Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 248  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stadion Stali


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 lip 2012, o 20:11
 Re: Stadion Stali
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 maja 2011, o 14:29
Skąd: Okolice Rzeszowa
Posty: 273

Zobacz profil 
:cenzura: z :cenzura: i tyle. Mam w dupie to co oni mówią dla mnie TYLKO STAL ZKS

_________________
Lee Richardson Rzeszów 2010-2012

Pamiętamy... i pamiętać będziemy


           
Post 23 lip 2012, o 23:41
 Re: Stadion Stali
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 497

Zobacz profil 
Cytuj:
W obliczu trwającego sezonu lekkoatletycznego oraz zbliżającego się sezonu piłkarskiego o mistrzostwo II ligi Grupy Wschodniej, w której to przyszło rozgrywać swoje mecze Naszej ukochanej drużynie Cywilno-Wojskowego Klubu Sportowego “Resovia” – Najstarszemu klubowi sportowemu w Polsce


buehehehehe i jak tu traktować takie listy poważnie :sex:

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 24 lip 2012, o 01:09
 Re: Stadion Stali
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 maja 2012, o 18:57
Posty: 93

Zobacz profil 
A niech sobie Resovia gra w piłkę na naszym stadionie w końcu to Stadion Miejski, nie widzę problemu. Jednak historia i tradycja, że to Stadion Stali powinny być zachowane. Tak naprawdę to obecnie stadion ten służy jedynie w meczach żużlowych. Kogo interesuje amatorska liga, 50 pikników, 50 napinaczy i 20 działaczy na trybunach, a przecież tak wygląda rzeczywistość piłkarska w tym mieście.
Sam, uważam natomiast, zgodnie z rozsądkiem, że miasto powinno dać pieniądze Resovii na przebudowę ich stadionu lekkoatletycznego (remont trybun, profesjonalny monitoring). Wówczas Resovii nie będzie przeszkadzał ich stadion, a prawdą jest że ich infrastruktura przypomina trochę z lat 70-tych.
Pozwolę zadać sobie retoryczne pytanie ? Czy hala Podpromie na której grają siatkarze pod herbem tego klubu jest dla nas kibiców Stali zamknięta ? Klub Stal nigdy nie wynajmuje, powiedzmy sobie szczerze "za grosze" hali ? Dlatego nie widzę problemu by Resovia grała u nas, a to że kilku kibolom się to nie podoba, no trudno.
Jest również coś co mnie kibica sportu w Rzeszowie bardzo cieszy. Nowa trybuna. Sponsorzy przyjdą prędzej na Hetmańską niż na Wyspiańskiego. Być może za sezon, dwa, poskutkuje to awansem do zaplecza piłkarskiej ekstraklasy. Zmieńcie trochę to ksenofobiczne podejście i zrozumcie że CWKS Resovia też chce "grywać" na ładniejszym stadionie, jeśli to stadion miejski :).
I pisze to kibic Stali Rzeszów, ale również sympatyk Resovii. Bo choć w derbach piłkarskich zawsze będę za Stalą, to gdy grają Pasy komu mam kibicować ? Kędzierzynowi Koźle czy Olimpii Elbląg ? Ludzie, ogarnijcie się. To jest sport, a nie napinanie się wzajemne.


           
Post 24 lip 2012, o 01:26
 Re: Stadion Stali
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2009, o 15:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 56

Zobacz profil 
wilkowyja napisał(a):
A niech sobie Resovia gra w piłkę na naszym stadionie w końcu to Stadion Miejski, nie widzę problemu. Kogo interesuje amatorska liga, 50 pikników, 50 napinaczy i 20 działaczy na trybunach, a przecież tak wygląda rzeczywistość piłkarska w tym mieście.


Pisząc takie słowa chyba nie możesz siebie nazwać kibicem Stali Rzeszów.


           
Post 24 lip 2012, o 05:23
 Re: Stadion Stali
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2234

Zobacz profil 
wilkowyja napisał(a):
Sam, uważam natomiast, zgodnie z rozsądkiem, że miasto powinno dać pieniądze Resovii na przebudowę ich stadionu lekkoatletycznego (remont trybun, profesjonalny monitoring). Wówczas Resovii nie będzie przeszkadzał ich stadion, a prawdą jest że ich infrastruktura przypomina trochę z lat 70-tych

1. właścicielem obiektu przy wyspiańskiego jest uniwersytet rzeszowski, nie cwks resovia. cwks resovia jest klubem bez stadionu
2. remont miał miejsce kilka lat temu

wilkowyja napisał(a):
Pozwolę zadać sobie retoryczne pytanie ? Czy hala Podpromie na której grają siatkarze pod herbem tego klubu jest dla nas kibiców Stali zamknięta ?

obecny klub siatkarski jest poza strukturami cwks resovia (i chwała bogu, bo gdyby był to o występach w siatkarskiej ekstraklasie czy nawet I lidze można by jedynie pomarzyć, o ile w ogóle istniałaby siatkówka cwks resovii). jedyne co klub siatkarski asseco resovia ma wspólnego z siatkówką cwks resovii to fakt, iż kontynuuje tradycje rzeszowskiej siatkówki pod herbem i nazwą RESOVIA.


           
Post 24 lip 2012, o 05:30
 Re: Stadion Stali
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 maja 2012, o 18:57
Posty: 93

Zobacz profil 
Owszem mogę. To że nie latam z kastetami po mieście i nie robię burd na osiedlach, to nie oznacza że nie mogę być kibicem. Myślcie zdroworozsądkowo, a nie że "Resovia to Żydy" i nie mają wstępu na hetmańską. To takie napinanie się, nie mające nic wspólnego z kibicowaniem. A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że najprawdopodobniej większość "dresiwa" z obydwu stron Wisłoka, Żyda na oczy nigdy nie widziała. W czym Ci to mój drogi przyjacielu z B4 będzie przeszkadzało jakby nawet Resovia zaczęła tu grać ? Będziesz miał gorsze samopoczucie ? Poczujesz się upokorzony ? Bo ja miałem do tej pory tylko jedną obawę, że mogą nam zniszczyć stadion, ale to zarówno jedni jak i drudzy kibole. Jednak ktoś musiałby być skończonym kretynem, żeby chociażby :cenzura: gdzieś krzesełkiem przy zaawansowanym monitoringu. Nie te czasy, ale "drechole" pozostały. Jak z gołębiami. Właścicieli już nie ma i gołąbki nie mają co robić bo zawsze wierne :).

Karolcia, to tak jak co ma wspólnego PGE Marma ze Stalą Rzeszów :D

Ale postaram już się tutaj nie wypowiadać bo Wam to czasem do rozsądku nie przemówi :D Podobnie jak słuchaczom pewnego radia. Ciekawe czy są tu jakieś znaczne powiązania :)


           
Post 24 lip 2012, o 12:46
 Re: Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Długi okres czasu nie pisałem już postów na tym forum, ale gdy przeczytałem posty wilkowyja - muszę napisać parę słów.

To WSK wykupiła grunty pod stadion STALI.
To WSK wybudowała ten stadion dla STALI.
To WSK przekazała ten stadion STALI.
Gdy przekazywano stadion miastu /na wykonanie jego modernizacji/ to oceniono go na wartość ok. 55 milionów złotych.
Jeżeli Resovia chce mieć takie same prawa do tego stadionu i na nim rozgrywać swoje mecze - to niech też wpłaci kwotę 55 milionów złociszy na dalszą modernizację tego stadionu.
Dopiero po wpłaceniu przez sąsiadkę tej kwoty, możemy porozmawiać na temat ewentualnego ich grywania na stadionie miejskim !
Resovia nie miała i niema żadnego wkładu w ten stadion i nie może mieć do niego takich samych praw jak STAL !


           
Post 24 lip 2012, o 15:21
 Re: Stadion Stali
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Bromaz ale on tego nie zrozumie.

wilkowyja niezłe głupoty wypisuje.
Mam już swoje lata (nigdy w dresie nie latałem :)) ale czuję się zniesmaczony czytając takie herezje.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 24 lip 2012, o 15:58
 Re: Stadion Stali
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2012, o 00:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 246

Zobacz profil 
Ot zwykły, ograniczony ignorant, bazujący na stereotypach i nieprawdziwych informacjach. Na takich szkoda czasu :)


           
Post 24 lip 2012, o 17:48
 Re: Stadion Stali
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 lis 2011, o 02:42
Posty: 41

Zobacz profil 
Wilkowyja ty naprawde lubisz co jakis czas pisac na tym forum glupoty ktore cie nazwyczajniej w swiecie osmieszaja?? Srednie co drugi twojpost jest tak idiotyczny. Lubisz wystawiac sobie taka laurke?

Trzeba byc naprawde niemajacym co ze soba zrobic na wakacjach nastolatkiem zeby na wszystko patrzec tak plytkim spojrzeniem i sprawe stadionu sprowadzac do mordobicia. Przeczytaj moze co napisal Bromaz. Tylko o to w tym chodzi. Wklad klubu Stal w stadion to kilkadziesiat milionow zlotych, gdyz taki majatek przekazala miastu, natomaist jaki wklad w stadion ma resovia? Podpowiem. Zero zlotych. Dlaczego w takim razie maja miec rowne prawa do stadionu? Jakim prawem?? Jesli nie przeszkadzaja ci takie sytuacje, to zapros jakiegos bezdomnego do swojego domu / mieszkania, niech sobie u ciebie mieszka na rownych prawach jak ty. W czym problem. Bedziesz czul sie upokorzony, czy co? :lol:
Ale moze nie bede wiecej tlumaczyl, bo jestes jak sluchacz pewnego radia, ktorego tu nieudolnie probowales na sile porownywac...


           
Post 25 lip 2012, o 01:50
 Re: Stadion Stali
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 maja 2012, o 18:57
Posty: 93

Zobacz profil 
Nie, to nie tak. Stadion przy hetmańskiej powinien być Stali i każdy o tym wie, naprawdę nie musicie mnie uczyć historii tego obiektu. Pragnę jednak przypomnieć iż WSK to już nie jest to czym była za komuny. Gdyby miasto nie przejeło stadionu to dalej siedzielibyśmy na coraz to bardziej ułomnych ławkach bo nikt nie miał pieniędzy na remont. Być może miasto "fundnie" lekkoatletyczny stadion przy Wyspiańskiego bo nie ma co tu dużo mówić, zawody wyższej rangi nie mają prawa się tam obecnie odbywać, a przecież każdy zdrowo myślący rzeszowianin, chciałby by nasze miasto dysponowało ładnym obiektem również lekkoatletycznym (chociażby tak jak jest w Bydgoszczy). Niemniej jednak uważam, że DLA DOBRA SPORTU i teraz to już możecie mnie chyba wyrzucić z forum (...) Drużyny tak jak kiedyś było w planach, a w zasadzie przeszło bez większego echa mogłyby się połączyć jeśli chodzi o sekcje piłkarskie. Stal, która mimo krótszej tradycji jest klubem bardziej zasłużonym, grającym niegdyś w I Lidze, która wychowała zawodnika Jana Domarskiego oraz wielu innych reprezentantów kraju powinna rzecz jasna wynieść z tej fuzji więcej. Nazwa Stalovia Rzeszów ? Jednym się podoba, zdecydowanej większości z obydwu stron miasta NIE. Jednak patrząc na ten problem obiektywnie i chcąc by Rzeszów znowu gościł w ekstraklasie bo nie oszukujmy się, że przy dwóch mniej więcej równorzędnych klubach na poziomie sportowym niemożliwe jest by nas to za życia czekało. A zatem czemuby nie połączyć nie tyle klubów bo przecież inne sekcje Resovii, podobnie jak i Stali powinny żyć nadal w rozłące bo nie da się tego wszystkiego upchać do jednego wora, nie da się zlikwidować CWKS Resovii. Ale doprowadzając do fuzji obu klubów; niech klub Resovia zajmuje się szkoleniem młodych piłkarzy bo mają ku temu lepsze zaplecze, a rzeszowski klub pod szyldem Stali występuje w lidze. Przecież to doprowadzi do tego, że sponsorzy będą inwestowali w jeden klub, na mecze będzie przychodziło więcej kibiców, prędzej czy później w takim wariancie na pewno awansują do ekstraklasy bo i poziom sportowy piłkarzy będzie wyższy. Nawet dzisiaj wybierając wyjściową 11-tkę z obu tych klubów, wywalając tym samym amatorów i oldboy'sów szansę na awans o jedną klasę wyżej są :cenzura: większe. A Rzeszów to zbyt małe miasto by utrzymać dwa kluby na wysokim poziomie. Zresztą nawet Warszawy czy Poznania na to nie stać. We Wrocławiu, Białymstoku, Kielcach czy Gdańsku jest jeden klub, który dzięki temu, że nie ma w mieście konkurenta może sobie pozwolić na swobodną grę w ekstraklasie. A chciałbym kiedyś by na Stadionie Miejskim, dla mnie zawsze Stadionie Zakładowego Klubu Sportowego Stali Rzeszów jeszcze za mojego życia Stal zagrała w europejskich pucharach i ja w to wierzę, nawet mocniej niż w to, że awansujemy w tym sezonie do play-off'ów. I teraz pytanie do Was Moi Drodzy Wierni i Oddani Kibice Stali Rzeszów czy wolicie oglądać mecze ligi amatorskiej czy kilka poziomów wyżej ? :) Bo przy obecnym standardzie nie ma na to szans, przy fuzji owszem, a przeniesienie się Resovii na nasz stadion tylko po to by Was denerować mija się z celem. Dalej będzie jak będzie, choć może ciut lepiej bo jeśli stadion powstanie już w pełni (oby jak najszybciej) to i sponsorzy się znajdą; w końcu na przeciętną drużynę piłkarską wystarczy swobodnie taki wkład jak dzisiaj w nasz żużel, ale w piłce i dochody są większe. Tylko o to mi chodzi :) Sukcesem do promowania miasta jest piłka nożna, nie żużel czy siatkówka :) Przepraszam, jeśli mnie nie rozumiecie.


           
Post 25 lip 2012, o 02:06
 Re: Stadion Stali
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2012, o 00:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 246

Zobacz profil 
wilkowyja napisał(a):
niech klub Resovia zajmuje się szkoleniem młodych piłkarzy bo mają ku temu lepsze zaplecze.

Zaplecze to nie wszystko:
http://stalrzeszow.pl/pokaz3.php?co=wiecej&id=4753
http://stalrzeszow.pl/pokaz3.php?co=wiecej&id=4755
http://stalrzeszow.pl/pokaz3.php?co=wiecej&id=4764
http://stalrzeszow.pl/pokaz3.php?co=wiecej&id=4768
http://stalrzeszow.pl/pokaz3.php?co=wiecej&id=4769
http://stalrzeszow.pl/pokaz3.php?co=wiecej&id=4779
http://stalrzeszow.pl/pokaz3.php?co=wiecej&id=4781
http://stalrzeszow.pl/pokaz3.php?co=wiecej&id=4746
http://stalrzeszow.pl/pokaz3.php?co=wiecej&id=4747
i tak dalej...


           
Post 25 lip 2012, o 07:51
 Re: Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lip 2009, o 02:25
Skąd: Obywatel swiata
Posty: 956

Zobacz profil 
Wilkowyja troszke mieszasz, jasne, ze mamy inne czasy, ale klub ktory tak napsul krwi STALI, zada wrecz dostepnosci do stadionu tego klubu, to jest delikatnie mowiac skurwy....I to jest najdelikatniejsze z okreslen jaki mi przychodzi do glowy. Sporo namieszalo tez miasto, dostalo osrodek wart wiele milonow, a teraz proponuje wynajomowac stadion innym klubom. Nie taka byla umowa pomiedzy klubem a ratuszem.

_________________
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika!


           
Post 25 lip 2012, o 12:58
 Re: Stadion Stali
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3145

Zobacz profil 
Miasto zrobiło ZKS w ch :cenzura: a, resowia wyczaiła, że można coś na ty skubnąć i stąd te porąbane otwarte listy, strona internetowa itp. bo resowia "ma prawo grać na stadionie miejskim" ... ale zaczekajcie :!: skoro ZKS może rozgrywać mecze piłkarskie przy H69 i żużel się odbywa ... rozumiem, że przetarg już był i go MUSIAŁY przegrać bo nie mają nic do gadania ... a latanie do żenujących niekiedy SuperNowości i pisanie dennych artykułów na korzyść resowii mija się z celem. Kasy nie mają, chcą grać na zmodernizowanym obiekcie na którym NIE MAJĄ PRAWA SIĘ POJAWIĆ bo nawet "złamanego grosza" nie zainwestowali.Każdy chce przyjść na gotowe, tylko trzeba popłakać wcześniej chwilkę ...

resowia to żenada :!:

_________________
Obrazek


           
Post 25 lip 2012, o 20:23
 Re: Stadion Stali
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2012, o 02:01
Posty: 75

Zobacz profil 
Jesli myślisz że w Białymstoku jest jeden klub, to bardzo sie mylisz :wariat:

_________________
I'm just another bored male in a dead-end job, who lives for the weekend.


           
Post 25 lip 2012, o 20:36
 Re: Stadion Stali
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
Wilkowyja to zwykły prowokator. Wy się zawsze nabieracie a on tego nie pisze poważnie i tylko się później śmieje.
O stadionie nikt nic nowego nie wymyśli. Historia jego rozbudowy jest doskonale znana. Nawet juz listy resoviaków mnie denerwują. To takie ich niegroźne skomlenie mam głęboko w :cenzura: i leje na to ciepłym moczem.

_________________
Marma moja Karma!


           
Post 25 lip 2012, o 20:39
 Re: Stadion Stali
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Bardzo się cieszę z tego listu. Oznacza on tylko jedno: desperacja narasta. Koniec jest coraz bliżej. Wilkowyja, Ty masz jakiś grunt, działkę? Masz coś w ogóle swojego? Daj mi za free. Może być pozarastane, zniszczone.
Kłamstwo od samego początku, i tak przez 100 lat.
http://sportowetempo.pl/strefa_blogu/bl ... ce_Resovii


           
Post 26 lip 2012, o 02:49
 Re: Stadion Stali
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 maja 2012, o 18:57
Posty: 93

Zobacz profil 
Z Wami nie ma dyskusji bo Wy zawsze wiecie swoje. A czasem warto zrozumieć, drugą stronę, a nie odgórnie ją odrzucać. Żaden Resoviak nie jest winny temu iż to Stadion Stali. Jednak jeśli miasto przejęło nasz Stadion i obecnie jest on miejski to też chcą mieć prawo do tego aby na nim grać. Dla Was jako ludzi ogarniętych powinno się liczyć dobro całego miasta, a nie tylko przywiązanie i oddanie dla barw klubowych. Jakie znaczenie ma to czy ktoś jest Resoviakiem czy Stalowcem ?! W jakim Wy świecie żyjecie ? W czym przeszkadzać będzie Wam to, że na stadionie mogą grać inne drużyny ?! Gdyby doszło do meczu reprezentacyjnego Polski to też byście się sprzeciwiali bo to Stadion WSK ? A może dlatego że kolory koszulek by Wam się nie podobały ? Ktoś napisał, że w Białymstoku jest więcej niż jeden klub piłkarski ... do :cenzura: nędzy w Krakowie jest ich 20, a liczą się 2, przeciętny kibic wie o 4, 5. Skończcie z tymi podziałami na dumnych biało-niebieskich i złodziejskich pasów. Szczerze powiedziawszy to zarówno od Was jak i ode mnie nic nie zależy bo decyzję podejmą ludzie, którzy są od tych spraw, a nie zwykli "krzykacze" tego forum. I niech tak zostanie, najpierw trzeba do czegoś dojść by później móc o czymś decydować :) A takie ksenofobiczne podejście, negowanie opinii, które Wam się nie podobają jest obrzydliwe. Niegodne kibica europejskiego ani też kibica jakiegokolwiek klubu.


           
Post 26 lip 2012, o 09:07
 Re: Stadion Stali
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
Cytuj:
Niegodne kibica europejskiego

:?: :shock:
:D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 26 lip 2012, o 09:29
 Re: Stadion Stali
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
jedyne co klub siatkarski asseco resovia ma wspólnego z siatkówką cwks resovii to fakt, iż kontynuuje tradycje rzeszowskiej siatkówki pod herbem i nazwą RESOVIA.

chcesz powiedziec ze moge byc kibicem Asseco i kibicem Stali? ;) ciekawe jesli patrzac z perspektywny tego jaka wojna tutaj byla podczas gdy Resovia zdobywala majstra w siatke i sie z tego powodu cieszylem (temat o siatce) ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4952 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 248  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi