Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 75  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Karol Baran - Stal Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy Karol Baran powinien dostać szansę walki o skład?
Tak 87%  87%  [ 61 ]
Nie 13%  13%  [ 9 ]
Liczba głosów : 70
Opcje      Szukaj
Post 15 kwi 2015, o 13:33
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
@karolcia

Akurat w przypadku rzeszowskiego żużlowca nie trzeba być orłem komornictwa, żeby zidentyfikować potencjalnych kontrahentów / płatników i poinformować ich o zajęciach ;)

Cały czas piszę, że Baran powinien dostać pieniądze za zdobyte punkty, po stawce zbliżonej do Lamparta, czy Jabłońskiego (lub nawet wyższej, jeśli ci dostali dodatkowo pieniądze za podpis) i jeśli pojedzie jak wczoraj w Lublinie to szybko długi spłaci. Jeśli punkty będą zdobyte, to zasadniczo nie ma znaczenia dla spółki, gdzie pieniądze pójdą dalej. Niech tylko trenejro obserwuje, czy Karol jest przygotowany sprzętowo do odjechania 5 biegów w meczu ligowym. A żeby chłopakowi delikatnie ułatwić start w meczu, to w niedzielę rano od sponsora może dostać opony, olej i kilka innych przedmiotów pierwszej potrzeby, do potrącenia za punktówkę z meczu ;)


Ostatnio edytowano 15 kwi 2015, o 13:36 przez Ritchie, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 kwi 2015, o 13:36
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Acodin tego widocznie nie rozumie, wszak dla niego jest to zbyt skomplikowane.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 15 kwi 2015, o 14:13
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Czlowieku zrozum ze tutaj nie chodzi o to czy on dostanie kase za punkt, za podpis czy na sprzet, czy na co mu sie tam podoba, tylko chodzi o to jak ugryzc to zeby obie strony nie wyszly na tym jak zablocki na mydle. Takze skoncz juz i pomoz tacie umyc autobus chociaz jakis pozytek bedzie


           
Post 15 kwi 2015, o 14:21
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Odpowiedz mi na jedno pytanie: Karol dostaje kontrakt taki jak chce czyli kasę za punkt, zdobywa tam jakąś ilość punktów i klub mu wypłaca za te punkty. Co klub obchodzi co się z później dzieje z tymi pieniędzmi? Jak je Karol zainwestuje i czy je komornik ściągnie? chyba nic? bo wtedy komornik na klub nie siada, tylko na ten hajs który zarobił Karol. Czy ja jestem w błędzie? A skoro powiedzmy nie zainwestuje i nie będzie miał sprzętu przez co będzie odstawał to nie jedzie i tyle. Ja tu problemów nie widzę.
Karolcia już wyjaśniła, że chcieć to móc, ale widzę że nadal w klubie kompetentnych osób brakuje.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 15 kwi 2015, o 15:06
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
@karolcia

Akurat w przypadku rzeszowskiego żużlowca nie trzeba być orłem komornictwa, żeby zidentyfikować potencjalnych kontrahentów / płatników i poinformować ich o zajęciach ;)
po pierwsze komornik nie informuje o jakichś tam zajęciach tylko wysyła zajęcie wierzytelności do trzeciodłużnika. po drugie rację masz - nie trzeba być tu orłem, z tym że wystarczy wiedzieć skąd karol może hajs ciągnąć. nie jest to trudne, jestem zmuszona z tobą się zgodzić :)

z tym że wyobraź sobie taką sytuację: karol ma kontrakt na 10 zł/punkt (bo umowa o uprawianie sportu zuzlowego musi być spisana z zawodnikiem). więc klub w razie otrzymania pisma o zajęciu odpisuje, że dłużnikowi przysługuje taka a taka wierzytelność (bądź na moment otrzymania zajęcia jeszcze nie przysluguje, ale jakaś będzie przysługiwać w przyszlości) i ta kwota (10zł/pkt x ilość punktów) powędruje do komornika kiedy Karol wystawi fakturę jako Karol Baran ze stawką 10 zł/pkt. a resztę hajsu pobiera z tytułu umowy marketingowej (płatność np. €1000/pkt) spółka Carlos Sheep Luxembourg Ltd s.r.a.l. (gdzie udziałowcem tejże spółki jest spółka Carlos Ltd z siedzibą w Nicosia, Cyprus - wersja off-shore czyli nieujawniany jest udziałowiec :twisted: ) w takiej konstrukcji prawno-kapitałowej to chyba wiesz na kant czego komornik może naskoczyć :mrgreen: aha, no i na cyprze nie ma podatku od dywidendy :)

mateusz_szostek napisał(a):
bo wtedy komornik na klub nie siada, tylko na ten hajs który zarobił Karol.
komornik po pierwsze nie siada, bo to nie kura nioska, po drugie w żadnym wypadku nie na klub, albowiem klub nie jest dłużnikiem wymienionym w tytule wykonawczym


           
Post 15 kwi 2015, o 15:17
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Junior
Junior

Dołączył: 27 maja 2010, o 20:24
Posty: 183

Zobacz profil 
No i o to się rozchodzi. Nikt nie chce żeby Karlowi spłacać długi za nic kosztem klubu. Akodin przedawkował acodin, a gudlike myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i mędrkuje tu na forum, a na żywo pewnie kozak jak Pies Chojrak ;)


           
Post 15 kwi 2015, o 15:26
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
eksbrand napisał(a):
No i o to się rozchodzi. Nikt nie chce żeby Karlowi spłacać długi za nic kosztem klubu. Akodin przedawkował acodin, a gudlike myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i mędrkuje tu na forum, a na żywo pewnie kozak jak Pies Chojrak ;)

Przeciez od poczatku o pare osob probuje to wytlumaczyc kolejnym paru osobom

Mysle ze juz chyba kazdy zrozumial co jest grane no moze oprocz szostka bo ten chyba troche odlatuje piszac np o tym siadaniu komornika na klub :)

Mi sie juz nie chce

Mati jak umyjesz autobus daj znac


           
Post 15 kwi 2015, o 15:55
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Dobrze śmieszku.


acodin napisał(a):
Czlowieku zrozum ze tutaj nie chodzi o to czy on dostanie kase za punkt, za podpis czy na sprzet, czy na co mu sie tam podoba, tylko chodzi o to jak ugryzc to zeby obie strony nie wyszly na tym jak zablocki na mydle.


Tylko dalej nie wytłumaczyłeś w jaki sposób klub będzie stratny. Bo jedyną osobą stratną może być w tej sytuacji Karol.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 15 kwi 2015, o 22:16
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Skoro Barana dyskryminują w Rzeszowie, to po co on tu przychodził? To nie zarzut, lecz glosna zaduma nad logika postępowania. :) Mógł iść do Widery i by sobie jeździł.

Baran jakies tam zadatki na żużlowca ma. Na pewno większe predyspozycje niz Lampart i wiecej zadziorności niz Sówka. Ale ja bym mu złotowki nie dał. Jak zresztą większości zuzlowców. Niech sobie sam zarobi albo pożyczy.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 16 kwi 2015, o 10:34
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Redaktor napisał(a):
Ale ja bym mu złotowki nie dał. Jak zresztą większości zuzlowców. Niech sobie sam zarobi albo pożyczy.

Jak nadmienił wyżej użytkownik eksbrand, Karol Baran nie chce pieniędzy za podpisanie kontraktu, a jedynie wypłatę za punkty zdobyte na torze. Wydaje mi się więc, że spełnia każdy warunek który został przez ciebie postawiony.


Dlaczego ktoś znów majstruje mi przy poście?

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 kwi 2015, o 17:08 przez brzycho, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 16 kwi 2015, o 15:23
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Redaktor napisał(a):
Baran jakies tam zadatki na żużlowca ma. Na pewno większe predyspozycje niz Lampart i wiecej zadziorności niz Sówka. Ale ja bym mu złotowki nie dał. Jak zresztą większości zuzlowców. Niech sobie sam zarobi albo pożyczy.

A czy to czasem nie przez tego drugiego pana (jego kontrakt) drzwi do składu dla Carlosa są zamknięte? No bo chyba nie chodzi tu długi. Gdyby tak było, Carlos nie miałby nawet motoru.


           
Post 18 kwi 2015, o 16:29
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Junior
Junior

Dołączył: 27 maja 2010, o 20:24
Posty: 183

Zobacz profil 
Czajka występował w klipach, to i Karola nie zabrakło ;)
https://www.youtube.com/watch?v=K6gEnWXVqQE
https://www.youtube.com/watch?v=DA-Tr9YHKiU


           
Post 1 maja 2015, o 12:10
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Motocykle juz w barwach, czyżby Karol jednak w składzie Rzeszowa ? :D https://m.facebook.com/185957091528752/ ... 4&__tn__=E

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 1 maja 2015, o 13:33
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5722

Zobacz profil 
W związku ze startem zawodników Stali Rzeszów w eliminacji do IMŚ w Sankt Johann serdecznie zapraszam nowych uczestników do typowania sobotnich zawodów.

Linkt do tematu : viewtopic.php?f=7&t=7618

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 2 maja 2015, o 22:39
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Z problemami, ale Karol jedzie dalej :D Jeszcze tylko wygrać półfinał i GP Challange i za rok Karol w GP :D
Obrazek Jest i Karol w kevlarze Stali ! :)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 2 maja 2015, o 23:23
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Jest szansa na Leszno :-) Ale zobaczymy.

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2015, o 13:16
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Jeżeli Jabłoński pojedzie tak jak z Zielonka oraz Karol pokaże swoją wyższość na treningu przed meczowym.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 4 maja 2015, o 01:44
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
https://www.youtube.com/watch?v=O9LbIDZYs94

Co?

_________________
Obrazek


           
Post 8 maja 2015, o 12:55
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2008, o 21:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 148

Zobacz profil 
"Cieszą Pana indywidualne występy Mirosława Jabłońskiego czy Karola Barana, czy nie ma to znaczenia w kontekście PGE Stali?

- Bardzo cieszą, zarówno Mirka, jak i Karola Barana, który właśnie również czeka w kolejce do składu."

Ślączka dla ebuczoka. Coś czuję, że wkrótce możemy zobaczyć Karola na meczu.


           
Post 8 maja 2015, o 13:54
 Re: Karol Baran - Stal Rzeszów 2015?
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Podejrzewam, że jak Jabłko nie zwojuje za wiele w Toruniu, to u siebie z Lesznem pojedzie Karol...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 75  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mat krk i 57 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi