Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 211  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Stali Rzeszów w sezonie 2008


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy jesteś zadowolony ze zbudowanego składu?
Tak! 17%  17%  [ 31 ]
Raczej tak. 40%  40%  [ 72 ]
Nie interesuje mnie skład. 3%  3%  [ 6 ]
Raczej nie. 22%  22%  [ 39 ]
Nie! 18%  18%  [ 32 ]
Liczba głosów : 180
Opcje      Szukaj
Post 15 sie 2007, o 14:15
 Skład Stali Rzeszów w sezonie 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Rok temu o tej porze temat o składzie na następny sezon już istniał, jest połowa sierpnia, więc można założyć nowy, tym bardziej że sprawa naszego składu jest poruszana w różnych wątkach i trochę się bałagan robi.

Na początek krótka lekcja historii :wink:
Rok temu proponowałem taki skład:
Nowy_ napisał(a):
1. Jasper Jensen
2. Maciej Kuciapa/Paweł Miesiąc
3. Tomasz Chrzanowski
4. Keneth Bjerre
5. Nicki Pedersen
6. Andriej Karpow/ Marcin Leś
7. Andreas Messing
8. Paweł Miesiac/ Dawid Stachyra??

z powyższym składem zdziałalibyśmy pewnie nie mniej, a moim zdaniem więcej niż w tym roku.
rok temu pisałem również:
Nowy_ napisał(a):
Coż tylko jedno nazwisko przychodzi mi na myśl...Rafał Okoniewski
Chciałbym go zobaczyć z plastronem "Żurawi", bo wciąż wierzę w jego fenomenlany talent, choć dowodów na to daje mi coraz mniej.

I choć inni sypali na mnie gromy, to jednak Okoń w tym roku zaprezentował się nadspodziewanie dobrze. na drugą linię byłby w sam raz.
Nie można tego powiedzieć o Protasiewiczu, Ułamku, po części Balińskim, Miedzińskim, Jędrzejaku czy T. i M. Rempałach, których wielu widziało w składzie.
Dość chwalenia się, teraz krótko o składzie na przyszły rok
1. Nichollsa bym zostawił, choć bez wielkiego aplauzu. Wolałbym za niego Jonssona, ale to tylko marzenie.
2. Dobrucki - również trzeba go zatrzymać, poprawił średnią w porównaniu z rokiem ubiegłym, ma 31 lat i stać go jeszcze na jazdę na dobrym poziomie
3. Watt - na drugą linię doskonały, na pierwszą nie. Rzecz jasna mocny punkt drużyny na przyszły rok
4. Smolinski/A. Dryml/Stachyra - stać ich na 3-5 punktów w meczu (chyba)
5. Pedersen - zdecydowany lider, choć nie oczekuję, że będzie jeździł tak jak w tym roku, bo nic dwa razy się nie zdarza
6. Messing/Vaculik - bo ciężko znaleźć obecnie dobrych zagranicznych juniorów
7. Lampart/Szostek/G. Szyszka - lokalny patriotyzm zwyciężył, bo wiele się ponich nie spodziewam, żeby choć w pierwszym biegu coś przywozili

Zapraszam do dyskusji

K2: Temat zostanie pod jednym warunkiem - jezeli beda w nim pisane realne i uzasadnione propozycje zawodnikow do skladu Stali. Jezeli zacznie sie wpisywanie swoich skladow marzen, ktore i tak nie sa realne to takie cos od razu poleci.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 15 sie 2007, o 14:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Co do Vaculika to przepaść pomiędzy Eligą a 2 ligą jest przeogromna. Mimo tego, że jest młody ma najlepszą średnią w Krośnie, lecz taki przeskok o 2 klasy wyżej ? To już zupełnie inna bajka. Grzegorza Sz. to pozostawie bez komentarza ;)
Podstawową parą juniorów w przyszłym sezonie MUSI być para Szostek-Lampart. Mamy dwa bardzo duże talenty w zespole i nie możemy tego nie wykorzystać. Tym bardziej, że szczególnie ten drugi, mimo, że rok młodszy już potrafi zdobywać punkty.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 15 sie 2007, o 14:46
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Cytuj:
K2: Temat zostanie pod jednym warunkiem - jezeli beda w nim pisane realne i uzasadnione propozycje zawodnikow do skladu Stali. Jezeli zacznie sie wpisywanie swoich skladow marzen, ktore i tak nie sa realne to takie cos od razu poleci.


zapomniałem o tym wspomnieć, a właśnie z takim nastawieniem temat ten utworzyłem. Dlatego proszę nie piszcie np. Nicholls, Harris, Pedersen, bo z przyczyn oczywistych taki skład być nie może.

Zapomniałem jeszcze o jednym:
Miesiąc i Kuciapa powinni po sezonie odejść z klubu. Paweł dla własnego dobra, bo na razie stoi w miejscu, i nie potrafi jeszcze podjąć rywalizacji z czołówką. WIdać braki jazdy za granicą, braki techniczne itd.
Kuciapa, z kolei, jeśli nie chce skończyć w niesławie swoją przygodę z żużlem, to musi szukać miejsca w niższej klasie rozgrywkowej. Piszę to dla jego dobra, zresztą on nie jest ślepy, śledzi wyniki, reakcje kibiców na jego osobę i wie, że cierpliwość działaczy Stali i fanów (jego własna pewnie też) ma swoje granice. Obecnie jest za słaby na eligę: fizycznie, psychicznie, sprzętowo, mentalnie.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 15 sie 2007, o 14:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
No zapewnie w składzie Stali przydałby się ktoś, kto zdobędzie na mecz chociaż ze 5-6 punktów, mam oczywiście na myśli jakiegoś juniorka, bo jak wszyscy zapewne wiemy "nasi" to dno... . Do zmiany na przyszły sezon jest przedewszystkim, Kuciapa, może Dobrucki? no i do tego jeszcze Scottie... zawodnik super, ale jak na uczestnika GP jest przeciętny. Davey ma jeszcze kontrakt przez nastepny sezon, ale martwie się o to żeby Nicki od nas nie odszedł... No ale p. Marta chyba wyłoży dla niego dogodną sumkę :twisted: . Mam takie przeczucie że w przyszłym sezionie zobaczymy w barwach Stali Leigh Adamsa :wink: Czas pokaże. :P

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 15 sie 2007, o 14:51
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Sklad nie potrzebuje jakis znaczacych roszad. Pozycja nr 2 i junior to nam potrzeba.

Zakladajc ze trojka Watt-Nicholls-Dobrucki beda jezdzic na tym samym poziomie a Nicki Pedersen ktory na pewno nie przekorczy sredniej powyzej 2,6 bedzie gdzies mial 2,3-2,45 i nie bedzie dlatego tak dominowal jak w tym roku.

To trzeba poszukac albo BARDZO dobrego juniora jak Holder czy Zabik (nie mowie dokladnie tych ale takich ktorzy robia punkty!) albo zostawic naszych juniorow (z Messingiem) i dokoptowac za Miesiaca/Kuciape zawodnika takiego jak Watt. Pewnego na te kilka pkt. Tylko kto takim zawodnikiem jest?

Albo lider + 4 seniorow na te 6-7 pkt albo mocny junior plusa nass kwartet i to zapewni moim zdaniem miejsce medalowe.

A jesli mierzymi w mistrzostwo to trzeba i tego piatego i teg juniora no chyba zeby np. za chimerycznego Nichollsa sprowadzic jakas gwiazde (Jonsson? Bjarne?)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 15 sie 2007, o 15:09
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
WIdać braki jazdy za granicą, braki techniczne itd.

:D to dobre :lol:

Miesiac jest jeszcze za słaby na e-lige, w Szwecji pokazuje ze w 1 lidze moze wymiatac, to i u nas by to robił, wypozyczyc go, najlepiej do Grudziadza, ciezki tor :wink:

Skład:
Hot Szkot
Dobrucki
Waciak
TUtaj nie mam pojecia dokładnie sie nie zastanwaiłem, ale sa tacy jak Jensen, Iversen, Lindgren, Davidsson,
Nikita
Klindt
Lampart

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 15 sie 2007, o 15:18
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2007, o 18:16
Skąd: z Rzeszowa
Posty: 227

Zobacz profil 
Skład na przyszły sezon wg mnie:
9.Nicki Pedersen-w tym sezonie widać wyższość tego zawodnika wiec nie muszę chyba tego uzasadniać.
10.Davey Watt-mocny punkt naszej drużyny, niech zostanie.
11.Rafał Dobrucki-zwyżka formy w plastronie żurawi.
12.Scott Nicholls-Pasuje do tej drużyny.
13. Kenneth Bjerre
14.Emil Sajfutdinow
15Lampart/Szostek

I mamy złoto:P


           
Post 15 sie 2007, o 17:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 lip 2007, o 21:03
Skąd: Tarnów oczywiście
Posty: 8

Zobacz profil 
Master1000 napisał(a):
I mamy złoto:P

I jednego wychowanka w składzie.

_________________
DMP '04 '05


           
Post 15 sie 2007, o 18:10
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2007, o 18:16
Skąd: z Rzeszowa
Posty: 227

Zobacz profil 
No ale czy na dzień dzisiejszy z Maćkiem albo Pawłem mamy szanse na złoto? Nie skreślam ich może sie "rozjeżdżą" ale zawsze jest to może. Więc obstawiam taki skład jaki obstawiam:P


           
Post 15 sie 2007, o 19:14
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lip 2006, o 16:19
Skąd: Dębica
Posty: 230

Zobacz profil 
Po pierwsze zostawić Nichollsa i przypilnować żeby kupił odpowiedni sprzęt i podrzucić dietę Nickiego :) Zamiast Miesiąca/Kuciapy ktoś na 5 pkt. (Hefe, A. Dryml - dobrze sobie radzi w Rzeszowie, Davidsson, może Smolinski, po tym co pokazuje w IMP przychodzi mi do głowy nazwisko Jeleniewski :) )

Na juniora Vaculika albo Siterę, choć nie wiem czy nie bardziej te pieniądze które trzeba wydać na zagranicznego juniora opłaca się przeznaczyć na Lamparta i Szostka (i trochę na szkółkę sypnąć z tego :D).

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 15 sie 2007, o 19:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
A może Jeleniewski :D, myślicie, że utrzyma taką formę do następnego sezonu bo mnie dzisiaj po prostu zszokował.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 15 sie 2007, o 19:43
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2006, o 01:13
Skąd: RZESZÓW
Posty: 308

Zobacz profil 
Ja bym bardzo chciał w miejsce Macka Kuciapy w przyszłym sezonie u nas zobaczyc Jeleniewskiego i myśle, że jest to realny transfer 8-) koleś co wymiata to szok :O :uklony:

_________________
Czwartek 29 Września 2005 Dariusz Śledź, Maciej Kuciapa, Tomasz Rempała rzeszowska sensacja we Wrocławiu - złoto:)
Obrazek
Obrazek


           
Post 15 sie 2007, o 19:56
 
Senior
Senior

Dołączył: 21 sie 2006, o 12:26
Skąd: Bzianka\Rzeszów
Posty: 300

Zobacz profil 
Ja bym chciał żeby Nicholls nie startował w przyszłym sezonie w GP, jest to realne na pewno :D
i jak by się tak stało to skład wyglądał by tak : :lol:

1. Hans Andersen
2. Rafał Dobrucki
3. Scott Nicholls
4. Davey Watt
5. Nicki Pedersen
6. Dawid Lampart
7. Mateusz Szostek/lub jakiś inny klasowy junior, ale jednak wolałbym żebym nasi jeździli bo raczej nie będą gorsi niż juniorzy w tym sezonie :lol:

_________________
"O TRADYCJI WCIĄŻ MÓWICIE, STALI W NAZWIE SIĘ WSTYDZICIE!!!!"


Ostatnio edytowano 15 sie 2007, o 19:58 przez _MLODY_, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 sie 2007, o 19:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
A nie uwżacie, że odejsie Holty było wielkim osłabieniem. Za rok chętnie bym go widział w naszym składzie, tym bardziej, że z GP raczej odpadnie.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 15 sie 2007, o 20:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Jeszcze jeden post z zestawionym składem "z nieba" i temat poleci.
Sajfutdinow ma ważną umowę z Polonią. Zanim coś napiszecie, zorientujcie się nieco w aktualnej sytuacji.

_________________
Obrazek


           
Post 15 sie 2007, o 20:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
_MLODY_ napisał(a):
1. Hans Andersen
5. Nicki Pedersen


jakoś myślę mało prawdopodobne jest przejście Hansa do nas. Nawet jeśli nie zostałby przytrzymany we Wrocku to myślisz że Nicki zgodziłby się na to :p ? Wydaje mi się że on może mieć sporo do powiedzenia w tej kwesti hehe

A co do mojej wizji to chiałbym żeby naturalnie odszedł Maciek a w jego miejsce Dawid Stachyra. No i do tego przydałby sie jakiś junior, fajnie byłoby gdyby był to Piaszczyński ale to się raczej nie sprawdzi

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 15 sie 2007, o 20:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Tylko realnie patrząc, czy Rune będzie chciał do nas wrócić? Szczerze w to wątpię, po pierwsze, chyba nie ma dobrych wspomnień z naszym zarządem (w końcu chcieli mu odebrać $$!), po drugie, wypadnie z GP i dosłownie wszystkie e-ligowe drużyny będą chciały go mieć u siebie, co oznacza licytację. Czy jest sens się licytować czy zainwestować kasę w innego zawodnika? Trudno powiedzieć.

Co do naszego składu to powinniśmy zatrzymać naszą 4 liderów, chyba że będzie realna szansa na szybkie ściągnięcie do nas np. Andreasa Jonssona, wtedy mimo wszystko pożegnałbym się z HotScottem (Btw to świetny zawodnik, ale niestety nie daje gwarancji ponad 10 pkt na mecz). Ale Scotta proponowałbym zatrzymać, a ściągnąć 2 seniorów: jednego krajowego, jednego zagranicznego + 1 lub 2 juniorów.

Seniorzy: Stachyra, Jeleniewski, Chrzanowski, Kołodziej, Buczkowski (?), A. Dryml, L. Dryml, R. Schlein.

Juniorzy: Piaszczyński, Klimek, Sajfutdinow, Vaculik.

Kadra klubu jak dla mnie powinna wyglądać tak:

Skład na walkę o medal (większe ///mniejsze szanse):
1. A. Jonsson///S. Nicholls
2. D. Stachyra
3. D. Watt
4. R. Dobrucki
5. N. Pedersen
6. D. Lampart
7. M. Vaculik

Skład na medal:
1. D. Watt
2. S. Nicholls
3. J. Kołodziej
4. R. Dobrucki
5. N. Pedersen
6. D. Lampart
7. M. Piaszczyński

Skład marzenie:
1. A. Jonsson
2. R. Dobrucki
3. J. Kołodziej
4. D. Watt
5. N. Pedersen
6. D. Lampart
7. M. Piaszczyński

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 15 sie 2007, o 20:37
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2006, o 16:47
Skąd: rzeszów/baranówka (teraz z dala od domu)
Posty: 246

Zobacz profil 
Co u Was z tym Nichollsem.Facet zawodzi jako lider pary,nie ma nawet śr. 2.2 a taką przynajmniej powinien mieć zawodnik z GP. Pewnie ,że jeżdzi lepiej niż w tamtym sezonie,ale zeby być faktycznym zagrożeniem dla innych musimy mieć lepszego ridera (skuteczniejszego),chyba że zamiast naszych wychowanków wstawimy do składu kogoś punktującego na poziomie Klechy lub Jędrzejaka i wtedy z Nichollsem + jeden mocny junior jesteśmy na tyle wyrównaną drużyną ,że nie będziemy dostawać sromotnego lania wrazie gdyby brakło POWERA.
Mój skłąd to:

-NICKI POWER
-WATT
-HOT SCOTT / ANDERSEN
-DOBRUCKI
-GAPIŃSKI / JĘDRZEJAK / KLECHA
-DAVIDSSON / LEŚ
-LAMPART ( trzeba szkolić swojego)

Tak więc Scotti mógłby zostać pod warunkiem wzmocnienia w miejsce Miesiac / Kuciapa. Obawiam się też ,czy Watti zaliczy następny tak dobry sezon,choć życzę mu jeszcze dużo lepszego niż teraz.

_________________
RZESZÓW zawsze w moim sercu i codziennie w moich myślach


Ostatnio edytowano 15 sie 2007, o 20:47 przez k-iras, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 sie 2007, o 20:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
k-iras napisał(a):
Co u Was z tym Nichollsem.Facet zawodzi jako lider pary,nie ma nawet śr. 2.2


NAWET? przeciez średnia 2,2 jest moim zdaniem jest niemal dla liderów drużyny. Taką średnia mają np. Crump, Sullivan, Holta, Andersen. A niższą: Hancock czy Jonsson.
Także pisanie że nie ma nawt średniej 2,2 jest dla mnie dziwne.
Scott jest obecnie 8 sklasyfikowanym obcokrajowcem więc nie jest tak źle zwłaszcza że to nei on ma być liderem drużyny

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 15 sie 2007, o 20:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2006, o 16:47
Skąd: rzeszów/baranówka (teraz z dala od domu)
Posty: 246

Zobacz profil 
Retrac napisał(a):
Scott jest obecnie 8 sklasyfikowanym obcokrajowcem więc nie jest tak źle zwłaszcza że to nei on ma być liderem drużyny


Co z tego ,że jest 8 jak nie daje gwarancji punktowej na mecz.Taki zawodnik ( uczestnik GP) powinien robić 10 pkt w każdym meczu.No chyba,że sporadycznie trafi mu sie kiepski dzień jak ostatnio Hansiorowi.
Jak już pisałem,może zostać ,ale trzeba kogoś kto odrobi ewentualne jego straty biegowe gdy będzie miał gorszy dzionek.

Przede wszystkim trzeba wyrównać skład.Nie może być tak ,że jest NICKI,potem długo nic i dopiero następni zawodnicy. Nie wspomnę już o Maćku (mimo wszystko szkoda mi go,no ale kiedyś kariera się kończy) .

_________________
RZESZÓW zawsze w moim sercu i codziennie w moich myślach


Ostatnio edytowano 19 sie 2007, o 19:00 przez k-iras, łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4207 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi