Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rafał Wilk


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 maja 2006, o 19:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 cze 2003, o 13:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
Rafał jesteśmy z Tobą!

może napiszemy mu życzenia powrotu do zdrowia i doręczymy zarządowi krośnieńskiego klubu... myśle, że takie coś jeszcze bardziej zmotywuje Rafała do walki i wyzdrowieje!

jestem przekonany, że wszystko dobrze się zakończy i te tragiczne informacje to tylko plotki... ehh : (


           
Post 4 maja 2006, o 19:40
 


Mam nadzieje ze zbiórka pieniędzy na Rafała będzie w niedziele na żużlu, a więc niech każdy weźmie "troche" więcej kasy!!


           
Post 4 maja 2006, o 19:48
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
http://www.xq.pl/demo/index.php?lg=2&ap ... 767&ic=820

Na powyzszej stronie jest kilka zdjec po upadku, przykre... :(

Ja gdy przeczytalem o okolicznosciach upadku, to w pierwszej mysli przyszedl mi do glowy upadek Nazimka, nie wiem czemu... Na szczescie Rafal bedzie zyl, a moze nawet normalnie chodzil. Licze, ze ta sytuacja bedzie podobna jak z Mateuszem Szczepaniakiem, gdzie na poczatku tez zanosilo sie tragicznie, a dzis ten zuzlowiec z usmiechem nadal smiga na torze.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 maja 2006, o 19:53
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2005, o 14:34
Posty: 97

Zobacz profil 
Może to co napisze bedzie powieleniem tego co juz wielokrotnie zostało napisane, ale cieżko i z wielkim bólem patrze na to jak tracimy ( obym sie mylił) kolejnego ze złotej druzyny Saszy Petrova. Przed oczyma mam wiecznie żywy obrazek "młodych gniewnych" z Rzeszowa, dla mnie jak i dla wielu dzisiejszych dwudziestoparolatków Rafał , Siwy byli idolami w kazdym wymiarze. Niezapomne jak godzinami , nawet w dni kiedy to nie było treningów obserwowałem zycie tych młodych chłopakow, pamietam relaceje Siwego jak to razem z " Wilem robli sobie " dni wolne ' od budy by poszalec troche sportowa Honda Prelude Piotrka. Wszystko było wtedy jakies inne, lepsze...a moze tylko mi sie tak tylko wydaje bo wiąze z nimi moje wspaniałe, beztroskie dziecinstwo. Wiem jedno napewno,- jakkolwiek potoczą sie losy tych chłopakow to i tak na zawsze pozostana w moim sercu i pamięci.

_________________
"skleiło mi na 3 zaworach"- PIOTREK"SIWY"WINIARZ


           
Post 4 maja 2006, o 20:13
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 lut 2006, o 17:19
Skąd: RZESZÓW
Posty: 276

Zobacz profil 
Informacje o stanie zdrowia Rafała (nowe)
Jak udało nam się dowiedzić Rafał Wilk odzyskał już przytomność po operacji. Z Rafałem rozmawiał jego imiennik Trojanowski, któremu powiedział, że nadal nie ma czucia w nogach. Były przymiarki, aby przetransortować Rafała do szpitala w Tarnowie, ale Jego stan zdrowia nie jest na tyle dobry, aby móc Go transportować. Życiu Rafała już nic nie grozi. Niestety diagnozy lekarskie nie są najlepsze i szanse na odzyskanie czucia w nogach są według lekarzy niewielkie.
Jednak wiara czyni cuda, więc należy wierzyć w powrót Rafała do pełni sił i trzymać za Niego kciuki. ( info.Oficjalna strona Rafala )

http://www.rafalwilk.pl/index2.html

_________________
STAL RZESZÓW F O R E V E R !!! !!! !!!


           
Post 4 maja 2006, o 20:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 12:49
Posty: 507

Zobacz profil 
:cry:


           
Post 4 maja 2006, o 20:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Nieciekawie to wszystko wyglada!!!!!!!!
Oby sie dobrze skonczylo!!!!!!
Wolf dasz rade!!!!!!!!!


           
Post 4 maja 2006, o 20:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 wrz 2005, o 01:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 35

Zobacz profil 
Razem z Rafałem u trenera Michaliszyna stawialiśmy pierwsze kroki w sekcji piłkarskiej...nie wyobrażam sobie, że Rafał już nigdy nie kopnie piłki czy też nie powalczy na torze żużlowym. Ściskam kciuki za Ciebie i czekam na dobre wieści !!!

_________________
Stal Rzeszów od małego


           
Post 4 maja 2006, o 21:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
ignoranci z tvp powiedzieli co nieco o wypadku Rafała w WIADOMOŚCIACH jeszcze wspomnieli coś o Siwym i się skończyło krótkie to to było ale w końcu powiedzieli coś o żużlu... Szkoda tylko że mieli taki powód :/

_________________
.


           
Post 4 maja 2006, o 21:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
radek napisał(a):
Może to co napisze bedzie powieleniem tego co juz wielokrotnie zostało napisane, ale cieżko i z wielkim bólem patrze na to jak tracimy ( obym sie mylił) kolejnego ze złotej druzyny Saszy Petrova. Przed oczyma mam wiecznie żywy obrazek "młodych gniewnych" z Rzeszowa, dla mnie jak i dla wielu dzisiejszych dwudziestoparolatków Rafał , Siwy byli idolami w kazdym wymiarze. Niezapomne jak godzinami , nawet w dni kiedy to nie było treningów obserwowałem zycie tych młodych chłopakow, pamietam relaceje Siwego jak to razem z " Wilem robli sobie " dni wolne ' od budy by poszalec troche sportowa Honda Prelude Piotrka. Wszystko było wtedy jakies inne, lepsze...a moze tylko mi sie tak tylko wydaje bo wiąze z nimi moje wspaniałe, beztroskie dziecinstwo. Wiem jedno napewno,- jakkolwiek potoczą sie losy tych chłopakow to i tak na zawsze pozostana w moim sercu i pamięci.


O tak - piękne czasy.

Trzymaj się Rafał, dasz radę. :!:


           
Post 4 maja 2006, o 22:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 cze 2005, o 15:19
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 94

Zobacz profil 
Rafał jestesmy z Tobą!!! :cry:

az mi sie cos zrobilo jak zobaczylem ten wypadek...

bedzie dobrze ... wierze w to :cry:


           
Post 4 maja 2006, o 22:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 cze 2003, o 19:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 68

Zobacz profil 
RAFAŁ JESTEŚMY Z TOBĄ!!!!!!!!!!

WRACAJ DO ZDROWIA!!!!!! Będzie dobrze. Musimy tylko w to wierzyc. Siwemy dawali tylko 1 % szansy. Musimy byc dobrej myśli, że Rafał wyjdzie z tego!!!


           
Post 4 maja 2006, o 22:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Ukochasz go ponad wszystko, poswięcisz sie mu bez miary, oddajesz swój czas, myślisz o nim w każdej chwili, a on potrafi Ci w jednej sekundzie, bez zawahania i z zimna krawią odebrać to co masz najcenniejsze :cry: . Zdrowie, a nawet życie. Taki jest właśnie żużel.
Chciałyś to wszystko popierd........ teraz, a nie możesz.
Tacy są właśnie żużlowcy.
Jeden twardziel z "wielkiej czwórki" Szaszy Petrova, juz "zagrał losowi na nosie" i dzis nadal jest z nami, teraz kolej na Ciebie Rafał.
Wierze, że staniesz na nogi!
Rafał Dobrucki powiedział kiedyś:"Tylko głupcy, sie nie boją". I to jest prawda. Jednak kiedy Oni stoja pod tasma i widzą zielone światło, o strachu nie myśla. Robią to również dla nas. W takich chwilach człowiek docenia to jeszcze bardziej :| .


           
Post 4 maja 2006, o 22:14
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2005, o 21:47
Skąd: czudec
Posty: 236

Zobacz profil 
Jeśli wiara czyni cuda my wiezymy ze sie uda- Rafal jestesmy z toba. :(


           
Post 4 maja 2006, o 22:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Ostanie info mówi o przebitym płucu, krwotokach wew. przesuniętym kręgosłupie i przerwanym rdzeniu. Niestety nawet oficjalna strona Rafała mówi, że ma on niewielkie szanse na odzyskanie czucia w nogach.


           
Post 4 maja 2006, o 22:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 cze 2003, o 13:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
ponowię to co napisałem...
może pomożemy Rafałowi - napiszemy i podpiszemy życzenia, które zostaną mu dostarczone... niech wie, że wspiera go rzesza wielu fanów z całej Polski...

Rafał - jestem z Tobą!


           
Post 4 maja 2006, o 22:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2005, o 21:47
Skąd: czudec
Posty: 236

Zobacz profil 
jenerał napisał(a):
ponowię to co napisałem...
może pomożemy Rafałowi - napiszemy i podpiszemy życzenia, które zostaną mu dostarczone... niech wie, że wspiera go rzesza wielu fanów z całej Polski...

Rafał - jestem z Tobą!


Dobry pomysl. To moze naprawde pomuc Rafałowi


           
Post 4 maja 2006, o 22:39
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2005, o 09:50
Posty: 182

Zobacz profil 
Cytuj:
http://tvp.pl/400,20060504337650.strona

Sa tam materiały filmowe, które były emitowane w wiadomosciach na TV Rzeszów. Szczególnie warty obejrzenia jest wywiad z Siwym.
Rafał trzymaj sie :!: Musisz wygrać ten bieg!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 4 maja 2006, o 22:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Kiedyś Piotr Pawlicki - wspaniały człowiek oraz żużlowiec, ciągle w pamięci mam Jego zawsze wesołą i szeroko roześmianą tważ, "jajcarz" jakich mało - jak uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, to lekarze też dawali Mu nie wiele szans, że stanie na nogi. Ale Piotr się nie poddał, i w końcu dopiął swego!!!
Nie piszę tego - broń Panie Boże - by coś sugerować, bądź porównywać oba przypadki, bo mocno wierzę w to, że Rafał będzie zdrowy w 100%, lecz chcę przypomnieć, że trzeba konsekwentnie wierzyć w sukces do końca!!!


           
Post 4 maja 2006, o 22:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2004, o 15:21
Skąd: Piastów
Posty: 64

Zobacz profil 
Mówie wam RAfał wyjdzie z tego Piotrek Winiarz miał 1% na przezycie i wyszedł z tego.Ale RAfał moze być sparaliżowany do końca zycia bo ma złamany kręgosłup.

_________________
Stal Rzeszów DMP 2006


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 545 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi