Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Co by sie stalo ze STALĄ gdyby awansowala do ekstraklasy?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 lip 2003, o 11:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Mowicie ze wypadalibysmy cienko na tle e ligowow... Bo to nie ten sprzet, tak cienki jak w I lidze, a popatrzcie na Stojanowskiego to chyba wystarczy. Ten zawodnik startuje w II lidze !! A popatrzcie co robil na zawodach, i to nie na swoim torze a co na to Winiarz, Jagus i Hampel ?? :/

Ktos mowil ze Stojan by sie nie przydal w Rzeszowie??

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 7 lip 2003, o 16:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Proponuję, zamknąć ten temat :D


           
Post 7 lip 2003, o 21:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
KLUB LADUJE KASE W GOWNO, MOTOMYSZY NIC NIE PREZENTUJA, HALASUJA I WOGOLE TEN SPORT UPADA.
APELUJE DO DZIALACZY KTORZY RZADZA KLUBEM ABY PRZESTALI PCHAC PIENIADZE W TEN SPORT I POMYSLELI TROCHE I ZEBY W RZESZOWIE A DOKLADNIE NA STALI ODRODZIAL SIE PILKA, TERAZ JEST KU TEMU KLIMAT. JEST KUPE LUDIZ KTORZY SIE GARNA DO TEGO ABY COS ROBIC, DUZO LUDZI DZIALA SPOLECZNIE ABY PILKA ZAISTNIALA W NA STALI I SLAWILA NASZE MIASTO.

NA ZAWSZE WIERNI I ODDANI STALOWCY - NAJWIERNIEJSI FANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JASOL I ZUZEL TO NIE JEST STAL, TO JEST PODSZYWANIE SIE POD NASZ KLUB


           
Post 7 lip 2003, o 23:54
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
jakie podszywanie czy my jestesmy na innym stadionie?!?! czy jaki?? boze Ty bys nie chcial zeby w zuzlu nasi jeździ;li o medale??

wiesz ja chodz bardziej wole zuzel nawet duzo bardziej to z checią bym chcial widziec jak rozpiprzamy wisle 3:2 po zaciętym meczu wkoncu niech bedzie jakis jeden mocny sport w Rzeszowie do jasneja moze nawet 2? czemu niejakby STal w pilke spadla do 4 a w zuzlu nasi mieli medal jakis tam to co nie chodzil bys na zuzel??? smieszny chyba jestes...Pozdrowionka!!!

a jeszcze piszesz ze stal to pilka nie zuzel to czego chodzisz na to co krytkujesz?!?! ehehehoj Boże co za ludzie na tym forum!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 8 lip 2003, o 00:30
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
STAL_TO_PILKA_A_NIE_ZUZEL napisał(a):
KLUB LADUJE KASE W GOWNO, MOTOMYSZY NIC NIE PREZENTUJA, HALASUJA I WOGOLE TEN SPORT UPADA.
APELUJE DO DZIALACZY KTORZY RZADZA KLUBEM ABY PRZESTALI PCHAC PIENIADZE W TEN SPORT I POMYSLELI TROCHE I ZEBY W RZESZOWIE A DOKLADNIE NA STALI ODRODZIAL SIE PILKA, TERAZ JEST KU TEMU KLIMAT. JEST KUPE LUDIZ KTORZY SIE GARNA DO TEGO ABY COS ROBIC, DUZO LUDZI DZIALA SPOLECZNIE ABY PILKA ZAISTNIALA W NA STALI I SLAWILA NASZE MIASTO.

NA ZAWSZE WIERNI I ODDANI STALOWCY - NAJWIERNIEJSI FANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JASOL I ZUZEL TO NIE JEST STAL, TO JEST PODSZYWANIE SIE POD NASZ KLUB


Podszywamy sie pod Wasz Klub...hahahahahahahahahahahaha.....

Chłopie nie pisz takich rzeczy bo smieszny jestes .....
Moze to tylko twój klub co ?? wykupiłes na własnosc ??
Moze ty tylko chcesz pokazac jakim to wielkim jestes huliganem ??

Takim samym stalowcem jestem jak ty wiec nie wyjeźdzaj mi tutaj z hasłami ze sie podszywamy pod Wasz Klub ....

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 8 lip 2003, o 00:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
jakie podszywanie czy my jestesmy na innym stadionie?!?! czy jaki?? boze Ty bys nie chcial zeby w zuzlu nasi jeździ;li o medale??

wiesz ja chodz bardziej wole zuzel nawet duzo bardziej to z checią bym chcial widziec jak rozpiprzamy wisle 3:2 po zaciętym meczu wkoncu niech bedzie jakis jeden mocny sport w Rzeszowie do jasneja moze nawet 2? czemu niejakby STal w pilke spadla do 4 a w zuzlu nasi mieli medal jakis tam to co nie chodzil bys na zuzel??? smieszny chyba jestes...Pozdrowionka!!!

a jeszcze piszesz ze stal to pilka nie zuzel to czego chodzisz na to co krytkujesz?!?! ehehehoj Boże co za ludzie na tym forum!!!


ze jezdzicie na tym stadionie nie znaczy ze jestes stalowcem. inter i milan tez graja na jednym stadionie. - to po pierwsze

rzeszowa nie stac na dwa sporty na wysokim poziomie, wiec skoro sponsorzy ida do zuzla pilka na tym traci.
skoro klub ma jakies pieniadze ida na spidlei a pilka na tym traci.
rachunek prosty:
kasa na pilke, zuzel wycofac

chodze na zuzel bo smiac mi sie chce z was, ide na ciekawsze spidleje pod wzgledem kibicow i to wszystko. szczerze mowiac zuzel jest sportem dla prostakow. 0 atmosfery na trybunach, 0 rywalizacji sportowej.
glowna role odgrywa sprzet nie czlowiek, ja w tym sporcie niewidze nic interesujacego. dziwi mnie ze dzialacze jeszcze tego niezrozumieli.

a to ze rozpieprzamy wisle 3:2 to jest twe marzeie.
zawsze mozesz pojechac na mecz wisly w pucharach i zawsze jakas druzyna wisle wkoncu rozpieprzy 3:2 i bedziesz mial radoche motomyszo


           
Post 8 lip 2003, o 09:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Jak ma byc wybor to dlaczego ma zostc pilka?Po pierwsze żużel jest na wyższym poziomie i na żużel przychodzi wiecej osób.
Tak sie szczyscisz tym ze na meczach pilki jest taka oprawa i ze tyle ludzi przychodzi.A taka jest prawda ze tylko na mecz z Cracovia i Korona ludzi dużo przyszlo i pewnie tylko tam mieliscie jakas oprawe.Ja bylem na trzech meczach Stali: z Lewartem Lubartów, z Pogonia Staszów i Unia Tarnów.Kibicow byla garstka.Moze jak policzyc i dodac z 40 osob wyszloby 400 ludzi.Waszego klubu kibica na ani jednym meczu nie bylo.No sory byli ja denym meczu.Przyszli gdzies ok 25 minuty meczu troche pokrzyczeli i ok 40 minuty wyszli ze stadionu i juz nie wrocili!!!!
PS. To tak samo mozna powiedziec o Stali ze sie podszywa bo tylko gra na boisku.I pomyśl człowieku!!!!Żużlowcy maja te same obiekty treningowe co piłkarze , ten sam budynek klubowy i ten sam stadion wie nie pieprz o podszywaniu sie pod klub

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 8 lip 2003, o 12:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
STAL_TO_PILKA_A_NIE_ZUZEL napisał(a):
ze jezdzicie na tym stadionie nie znaczy ze jestes stalowcem. inter i milan tez graja na jednym stadionie. - to po pierwsze


Ja tylko przytoczę pierwsze zdanie naszego spikera na meczu z RKM-em: "W imieniu Zakładowego Klubu Sportowego Stal w Rzeszowie, a w szczególności sekcji żużlowej, (...)"

Cytuj:
rzeszowa nie stac na dwa sporty na wysokim poziomie, wiec skoro sponsorzy ida do zuzla pilka na tym traci.


Gdzieś to wyczytał? Powiedzieli to ekonomiści z Urzędu Miasta? A może studenci WSiZ zrobili takie wyliczenia? A może w jakiejś gazecie to było napisane? Nowiny? Wyborcza? A MOŻE TAK CI SIĘ PO PROSRU COŚ UMYŚLIŁO? Jak to ostatnie, to wiesz...

Cytuj:
skoro klub ma jakies pieniadze ida na spidlei a pilka na tym traci.
rachunek prosty:
kasa na pilke, zuzel wycofac


No zajebisty rachunek.

Cytuj:
chodze na zuzel bo smiac mi sie chce z was, ide na ciekawsze spidleje pod wzgledem kibicow i to wszystko. szczerze mowiac zuzel jest sportem dla prostakow. 0 atmosfery na trybunach, 0 rywalizacji sportowej.
glowna role odgrywa sprzet nie czlowiek, ja w tym sporcie niewidze nic interesujacego. dziwi mnie ze dzialacze jeszcze tego niezrozumieli.


Hehe, powiedz to wszystko BSI, albo odwiedź stronkę http://www.speedwaygp.com Faktycznie sama nuda ;-)
Wiecie co kopacze, te kompleksy to Was kiedyś zjedzą.


           
Post 9 lip 2003, o 18:41
 STAL_TO_PILKA_A_NIE_ZUZEL - jednego pojeba wiecej na swiecie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
a ja napisze( choc tak nie sadze) ze to kibice pilki podszywaja sie pod stal i ze trzeba zamknac sekcje pilki zeby wiecej kasy szlo na zuzel, bo jednak utrzymanie kilkudziesieciu pilkarzy i sztabu kosztuje, wiec skoro brakuje pieniedzy na jeden mocny zespul to niech zamkna sekcje pilki, bo raczej zespol zuzla bardziej sie w polsce liczy niz pilki
no!

glupio mi. znizylem sie do poziomu tego chlopczyka...

ps. ja sie na rowni ciesze ze zwyciestw stali w meczach pilki i zuzla
stal to stal. nie ma dwoch stali w rzeszowie. jakbys jeszcze nie dorosl do tej wiedzy to slowo sekcja nie znaczy tyle co klub. wiec skoro w stali jest kilka sekcji to nie oznacza ze np sekcja akrobatyki to nie jest stal. to jest stal i ta sekcja ma duzo wieksze sukcesy niz sekcja pilki i zuzla razem wziete


           
Post 9 lip 2003, o 19:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
jakby nie patrzec pilka jest caly czas najpopularniejsza dyscyplina nie tylko w polsce ale i na swiecie

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 9 lip 2003, o 19:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
zgadzam sie z koronerem, tylko dlaczego na meczach zuzla w rzeszowie jest wieksza frekwencja niz pilki noznej? czyzby rzeszow byl wyjatkiem i u nas wieksza popularnosc mial zuzel?


           
Post 9 lip 2003, o 19:32
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
policz sobie ludzi ktorzy przychodza na pilke w naszym regionie.
nie jest to wyjatek, jednak pilka jest w 3 lidze i to dlatego.
znam wielu ludzi co powiedzialo ze jakby byla druga liga to by chodzili, ale to sa pikniki, to samo co chodzi na zuzel to tez jest jeden wielki piknik.
najlepiej wez gazete i zobacz ile podczas jednego weekendu jest ludzi na pilce w kazdej lidze. wg mnie bedzie to tyle co na wszystkich innych imprezach sportowych.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 9 lip 2003, o 19:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
ale dlaczego w regionie?
sa moze w regionie inne druzyny zuzlowe? porozmawiajmy o rzeszowie. masz tu dwie popularne jedenastki i jedna ekipe zuzlowa. na meczach zuzlowych jest wiecej kibicow niz na resovii i stali w pilke razem wzietych
masz racje ze gdyby stalowcy grali mecze z wiselka czy legia to byloby wiecej kibicow na trybunach. ale tak samo jest z zuzlem. gdyby stal byla w e-lidze byloby o wiele wiecej piknikowcow- jak to nazywasz, niz teraz
masz przewage bo meczy pilkarskich w ciagu łikenda jest wiecej niz zuzla. ale moze zrob tak: w e-lidze jest 8 druzyn, czyli 4 mecze w kolejce. znajdz 4 mecze pilkarskie w obojetnie ktorych ligach gdzie byla najwieksza ilosc kibicow na meczu i porownaj.
ogolnie kibicow pilki jest wiecej, ale tylko dlatego ze pilke jest latwiej uprawiac niz zuzel(kasa rzadzi swiatem) ale popatrz na miasta gdzie istnieja sekcje zuzlowe. w wiekszosci ich wieksza popularnosc maja druzyny pilkarskie. tylko wawa, krakow i lodz moze powiedziec ze zuzel jest tam mniej popularny niz pilka. w kilku sprawa jest dyskusyjna, ale w wiekszosci zuzel wygrywa z pilka.
mozesz powiedziec ze wiekszosc mlodych w rzeszowie opowiada sie badz za stala badz za zydsovia(nie jestem antysemita) ale jakos nie widac tego na trybunach. mowia o pilce ale co z tego...


           
Post 9 lip 2003, o 21:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
ty albo jestes nienormalny albo niewiem co

Cytuj:
masz racje ze gdyby stalowcy grali mecze z wiselka czy legia to byloby wiecej kibicow na trybunach


kiedy ja cos takliego napisalem, z tego co wiem to pisalem o 2 lidze

Cytuj:
ale dlaczego w regionie?
sa moze w regionie inne druzyny zuzlowe? porozmawiajmy o rzeszowie. masz tu dwie popularne jedenastki i jedna ekipe zuzlowa. na meczach zuzlowych jest wiecej kibicow niz na resovii i stali w pilke razem wzietych


z tego wzgledu ze na zuzel jezdzi wiocha z calego regionu. ludzie ktorzy chodza na zuzel chodza na pilke w swoich wiochach, czy to tak ciezko zrozumiec????

Cytuj:
masz przewage bo meczy pilkarskich w ciagu łikenda jest wiecej niz zuzla.


jakby zuzel byl na tyle popularny to by powstawal w kazdej wiosce

Cytuj:
ale moze zrob tak: w e-lidze jest 8 druzyn, czyli 4 mecze w kolejce. znajdz 4 mecze pilkarskie w obojetnie ktorych ligach gdzie byla najwieksza ilosc kibicow na meczu i porownaj.


o lechu chyba nie musze mowic, komplet jest przewaznie, w warszawee dyzo ludzi chodzi, lodz tez,
niewiem czy wiesz ze na meczu craxa: korona bylo 12 tysiecy ludzi w 3 lidze !!!!!!!!!!!!
na stali na 3 lige przychodzilo po 4-7,8 tysiecy dopoki o cos walczyla
zadam ci zagadke:
jaka dyscyplina sportu potrafi zapelnic stadion slaski?

Cytuj:
ogolnie kibicow pilki jest wiecej, ale tylko dlatego ze pilke jest latwiej uprawiac niz zuzel


zajebiste myslenie, powinienes nobla za to dostac

Cytuj:
ale popatrz na miasta gdzie istnieja sekcje zuzlowe. w wiekszosci ich wieksza popularnosc maja druzyny pilkarskie. tylko wawa, krakow i lodz moze powiedziec ze zuzel jest tam mniej popularny niz pilka


to jest kilka osrodkow, zapomniales dodac jeszcze wroclawia,
i ty o tych kilku miastach a moze wsiach mowisz jak o calym kraju?
ja ci moge wymienic kilkadziesiat miejscowosci albo nawet kilkaset w ktorych pilka wygrywa ze spidlejem.
ale to jest temat spidlejuow, kibice siatkowki w kedziezynie kozlu czy innych miejscowosciach tez sobie tak tlumacza ze siatkowka jest bardziej polularna od pilki ale to tez kilka osrodkow

Cytuj:
w kilku sprawa jest dyskusyjna, ale w wiekszosci zuzel wygrywa z pilka.


i tym haselkiem gosciu mnie rozjebales

na zaknczenie podam ci moze taki przyklad sprzed kilku lat ze najdrozszy transfer na zuzlu na swiecie wynosi z 5 czy 6 miliardow.
kiedys wisla sprowadzila kaliciaka ktory byl wart 30 miliadrow. nie bede juz wymienial innych typow.
ale niech ci dalej swici ze zuzel jest drozszym sportem

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 9 lip 2003, o 21:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Cytat:
masz przewage bo meczy pilkarskich w ciagu łikenda jest wiecej niz zuzla.


jakby zuzel byl na tyle popularny to by powstawal w kazdej wiosce

A czy napisał ci już ktos że żużel jest bardzo drogim sportem i nie wystarczy mieć piłki i 2 bramek?

na zaknczenie podam ci moze taki przyklad sprzed kilku lat ze najdrozszy transfer na zuzlu na swiecie wynosi z 5 czy 6 miliardow.
kiedys wisla sprowadzila kaliciaka ktory byl wart 30 miliadrow. nie bede juz wymienial innych typow.
ale niech ci dalej swici ze zuzel jest drozszym sportem

A dlaczego tak niskie transfery???Bo pieniądze idą na co innego, na sprzęt i na rekordowe transfery nie ma kasy.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 9 lip 2003, o 21:57
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Sorki Koroner ale teraz to Ty mnie rozj***** za przeproszeniem.

Cytuj:
z tego wzgledu ze na zuzel jezdzi wiocha z calego regionu. ludzie ktorzy chodza na zuzel chodza na pilke w swoich wiochach, czy to tak ciezko zrozumiec????


A co gosc, ktory mieszka na wsi nie moze przyjechac na zuzel...co Ty od nich chcesz...nie szukaj zaczepki...

Cytuj:
jakby zuzel byl na tyle popularny to by powstawal w kazdej wiosce


A to jak przeczytalem to malo z krzesla nie spadlem...zuzel w porownaniu z kopana jest troche drozszym sportem...nie wystarczy kawalek "laki", dwie bramki, jedenastu koszulek i pilki. Czlowieku zastanow sie dwa razy za nim cos napiszesz...

Widze, ze nie tylko ja tak mysle...Buber uprzedziles mnie :evil: :wink:


           
Post 10 lip 2003, o 00:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
koroner zostanie grabarzem
podoba mi sie forum z nim. sie usmiac mozna...

i dalej nie moge pojac dlaczego gadasz o innych wiohach a nie tylko o naszej wsi. rozumiem ze jak chcecie zlac resoviakow to musicie posilki z wiosek sciagac i pewnie stad twoje myslenie ze wioski daja pierwszenstwo pilce...
tak wiec forumowicze!!
w druzynach z okolic rzeszowa jest przyszlosc pilki polskiej, szczegolnie z tych z c-kawki, bo tam kazdy zagrac moze jesli se sam korki kupi

a ja przez ciebie zostalem rozjebany stwierdzeniem ze zuzel jakby byl popularny to bylby w kazdej wiosce(dobrry joke) jak juz pisalem by uprawiac pilke trzeba mniec buciki ladne i koszulke. zeby uprawiac zuzel potrzebny jest motocykl-w porownaniu z butami jest chyba roznica w cenie. a cene koszulki porownaj z cena kevlaru. do tego dolicz opony, rekawice, paliwo i reszte pierdol.
a jakzes taki cwany to i wybuduj tory w kazdej wsi. z tego co mowisz jest to tansze niz zaoranie pola i zasianie go trawka

bawi mnie strasznie to ze jak sie mowi o roznicy frekwencji na zuzlu i pilce to ci co pilki bronia zawsze wspominaja mecz z crakovia i korona... nie macie sie czym innym pochwalic?

za nobla ci dziekuje. nalezy mi sie skoro nawet ty sie nie czepiles tego stwierdzenia

co do tego ze miasta gdzie jest zuzel to same wsie to kurde jakos jak do szkoly jeszcze chodzilem mialem dosta ale jakos mi nie przychodzi na mysl jakiekolwiek miasto gdzie jest zuzel ze to wies jest. chyba w moim liceum zle uczyli ze bydgoszcz, torun, gdansk, pila, gniezno, leszno itd. to duze miasta :/ chyba ze o machowej myslisz

powinno sie tu stworzyc zlote mysli koronera. pierwsza to ta ze zuzel jest tanszym sportem od pilki


           
Post 10 lip 2003, o 11:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Tekst koronera o żużlu w każdej wiosce też mnie rozwalił. Ja tylko zapodam link
http://www.przegladzuzlowy.pl/news_index.php?id=3651

To taki żużlowy kosztorys. Już widzę te tłumy bogaczy w każdej wiosce ;) Po prostu, Koronerze, speedway to sport dla elit :)


           
Post 10 lip 2003, o 11:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
rzeszowa nie stac na dwa sporty na wysokim poziomie, wiec skoro sponsorzy ida do zuzla pilka na tym traci.


hymm jesli sponsozy wola zuzel to oznacza ze przyniesie wieksze dohody! a dlaczego? bo wiecej ludzi hodzi na zuzel! a jesli na zuzel przyhodzi wiecej nniz na pilke to oznacza ze powinno sie zlikwoidowac pilke bo jest mniej wiodowiskowa (przynajmniej w rzeszowie) bo duzo mnie ludizkuw na nia przyhodzi! sprawa rozwiazania

_________________
Obrazek


           
Post 10 lip 2003, o 12:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 15:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 8

Zobacz profil 
ja w sprawie któramnie denerwuje- tzn wpisów kibiców kopanej.
1. Jeżeli wam zależy na tym aby w Rzeszowie była silna kopana to połaczcie sobie sekcje z Resovią i wspólnie inwetujcie w mocną kopaną w miescie, a nie czepiajcie się że pieniądze idą na żużel.
2. Jeżeli macie wątpliwości czy jasol jest częścią stali to posłuchaj pierwszych słów spikera żużlowego na każdym meczu: "witam serdecznie w imieniu ZKS Stali rzeszów, a w szczególności sekcji żużlowej Jasol" - wie nie pitolcie że sekcja żużlowa jest autonomicznym klubem. (ciekaw jestem czy przy założeniu że pojawiłby się sponsor na kopaną który w zamian za zmianę nazwy sekcji na nazwę firmy bez dodatku stal (np. Unimil) zakupiłby paru kopaczy gwarantujących wejście do pierwszej ligi to
a) zrezygnowalibyście z propozycji
b) stwierdzilibyście że nie jesteście już kibicami Stal lecz Unimilu
c) zachowywalibyście się jak kibice żużla)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 184 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi