Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal w MPPK i MMPPK


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 cze 2006, o 19:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Marma Polskie Folie Rzeszów 1 pkt.
9. Maciej Kuciapa (w,0,
10. Karol Baran (t,1,


To jest straszna porażka w naszym wykonaniu :shock:
Nigdy niespodziwał bym się, że Maciek będzie tak jechał. Wczoraj rozumiem e-liga, kłopoty ze sprzętem, ale dziś ?
Przecież on nie musi objechać Crumpa czy Hampela, ale Palucha i Chromika ..... :cry:
Ja jednak w niego wierzę, na pley-off będzie to zawodnik z tamtego sezonu 8-)


           
Post 16 cze 2006, o 19:43
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2005, o 23:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 178

Zobacz profil 
Tak to jest, jak się lekceważy rywali i posyła w bój zawodnków, którzy co tu dużo nie mówić, nie stanowią o sile naszej drużyny. Rok temu w ten sposób o finale mogła zapomnieć tarnowska Unia, zresztą w tym roku też :twisted: . Wstyd, że mistrz z ubiegłego sezonu nie jest w stanie przebrnąć przez eliminacje... ale widać że w tym roku te rozgrywki zostały przez Stal potraktowane wybitnie treningowo, a szkoda :|


           
Post 16 cze 2006, o 19:47
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Czy słowo KOMPROMITACJA będzie odpowiednim od określenia takiego stanu:
Kuciapa 1 (w,0,1)
Baran 1 (t,1,0)
?


           
Post 16 cze 2006, o 19:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
eh nie mam slow na komentarz, ale serce krwawi i to mocno, a to za sprawa Macka, eh co sie z nim stalo :( jednak ten "wystep" pokazuje, ze ani Baran ani Kuciapa nie maja juz zego szukac w skladzie, w sumie w ich miejsce wskoczy Darek i on objedzie caly sezon do konca, smutne ale niestety prawdziwe :/

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 16 cze 2006, o 19:56
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Priorytet to liga, MDMP, oraz MMPPK i to widac :( Najbardziej mi szkoda Ramzy'go, ktory prosto z Wrocka pojechal do Gorzowa i nie ma zbyt wielu powodow do radosci z jazdy naszych... I jeszcze bedzie musial dojechac pociagiem z Gorzowa do Rzeszowa, a jak wiadomo polaczenia sa "delikatnie" chore.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 cze 2006, o 20:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Kompromitacja brak słów i kogo wstawić w niedziele?Do Krosna z nimi niech tam brylują na torze i realizują swoje talenty które zatracili brak słów kompromitacja :evil: żegnaj obrono tytułu z Wrocka.

_________________
1960-1961-0000


           
Post 16 cze 2006, o 20:09
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Jest juz pewne ze nie obronimy tytulu najlepszej pary w Polsce, dzisiejszy wystep to wstyd i kompromitacja bo takich slow nalezy tutaj uzyc.Spodziewalem sie ,,pudla" a tu nie ma nawet awansu do finalu, szkoda bo szansa byla ale sie skonczyla, czemu nie pojechal Chrzanek,Rune ( :D :wink: )


           
Post 16 cze 2006, o 20:14
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
dajcie spokój z ta kompromitacja. troche dystansu. zarowno do zwyciest i porazek. trzeba ocenic na chłodno. Baran z Kuciapa w tym sezonie nie maja praktycznie zadnej jazdy, dlaczego wiec maja wygrywac chocby z Chromikiem, ktory regularnie jezdzi w ekstralidze?

Maciek pojechal bezposrednio z tym , co zostalo mu po meczu we Wrocku. natomiast wystep Karola da do myslenia jego sympatykom, ktorzy domagaja sie wystepu Karola. moze u siebie bedzie lepiej. to w koncu typowy lokal matador. miesiac tez na razie jest taki.

cały czas powstrzymuje sie z krytyka tego sezonu, bo doceniam ludzi , ktorzy wykladaja pieniadze na to wszystko, ale nie moge zrozumiec straconej szansy. podobno miedzy 1 a ekstraliga jest nieduza roznica..ehhh :? :? zaluje , bo regulamin byl zbawieniem na osiagniecie sukcesu dla Marty P.

i niech mi nikt nie mowi, ze madry jestem po szkodzie.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 16 cze 2006, o 20:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 cze 2006, o 18:08
Posty: 2

Zobacz profil 
Witam
Gratulacje dla Kuciapy i Barana piekny wystep ,pokazali na co ich stac wygrywajac z Ladzia i Rawiczem . Barawa dla obu tych panow . Za co nalezy sie im miejsce w skladzie na niedzielny mecz? Bo chyba nie za ten dzisiejszy wystep .Obaj nadaja sie ale do Krosna moze tam sie troszke podszkola a Mcius wreszcie naprawi te 3 zatarte silniki i odbuduje swoja biedna psychike.Pani Prezes co za duzo to nie zdrowo Macius to nie pepek swiata.
Pozdrawiam


           
Post 16 cze 2006, o 20:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 sie 2004, o 02:24
Skąd: rzeszów
Posty: 48

Zobacz profil 
Ale jaja Krosno jest w finale a my nie hahahaha. Nawet sobie rezerwowego nie wzieli w końcu takie asy że kto im podskoczy. No i są trochę lepsi od Rawicza i Łodzi ale tylko troche hahahahaha. Wstyyyyyyyydddd.


           
Post 16 cze 2006, o 20:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
dawidek2002 napisał(a):
Witam
Gratulacje dla Kuciapy i Barana piekny wystep ,pokazali na co ich stac wygrywajac z Ladzia i Rawiczem . Barawa dla obu tych panow . Za co nalezy sie im miejsce w skladzie na niedzielny mecz? Bo chyba nie za ten dzisiejszy wystep .Obaj nadaja sie ale do Krosna moze tam sie troszke podszkola a Mcius wreszcie naprawi te 3 zatarte silniki i odbuduje swoja biedna psychike.Pani Prezes co za duzo to nie zdrowo Macius to nie pepek swiata.
Pozdrawiam


daj spokój z wysyłaniem wszystkich mających kryzys formy do Krosna, bo to taki sam ośrodek żużlowy jak każdy inny i trochę szacunku.
O składzie na szczęście nie ty decydujesz ale panowie Stachyra - Ziółkowski.
I nie przeceniałbym tutaj roli pani prezes.

P.S. przeczytaj post wyżej (N.P.) i może ci się trochę rozjaśni w głowie


           
Post 16 cze 2006, o 20:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Kompromitacja? Chyba nie, bo czego mogliśmy się spodziewać, wystawiając skład z Kuciapą i Baranem. Przegrane z zawodnikami dobrze wjechanymi w sezon jestem w stanie zrozumieć, ale totalnie nie rozumiem zupełnie niepotrzebnych taśmy Barana i wykluczenia Kuciapy w pierwszym biegu, tym bardziej, że Głuchy był wykluczony w tego biegu i mielibyśmy pewne conajmniej 3 punkty.
Ciekawe, co wymyślą teraz zagorzali fani Karola? Ja na razie wstrzymuję się przed głębszym komentarzem, być może u siebie w niedzielę pokaże coś więcej? :roll:


           
Post 16 cze 2006, o 20:40
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Napierw do K2
Krzysiek Ramzy jeszcze pojechal z Gorzowa do Torunia na derby :wink:

Z tego co wiem nie pojechalismy tam w silniejszym skladzie bo zarowno Tomek Rempala jak i Tomek Chrzanowski odmowili udzialu w tych zawodach..podobnie zrobil Darek Sledz!
Szkoda bo mogli by wejsc a pozniej Nikita i Rune zrobili by swoje!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 16 cze 2006, o 20:42
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
Z tego co wiem nie pojechalismy tam w silniejszym skladzie bo zarowno Tomek Rempala jak i Tomek Chrzanowski odmowili udzialu w tych zawodach..podobnie zrobil Darek Sledz!
Ale prosze, powiedz ze zartujesz :shock: :?
Bo jesli to prawda, eee nie oszczędzę sobie i wam :)


           
Post 16 cze 2006, o 20:51
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 cze 2006, o 18:08
Posty: 2

Zobacz profil 
Wiesz co Nowy powiem Ci ze jasno w glowie to ja mam od dawna i mysle ze byc moze troszke lepiej od ciebie wiem co jest grane W klubie,ale to nic ,broncie dalej maciusia on jest najlepszy i najwazniejszy to tylko on sie musi odbudowac nikt inny,innych trzeba na lawe wysylac , wpychanie Kuciapy ktory nic nie jedzie do skladu to juz lekka przesada .


           
Post 16 cze 2006, o 22:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
Z tego co wiem nie pojechalismy tam w silniejszym skladzie bo zarowno Tomek Rempala jak i Tomek Chrzanowski odmowili udzialu w tych zawodach..podobnie zrobil Darek Sledz!


Nie tak bylo.

PS. A ja obejrzalem zawody w Krosnie. I cholernie sie ciesze, ze wlozyli wszystkim tym olewusom, ktorzy przyjechali w rezerwowych skladach! A Gniezno - zenada! Nie wyslac chocby dwoch juniorow, kompromitacja!


           
Post 17 cze 2006, o 01:32
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Kibi nie denerwuj sie. nikt tak tu nie mysli. gratulacje za awans. drugi w histroii. wczesniej w 1992 roku w Gorzowie. krosno reprezentowali Ciupak bodajze Głogowski i zapomnialo mi sie :D

mam to nagranie bardzo efektowny wypadek zanotowal Daniszewski. rok pozniej w Stali. pociagnal na siatce dobre kilkanascie metrow. wygladalo makabrycznie. ale najwiekszym pechowcem okazal sie Piotrek Pawlicki. Kowboj z Leszna upadkiem w ostatnim wyscigu zakonczyl kariere. przeszarzowal przy probie ataku - dechy i po kregoslupie. prawdziwy kowboj. sylweta i sposobem jazdy troche przypominal... Nicki Pedersena.

Krosno w finale zajelo ostatnie miejsce. moze tym razem bedzie lepiej. awans analogicznie uzyskali na wlasnym torze eliminujac bardziej uznane teamy, jednak rywalizaja w parach miala swoj wymiar. kazdy klub desygnowal najlepszych. awans kibice w Krosnie przyjeli z euforia. nie wiem ja bylo dzisiaj/wczoraj.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 17 cze 2006, o 02:55
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
Ciupak bodajze Głogowski i zapomnialo mi sie :D

I Surowiec.

Tym razem tez kibice przyjeli awans z euforia, choc nie bylo ich zbyt wielu. Po wczorajszej porazce wielu nie wierzylo, ze ten awans jest w ogole realny. Ale ci, ktorzy przyszli, na pewno wychodzili przeszczesliwi. W Krosnie w koncu nieczesto mozna sie cieszyc z jakiegokolwiek sukcesu. Ba, okazuje sie, ze Krosno ma najlepsza pare w Polsce poludniowo-wschodniej! ;)


           
Post 17 cze 2006, o 09:31
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Oczywiście że jest to kompromitacja :!:
A dlaczego ? - A dlatego że to my byliśmy obrońcą tytułu mistrzowskiego i od obrońcy mistrzostwa można wymagać tego aby walczył o obronę tytułu :!: :!: a nie oddawał tytuł bez walki :evil:

A to jaki skład pojechał do Gorzowa, to było własnie oddanie złota bez walki :evil:
Jest to niepoważnie zachowanie ludzi zwiazanych ze Stalowskim żużlem a tłumaczenie że w niedziele mamy ważny mecz z Lesznem do mnie nie przemawia.

Idąc takim tokiem rozumowania to moze wogółe zrezygnujmy z wszystkich rozgrywek i skupmy sie tylko na lidze, i bedzie świety spokój, po co startować w innych rozgrywkach, po co bronić mistrzowskich tytułów jak w niedzielę ... jest liga i nic innego sie nie liczy :evil:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 17 cze 2006, o 12:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Ja powiem tylko, że jeśli chodzi o seniorów to wielka szkoda, ale ani maciek, ani karol nie wykorzystali tej wielkiej szansy jaką dawała im extraliga, a szkoda. Mysle, że mały przed sezonem dostał więcej kasy niż w poprzednim sezonie, a jeździ gorzej. Potwierdziły się słowa kibiców z innych miast, Kuciapa nie nadaje sie na e-lige.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi