Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marcin Leś - Speedway Równe 2008


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 28 sie 2007, o 20:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2006, o 13:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 444

Zobacz profil 
Lesiu ładnie wygrał MLP w Rybniku :lol: :D Zdobył 13 oczek. Nasi młodzieżowcy robią postępy i to akurat w najważniejszej części sezonu 8-) Oby tak dalej Marcin :D

_________________
"Wolę swoją Ukraine, niż w Tarnowie mieć drużyne"


           
Post 8 wrz 2007, o 20:28
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Marcin wygrał indywidualny turniej w Tarnowie, obsada na kolana nie powalała, ale dobre i to, Vaculik dość często chyba w tym Tarnowie jeździ więc zanosi się na kontrakt :roll:
http://www.espeedway.pl/index.php?co=newsy&id=18318


           
Post 9 wrz 2007, o 14:57
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 kwi 2007, o 19:19
Skąd: się wziałem ?
Posty: 245

Zobacz profil 
To juz dawno podawano informacje , ze Vaculik ma podpisac kontrakt w Tarnowie. A szkoda... bo to duzy talent. W dodaktu jezdzi w Krosnie, wiec chyba nie byloby trudno namowic go do startow w naszym teamie :/


           
Post 12 wrz 2007, o 16:29
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Senior
Senior

Dołączył: 9 cze 2007, o 12:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 263

Zobacz profil 
Marcin Leś: Będę próbował sił w niższych ligach

Dla Marcina Lesia jest to już ostatni sezon w gronie juniorów. - Mamy jeszcze 3 spotkania ligowe do zakończenia sezonu i chciałbym jeszcze pokazać się w tych ważnych meczach ligowych, aby dobrze zakończyć wiek juniora - mówi wychowanek rzeszowskiego klubu. W sobotę Leś okazał sie najlepszy w Tarnowie podczas turnieju o Puchar Zakładów Azotowych, jednak jak sam twierdzi, nie przepada za torem w Mościcach.


Trudno było o sukces w Tarnowie?

Miałem troszkę szczęścia, bowiem najgroźniejsi przeciwnicy, trochę potracili punktów przez upadki. Mój największy problem to jak zawsze, to sztywna jazda. Natomiast wygrałem w dużej mierze dzięki dobrym startom.

W bieżącym sezonie w Tarnowie spisujesz sie bardzo dobrze. Lubisz ten tor?

Szczerze mówiąc, to średnio lubię. Nie przepadam za długimi torami.

Porozmawiajmy o twoim zespole. W pierwszym półfinale - Marma Rzeszów przegrała na własnym stadionie z Unia Leszno. To nie był twój najlepszy występ...

W lidze mam spore problemy. Nie zdobywam tyle punktów, ile chciałbym. Szkoda, iż jest końcówka sezonu, bowiem wciąż pracuję nad lepszą jazdą. Mamy jeszcze 3 spotkania ligowe do zakończenia sezonu i chciałbym jeszcze pokazać się w tych ważnych meczach ligowych, aby dobrze zakończyć wiek juniora.

Powalczycie jeszcze o awans do finału?

Nie mamy dobrej zaliczki, ponieważ przegraliśmy na własnym stadionie. Nie skazujemy się z góry na porażkę, ale będziemy walczyć. Mam nadzieję, iż zrobimy małą niespodziankę.

W zespole są dwa miejsca dla juniorów. Jak ocenisz rywalizację z Andreasem Messingiem oraz Dawidem Lampartem o miejsce w składzie?

Rywalizacja jest, ale jest to zdrowa rywalizacja. Szanujemy się nawzajem i jest naprawdę dobrze.

Marcin kończysz w tym roku wiek juniora. Co dalej?

W Rzeszowie raczej nie pozostanę i nawet nie robię sobie nadziei. Będę próbował sił w niższych ligach. Zdaję sobie sprawę, iż Ekstraliga to naprawdę wysokie progi.

Chciałbyś podjąć wyzwanie i startować w I lidze?

Tak.

Na zakończenie naszej rozmowy, nie sposób zapytać o tytuł DMP 2007. Która drużyna będzie najlepsza?

Chciałbym, aby był to zespół Marmy (śmiech).

Dziękuję za rozmowę

Dzięki.

http://www.sportowefakty.pl


           
Post 18 wrz 2007, o 07:40
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
chciałem pochwalić Marcina za 1/2 finału srebrnego kasku. nawet nie za wynik a za jazdę. zupełnie nie poznałem jego sylwetkę podczas jazdy. Prostował maszynę w sposób swobodny i płynnie pokonywał łuki. on chyba rzeczywiście spina sie podczas zawodów ligowych zbyt bardzo. dwa razy wystrzelił spod taśmy i był na 30 o długość maszyny przed rywalami. jakby miał jeszcze 17 lat :lol:


           
Post 22 wrz 2007, o 22:45
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 sty 2006, o 01:32
Skąd: Krosno/Rzeszów
Posty: 197

Zobacz profil 
dzis Marcin był w New york pizza czy mi sie wydaje?? bo faze miałem

_________________
"Jeszcze więcej znam, jeszcze więcej ich znam
Zatruwają łeb, odbierają czas
Ale żadna z nich, ale żadna jak Ty
Nie olśniła mnie, nie dodała mi sił"


           
Post 22 wrz 2007, o 23:05
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
LOL! a jakie to ma znaczenie?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 22 wrz 2007, o 23:09
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Podobno zamówił pizzę z salami! Skandal! Jak on chce dobrze jeździć!? Powinien zamówić z tuńczykiem :fuckyou:


           
Post 26 wrz 2007, o 21:54
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2007, o 09:09
Skąd: Kraków
Posty: 101

Zobacz profil 
No dokładnie !! Nie był przed 10 w domu ! Reprymenda od trenera i odesłanie do treningów z rezerwami :D Co nas powinno obchodzić co goście robią "po godzinach" ??? Pamiętam czasy kiedy obrazowo rzecz ujmując na niedzielę wyciągano z rowów na białej Siwego, Trojana z innych części miasta :D na niedzielnmy mecz. jakoś nikomu to nie przeszkadzało . . .

_________________
Czescy zawodnicy walczyli o trzecie miejsce i o jeden punkt... Ich motocykle sczepiły się i żużlowcy razem pomknęli ku bandzie.


           
Post 13 paź 2007, o 00:35
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:21
Skąd: new Town
Posty: 186

Zobacz profil 
Ale głupoty pitolicie :młotek:

Lepiej napiszcie jak ktoś coś będzie wiedział o transferze Marcin ;-)

_________________
Obrazek


           
Post 13 paź 2007, o 10:22
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Wystarczy popatrzec na składy zespołów I i II ligi i od razu mozna dojść do wniosku że jedynym klubem który ewentualnie i ostatecznie mógłby Marcinem się zainteresować jest Krosno. Jako senior nie łapie się do absolutnie żadnego klubu z 1 ligi. W 2 może jeszcze do Miszkolca.


           
Post 13 paź 2007, o 10:57
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2006, o 22:51
Posty: 135

Zobacz profil 
Koniec kariery? Zobaczymy niedlugo...

_________________
www.trophymanager.com/index.php?ref=1271629 - chetnych zapraszam :)


           
Post 13 paź 2007, o 11:43
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Wystarczy popatrzec na składy zespołów I i II ligi i od razu mozna dojść do wniosku że jedynym klubem który ewentualnie i ostatecznie mógłby Marcinem się zainteresować jest Krosno. Jako senior nie łapie się do absolutnie żadnego klubu z 1 ligi. W 2 może jeszcze do Miszkolca.


Nie zgadzam się. Zawodnik z e-ligi, młody i tani jest łakomym kąskiem dla klubu z niższej klasy rozrywkowej. Jakiś kontrakt bez gwarancji startów np
Umiejętności Marcin ma, powiedzmy sobie, średnie, ale hart ducha duży i wydaje mi się, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Fajnie jakby jeździł dużo za granicą w przyszłym roku, a w Polsce niech nawet śmiga w tej drugiej lidze. Na naukę nie jest jeszcze za późno.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 13 paź 2007, o 11:48
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
akiś kontrakt bez gwarancji startów
I to byłby dla niego wyrok. Pewnie ze mozna mówić, że np. Poznan moze go wziąć na ostatniego rezerwowego (mieli np. Linette mogą i Lesia) ale co z tego Marcin będzie miał? Jeśli rzeczywiscie mysli powaznie o rozwijaniu kariery to musi smigac po 5 biegów w meczu. A takie rzeczy to TYLKO W KROŚNIE a nie w 1 lidze.


           
Post 13 paź 2007, o 16:08
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:21
Skąd: new Town
Posty: 186

Zobacz profil 
Zgadza się. On miał mało startów już jako junior, jak będzie miał równie mało jako senior to ja to źle widzę. A przecież nikt mu tego nie życzy, bo to jest nasz zawodnik.
A propo Krosna, to trudno mu się będzie rozwijać w klubie który co tu dużo gadać, nie jest mocny finansowo... Jestem bardzo ciekaw jak się jego kariera potoczy dalej. :)

_________________
Obrazek


           
Post 14 paź 2007, o 11:20
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Keep_Ride napisał(a):
A propo Krosna, to trudno mu się będzie rozwijać w klubie który co tu dużo gadać, nie jest mocny finansowo... Jestem bardzo ciekaw jak się jego kariera potoczy dalej. :)

Tyle tylko, że klub mocny finansowo nigdy nie będzie zainteresowany takim zawodnikiem. Póki co trzeba szukać szansy w słabych klubach w II lidze. Albo wypali i się gość rozjeździ albo dojdzie do wniosku żeby dać sobie z tym siana.
Krosno albo Lublin tu bym upatrywał szans na jazdę dla Lesia. Niedaleko, 2 liga, z kasą w klubach się nie przelewa więc nie będą ściągać Bóg wie jakich zawodników więc szansa na w miarę regularne starty jest.
Inna sprawa, że ostatnimi występami Leś nie zachęca potencjalnych pracodawców. Fatalny występ w finale SK wczoraj w Tarnowie znalazł się za takimi 'wynalazkami' że głowa boli. Zobaczymy jak dziś pojedzie na Nazimku. Mam nadzieje, że chociaż objedzie wynalazki typu Bugeja, Ashworth, Smethills aby jako tako zakończyć ten sezon.

_________________
Obrazek


           
Post 15 paź 2007, o 14:01
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lip 2007, o 21:59
Posty: 28

Zobacz profil 
zostawcie Lesia , chodzilem z nim do klasy do mechanika!! do technikum koło stadionu!!!1
to dobry człek, coś jak Pan Wołodyjowski, niby malutki a waleczny :tuptup:


           
Post 15 paź 2007, o 14:42
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
Przeciez Marcin chodzil do ZST Rzeszow to jak z nim mogles do klasy chodzic :shock: :shock:




EDIT: a moze :) :wink:


Ostatnio edytowano 15 paź 2007, o 14:58 przez mleko, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 paź 2007, o 14:50
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
a może chodził do mechanika a potem sie przeniósł? :wink:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 15 paź 2007, o 16:26
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lip 2007, o 21:59
Posty: 28

Zobacz profil 
mleko napisał(a):
Przeciez Marcin chodzil do ZST Rzeszow to jak z nim mogles do klasy chodzic :shock: :shock:


szczerze mowiac, jak sie zapisałem do mechanika ( lato 2003) to do pierwszej klasy technikum razem chodzilismy na : technik elektronik, a ja sie pozniej przepisałem do innej V lo i nie mam pojęcia czy on tam chodził do konca czy nie

Także zapewniam cię ze chodziłem z nim do pierwszej klasy do mechanika , a dalej nie wiem gdzie on chodził


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi