Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Odpowiedz w temacie

Treningi Stali


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 30 cze 2003, o 11:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Szlag by to trafił ! Napisałem najprościej jak potrafiłem, a Ty nadal nie kumasz ? Świety Mikołaju, Gargamelu, Misiu Koralgolu, Tato Muminka zlitujcie się...

Wcale nie twierdzę, ani nie sprzeczam się z tym, że Suszczyński coś tam zrobił... wiesz dlaczego ? - po prostu nie widziałem tego i nie mam zamiaru tej sytuacji komentować.
michał_m napisał(a):
Witam NAJMĄDRZEJSZEGO CZŁOWIEKA NA FORUM!!!

Dzięki za świetne określenie. Naprawdę cieszę się, że tak o mnie myślisz. Oby tak dalej.
michał_m napisał(a):
Czy bluźnić na kogoś tzn. nazwać go ironicznie -gwiazdor???

Zdecydowanie tak, jesli nie potrafi się odróżnić metaforycznego sensu wypowiedzi od dosłownego.
michał_m napisał(a):
Czy mogę się tylko wypowiadać wtedy gdy coś widziałem?mogę chyba skomentować i napisać to co uważam na jego temat, na podstawie tego co pisano na forum.

W sądzie liczą się dowody... nie opieraj się zatem na plotkach i pogłosach. To jedynie taka moja rada na przyszłość. Nie komentuj czegoś, czego nie jesteś pewien. Czego nie jesteś świadkiem. To bez sensu.

michał_m napisał(a):
Jak inni nie pisza prawdy to TY napisz całą prawdę, a wtedy może sprawa się wyjaśni(ale nie sązde aby osoby to piszące klamaly, bo po co?)

Również nie uważam, by ktokolwiek kłamał. Zauważ prosze Cie, że nie spieram się z tym, czy to jest kłamstwo, czy prawda. Moje aluzje wynikają jedynie z tego, że nazywasz Go tak - kiedy naprawde nie wiesz jaki jest. Idź do Niego, porozmawiaj, może wówczas nie będziesz nazywał Go ironicznie GWIAZDOREM.

Ja również serdecznie Cię pozdrawiam.


Żeby nie było, że pisze nie na temat.
Jutro Piotr Winiarz będzie trenował na tarnowskim torze. Ale to tak nawiasem, jakby ktoś chcial go zobaczyć w akcji w Mościcach.


           
Post 30 cze 2003, o 12:13
 


Widać że ty mnie też do końca nie rozumiesz a nie chce sie tlumazcyć po raz kolejny.Więc proponuje juz zakonczyc ta debate:)
Jak pisałem jak kogos uraziłem tym okreslenie to wszystkich serdecznie przepraszam, więcej sie to nioe powtorzy :lol:
Nie zgadzam sie z wszystkim co piszesz, ale mowi sie trudno.Nie kazdy musi sie z soba zgadzać!
Na razie to tyle

pozdrawiam

Ps, proponuje zwołac komisje śledczą do wyjaśnienia sprawy Suszczyńskiego.Na przewodniczącego komisji proponuje Diamond-wybitnie inteligentnego człowieka, które rozumie to co inni dopiero zrozumieja za setki lat :evil:


           
Post 30 cze 2003, o 12:15
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Ps, proponuje zwołac komisje śledczą do wyjaśnienia sprawy Suszczyńskiego.Na przewodniczącego komisji proponuje Diamond-wybitnie inteligentnego człowieka, które rozumie to co inni dopiero zrozumieja za setki lat :evil:


Piszesz, ze chcesz skończyć tą dyskusje, ale takimi stwierdzeniami, o komisji sledczej znowu prowokujesz dalsze kłótnie. Zastanów się co piszesz.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 cze 2003, o 12:18
 


K II napisał(a):
michal_m napisał(a):
Ps, proponuje zwołac komisje śledczą do wyjaśnienia sprawy Suszczyńskiego.Na przewodniczącego komisji proponuje Diamond-wybitnie inteligentnego człowieka, które rozumie to co inni dopiero zrozumieja za setki lat :evil:


Piszesz, ze chcesz skończyć tą dyskusje, ale takimi stwierdzeniami, o komisji sledczej znowu prowokujesz dalsze kłótnie. Zastanów się co piszesz.


Takie stwierdzenie to był wyłacznie zart .Miało one na celu rozładowanie atmosfery naszej dyskussji

pozdrawiam


           
Post 30 cze 2003, o 12:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Ps, proponuje zwołac komisje śledczą do wyjaśnienia sprawy Suszczyńskiego.Na przewodniczącego komisji proponuje Diamond-wybitnie inteligentnego człowieka, które rozumie to co inni dopiero zrozumieja za setki lat


Dziękuje Ci Stary, że za takiego mnie uważasz. Naprawdę cieszę się niezmiernie z tego co napisałeś. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.
Szkoda, że Ty nie czytasz tego co piszę ze zrozumieniem.

NAPISAŁEM, ŻE SPRAWA ROBERTA NIE JEST KONSTRUKTYWNĄ MOICH POSTÓW ! PRIORYTETEM JEST W NICH SENS KOMENTOWANIA CZEGOKOLWIEK, A WŁAŚCIWIE JEGO BRAK, KIEDY NIE WIDZIAŁEŚ ZDARZENIA JAKIE KOMENTUJESZ !

Czy jest to aż tak trudne ? Chyba nie...


           
Post 30 cze 2003, o 12:29
 


Dla mnie to nie jest zbyt tudne, ale to co ja pisałem na ten temat chyba też.Napisałem,że lepiej juz to skonczyc,wiec jak dalej cos masz do mnie to napisz mi na priva i po klopocie,

pozdrawiam


           
Post 30 cze 2003, o 12:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Panowie jeśli chcecie się kłocić to załóżcie osobno temat
Walka na Słowa pomiędzy michał_m & Diamond .
Z tego co widze to ten temat miał pomóc nam w informacji na temat trenigów żeszowskich żużlowców a nie jakiś kłótni i podtekstów!!!!!!!
Pozdrawiam Wszystkich Kibiców żużla w Rzeszowie i nietylko :lol:


           
Post 1 lip 2003, o 19:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
ja rowniez chcialem wrocic do tematu treningow, nie wiem tylko czy znajdzie sie na to miejsce w tym watku :wink:

do tych ktorzy sie wybiora na nastepny trening, napiszcie jak tam sobie radzil Wilk, czy uporal sie juz ze sprzetem (a raczej czy ten ostatni juz jego motor jeszcze jezdzi)????

_________________
bERY


           
Post 1 lip 2003, o 21:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Moze ja sie wypowiem na temt Suszczynskiego...

Co do jego wypowiedzi o stronie to: NIE JEST TO ZADNA PLOTKA.
Sam słyszałem jak to mówił (zresztą tez kilka innych rzeczy, o których wczesniej pisałem a teraz nie bede powtarzał).

Nigdy nie lubiałem tego GWIAZDORA (bo tak sie zachował kiedy podeszlismy do samochodu w którym siedzieli), ale po jego ostatnich ,,wyskokach,, ... dalej nie bede pisał.

Diamond i wszystcy inni: Gwarantuje wam ze z tego kolesia zaden zuzlowiec nie wyrosnie (wystarczy przyjsc na trening i popatrzec...ten kto nie chodzi niewie).


           
Post 1 lip 2003, o 23:24
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
AntySuszczyński (strongu) napisał(a):
Moze ja sie wypowiem na temt Suszczynskiego...

Co do jego wypowiedzi o stronie to: NIE JEST TO ZADNA PLOTKA.
Sam słyszałem jak to mówił (zresztą tez kilka innych rzeczy, o których wczesniej pisałem a teraz nie bede powtarzał).

Nigdy nie lubiałem tego GWIAZDORA (bo tak sie zachował kiedy podeszlismy do samochodu w którym siedzieli), ale po jego ostatnich ,,wyskokach,, ... dalej nie bede pisał.

Diamond i wszystcy inni: Gwarantuje wam ze z tego kolesia zaden zuzlowiec nie wyrosnie (wystarczy przyjsc na trening i popatrzec...ten kto nie chodzi niewie).


Ej strongu nie swiruj juz az tak na jego temat.Wiem ze nie jest on najlepszy i czuje sie jak nie wiadomo kto ale nie krytkuj go az tak...
Czesto go widzisz na treningu ...podejdz do Niego i mu powiedz to......chyba ze tylko taki twardziel przez neta jestes ?

P.S
i uzytkownika tez masz spoko....

a co ty na to jak ja dam sobie ANTY STRONGU (NOBI) ??
Fajnie sie bedziesz czuł ??

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 2 lip 2003, o 17:16
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dzis odbyl sie trening. Wzieli w nim udzial: Rafal Trojanowski, Karol Baran, Tomasz Rempala (goscinnie), Pawel Miesiac, Piotr Prucnal, oraz adepci szkolki.
Karol Baran udowodnil dzis, ze jest w lepszej formie niz Trojan i to on pojedzie jutro w polfinale MPPK.
Pech nie opuszcza Pawla Miesiaca...mlody zawodnik zaliczyl dzis groznie wygladajacy upadek, na szczescie nic mu sie nie stalo, ale ucierpial za to motor, ktory nie nadawal sie do dalszej jazdy. Oj moze sie zdarzyc, ze na Rybnik Pawel zostanie bez sprzetu... :?


           
Post 2 lip 2003, o 19:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
AntySuszczyński (strongu) napisał(a):
Moze ja sie wypowiem na temt Suszczynskiego...

Co do jego wypowiedzi o stronie to: NIE JEST TO ZADNA PLOTKA.
Sam słyszałem jak to mówił (zresztą tez kilka innych rzeczy, o których wczesniej pisałem a teraz nie bede powtarzał).

Nigdy nie lubiałem tego GWIAZDORA (bo tak sie zachował kiedy podeszlismy do samochodu w którym siedzieli), ale po jego ostatnich ,,wyskokach,, ... dalej nie bede pisał.

Diamond i wszystcy inni: Gwarantuje wam ze z tego kolesia zaden zuzlowiec nie wyrosnie (wystarczy przyjsc na trening i popatrzec...ten kto nie chodzi niewie).


Ej strongu nie swiruj juz az tak na jego temat.Wiem ze nie jest on najlepszy i czuje sie jak nie wiadomo kto ale nie krytkuj go az tak...
Czesto go widzisz na treningu ...podejdz do Niego i mu powiedz to......chyba ze tylko taki twardziel przez neta jestes ?

P.S
i uzytkownika tez masz spoko....

a co ty na to jak ja dam sobie ANTY STRONGU (NOBI) ??
Fajnie sie bedziesz czuł ??


Stary dawaj sobie ile chcesz. Juz mi sie kiedys odgrazałes wiec nie powtarzaj sie tylko zrób to.

Wydaje mi sie ze kiedys sobie cos wyjasnilismy, a ty znowu zaczynasz.
Ty nie przepadasz za mną, ja nie przepadam za Tobą ale musimy ze sobą
wytrzymać. Ty nie zrezygnujesz z Fan Klubu przezemnie, ja nie zrezygnuje przez Ciebie, wiec dajmy sobie oboje siana.


           
Post 3 lip 2003, o 00:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
"Ty nie zrezygnujesz z Fan Klubu przezemnie, ja nie zrezygnuje przez Ciebie, wiec dajmy sobie oboje siana."

Po cholere Strongu wiążesz Fan Klub do tej rozmowy ? Hmm...
NIck masz rzeczywiście beznadziejny, kosmiczny, niczym nazwa afrykanskiego burdelu.
Ciekaw jestem, czy byłbyś tak mądry kiedy spotkałbys sie sam na sam z Robertem - powiedziałbyś mu co o Nim myślisz ? Nie sądzę...


           
Post 3 lip 2003, o 00:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):

NIck masz rzeczywiście beznadziejny, kosmiczny, niczym nazwa afrykanskiego burdelu.



dokladnie, teraz to robisz sama radosc temu pajacowi antyslaczka i zaczynasz sie zachowywac jak tem popapraniec

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 8 lip 2003, o 23:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
napiszcie jak bedzie jakis trening (jesli wogole bedzie :( ), chcialbym wiedziec jakie maja nastawienie na reszte sezonu....

_________________
bERY


           
Post 9 lip 2003, o 10:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jesli chodzi o twoje podejscie to:

Nobi to nie Suszczynski z nim sie nie musisz klucic, poprostu podejdz do Roberta i mu wytlumacz wszystko zagadaj z gosciem co on odwala :P itd. Bo przeciez nie ma sensu klucic sie na forum o jednego z naszych zawodnikow. Powaznie Strongu podejdz do goscia zagadaj z nim powiedz mu co o nim sadzisz, bo taka gadka jaka sie wywiazala na forum nie ma najmniejszego sensu...

P.S. Kiedy bedzie jakis trening? Chyba powinien byc przed meczem z Gorzowem...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 24 lip 2003, o 16:14
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
W "Nowinach" czytalem, ze jutro jest trening. Jakby ktoś wiedział o której to byłbym bardzo wdzięczny za informacje.


           
Post 24 lip 2003, o 21:20
 


ponawiam pytanie poprzednika.Wie ktos czy jest jutro trening, a jak jest to o ktorej godzinie??


           
Post 24 lip 2003, o 22:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
ponawiam pytanie poprzednika.Wie ktos czy jest jutro trening, a jak jest to o ktorej godzinie??


Mi sie obilo o uszy, ze trening jest jutro o godzinie 17...ale nie jestem pewien.

P.S Przewaznie treningi sa o 14 lub 17 wiec zaryzykuj :wink:


           
Post 7 lut 2004, o 12:31
 Jeden dzień z treningu żużlowców Stali Rzeszów
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Za "Dziennikiem Polskim" http://dzis.dziennik.krakow.pl/?2004/02 ... 30/30.html

Cytuj:
Trzeba im przykręcić śrubę...

Sezon transferowy za nami. Równolegle żużlowcy wyciskają siódme poty, przygotowując się do inauguracji rozgrywek. Jeśli tylko aura spojrzy łaskawszym okiem niż przed rokiem, to w połowie marca na polskich torach zawarczą żużlowe motocykle.

Zewsząd słychać było o "wyścigu zbrojeń". Większość ekip z pierwszej ligi dokonała wzmocnień swoich składów. W Rzeszowie sytuacja kadrowa wygląda na gorszą niż w zeszłym sezonie. Zabraknie kontuzjowanego Piotra Winiarza, za to powrócił Tomasz Rempała. - Nie chcieliśmy podpisywać kontraktów na wyrost - mówił prezes żużlowej sekcji Stali Tadeusz Szylar. - U nas pieniądze nie są może rewelacyjne, ale za to prawdziwe. Dość mieliśmy już w kraju przykładów wirtualnych kontraktów, gdzie do dziś zawodnicy nie ujrzeli tej kasy, jaką im obiecywano. W Rzeszowie stawiamy sprawę jasno: jeśli komuś zdecydowanie nie odpowiadają nasze warunki, to do porozumienia na pewno nie dojdziemy. Znamy swoje możliwości i nic nie robimy ponad nasze finansowe siły.

Słuszny tok rozumowania. Kibiców jednak niecierpliwi brak odpowiedzi na pytania, gdzie podziały się takie ambitne plany, jak zakontraktowanie zawodnika z pierwszej "15" ekstraligi, za którego finansowanie ręczył jeden z potencjalnych sponsorów? I czy w ogóle ta firma jest jeszcze zainteresowana współpracą z rzeszowskim żużlem? Światło dzienne ujrzały informacje, iż zarząd sekcji rozmawia z dwiema firmami - kandydatkami na strategicznego sponsora drużyny Stali. Sprawa owiana jest mgiełką tajemnicy i jak dotychczas nie wiadomo o kogo chodzi. Ponoć obie firmy bardzo chcą zaistnieć w reklamie poprzez sport żużlowy. Tylko co z tego ostatecznie wyjdzie? Miejmy nadzieję, że ten temat nie okaże się rozdmuchanym balonem. Pieniążków nigdy za wiele, a że w sekcji się nie przelewa, wiadomo nie od dziś. - Sezon coraz bliżej, powoli trzeba pracować przy sprzęcie, dokonać koniecznych przeglądów i remontów - mówi Rafał Trojanowski. - Żyjemy nadzieją, iż praca działaczy okaże się owocna. Jeśli chcemy osiągnąć przyzwoity wynik, musimy wiedzieć, na czym stoimy. Powoli zbliża się ostatni dzwonek. Na razie trenujemy na hali i w terenie, ale pewnie już za miesiąc będziemy poważnie myśleć o wyjeździe na tor. A do tego sprzęt musi być już gotowy.

Rzeszowianie niezwykle solidnie pracują na treningach. Jeden z nich odbyli w czwartkowe przedpołudnie. O godzinie 9 zameldowali się na hali. Prowadzący zajęcia Rafał Wilk i Bronisław Ginalski zarządzili najpierw biegi w terenie. Nie obyło się przy tym bez chwil śmiechu. Zresztą dobry humor dopisuje, a okazji do żartów nie brakuje. - A pan dokąd, pan nie jest stąd... - powiedział do Macieja Kuciapy Rafał Wilk. Okazało się, że "Ciapek" miał na sobie dresową bluzę z napisem "ZKŻ Zielona Góra". - Proszę trenować ze swoimi...

Za moment grupka zawodników wymaszerowała w teren na blisko pięćdziesięciominutowy bieg. Codzienne treningi odbywają się pod kierunkiem Rafała Wilka (który ma uprawnienia intruktorskie, niedawno zaś otrzymał nominację na instruktora-wykładowcę z carvingu, a więc na "ogólnorozwojówce" zna się jak mało kto) oraz oddelegowanego do pomocy mu Bronisława Ginalskiego, na co dzień opiekującego się kadrą zapaśników. Wcześniej zawodnicy odbyli kilka spotkań z instruktorem karate sensei Ryszardem Kolano, ćwicząc przede wszystkim koncentrację. Obecnie największy nacisk kładą na budowę siły i wytrzymałości.

- Okres zimowy to dla żużlowca bardzo ważny czas. Owszem, jeszcze z początkiem sezonu można skorygować pewne niedociągnięcia, ale zaniedbania szybko wyjdą na wierzch - powiedział Bronisław Ginalski. - Pracujemy głównie nad wzmocnieniem obręczy barkowej, rąk i nóg. Nawet laikom nie ma potrzeby tłumaczyć, jak te grupy mięśniowe wpływają na jazdę na żużlowym motocyklu. Nie chcemy, aby w sezonie dochodziło do takich sytuacji, kiedy kibice pokazują palcem na któregoś z zawodników i mówią - o, ten to kompletnie nie ma już kondycji.

Kiedy grupka kierowana przez Rafała Wilka udała się w teren, na hali pozostał lekko przeziębiony Rafał Trojanowski oraz Piotr Winiarz. Potrenowali biegi na sali, popracowali wspólnie nad rozciąganiem. Nad wszystkim czuwał i pomocą służył Rafał. Piotrek niezwykle ambitnie podchodzi do wszystkich ćwiczeń; doskonale wie, że to jeden z elementów jego rehabilitacji. Koledzy nie zostawili go, nie musi siedzieć w domu i przez okno smutno spoglądać na szarą pogodę. Czuje się potrzebny drużynie i choć jak sam mówi - najpierw musi dojść do zdrowia, by pomyśleć o przejażdżce na motocyklu - to nadzieja go nie opuszcza. Kondycja psychiczna w ogromnym stopniu pomaga w całym procesie rehabilitacji, która - zdaniem lekarzy - przynosi niezwykle zadowalające efekty. Poprawę z tygodnia na tydzień widać gołym okiem. Piotrek stara się wykonywać wszystkie ćwiczenia, jakie zaliczają jego koledzy. Brakuje jeszcze sił i pełnej sprawności, ale nad tym czuwa Bronisław Ginalski. Najważniejsze, że wszystko jest na dobrej drodze i rokowania są pomyślne.

Dalsze ćwiczenia "Trojan" z "Siwym" przenieśli na siłownię. Piotrek traktuje to bardzo ambicjonalnie, stara się ile tylko może. Poza tym uczestniczy również w zajęciach na basenie. Przed godz. 10 melduje się reszta ekipy, która akurat powróciła z biegów. - Trzeba im przykręcić śrubę, co to za kondycja, 50 minut biegu nie wytrzymać? - żartuje Rafał Wilk. Pora na pracę przy atlasie oraz z ciężarami. I na dzisiaj dosyć. Po południu dostaną wycisk juniorzy - Paweł Miesiąc, Tomasz Kliś i Piotr Prucnal, którzy z racji szkolnych obowiązków szkolnych nie mogą uczestniczyć w porannych przygotowaniach. Z drużyną ćwiczy także Łukasz Golonka, który na zasadzie wypożyczenia zasilić ma zespół krośnieńskich "wilków". Z kolei Tomasz Rempała do sezonu przygotowuje się tradycyjnie jak przed laty - w Tarnowie. Z tarnowskimi "jaskółkami" ćwiczy również Dawid Bendzera, który za tydzień jest spodziewany w Rzeszowie celem finalizowania umowy startów na ten sezon w barwach Stali.

Jeśli czas pozwoli, żużlowcy wyjadą jeszcze na zgrupowanie do Iwonicza Zdroju, gdzie w ośrodku "Wisła" zawsze mogą liczyć na gościnę. - Odkąd pamiętam wyjazdy na obozy, takich warunków jak w Iwoniczu nie ma nigdzie - dodaje Rafał Trojanowski. Jedzenie, odnowa biologiczna, teren - słowem wszystko co najlepsze jest do dyspozycji drużyny.

(JCZ)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: KeTjoV i 30 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi