Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rafał Wilk


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 sty 2009, o 19:34
 Re: Rafał Wilk trenerem Lublina
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
I uważajcie na dwa "ceglaste" nie oznakowane Mondea w okolicach Kraśnika. :D :wink:


           
Post 6 maja 2009, o 19:04
 Re: Rafał Wilk trenerem Lublina
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Kolosy z drugiej ligi są kolosami na słomianych nogach - rozmowa z Rafałem Wilkiem, trenerem KMŻ-u Lublin

Rafał Wilk, podobnie jak zawodnicy oraz licznie przybyli kibice KMŻ-u liczyli zapewne na zwycięstwo w Rawiczu. Tak się jednak nie stało i to gospodarze niedzielnej potyczki zwyciężyli 47:42. Jak po meczu postawę swych podopiecznych ocenił ich trener? Jarosław Handke: Jak pan ocenia niedzielny mecz w Rawiczu?

Rafał Wilk: Myślę, że był to fajny mecz, tylko trochę taki nierówny, szarpany. Po czterech biegach przegrywaliśmy dwunastoma punktami, po dziewiątym już wyrównaliśmy stan meczu. Kolejne dwa wyścigi przegraliśmy jednak podwójnie i myślę, że to w jakiś sposób ustawiło zawody. Chociaż kontrowersyjny był choćby bieg czternasty, kiedy to na tor upadł David Howe, podniósł się i wyścig mógł być spokojnie kontynuowany. To jest sport, dziś to my przegraliśmy, nie pozostaje nam nic innego jak jechać dalej. Niektórzy zawodnicy pojechali bardzo dobrze, z czego się należy cieszyć, inni niestety nie dorównali im poziomem. Wiadomo, że nie każdy miał w niedzielę swój dzień. Ale mamy przynajmniej jakieś doświadczenie na przyszłość, możemy wyciągać wnioski, kogo powoływać na kolejne mecze, a kogo nie.

Można powiedzieć, że od biegu piątego do piętnastego jechała zupełnie inna drużyna z Lublina niż w czterech pierwszych gonitwach. Wynikało to z lepszego spasowania się z torem?

- Tak. Tor w pierwszych biegach był dla nas zagadką, trochę źle się na niego przełożyliśmy. Później nastąpiły pewne korekty w sprzęcie i było to od razu widoczne. Najbardziej żałuję dwóch biegów przegranych po 5:1 w momencie gdy stan meczu był remisowy. Przeciwnik odskoczył nam na osiem punktów, a to było już zbyt wiele, by ich doścignąć. Mieliśmy w swym składzie dwie armaty, a to było za mało na miejscową drużynę w tych zawodach.

Czy uważa pan, że KMŻ Redstar będzie zespołem własnego toru? Po meczu w Rawiczu może pan porównać, jak na swoim i obcym torze czują się zarówno zawodnicy krajowi, jak i zagraniczni.

- Myślę, że dla zawodników zagranicznych to jest bez znaczenia, gdzie jadą, czy u siebie, czy na wyjeździe. Cieszę się, że w końcu odjechaliśmy pierwszy mecz na wyjeździe. Teraz możemy mieć mniej więcej jakiś pogląd na to, na kogo możemy liczyć na wyjazdach. Do play-offów skład tej drużyny będzie trzeba zmontować w taki sposób, by zespół wygrywał szczególnie na wyjazdach, bo to będzie najważniejsze.

Wcześniej pracował pan w Rzeszowie. Jak można porównać cały system rozgrywek, jak i ich otoczkę w Ekstralidze i w II lidze. W II lidze zdarza się, że mecze rozgrywane są raz na trzy, cztery tygodnie.

- Mecze generalnie rozgrywane są w taki sam sposób, bo rozgrywki drugiej ligi idą równolegle z rozgrywkami Ekstraligi. Mamy w drugiej lidze siedem zespołów po tym jak wycofał się klub z Równego i przez to niektóre zespoły mają w danym momencie sezonu dłuższą pauzę. Jeśli chodzi o ogólne porównanie Ekstraligi i drugiej ligi, to nie czarujmy się, mamy ogromną przepaść. Druga liga kosztuje na pewno też więcej zdrowia, tutaj nie ma takich pewniaków, na których można zawsze i wszędzie liczyć. Różnica jest i to spora. Mimo tego niektóre mecze w drugiej lidze są ciekawe, jak choćby ten nasz w Rawiczu. Szkoda tylko, że go przegraliśmy. Drużyna z Rawicza była lepsza, czego należy im tylko pogratulować. Myślę, że jeszcze niejednemu zespołowi Kolejarz utrze nosa, bo zespół ten pokazał, że jest zespołem z charakterem i to bardzo fajnie.

Dlaczego zdecydował się pan na objęcie funkcji trenera klubu z Lublina? Czy jest pan z niej zadowolony na obecnym etapie?

- Myślę, że tak. Powstała fajna drużyna, z ambicjami. Plan mamy założony na ten sezon i mam nadzieję, że ten plan uda nam się zrealizować. Ja lubię wyzwania, to jest dopiero początek sezonu i wychodzimy z założenia, że jeśli zdarzyły się porażki, to powinny one mobilizować do dalszej pracy. Będziemy wyciągać wnioski, by w kolejnych meczach było już lepiej.

Kto jest według pana faworytem tegorocznej drugiej ligi?

- Myślę, że w tym roku w drugiej lidze ciężko jest wytypować faworytów. My byliśmy faworytami, a tu przyszła porażka w pierwszym meczu u siebie, następnie wysoka wygrana, teraz przegrana w Rawiczu. Podobnie drużyna z Łodzi wydawała się być faworytem, a jednak zremisowała w Pile, która nie była typowana jako ekipa do wygrywania z najlepszymi. Myślę, że bardzo dużo ciekawego będzie się działo w tegorocznej drugiej lidze, nie ma tutaj żadnych kolosów. A jeśli już są, to są to kolosy, ale na słomianych nogach i nigdy nic nie wiadomo, co się zdarzy.

Na koniec poproszę pana o ocenę kibiców z Lublina, którzy w meczach u siebie przychodzą na stadion w większej liczbie niż choćby fani piłkarscy na niektóre mecze w Ekstraklasie, a na odległy wyjazd do Rawicza wybrało się ich około pięćdziesięciu.

- Myślę, że należy się z tego tylko cieszyć i serdecznie podziękować im za to, że byli tutaj z nami na wyjeździe i nas dopingowali. Bardzo miło jeździ się w wyjazdowym meczu, kiedy kibice nas dopingują. Sam fakt, że przebyli tak dużą odległość, by nam kibicować zasługuje na podziękowanie. Mam nadzieję, że podobnie wspierać nas będą także w dalszych meczach do końca roku, a pod koniec rozgrywek wraz z nami będą mieli okazję do cieszenia się z tego, że sprawiliśmy niespodziankę i osiągnęliśmy sukces.

za sportowefakty.pl

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 6 maja 2009, o 19:27
 Re: Rafał Wilk trenerem Lublina
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2006, o 15:22
Posty: 145

Zobacz profil 
a propos Rafała, nie przegapcie reportażu na nSport w piątek o 21.

_________________
Obrazek


           
Post 7 maja 2009, o 16:06
 Re: Rafał Wilk trenerem Lublina
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Nie każdy ma ten kanał:/ może na necie będzie...

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 7 maja 2009, o 20:13
 Re: Rafał Wilk trenerem Lublina
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Ja tez nie posiadam NSport, (i jakoś nie żałuję) zresztą jesli chodzi o żuzel na tym kanale to nie ma tam co ogladac, żużel jest tam praktycznie nieobecny. (wiadomo TVN)

A jak już jest to w formie sensacji, jak chocby reportaż o Rafale....
dla Mnie to troche żałasne (ten kanał)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 7 maja 2009, o 20:24
 Re: Rafał Wilk trenerem Lublina
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Skoro nie masz tego kanału, nie oglądasz go, to skąd wiesz, że jest żałosny? :roll: Nie żebym go bronił, ponieważ poza Ligą Mistrzów (którą de facto mogą za jakiś 2 tygodnie stracić :D) nie ma tam za wiele do oglądania, ale żeby oceniać coś, czego się nie widziało :roll:

No i pisanie, że reportaż o Rafale jest w formie robienia sensacji jeszcze przed jego premierą? :roll: Z tego co wiem, to robił go gość z Krosna, były dziennikarz Nowin, więc spodziewam się osobiście ambitnego podejścia do tematu.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 9 maja 2009, o 17:53
 Re: Rafał Wilk trenerem Lublina
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2004, o 14:45
Posty: 100

Zobacz profil 
Do sciągnięcia materiał o Rafale z nsport

Cytuj:


Cytuj:


/z forum sport-video.pl

_________________
Obrazek


           
Post 17 cze 2009, o 16:48
 Re: Rafał Wilk trenerem Lublina
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2006, o 15:22
Posty: 145

Zobacz profil 
Rafał jutro w W-skersach, TVP1, godz. 10.35

_________________
Obrazek


           
Post 24 kwi 2012, o 12:52
 Re: Rafał Wilk trenerem Lublina
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Cytuj:
Rafał Wilk ponownie najlepszy !

Rafał Wilk, który uległ wypadkowi na torze w Krośnie, ponownie ściga się w zawodach. Tym razem, został zwycięzcą XI Cracovia Maraton w kategorii wyścigu na wózkach.

Rafał Wilk wygrał XI Cracovia Maraton w kategorii wyścigu na wózkach (hand bike). 42 km i 195 m przejechał w 1:09.36., wyprzedzając odnoszących także sukcesy na międzynarodowej arenie szczecinianina Arkadiusza Skrzypińskiego i Bogdana Króla z Ornety.- Dla nas niezwykle ważne jest to, że możemy startować w takich imprezach, jak Cracovia Maraton. Integrujemy się ze środowiskiem ludzi zdrowych i pełnosprawnych - podkreślił Rafał Wilk. - Niedawno rywalizowałem z byłym kierowcą Formuły 1, Aleksandro Zanardim, który pokazał, że nawet po ciężkim wypadku można cieszyć się życiem i uprawiać sport z dużymi sukcesami. Podczas maratonu w Nowym Jorku przegrałem z nim tylko o 2 sekundy, w Krakowie poprawiłem rekord trasy- wyjaśnia Wilk.

Dwudniowa impreza na Błoniach Krakowskich, z nową trasą biegu głównego Cracovia Maraton, przy udziale prawie 5 tysięcy osób, miał swoich bohaterów i wielu, często bezimiennych, sojuszników: sponsorów, partnerów, patronów medialnych, funkcjonariuszy służb mundurowych, wolontariuszy i młodych artystów. Bez ich pomocy nie byłoby tego atrakcyjnego widowiska sportowego i świetnej zabawy. - Cracovia Maraton jest dla nas, dla Krakowa powodem do dumy, przyciąga coraz więcej gości z zagranicy - podsumował Krzysztof Kowal - Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie i zarazem Dyrektor XI Cracovia Maraton.


BRAWO RAFAŁ :!:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 24 kwi 2012, o 13:05
 Re: Rafał Wilk
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Teraz już najważniejsze zawody - meta na IO w Londynie! I rzecz jasna - wszyscy rywale za plecami!!!

Gratulacje za Kraków i trzymam kciuki za Londyn!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 15 lip 2012, o 14:15
 Re: Rafał Wilk
Junior
Junior

Dołączył: 27 maja 2010, o 20:24
Posty: 183

Zobacz profil 
Rafal to jest kozak 8-) gratulacje!11oneone

http://www.velonews.pl/sport/para-cycli ... eau-kanada


           
Post 5 wrz 2012, o 19:12
 Re: Rafał Wilk
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sie 2012, o 23:56
Posty: 5

Zobacz profil 
własnie Rafał jedzie w Londynie i zdobył ZŁOTO!!!!!!!!!!!! gratulacje jesczse na drugie złoto czekamy wielkie graty dla Rafała!!!!!!!! :banana:


           
Post 5 wrz 2012, o 19:14
 Re: Rafał Wilk
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 21:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
Przed chwilą zakończył się pierwszy występ paraolimpijski w wykonaniu byłego żużlowca Rafała Wilka, który w Londynie reprezentuje Polskę w kolarstwie w klasie H3. Zawodnik szczecińskiego klubu uzyskał najlepszy czas na dystansie 16 km i tym samym został złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich! Przed Rafałem jeszcze jedna szansa medalowa, przed którą stanie już w najbliższy piątek.


GRATULACJE WILU!!!!!


           
Post 5 wrz 2012, o 19:14
 Re: Rafał Wilk
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3143

Zobacz profil 
Brawo :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

_________________
Obrazek


           
Post 5 wrz 2012, o 19:15
 Re: Rafał Wilk
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 wrz 2005, o 20:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 458

Zobacz profil 
http://www.london2012.com/paralympics/c ... sults.html


           
Post 5 wrz 2012, o 19:47
 Re: Rafał Wilk
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Gratki za dziś!!! I trzymam kciuki za piątek!!! Rafał - jesteś niesamowicie niemożliwy!!!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 5 wrz 2012, o 19:50
 Re: Rafał Wilk
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1186

Zobacz profil 
Niesamowity człowiek, wzór, prawdziwy sportowiec ! Gratuluje Rafał !!

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 5 wrz 2012, o 20:34
 Re: Rafał Wilk
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2006, o 01:13
Skąd: RZESZÓW
Posty: 308

Zobacz profil 
Na taką informację dziś czekałem !!! Brawa, wielkie brawa RAFAŁ!!!! :piwo: :uklony: :uklony:

_________________
Czwartek 29 Września 2005 Dariusz Śledź, Maciej Kuciapa, Tomasz Rempała rzeszowska sensacja we Wrocławiu - złoto:)
Obrazek
Obrazek


           
Post 5 wrz 2012, o 22:39
 Re: Rafał Wilk
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
http://www.youtube.com/watch?v=mD4m9FR4O1w

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 6 wrz 2012, o 03:13
 Re: Rafał Wilk
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2265

Zobacz profil 
Gratulacje Rafał,czekamy na drugi medal :banana:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 545 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Moher95, mourning, objt i 44 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi