Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 75  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Karol Baran - Stal Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy Karol Baran powinien dostać szansę walki o skład?
Tak 87%  87%  [ 61 ]
Nie 13%  13%  [ 9 ]
Liczba głosów : 70
Opcje      Szukaj
Post 14 kwi 2015, o 21:51
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Przecie goodlike z acodinem wiedzo lepiej ile karol ma dlugów.


btw.
ty acodin to jakis syn komornika czy cos? ze taki obeznany w temacie?

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 14 kwi 2015, o 21:58
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
No ma długi czy nie, mieć takiego kozaka w takim sztosie który z całych sił chce dostać się do składu i mu nie pomóc (w dodatku, wychowanek) to głupota by była skrajna . KAROL na uczciwych zasadach do pierwszego składu. Zasłużył .

Szczerze mówiąc to nie wiem co Karol ma jeszcze zrobić żeby niektórzy zrozumieli że jest wart dania mu szansy.

I tak jeszcze przy okazji , Karol Baran IMŚ 2016 ? :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 14 kwi 2015, o 22:32
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale wiem, że stać was na napisanie jeszcze większej głupoty.

Długo nie trzeba było czekać.
Haszyszowy napisał(a):
W dwóch ostatnich startach Baran poszedł z lotnego i sędzia nie przerywał. Zmienił się regulamin, czy poszła flaszka na wieżyczkę? :)

W normalnych okolicznościach uznałbym to za słabej jakości ironię, ale mając w pamięci to co tu jest wypisywane o Karolu to śmiem sądzić, ze napisałeś to poważnie. Gratuluję.

GoodLikE napisał(a):
Hmmm ... nie wiem o co Ci chodzi. Wymieniłem wtedy tylko zawodników, których Karol z rodziny Baranów pokonał w tamtejszym sparingu. A Ty się od razu napinasz jak plandeka na Żuku ...

Hmmm ... nie wiem o co Ci chodzi. Skoro wymieniłeś wtedy tylko zawodników, których Karol z rodziny Baranów pokonał w tamtejszym sparingu, to dlaczego dziś dopiero po namowach musiałeś to zrobić? Tam shaft tylko poprosił o to byś znów mógł zabłysnąć wypisaniem nazwisk, których Karol z rodziny Baranów pokonał w dzisiejszych zawodach. A Ty się od razu napinasz jak plandeka na Żuku ...

Acodin napisał(a):
brzycho napisał(a):
Ma ktoś jakieś info czy w Lublinie też Baran trenował?

Nie mam takiej informacji.

Szkoda. Może Haszyszowy ma. Haszyszowy?

Acodin napisał(a):
brzycho napisał(a):
Ale wiem, że stać was na napisanie jeszcze większej głupoty.

Spokojnie to dopiero początek sezonu. Widzę jednak, że Ty od początku sezonu jesteś w gazie :piwo:

Noo, czytując twoje posty w tym temacie (a wybiórczo czytając te z innych tematów) to aż strach pomyśleć na co cię jeszcze stać.

Aha. Ja zawsze.
htsz! :bat:

Acodin napisał(a):
brzycho napisał(a):
Co do samych zawodów, to byłem spokojny o dobry wynik, bo widać, że Karol jest w gazie i tylko laik może sądzić inaczej. Mimo wszystko jestem miło zaskoczony, bo aż takiej petardy się nie spodziewałem. Szkoda jedynie, że uciekło zwycięstwo, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, i dlatego mam nadzieję, że Karol tym występem otworzył co poniektórym oczy, i skumają oni, że łatwiej będzie obronić ekstraligę Baranem niż jakimś Sówką, czy Lampartem.

Być może. Nie wykluczam. Tylko po co podpisywać kontrakt z zawodnikiem i dawać mu pieniądze na spłatę "jego prywatnych" zaległości ? Odpowiednie organy zaraz pieniądze od klubu zagarną. Nie będzie ani pieniędzy i ani zawodnika.

Pozwolisz, że odpowiem cytując kogoś innego.
shaft napisał(a):
Skoro wszyscy tacy obeznani, że komornik na Baranie siedzi, to czego tego motocykla z jedną oponą mu nie zajął na poczet długów?


Haszyszowy napisał(a):
To jest dzień Brzycha i Kamila. Każdemu należy się coś od życia. :D

To jest dzień Karola, który otwiera oczy niedowiarkom.



PS Bardzo ładny post Tricka.

_________________
Obrazek


           
Post 14 kwi 2015, o 22:37
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
ja nie wiem nad czym sie tu zastanawiac , nawet jesli do wyjsciowego skladu sa wyznaczeni odgornie lampart i jablonski , to kogo mamy na zastepstwo w razie jakiegos nieszczescia , sowke ktorego rempala robi jak chce , szkoda tylko bylo mu szyc kevlar :D
dlatego rozwiazanie jest jedno karol do skladu , mam nadzieje ze w klubie wreszcie to zrozumieja
sowka do rawicza , selfi z laskami gwarantowane :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 14 kwi 2015, o 22:38
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
chyba cytowanie Ci nie pykło jak trzeba

szostek, synem komornika nie jestem ale może jestem twoim ojcem, kto to wie


           
Post 14 kwi 2015, o 22:41
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Karol po raz kolejny udowodnil ze talentu mu nie brakuje... Szkoda ze inne rzeczy nie ida za tym w parze, dlaczego jest tak a nie inaczej nie ma co dyskutowac. Fakt jest taki ze zglosil swoj powazny akces do skladu druzyny...


           
Post 14 kwi 2015, o 22:58
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Mój tato - Alfred jest potentatem w branży komunikacyjnej, a z ciebie acodin widze niezly zartownis

btw. widzę u Ciebie kompleks Barana, na Twoje ostatnie 25 postów - 15 jest w temacie o Karolu, z tego jakieś dziesięć o jakichś długach i komornikach.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 14 kwi 2015, o 23:26
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Lampart to w międzyczasie karierę skończył, że nie wyjechał do ostatniego startu?


Jest za dobry żeby jeździć w biegach o nic. Podobnie Sówka rok temu na eliminacjach juniorki w Rzeszowie.

Ktos tam pisze, ze kontrakt amatorski dla Barana, dac mu sprzet itd. Dalej myślcie kategoriami komuny żeby Baran i reszta kolegów z toru dalej myślała kategoriami komuny.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 15 kwi 2015, o 00:14
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
W normalnych okolicznościach uznałbym to za słabej jakości ironię, ale mając w pamięci to co tu jest wypisywane o Karolu to śmiem sądzić, ze napisałeś to poważnie. Gratuluję.

Oczywiście, że napisałem to na poważnie. Ukradł dwa starty biegach 20 i 21. Twoja ślepota już jest tak daleko posunięta, poważnie? :D


           
Post 15 kwi 2015, o 00:29
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
No to były torpedy w :cenzura: ale skoro sędzia nie zatrzymał to nie ma co rozstrząsać

kompleks Barana, chyba żartujesz. znam pewne fakty i śmiać mi się chce jak czytam wypociny typu dać motory, uszyć kevlar a najlepsze jest to jak piszecie zeby w klubie przejrzeli na oczy, uwierz jeden z drugim na słowo, ze w klubie bardzo dobrze wiedzą kim jest KArol, wiedzą ze zjada Sówkę czy Lamparta i nie potrzebują tego typu Waszych rad, ale jak już pisałem zresztą nie tylko ja, na przeszkodzie stoi pare spraw które ciężko jest przeskoczyć


           
Post 15 kwi 2015, o 00:54
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Jakie to powody? Że ma komornika na głowie? Niech mu dadzą sprzęt jak się boją, że przepuści, a jak nie to na żonę/kochankę/mame/teściową kasę, a w ogóle pojechać z dwa trzy mecze i sobie spłaci.

Jak inne to nam wyjaśnij, a nie baw się w wiem, ale nie powiem.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 kwi 2015, o 00:59
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
lepsze jest pytanie po co mu dawać sprzęt jak go ma, zrobil awans na nim :D tak na chlopski rozum robiac punktowke splaca dlugi. a pozneij inwestuje w sprzet. przeciez klub podpisujac z nim umowe chyba nie zobowiazuje sie do splaty jego dlugow albo ja o czyms nie wiem.

pewnie jak Baran wystapi w choc jednym biegu Marcie trzeba bedzie zaplacic milion zlotych :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 15 kwi 2015, o 01:06
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ponoć dług Karola jest zbliżony do długów Grecji. Wiem, bo tam trenował ostatnio.

_________________
Obrazek


           
Post 15 kwi 2015, o 01:09
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Notabene ciekawe jest ze strony Acodina, że pisze, żę wszyscy nagle wiedzą, że Baran zjada na śniadanie Sówke czy Lamparta. Jak nawijałem na jesienii w zimię, na wiosnę, że nie tylko z mojej sympatii do Karola warto dać mu szansę, ale, że po prostu patrząc obiektywnie to się klubowi opłaci bo go wzmocni to były szyderstwa i kpiny, że jestem nieobiektywny, zaślepiony, to zawodnik na 2 lige i inne bla bla bla.

Teraz się okazuje, że to w ogóle jasne i oczywiste było, że Karol jest dobry. Śmiech.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 kwi 2015, o 01:10
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Zróbmy beton - tyle w temacie :hahaha: :hahaha:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 15 kwi 2015, o 01:24
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
A propo:

Acodin napisał(a):
Ritchie napisał(a):
Baran talent ma, ale sam talent + średnie furki wystarczają na II ligę.

Zawodnik sam pracuje nad swoim sprzętem i chyba właśnie o tę pracę w przypadku Barana chodzi. A właściwie o jej brak, jeśli chodzi o sprzęt, przygotowanie fizyczne, logistykę, ambicję. Bo z Karola póki co nie jest nawet local matador, a raczej village matador i to mu wystarcza.

Niestety to jest najlepsze podsumowanie postaci Karola Barana



Cytuj:
GoodLikE napisał(a):
Przecież Baran nie będzie się w ŻADNYM biegu na szprycę łapał przeciwnikom ... facet już zrobił swoje i lata świetności ma za sobą ...
Pragnę przypomnieć, że ubiegły sezon spędził w DRUGOLIGOWEJ drużynie z Krakowa ...
Lampart miał dobrą końcówkę sezonu i po dwu cyfrówki woził - W PIERWSZEJ LIDZE. To nic nie znaczy ? Bo nie ma na nazwisko Baran ?



Grigori napisał(a):
A Baran nie jest spalony? Całkowicie zgadzam się z tym co napisał GoodLikE i dziwnią mnie te zachwyty nad jego osobą.
Żeby nie było, to nie mam nic przeciwko, żeby dostał szansę na równych warunkach jeśli chodzi o sprzęt i przygotowanie do sezonu z resztą naszych krajowych zawodników.
Chcę zobaczyć tą różnicę na korzyść Karola...


Czemu do wuja mogę wkleić tylko 3 cytaty?-dop. Kamil

Scotii napisał:Już dawno nie pisałem posta na forum jednak dzięki Kamilowi zrobię to właśnie teraz. Z całym szacunkiem do Ciebie ale Twoje posty od dłuższego czasu są bardzo irytujące. Od kilku lat nic innego nie robiłeś tylko wieczne hejty i inne narzekania na wszystko co było związane z klubem o nienawiści do Półtorakowej nie wspominając. Po jej odejściu nagle zaczynasz cwaniakować że nie dałeś złotówki za jej kadencji. -no spoko ! Wg mojej opinii Twoja strata, bo sobie żużel mogłeś oglądać co najwyżej w Tv albo w Tarnowie czy tam innych miastach. Więc nie rozumiem dlaczego robisz z siebie "lepszego" od innych. Teraz gdy pojawiła się informacja o Baranie, to Ty stajesz się największym zwolennikiem tego transferu. Co jak co ale Baran to do I ligi się nie nadaje a co dopiero na Ekstra. Śmieszne jest to dla mnie . Poza tym Miesiąc >Baran o Maćku już nawet nie wspominając gdzie jest przepaść. Żeby nie było off top, czy oni ogłupieli z Tym Carlosem ?


Scotii napisał:Transfer Barana oceniam w kontekście dobra dla drużyny. Nie widzę w tym logiki. Średnia 1,3 ? Chłopie w jakim Ty świecie żyjesz? :kielb_pala: Takiej średniej to nawet Miesiąc by nie zrobił. Ubolewam nad odejściem Maćka, dlatego też nie rozumiem pomysłu ściągniecia Barana który nie nadaje się nawet na drugą linie w I lidze a jego zaplecze sprzętowe to max.II Liga.
Trick ! To może jeszcze ściągnijmy Trojana, Kreta i Szostka bo wreszcie będzie Stal RZESZÓW z czego też się bardzo cieszę ale nie przesadzaj :młotek:

P.S Mirek Jabłoński zjada Barana gdzie chce i kiedy chce. Wysyłanie filmów ze stylem jazdy poszczególnych zawodników jest dla mnie mega śmieszne :wysmiewacz: To tak jakby w skokach porównywać tylko styl to Janda byłby najlepszy...



Goodlike napisał: Tylko, że Baran najlepsze lata na żużlowca ma za sobą, a Łukasz dopiero przed ... ale to tak na marginesie ...


Ritchie napisał: Podstawowa różnica pomiędzy Baranem, a nazwiskami powyżej jest taka, że na nazwiska powyżej przez kilka lat z rzędu znajdowały się chętne, ekstraligowe kluby chcące mieć w składzie tych zawodników. Na Barana takich chętnych nie było.

Lokalny patriotyzm przysłania Wam trzeźwe spojrzenie - podobnie było w przypadku Lamparta i pewnie jeszcze wielu lokalnych matadorów. Takich Lampartów w innych klubach było i jest od pyty, czyli juniorów, którzy często wygrywają bieg juniorski na swoim torze, a potem już jest gorzej. I nikt tam nie robi z nich gwiazd i talenciaków, bo gwiazdami i talenciakami są juniorzy robiący wyniki dwucyfrowe. Bo wszystko zależy od stawianych oczekiwań i punktu odniesienia - gdyby u nas Kaciapa, Baran czy ktokolwiek inny robił regularnie 7 punktów to byłaby pełna ekstaza - w innych klubach byłby to powód do poszukiwań/wychowania następcy. Niestety, nasi local matadors w lidze rywalizują z lepszymi zawodnikami z innych klubów.

Zgadzam się, że Majki pali się psychicznie w EL, natomiast Baran na beszczela może więcej. Jak jednak pokazuje kariera jednego i drugiego, Majki ciężką pracą osiągnął dużo więcej, niż Baran luzem i czymś tam jeszcze. A jak ogólnie wiadomo, żaden z nich się na EL nie nadaje, z resztą podobnie jak Lampart, Sówka, czy Jabłoński, który z całej tej zbieraniny wydaje się być najsensowniejszy. Bo różnica polega na tym, że w Falubazie brat Jabłońskiego jest zawodnikiem oczekującym, a u nas będzie to podstawowy krajowy senior.

Trzeciego krajowego seniora potrzebujemy z powodu możliwych kontuzji i dla wprowadzenia rywalizacji. Ci których mamy są najsłabsi w lidze, więc trzeci, który się pojawi z założenia, teoretycznie będzie jeszcze słabszy. Ale być musi i w ten sposób podchodząc do tematu, Baran być musi, bo jeśli nie Baran, to kto?


Haszyszyszowy napisał: Sówka jest bardziej perspektywiczny. Lepiej ładować kasę w 22-latka, niż w 34-letniego amatora, który e-ligę ostatni raz powąchał w 2006 roku.

Goodlike napisał: Brzucho żyjemy w wolnym kraju i mogę mówić co chce. Teksty o amebach są żałosne. Nie wiem czy mi zazdrościsz czy co? Być może. Jednak nie pozwolę siebie obrażać.

Nie wiem co ten Karol Ci zrobił, że tak go bronisz. Może wszedł Ci pod stół... Twoja sprawa. Pamiętam Karola jak jeździł i bardzo go szanuje. Jednak uważam,że lepiej wydać pieniądze na 22 latka niż na 34 bodajże. Może idąc takim tokiem myślenia zakontraktujmy pół drugiej ligii i za grosze zdobędziemy medal w elipie. No ale dosprzetowimy i wspomnimy jak to kiedyś nie jeździli i napewno będziemy wygrywać mecze.


Starczy chyba co chłopaki? Czy dalej szukać? Wszyscy wiedzieli, że Karol jest dobry :lol:

Pisałem już to kiedyś koledzy. Ja mam sokole oko do żużlowców. Przewidziałem już 3 majstrów w ostatnich latach(no Kasperowi medal, zrobiłby złoto gdyby nie kontuzja MS 2010 Najwybitniejszy, MŚ 2012 Chrispy), a w tym roku wygrywam ekstraligę trenerów i następnym razem zamiast dyskutować ze mną to słuchać.

Parafrazując słynne powiedzenie J. Piłsudskiego:"Wam kury szczać, a nie oceniać żużlowców" :mrgreen:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


Ostatnio edytowano 15 kwi 2015, o 01:37 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 kwi 2015, o 01:35
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Gdzie się tu schować, są tu jakieś bunkry?


           
Post 15 kwi 2015, o 01:37
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
podziwiam typa za wytrwalosc. ze mu sie chcialo szukac jakis postow :D

"a w tym roku wygrywam ekstraligę trenerów" tu juz sie zapedziles. to jest zabawa dla doroslych nie dla Ciebie :hahaha: pozdro :P

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 15 kwi 2015, o 01:38
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Haszyszowy napisał(a):
Gdzie się tu schować, są tu jakieś bunkry?

Bunkrów nie ma, ale Karol :cenzura: , więc też jest zajebiście.

Obrazek

_________________
Obrazek


           
Post 15 kwi 2015, o 01:43
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
brzycho mam ciągle nieodparte wrażenie że TVN na podstawie tego zdjecia wmawialby ludziom ze Baran heiluje :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 75  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi