Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Jacek Ziółkowski wraca do Lublina


Wszystko o Stali Rzeszów


Pracę Pana Jacka Ziółkowskiego oceniam jako:
Ankieta wygasła 25 wrz 2008, o 22:07
dobrą 36%  36%  [ 27 ]
złą 49%  49%  [ 37 ]
nie mam zdania 16%  16%  [ 12 ]
Liczba głosów : 76
Opcje      Szukaj
Post 1 lut 2011, o 20:15
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
corados napisał(a):
Wraca do Lublina po zrealizowanym celu w postaci awansu do ekstraligi? Teraz kiedy miałby szansę wykazać się swoim kunsztem menadżerskim... A podane przyczyny zakończenia pracy są śmieszne :mrgreen:


Twierdzisz, że przyczyny są śmieszne? Dla mnie śmieszne to były tłumaczenia Chrzanowskiego, a teskt Jacka jest całkiem logiczny. Inną sprawą jest, czy to jest główny powód, ale to już bez znaczenia.


Ostatnio edytowano 1 lut 2011, o 20:22 przez Mrucky, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 1 lut 2011, o 20:20
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
No przecież w PGE teraz funkcje menago będzie pełnił Noga, więc po co on tu. Swoją drogą w Rzeszowie nie ma nikogo kto by mógł pełnić tą funkcje? Najpierw lubelski ciul w sandałach, teraz buczok.

http://zuzel.info/viewtopic.php?f=10&t=2895&start=2975

w lublinie zadowoleni z tej decyzji.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 1 lut 2011, o 20:26
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 4 cze 2005, o 10:37
Skąd: Hetmańska
Posty: 82

Zobacz profil 
Jak dla mnie to druga bardzo dobra wiadomość ( pierwsza to Crump w stali). Mam nadzieję że zdążę mu jeszcze osobiście podziękować za kilka spraw, a uprzykrzył mi nieraz życie.
PS powód odejścia co najmniej śmieszny :)


           
Post 2 lut 2011, o 16:53
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 maja 2006, o 22:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 249

Zobacz profil 
ja się natomiast zastanawiam, czy będzie tak śmiesznie, jak zobaczymy nowego kierownika... a czuję, że wtedy wielu osobom miny zrzedną z prędkością światła... chyba, że znów się im plany zmienią jak to często bywa...

_________________
Jedzie Arab jedzie,
wielbłąd pod nim hasa,
a on se spogląda na swego...
WIELBŁĄDA.......


           
Post 2 lut 2011, o 19:03
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 paź 2010, o 19:26
Posty: 9

Zobacz profil 
witam,
ja osobiście uważam, że pracy Jacka w Rzeszowie tak naprawde to nikt nie doceniał. Siedział chłopina w tej kanciapie na Stali i zajmował sie praktycznie wszystkim; składem, torem, karetkami, zawodami, logistyką etc... Darek Śledz jedynie na mecze przyjeżdzał i czasem na treningi. Może warto Jacka zrozumieć, skoro mówi że musi być w Lublinie to pewnie musi... Może jakies kłopoty zdrowotne??? nie jest przecież tajemnicą, że Jacek w tym roku kilka razy był w szpitalu.... warto Mu więc podziekowac za 6 lat pracy i uszanować Jego decyzję.
A tak w ogóle to sie zastanawiam, czy w tym naszym żużlu nie ma juz miejsca dla ludzi z Rzeszowa??? Przez kilka ostatnich lat nie "wychowano" żadnej osoby typu; menadzer, kiedrownik sekcji, kierownik drużyny... zastanawiające jest to, że nawet nie mamy rzecznika klubu, a o dziale marketingu nawet nie wspomne... Owszem, Pani Prezes stara sie jak moze, ale chyba warto w koncu zainwestować w sekcje, w ludzi STĄD, którzy na pewno byliby bardziej dyspozycyjni, niemniej kompetentni no i co warto zauważyć; byliby bardziej EMOCJONALNIE zaangażowani w pracę na rzecz żużla w rzeszowie.
To Tyle, Jacku dzięki.
ps. Jak się okaże, że nowym kierownikiem sekcji jest ktoś z Tarnowa to ja dziekuję, oddaje karnet za darmo kto tylko zechce


           
Post 2 lut 2011, o 20:35
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 690

Zobacz profil 
Spoko, to ja za darmo chętnie pooglądam poczynania marmoludków :D. Odezwe sie za niedlugo jak Noga zostanie menadzerem :D:D


           
Post 2 lut 2011, o 21:09
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
A tak w ogóle to sie zastanawiam, czy w tym naszym żużlu nie ma juz miejsca dla ludzi z Rzeszowa??? Przez kilka ostatnich lat nie "wychowano" żadnej osoby typu; menadzer, kiedrownik sekcji, kierownik drużyny... zastanawiające jest to, że nawet nie mamy rzecznika klubu, a o dziale marketingu nawet nie wspomne...


To nie jest problem kilku ostatnich lat. O tym problemie mówie lub tu i owdzie pisze od co najmniej 10 lat. Mamy wyrazne kompleksy. I nasi zuzlwocy sila rzeczy tez. Nie wiem jak z tym bylo w latach 50-60. W 70 byla ogolna bida i jeden czlowiek orkiestra, czyli pan Józef Batko. Od lepszych czasow (przelom 70-80) wziac sprowadzamy kierownikow, trenerow, a takze zawodnikow. Lista jest bardzo dluga.

Cytuj:
Owszem, Pani Prezes stara sie jak moze, ale chyba warto w koncu zainwestować w sekcje, w ludzi STĄD, którzy na pewno byliby bardziej dyspozycyjni, niemniej kompetentni no i co warto zauważyć; byliby bardziej EMOCJONALNIE zaangażowani w pracę na rzecz żużla w rzeszowie.


Hmmmm......

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 lut 2011, o 22:43
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Ja bym to stanowisko oddał Monisowi. I piszę jak najbardziej poważnie, tym razem bez żadnej ironii. Mogę się z nim nie zgadzać w paru kwestiach i w oceniu poszczególnych zawodników, ale trzeba przyznać, że swoją wizję ma, emocjonalnie myślę, że też by był porządnie zaangażowany, kocha speedway, mógłby robić to co uwielbia, angielski chyba zna, więc by się dogadał z zawodnikami. Jeszcze jakby mu oddać władzą nad budowaniem składu, jestem przekonany, że na pewno bym był przeciwny temu co zbudował :mrgreen: bo było tam zbyt dużo zawodników z nacji samolubów, no ale to co by zbudował z pewnością biłoby na głowę składy Marty Półtorak i mój spór byłby merytoryczny. To tak jak trochę z polityką mogę się nie zgadzać z widzą władzy postkomunistów z tzw. lewicy, ale oni jakąś wizję przynajmniej mają, nie to co banda tych chłopców co teraz są u władzy, którzy poza wadzą dla wadzy żadnej wizji nie mają.

No, ale to takie mrzonki, bo Monis by musiał pożadnie włazić w tyłek Marcie P, a takiej władzy nad składem o jakiej pisze w życiu by nie dostał. Ale jeśli mowa jest o kimś kto siedzi w Rzeszowski środowisku żużlowym i nie tylko to wg. mnie byłby kandydatem numer jeden.
I raz jeszcze podkreślę, że piszę jak najbardziej poważnie.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 lut 2011, o 00:29
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Tyle że w takim przypadku, najprawdopodobniej pojawiłby się konflikt pomiędzy menago a MP. Bo przecież tutaj nie może być na tym stanowisku taki ktoś kto się na tym zna, ma swoje zdanie, i jeszcze chce mieć coś do powiedzenia. Chyba że... - jak piszesz, Grzesiek byłby "wazeliną"... Ale o to nie podejrzewam Go nawet w najmniejszym stopniu.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 3 lut 2011, o 00:52
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Wypada napisac - dziekuje.

Apropo Dunów. Jutro z rana do Danii na speedway. :P

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 3 lut 2011, o 13:36
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Rzeszowskim kibicom chcę powiedzieć, żeby szanowali to, co mają, bo nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co by się stało, gdyby pani prezes Marta Półtorak odeszła.


http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3496 ... z1CtXKq5HY

Ręce opadają.

i to mówi człowiek, który kiedyś wraz z Januszem Karpem postanowił wziąć sprawy Stali - tak - Stali w swoje ręce i wyzwolić z pomarańczowej okupacji.

Byłem świadkiem, ba, czynnym uczestnikiem tego co się wtedy działo.

Kiedy jednak Caryca postanowiła wrócić na białym koniu ten Pan jako pierwszy pokulił ogonek i stał się znów piewcą Najjaśniejszej.

Nie mam pytań...

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 3 lut 2011, o 21:33
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 wrz 2008, o 13:37
Posty: 39

Zobacz profil 
Tak troszkę z innej beczki: orientuje się ktoś ile dni mija od Malak's Gate czyli od afery Micson-Malak? :tuptup:


           
Post 3 lut 2011, o 21:33
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
To jest na prawde smutne...

_________________
Obrazek


           
Post 3 lut 2011, o 21:45
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
Cytuj:
orientuje się ktoś ile dni mija od Malak's Gate czyli od afery Micson-Malak?


kiedys liczylem ale przestalem juz dawno , trzeba by pogrzebac na forum :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 3 lut 2011, o 21:49
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Ziółkowski poszedł w piz...? hoho największy szkodnik Rzeszowskiego speedwaya zrezygnował? Uff, jednego mniej. Został jeszcze jeden i może będzie lepsiej :)


           
Post 4 lut 2011, o 01:53
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Cytuj:
bo nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co by się stało, gdyby pani prezes Marta Półtorak odeszła.


No jak to nie, zostawilaby po sobie syf zeby udowodnic wszystkim flustratom, ze bez jej pieniazkow klub nie moze funkcjonowac.

_________________
Obrazek


           
Post 4 lut 2011, o 09:51
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2011, o 15:57
Skąd: teraz Nowa Dęba
Posty: 112

Zobacz profil 
Klub?


           
Post 4 lut 2011, o 11:01
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
Rzeszowskim kibicom chcę powiedzieć, żeby szanowali to, co mają, bo nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co by się stało, gdyby pani prezes Marta Półtorak odeszła


Pierwsze skojarzenie z tą wypowiedzią to sceny z filmu "Krwawy Tyran - Henryk VIII" gdzie "poddany" niesłusznie oddawany w ręce kata wołał "niech żyje król" :-)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 4 lut 2011, o 19:00
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
to pasuje do Ziółkowskiego jak ulał:

http://www.miejski.pl/slowo-Przydupas


           
Post 22 lut 2011, o 00:49
 Re: Jacek Ziółkowski wraca do Lublina
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Czytam sobie wpisy i zastanawia mnie skąd tyle żółci i jadu w wypowiedziach nt. Ziółkowskiego... Mogę to wytłumaczyć tylko niewiedzą dot. obowiązków i kompetencji kierownika drużyny... Czy wielce oświeceni krytycy internetowi nie zauważyli, że ostateczne decyzje personalne nie są podejowane przez kierownika drużyny? Że na tym stanowisku główne zadania to sprawy formalne dot. wszelkiej merytorycznej i formalnej otoczki zawodów żużlowych? Wiem, że prowadzenie drużyny z perspektywy trybun, wizyt w parkingu czy zza monitora wydaje się bułką z masłem... Rzeczywistość jest jednak bardziej skomplikowana.
Moim zdaniem jedyną wpadką, nieumyślną ale wpadką Ziółkowskiego przez cały okres pracy w Rzeszowie był przegrany w ubiegłym roku mecz na naszym torze z Gdańskiem. Ta porażka mogła nas słono kosztować...
Wydaje mi się, że pracę tego człowieka dla sekcji żużlowej należy ocenić pozytywnie. Ze swej roli wywiązał się przyzwoicie, nie można było oczekiwać, że będzie się stawiał Carycy... Życie pokazuje, że często nie doceniamy rzeczy, które już posiadmy... Obyśmy ich za szybko nie stracili...
A dla forumowych mędrców mam starą żydowską maksymę:

...KTO MA PIENIĄDZE TEN MA WŁADZE, A JEŚLI JEJ NIE MA TO BĘDZIE JĄ MIAŁ...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi