Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Paweł Miesiąc - Kraków 2015


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 23 kwi 2006, o 23:09
 Paweł Miesiąc - Kraków 2015
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2005, o 18:33
Posty: 264

Zobacz profil 
Przegladalem tematy na forum (korzystalem rowniez z opcji "szukaj") i nie moglem znalezc tematu o Pawle. Postanowilem wiec taki temat zalozyc. Ciekawe czy dostane zje** :lol:

A wiec do rzeczy. Przeanalizowalem wyniki wszytskich - czyli 3 - kolejek w tym sezonie i stworzylem statystyki mlodziezy jezdzacej w naszej lidze. Niesetety na SF sa takie statystyki, ale obejmuja tylko 1 kolejke.

Juniorzy po 3 kolejkach:
1. Jędrzejewski - 1,86
2. Buczkowski - 1,82
3. Miedziński - 1,66
4. Miesiąc - 1,62
5.Ząbik - 1,45
6. Pawłaszczyk - 1,27
7. Sajfutdinov - 1,25
8. Druchniak - 1,11
9. Stachyra - 1,0
10. Hlib - 1,0
11. Jamroży - 0,89
12. R. Kasprzak - 0,67
13. Klindt - 0,67
14. Szczepaniak - 0,6
15. Jurga - 0,55
16. Hefenbrock - 0,5
17. Zieliński - 0,33

Jak widac na powyzszym zestawieniu bardzo dobra srednia ma Miesiac. Jedzie on przede wszystkim rowno, nie tak jak Miedzinski - raz 12(z bonusami) raz 1. Widac rowniez, ze niesamowicie silna pare ma Bydgoszcz. W tej chwili silniejsza niz Torun, ktorego juniorzy jada w kratke. Jak dobrze jedzie Miedzinski to gorzej Zabik i na odwrot. Kolejne zaskoczenie to mizerna postawa Hliba, ktory byl cieniem swojego motoru w dzisiejszym meczu w Bydgoszczy - 2 punkty na Zielinskim i defekcie Kosciechy. Paradoksalnie Stachyra ma taka sama srednia jak Hlib, a jak wiemy nie blyszczy. Podsumowujac bardzo dobre miejsce Pawla wsrod juniorow i licze na przeskoczenie Jedrzejewskiego, ktory mysle ze nie utrzyma takiej sredniej w przeciwienstwie do Buczkowskiego, ktory super jechal w meczu z Tarnowem.


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, o 23:38 przez Kacu, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 kwi 2006, o 23:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lip 2005, o 22:13
Posty: 21

Zobacz profil 
a gdzie zgubiles Emila Sajfutdinova z Bydgoszczy??


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, o 23:19 przez m4t3u5z, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 kwi 2006, o 23:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sie 2004, o 23:09
Skąd: z lasu;)
Posty: 56

Zobacz profil 
:D
Właśnie przed chwilą przeglądałam całe forum (no dobra, 3 pierwsze strony tematów) w poszukiwaniu tematu o Pawle Miesiącu, a tu nie ma :) Po czym wróciłam na pierwszą stronę poczytać coś innego...a tu temat jest :D Więc ja Cię na pewno nie op***, wręcz przeciwnie, poczułam się jakby ktoś mi w myślach czytał :)
No a skoro temat już jest, to jestem pod wielkim wrażeniem jazdy Pawła dzisiaj...szkoda tylko tego 14 biegu :)

_________________
sex wino & speedway ;)


           
Post 23 kwi 2006, o 23:37
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2005, o 18:33
Posty: 264

Zobacz profil 
m4t3u5z napisał(a):
a gdzie zgubiles Emila Sajfutdinova z Bydgoszczy??


Za malo biegow jechal (rownie dobrze Kajocha moglbym wrzucic) i za trudne nazwisko :lol: , ale ok na Twoja prozbe dorzucam go.


           
Post 23 kwi 2006, o 23:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
JEsli Pawel bedzie tak rozwijal jak na przelomie tych dwoch lat to jeszcze moze cos zwojuje w tym zuzlu :lol: :lol:


           
Post 23 kwi 2006, o 23:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 paź 2004, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 91

Zobacz profil 
Jestem pod wrazeniem jazdy Pawła 9 punktow to bardzo dobry wynik oby dalej sie rozwijal w nastepnych sezonach byl dobrym seniorem i dobrze reprezentowal barwy Stali.Pawel powodzenia



Pozdrawiam


           
Post 24 kwi 2006, o 00:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 503

Zobacz profil 
A ja będę pod wrażeniem jak Paweł wyprzedzi kogoś po wewnętrznej. Z taką jazdą jak on prezentuje czyli klapki na oczy i środkiem toru, to kariery poza Stalą mu nie wróżę i będzie z niego drugi Rafał Wilk ;)

PS. Dziś dał się objechać po wewnętrznej jak dziecko :(


           
Post 24 kwi 2006, o 00:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
A ja będę pod wrażeniem jak Paweł wyprzedzi kogoś po wewnętrznej. Z taką jazdą jak on prezentuje czyli klapki na oczy i środkiem toru, to kariery poza Stalą mu nie wróżę i będzie z niego drugi Rafał Wilk Wink

PS. Dziś dał się objechać po wewnętrznej jak dziecko


To już powinieneś być wiele razy pod wrażeniem. To, że dziś nie dało się mijać po zewnętrznej nie jest sprawą braku umiejętności, a toru. Nie sprzyjał on dziś walce. A czy tylko Paweł dał się objechać? Większość. Nawet Maciek. To o niczym nie świadczy.

P.S. Paweł jedzie w czerwcu w półfinale IMŚJ ;)


           
Post 24 kwi 2006, o 08:32
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sie 2005, o 07:56
Posty: 275

Zobacz profil 
nom robi postępy to widać gołym okiem :lol:

p.s. 4 tor w RZESZOWIE to jest tor wyłącznie Kogucika :wink: i to też widać gołym okiem 8-)

_________________
JOINT & SPORT to nie rozłączna para


           
Post 24 kwi 2006, o 12:36
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2006, o 20:29
Posty: 7

Zobacz profil 
moje zdanie jest takie paweł jak na razie zdobywa więcej punktów niż w tamtym roku w pierwszej lidze a wiadomo jak się ciężko zdobywa punkty w pierwszej lidze a jak w ekstralidze . jak na razie jest super.


           
Post 24 kwi 2006, o 12:57
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2006, o 20:29
Posty: 7

Zobacz profil 
a jaki jest wasze zdanie . wygramy , wygramy hi hi :twisted: :twisted: :twisted: :D


           
Post 24 kwi 2006, o 13:44
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 mar 2004, o 03:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
kto skasowal moj post i dlaczego ?

To jest forum bialo-niebieskich (tudziez pomaranczowych) i nie ma miejsca na tematy o zydzie.

DO KASACJI !!


           
Post 24 kwi 2006, o 15:31
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sie 2005, o 07:56
Posty: 275

Zobacz profil 
kaserek napisał(a):
kto skasowal moj post i dlaczego ?

To jest forum bialo-niebieskich (tudziez pomaranczowych) i nie ma miejsca na tematy o zydzie.

DO KASACJI !!


ty, gamoniu żyd to sam jesteś

CISZA I SPOKÓJ !!!

_________________
JOINT & SPORT to nie rozłączna para


           
Post 24 kwi 2006, o 16:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1357

Zobacz profil 
StormerDSR napisał(a):
A ja będę pod wrażeniem jak Paweł wyprzedzi kogoś po wewnętrznej. Z taką jazdą jak on prezentuje czyli klapki na oczy i środkiem toru, to kariery poza Stalą mu nie wróżę i będzie z niego drugi Rafał Wilk ;)

PS. Dziś dał się objechać po wewnętrznej jak dziecko :(


Jeżeli uważasz ze Paweł jest taki kiepski to twoim zdaniem
jakim cudem znalazl sie w IMŚJ ?? :?:


           
Post 24 kwi 2006, o 16:59
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
rafał20 napisał(a):
kaserek napisał(a):
kto skasowal moj post i dlaczego ?

To jest forum bialo-niebieskich (tudziez pomaranczowych) i nie ma miejsca na tematy o zydzie.

DO KASACJI !!


ty, gamoniu żyd to sam jesteś

CISZA I SPOKÓJ !!!

A co kaserek takiego napisal, ze jedziesz po nim?

Żyd "potocznie" mowiac to Resoviak, jakbys nie wdzial... :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 24 kwi 2006, o 17:04
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 kwi 2006, o 13:10
Skąd: Przybyszówka
Posty: 36

Zobacz profil 
A ja będę pod wrażeniem jak Paweł wyprzedzi kogoś po wewnętrznej. Z taką jazdą jak on prezentuje czyli klapki na oczy i środkiem toru, to kariery poza Stalą mu nie wróżę i będzie z niego drugi Rafał Wilk ;)

PS. Dziś dał się objechać po wewnętrznej jak dziecko :(
Ja jestem pod wrażeniem jazdy Pawła i bardzo cenię sobie tego zawodnika i baaardzo mocno trzymam za Niego kciuki. Mam nadzieje, że nadal się będzie tak rozwijać i życze mu kolejnych sukcesów. Jednocześnie częściowo chciałabym się zgodzić z powyższym stwierdzeniem. Nie podoba mi się, że tak często nasi zawodnicy dają się obrobić od strony krawężnika po wewnętrznej. Paweł zazwyczaj jeździ szeroko. Nie mówie, że żle czy coś atm... Po prostu uważam, żę jeszcze musi podreperować technikę jazdy. Mecz z Tarnowem słuchałam w radio i roznosiło mnie jak słyszałam, że któryś z zawodników dawał się od wewnętrznej. Licz, że Paweł pod tym względem się poprawi. Ta wypowiedź nie powinna zostać odczytana jako krytyka(Paweł należy do moich ulubionych żużlowców), ale drobne spostrzeżenie...


           
Post 24 kwi 2006, o 17:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 mar 2004, o 03:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Cytuj:
ty, gamoniu żyd to sam jesteś

CISZA I SPOKÓJ !!!


dobrze tato.

Jaki tu spokoj la la la


           
Post 24 kwi 2006, o 18:02
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2005, o 18:33
Posty: 264

Zobacz profil 
To, ze Pawel nie jest super technikiem to wiemy nie od dzis. Ale nadrabia to napewno ambicja i wola walki. No i te nieprawdopodobne, czasem szalone akcje podobaja sie kibicom, ten koles po prostu nie odczuwa strachu. Jedna taka byla w sparingu z Lublinem, gdzie Miesiac po szerokiej na ostatnim luku polknal przeciwnika i otarl sie jeszcze o bande na prostej. Podobna akcja miala miejsce w finalowym meczu z Ostrowem na torze w Rzeszowie. Licze na to, ze podciagnie sie technicznie i zacznie myslec na torze, bo tego jeszcze mu brakuje. Ale jak to juz powiedziala niejedna osoba, niekoniecznie z Rzeszowa, w ciagu dwoch lat ten chlopak poczynil olbrzymi postep!!! Miejmy nadzieje, ze dalej bedzie ciezko pracowal i nie odbije mu sodowa po tym awansie do IMSJ - na poziomie miedzynarodowym.


           
Post 24 kwi 2006, o 20:14
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Kacu napisał(a):
To, ze Pawel nie jest super technikiem to wiemy nie od dzis. Ale nadrabia to napewno ambicja i wola walki. No i te nieprawdopodobne, czasem szalone akcje podobaja sie kibicom, ten koles po prostu nie odczuwa strachu. Jedna taka byla w sparingu z Lublinem, gdzie Miesiac po szerokiej na ostatnim luku polknal przeciwnika i otarl sie jeszcze o bande na prostej. Podobna akcja miala miejsce w finalowym meczu z Ostrowem na torze w Rzeszowie. Licze na to, ze podciagnie sie technicznie i zacznie myslec na torze, bo tego jeszcze mu brakuje. Ale jak to juz powiedziala niejedna osoba, niekoniecznie z Rzeszowa, w ciagu dwoch lat ten chlopak poczynil olbrzymi postep!!! Miejmy nadzieje, ze dalej bedzie ciezko pracowal i nie odbije mu sodowa po tym awansie do IMSJ - na poziomie miedzynarodowym.


To fakt... Technik z Pawła mierny, ale to nie oznacza, że należy go spisać na straty. Rune Holta do wirtuozów technicznych tez nie nalezy, ale wcale mu to nie przeszkadza w jezdzie. Chociaz - trzeba przyznac ze GP nie zawojowal nigdy. Sądze, że Pawłowi potrzeba objezdzenia na roznych torach, o geometrii innej niz nasza rzeszowska, gdyz niestety na wyjazdach prezentuje 50% tego co w Rzeszowie. Moze udane starty w IMŚJ beda przepustka do jakiegos zagranicznego klubu z nizszej ligi? Paweł w Premier League to by bylo cos :D:D:D


           
Post 24 kwi 2006, o 20:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 503

Zobacz profil 
fen89 napisał(a):
Jeżeli uważasz ze Paweł jest taki kiepski to twoim zdaniem
jakim cudem znalazl sie w IMŚJ ?? :?:


Odpowiedź nie wydaje się być skomplikowana :) Półfinał jeździł na własnym torze. Natomiast w finale pomógł mu Buczkowski, który przed swoim ostatnim biegiem awans miał już zapewniony i odpuścił Pawłowi :) Paweł w finale nie urzekał, przegrywając jak leci z czołówką i to są fakty :) A że się dostał dalej to się bardzo cieszę...

PS. W niego, by trzeba zainwestować i puścić go do Szwecji jeszcze w tym sezonie póki jest juniorem, inaczej to skończy jak Rafał Wilk.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1096 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi