Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal w MPPK i MMPPK


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 15 lip 2007, o 20:19
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Nie jest zle, szkoda tylko motóra.

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 16 lip 2007, o 09:06
 
Junior
Junior

Dołączył: 22 lip 2005, o 10:01
Skąd: z kątowni
Posty: 144

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... 6450&kom=1

Relacja z wczorajszych zawodów; w pewnym momencie autor pisze, że Stachyra "wykrzykiwał w stronę zawodników Marmy nieprzyjemne słowa, obwiniając ich za wypadek". Ciekawe czy tak było? Może ktoś to potwierdzić? Zastanawia mnie jeszcze jedno Dawid czy Jasio :roll:

_________________
tylko STAL RZESZÓW


           
Post 16 lip 2007, o 09:30
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
na pewno Jasio :wink: Dawid po wypadku nie miał siły...
no i Stachyra pewnie nie w kierunku zawodników, ale zawodnika...a Maciusiowi bym zabronił startu w takich zawdoach, bo z takimi zawodnikami przynajmnije udaje mu sie walczyc, i chyba próbuje sie wyzyc, ze w e-lidze, ze go leja az zal patrzec...juz na zawodach towarzyskich mogła sie to tak skonczyc, skonczyło sie tutaj... :roll:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 16 lip 2007, o 10:23
 
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 285

Zobacz profil 
Mam nadzieję, że ten wypadek to czysty przypadek, a nie złośliwość któregokolwiek z zawodników. Bo w sumie to trochę głupie byłoby i trochę szkoda byłoby, gdyby zawodnicy z Rzeszowa "wozili" się nawzajem...

_________________
winnie the pooh


           
Post 16 lip 2007, o 10:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2486

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
no i Stachyra pewnie nie w kierunku zawodników, ale zawodnika...a Maciusiowi bym zabronił startu w takich zawdoach, bo z takimi zawodnikami przynajmnije udaje mu sie walczyc, i chyba próbuje sie wyzyc, ze w e-lidze, ze go leja az zal patrzec...juz na zawodach towarzyskich mogła sie to tak skonczyc, skonczyło sie tutaj... :roll:


Przypomnę tylko, że nie tak dawno Jasio opluł Harrisa. Ale w wypadku uczestniczył Maciek więc to na bank jest winny :!: To już jest żałosne... :| :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2007, o 10:35
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Bardzo pechowo zakończył się wczoraj półfinał Mistrzostw Polski Par Klubowych dla Pawła Miesiąca. Zawodnik w swoim piątym biegu wziął udział w bardzo groźnie wyglądającym upadku z Dawidem Stachyrą.

"Na portalach internetowych pojawił się błąd. W pierwszym swoim starcie zanotowałem defekt, a później przywiozłem trzy "trójki". Jechało mi się bardzo pewnie, motocykle spisywały się dobrze. Niestety w 15 biegu, gdy po zewnętrznej wychodziłem już na prowadzenie motocyklami szczepili się Maciek z Dawidem, następnie ten drugi wjechał we mnie i obaj z całym impetem wylądowaliśmy na bandzie. Nie wiem dokładnie co tam wcześniej się wydarzyło, ale było ciasno. Na szczęście skończyło się na strachu i nie mam żadnych złamań, ale jestem bardzo mocno poobijany, rano miałem bóle głowy" - mówi Miesiąc.

W zdarzeniu tym ucierpiał również sprzęt Pawła. "Niestety motocykl jest bardzo mocno rozbity. Został z niego praktycznie silnik[/i]" - kręci głową popularny "Łełek".

III. Marma Polskie Folie Rzeszów 21+2:
1. Maciej Kuciapa (1,2,2,2,3,2) 12+2
2. Paweł Miesiąc (d,3,3,3,u,-) 9


http://www.pawelmiesiac.com


Ostatnio edytowano 16 lip 2007, o 12:23 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 16 lip 2007, o 10:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2486

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
1. Maciej Kuciapa (1,2,2,2,3,2) 13+2
2. Paweł Miesiąc (d,3,3,3,u,-) 8

:shock:

1+2+2+2+3+2 =12

0+3+3+3+0 = 9

To ja już nie rozumiem :F

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2007, o 11:43
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
III. Marma Polskie Folie Rzeszów 21+2:
1. Maciej Kuciapa (1,3,2,2,3,2) 13+2
2. Paweł Miesiąc (0,2,3,3,u,-) 8

Tak bylo pomylka kezmana

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 16 lip 2007, o 13:10
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
pomylka jest w liczeniu to Paweł trzy razy opitolił Kuciape i zrobił by to kolejne dwa razy, ale ktos tu nie umie przegrywac...no ale i tak z Wrockiem pojedzie Maciej...<sciana> x1000000000 :!:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 16 lip 2007, o 16:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2486

Zobacz profil 
ahahahah


Kuciapa nie umie przegrywać i na wszystkich portalach za jego namową zmienili punktację...

Te Twoje teorie spiskowe robią się już coraz bardziej nudne...

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2007, o 16:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Jeździli indywidualnie, czy parowo?
Miesiąc opitalał Kuciape, czy Stal wygrywała 5-1?
Kamil umiałbyś bronić Miesiąca, czy tylko potrafisz atakować Kuciapę?
Nie widziałeś zdarzenia, więc dlaczego mówisz tu o pewnej winie Kuciapy?
Kolega zubr(jedyny który to widział) pisze, że nie było w tym winy żadnego z zawodników. Z opisu wynika, że to zdarzenie jakich wiele w pierwszym łuku.
Wyluzuj już troche, bo zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko.


           
Post 16 lip 2007, o 16:55
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Pidi napisał(a):
Jeździli indywidualnie, czy parowo?
Oczywiscie ze indywidualnie. Kiedy ostatnio widziałeś jazdę parą w wykonaniu zawodnikow Stali?


           
Post 16 lip 2007, o 18:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
A niech Ci będzie Micson. Jeździli jako Stal Rzeszów. Pasuje?
W sumie to ciekawy motyw zapodałeś.
Zalążki jazdy parowej ostatni raz widziałem jak Pedersen próbował pokazywać w Bydgoszczy, Lesiowi gdzie ma jechać. Jednak najmocniej zestresowany człowiek w drużynie nie widział nic poza miejscem, gdzie zamierzał złożyć sie w łuk.
Z kolei nasz najbardziej predysponowany do jazdy parowej jeździeć Scott Nicholls, również miał kilka ciekawych zagrań. Choćby w 14 starcie ostatniego meczu w Tarnowie szukał Dave,a, kiedy znajdował się przed Rempałą. Warto wnikliwie się temu biegowi przyjrzeć.
Oczywiście chciałbym aby pomagali sobie w ten sposób :arrow: Klasyka :arrow: John Cook 84


           
Post 16 lip 2007, o 19:18
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Kuciapa nie umie przegrywać i na wszystkich portalach za jego namową zmienili punktację...

skoncz z ziołem bo Ci robie wode z mózgu 8-)
Pisałem ze Kuciapa nie umie przegrywac, to pcha sie na wirazach... a nie ze zmienili punktacje...no człowieku umiesz czytac ze zrozumienie?

Pidi OK, przyznaje racje...nie potrzebnie tak ostro zaatakowałem Kuciape w tym momencie, jakos bardzo chce mi sie wierzyc w teorie, ze to on był głownie winien, po tym co widziałem na zawodach towarzyskich, ale nie wiem na 100% to nie powinienem czegos tak zrobic, masz racje mój bład.

Ale Ty rowneiz wes to pod uwage, ze predzej janusz ze swoja zółta zona i cała rodzina przeszedłby przez ucho igielne niz Kuciapa w tym momencie pojechal para z Miesiacem.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 16 lip 2007, o 20:09
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 kwi 2007, o 10:26
Posty: 271

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
Ale Ty rowneiz wes to pod uwage, ze predzej janusz ze swoja zółta zona i cała rodzina przeszedłby przez ucho igielne niz Kuciapa w tym momencie pojechal para z Miesiacem.


Tak czytam te Twoje posty i sie zastanawiam kiedy polecisz z forum, wiem że chcesz pokazać, że jesteś fajny i sie znasz ale czasem mógłbyś troche wytonować... Sorki za odbiegnięcie od tematu ale gdzie jak nie pod postem "tego użytkownika" moge wyrazić swoje zdanie


           
Post 16 lip 2007, o 22:31
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
sie zastanawiam kiedy polecisz z foru

a za co? :D łamie którys punkt regulaminu... ? 8-)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 16 lip 2007, o 22:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
OT masz kijowy avatar- wystarczy :D (no off),

a tak poważnie, to: jedzie- źle!, walczy-źle!, wygrywa-też źle!- to co najlepiej ma z siebie robić Jacka Golloba albo skończyć karierę, czy co? Poza faktem, że żaden z dwójki Kuciapa/Miesiąc na chwilę obecną, podkreślam: na chwilę obecną, nie nadaję sie na ekstraligę, to więcej punktów na dzień dzisiejszy na własnym torze gwarantuje Maciek :roll: (wyjątek: mecz z Bydgoszczą),którego jednak nie da się (no, po uprzednim znieczuleniu ;) ) oglądać w meczach wjazdowych. I szkoda, że Łełek nie jeździ na wyjazdach, bo jednak jeszcze cień szansy na uniknięcie losu matadora własnego toru, ma.

Bajdełej: Maciek pojechał bodaj ze 2 mecze za granica i koniec? To też o czymś świadczy...

A co do MDMP: chcę widzieć jak Lampart jeszcze raz kroi Zielińskiego :D.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 16 lip 2007, o 22:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
dude

Maciek nie nadaje się na eligę??? Dobre :D. Maciek na chwilę obecną się nie nadaje na eligę na wyjazdy, ale w meczach u siebie może nawet w elidze jeździć. Tylko jakimś dziwnym trafem wolę oglądać Miesiąca...

_________________
.


           
Post 16 lip 2007, o 22:53
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
OT masz kijowy avatar- wystarczy Very Happy (no off),


no one likes us, but we don't care 8-)

Cytuj:
a tak poważnie, to: jedzie- źle!, walczy-źle!, wygrywa-też źle!- to co najlepiej ma z siebie robić Jacka Golloba albo skończyć karierę, czy co?

tak ma odejsc, bo nie nadaje sie na e-lige i blokuje tylko miejsce naszemu młodemu fighterowi, który moze stac sie czyms wiecej niz tylko Rzeszów Star...a co najwazniejsze juz w tym momencie na pewno nie jest gorszy...

Cytuj:
Poza faktem, że żaden z dwójki Kuciapa/Miesiąc na chwilę obecną, podkreślam: na chwilę obecną, nie nadaję sie na ekstraligę

zgadza sie.


Cytuj:
to więcej punktów na dzień dzisiejszy na własnym torze gwarantuje Maciek Rolling Eyes (wyjątek: mecz z Bydgoszczą),którego jednak nie da się (no, po uprzednim znieczuleniu Wink ) oglądać w meczach wjazdowych. I szkoda, że Łełek nie jeździ na wyjazdach, bo jednak jeszcze cień szansy na uniknięcie losu matadora własnego toru, ma

Nie zgadzam sie z ta opinia, a raczej nie miałem okazji jej sprawdzic...Miesiac z poczatku sezonu, a ten obecny to dwa inni zawodnicy, jesli by jeździl tak jak na poczatku to by nawet nie było dyskusji...teraz jest całkiem inaczej i to pokazał chocby w meczu z Bydgoszcza. Absolutnie nie uwazam, ze Kuciapa w tej chwili zrobiłby wiecej punktów niz Miesiac, ba to on go w niedziele zlał 3 razy.
Po drugie, w kazdym normalnym klubie nawet jak zawodnik młodszy perspektywiczny pojedzie nieco gorzej to sie opłaci( a podkreslam ze Miesiac juz w tym momencie nie jest gorszy i wg. mnie nie pojedzie gorzej niz Kuciapa). Mozna tak mnozyc, wywalenie kilka lat temu Rivaldo z Milanu zeby miejsce miał Kaka, wywalenie Ruuda Van Niesteloorya(radze spojrzec co wyprawiał w Hiszpani) bo ten miał konflikt z Ronaldo, sprzedanie Becksa, bo pojawiła sie perełka własnie Ronaldo i takich przykładów mozna mnozyc multum :!: Kazdy normalny Trener, ( raczej prezes :? ) co patrzt chodz troche perskeptywicznie postawi na młodego zawodnika z mozliwosciami i przyszłoscia, chodzby na poczatku to miało nie wypalic, postawi na goscia na którego sie to oplacic i on by mial grac/jeździc nieco gorzej, a u nas paranoja siega tego stopnia, ze Miesiac wcale nie pojedzie gorzej niz Kuciapa juz W TYM MOMENCIE...wiec bede o tym pisał, pisał , pisał i pisał... i mam to gdzies czy komus sie to podoba czy nie...bo dla mnie ta sytacja jest nie do pojecia, nie miesci mi sie to poprostu w głowie.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 16 lip 2007, o 23:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... 6604&kom=1
Wypowiedzi po zawodach, zastanawia mnie dlaczego Maciek się tak usprawiedliwa :?: Ale z drugiej strony jak wygrał start i byl przed Dawidem to co miał puść manetkę gazu bo obok jedzie Dawid Stachyra i trzeba go puścić do przodu :?: :?: :shock: :shock:
wayne
Czy Ty tylko masz zakodowane Miesiąców i Kucapów i nic wiecej o niczym innym tylko chcesz pokazać że Paweł jest lepszy od Maćka, ja akurat się z Tobą zgadzam , ale ilez można o tym samym pisac w kółko i gdzie się da :?:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 138 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi