Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Odpowiedz w temacie

Karnety i bilety


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 24 mar 2023, o 15:29
 Re: Karnety i bilety
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2328

Zobacz profil 
Na fb jest link do strony klubowej opisany jako "Wszystkie informacje o Karnetach, Biletach i Kartach Kibica", z którego nie dowiemy się na przykład czy bilety w przedsprzedaży będą dostępne przez internet lub kwestię o którą pytał kolega wcześniej (czy karty trzeba w jakikolwiek sposób rejestrować). Wiadomo z niego głównie tyle, że osoby bez karty kibica będą stać w kolejkach.
Do tego powstał ten wątek żeby osoby mające wszelkie przydatne informacje które nie znalazły się we "wszystkich informacjach" mogły się nimi podzielić, zainteresowani zamiast bawić się w telefonistę mogli je tu znaleźć, a w klubie nie musieli odbierać dziesiątek telefonów w tej samej sprawie. Osoby związane z klubem również tu zaglądają więc także mogą udzielić takich informacji.
Podpowiem, że w Millenium Hall jest klubowy sklepik sekcji piłkarskiej Stali otwarty na tygodniu w godzinach 16-21. Przy odrobinie chęci można byłoby się dogadać i dystrybuować tam karnety żeby można było je kupić w późniejszych godzinach, jak jeśli mnie pamięć nie myli kilka razy była możliwość nabycia w Millenium.

_________________
Obrazek


           
Post 24 mar 2023, o 18:15
 Re: Karnety i bilety
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 349

Zobacz profil 
Mnie również nie chodzi o dyżur w klubie żebym mógł zadzwonić, ale żebym mógł właśnie nabyć karnet w godzinach popołudniowych.


           
Post 26 mar 2023, o 15:16
 Re: Karnety i bilety
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 4 maja 2015, o 18:11
Skąd: Strzyżów
Posty: 57

Zobacz profil 
Wiadomo coś czy będzie sprzedaż online karnetów i kart kibica? Nie mam możliwości kupna w wyznaczonych godzinach w klubie..
Byłbym zgodny zapłacić za wysyłkę karnetów.. Pisząc do klubu na messengerze zostaje ignorowany wiadomość odczytana ale nikt nie odpisuje. :roll:


           
Post 26 mar 2023, o 22:39
 Re: Karnety i bilety
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 lut 2023, o 22:02
Posty: 99

Zobacz profil 
Maja wprowadzić sprzedaż online i sklep internetowy, ale jakoś nie widać, aby mieli otworzyć, gadżety i karnety tylko na stadionie.....


           
Post 27 mar 2023, o 09:43
 Re: Karnety i bilety
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Oficjalna informacja będzie na dniach, być może jeszcze dzisiaj, spokojnie. Klub też chce sprzedać jak najwięcej karnetów, więc na pewno będzie to tak zorganizowane, aby każdy mógł w dogodnych godzinach je kupić. Nie wiem co będzie ze sprzedażą wysyłkową, trzeba wziąć pod uwagę, że do sezonu zostało mało czasu, wiadomo z jakich względów sprzedaż karnetów się opóźniła, a nikt raczej nie będzie chciał ryzykować, żeby przez jakieś problemy z dostawą, ktoś nie dostał zamówionego karnetu przed pierwszym meczem.

Edit: Jest już informacja oficjalna na FB klubowym. 28.03, 29.03, 04.04, 05.04 karnety będą sprzedawane w godzinach 09:00-19:00. A jutro w kasie klubowej zasiądzie Hellstroem-Bangs ;)


           
Post 27 mar 2023, o 16:59
 Re: Karnety i bilety
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 936

Zobacz profil 
We wtorki i środy sprzedaż karnetów od 9-19

Cytuj:
Wyjaśniamy również wiele pytań dotyczących Karnetów i Kart Kibica. Dzięki Karcie Kibica będziecie mogli Państwo zakupić bilet na mecz w przedsprzedaży jak również w dniu meczu, a zakupiony bilet będzie automatycznie "nabijany" na Waszą Kartę.
Dzięki takiemu rozwiązaniu będziecie mogli udać się do specjalnie przygotowanych wejść na stadion, w których wpuszczani będą tylko właściciele Kart Kibica.
Informujemy również że każdy Kibic, który będzie chciał zakupić bilet w przedsprzedaży a nie będzie posiadał Karty Kibica będzie miał taką możliwość!


           
Post 27 mar 2023, o 20:59
 Re: Karnety i bilety
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 349

Zobacz profil 
No i gitara. Teraz będzie można spokojnie po robocie skoczyć po karnet.


           
Post 20 lis 2023, o 21:34
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Ceny biletów/ karnetów na 2024 w porządku, nawet sądziłem że będą nieco wyższe. 100 zł miesięcznie za dwa meczyki do ogarnięcia.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 20 lis 2023, o 21:48
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 mar 2022, o 19:51
Posty: 375

Zobacz profil 
Gdzie sa te informacje o karnetach???


           
Post 20 lis 2023, o 21:57
 Re: Karnety i bilety
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 349

Zobacz profil 
Obrazek

Dla porównania Krosno

Obrazek


           
Post 20 lis 2023, o 23:35
 Re: Karnety i bilety
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 mar 2022, o 19:51
Posty: 375

Zobacz profil 
Patrząc na Krosno, to w Rzeszowie niemal promocyjne ceny i to mocno! Dzieki zarząd! Za 300 zł oglądac Pedersena, a za 600 Wojdyłe to jest jednak różnica. Choc nic do Wojdyły nie mam, bo to dobry zawodnik, ale róznica jest...


           
Post 24 kwi 2024, o 12:50
 Re: Karnety i bilety
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 kwi 2024, o 12:47
Posty: 2

Zobacz profil 
Witam.
Zarejestrowałem się w serwisie z biletami. Kupiłem 3 bilety, ale na każdym bilecie jest moje imię i nazwisko oraz pesel? Czy to ma jakieś znaczenie? Patrzą na te numery pesel i dane na bilecie przy kontroli? Czy po prostu jak zeskanuję bilet dla emeryta to pokaże w systemie że jestem emerytem i ktoś tam potem sprawdzi mój dowód osobisty?
Jak to działa?


           
Post 25 kwi 2024, o 22:10
 Re: Karnety i bilety
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 maja 2017, o 11:35
Posty: 113

Zobacz profil 
Skanujesz bilet, potem przechodzisz przez kontrolę przez ochronę i wbijasz na trybunę - nic nie sprawdzają bo przy takim natłoku ludzi, jakby każdego mieli sprawdzać to połowę ludzi by nie weszło. Szybkie zeskanowanie biletu i wbijasz na stadion.


           
Post 26 kwi 2024, o 00:37
 Re: Karnety i bilety
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 9 wrz 2023, o 20:23
Posty: 87

Zobacz profil 
Tak system działa - na każdym bilecie jest pesel i dane kupującego. Nie ma się czym przejmować.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 674 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: PewnySiebie i 47 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi