybko ich sprowadzil na ziemię i pokazal miejsce w szeregu. Poza Zmarzlikiem, Iversenem, Zagarem reszta to ogorasy na wyjezdzie do objezdzania na czele z Dj 507. U nas wroci Larsen, licze ze Mirek na kingach zacznie w koncu jeździć. Jestem wrecz pewny ze wygramy to na 100 procent i do tego wygrana z Grudziadzem.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi