Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Organizacja zawodów na Stali


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 maja 2003, o 14:43
 Organizacja zawodów na Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Ciekawą rzecz dziś przeczytałem na stronach Gazety Wyborczej w Rzeszowie, w relacji z meczu z Gorzowem. Ostatnie zdania były właśnie takie

Cytuj:
Nie błysnęli także organizatorzy, nie dość, że przygotowali na mecz za mało programów, które poza tabelą biegów są zwykłym folderem reklamowym, to jeszcze usilnie wmawiali kibicom, że rywalem Jasolu jest Stal Pergo Gorzów. Jak wiadomo, gorzowska drużyna już pod taką nazwą nie występuje.

cały artykuł pod tym adresem
http://www1.gazeta.pl/rzeszow/1,43945,1459720.html


wreszcie ktoś zwrócił uwagę na takie drobiazgi jak program, czy poprawna nazwa drużyny. Ktoś powie że to nic nie ważny szczegół a mnie sie wydaje że nasi działacze właśnie na takie drobiazgi nie raczą zwrócić uwagi. Program kosztuje 3 zł i płacimy faktycznie za folder reklamowy, nie wspominam już o tym że gdy zawody się zaczynały przed kasami było dużo ludzi, nikt nie raczył opóźnić zawodów a przede wszystkim nikt nie pomyślał o otwarciu większej ilości kas tak żeby kibic mógł w spokoju kupić bilet i wejść na mecz.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 6 maja 2003, o 15:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Co do organizacji, znowu nie popisali się działacze rzeszowscy,
mam tu na myśli fakt,iż było otwartych tylko połowę kas. Czy WY
działacze kiedyś pomyślicie o nas widzach ??
Nie chcemy stać w kilometrowych kolejkach. Czy to tak
trudno "uruchomić " wszytskie kasy na powiedzmy godzinkę,
półtorej przed meczem??? Chyba Nie. Co Panowie Działacze ??
Pozdrawiam Mariusz Rzeszowa


           
Post 6 maja 2003, o 15:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
To fakt. Przyjechałem troch późno na mecz i jakby nie jeden z naszych zawodników to też bym programu nie miał. :wink:
Jeśli chodzi o kasy i bramy (szczególnie na piłce Stal- Kolporter, wpuczczali tylko przez małą bramke, tylko 2 kasy otwarte a czekało z 500 ludzi może więcej) to jest to olewatorstwo i lekceważenie kibiców! Podobnie jest w Supernowościach. Tam występują takie drużyny jak TŻ SIMPA!Lublin i STARBAG Gorzów zamiast SIPMA i STRABAG. Chyba się im tekstu nie chce sprawdzać...


           
Post 6 maja 2003, o 15:52
 


Najbardziej mnie wkurwia, za przeproszenie to, że mam placic za te reklmy! Dosyc, ze klub otrzymuje reklamy od sponsorow, ktorych reklamy jestemy muszeni ogladac to program kosztuje prawie tyle co polowa biletu ulgowego! Nonsens...

Niestety jakos zawsze sobie powtarzam, ze wykonam sobie w exelu program i wydrukuje, ale jakos go kupuje :(

A przekret z nazws druzyny Pergo Gorzów to ja juz zostawie bez komentarza...


           
Post 6 maja 2003, o 16:13
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
dobrze, że przynajmniej wiedzą kiedy mają mecz jechać...

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 6 maja 2003, o 16:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Od zawsze tak było że były otwarte tylko 2 kasy programów też często brakowało a juz nie wspomne gdy tyuż przed meczem popadało i mecz był odwołany trzeba było czekac prawie 2 godziny az oddadza kase za bilety no ale coż moze kiedyś w Rzeszowie tez bedzie organizacja na poziomie swiatowym


           
Post 6 maja 2003, o 16:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 kwi 2003, o 15:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 9

Zobacz profil 
Ktoś w końcu zwrócił uwagę na oragnizację meczów Jasolu Rzeszów.
Mam wrażenie, że nie stoi ona na najwyższym poziomie. Gorzej. Z sezonu na sezon jest z tym coraz gorzej. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu wiele klubów brało przykład z organizacji meczów właśnie w Rzeszowie. Pamiętam, że przesem był wtedy Pan Andrzej Haehne a głównym sponsorem Browar Van Pur.
Ktoś powie, że wtedy były większe pieniądze, ekstraliga, sponsorzy, tłumy kibiców. Zgoda. Ale przecież Główny i Ważny sponsor czyli kibic jest ten sam. Czy Panowie działacze o tym zapominają. Jaki jest problem z uruchomieniem większej ilości kas? Czy sztuką jest wydrukowanie programów z poprawnym rozkładem, krótkim wywiadem, coś z historii? Czy to jest naprawdę takie trudne?
Mam nadzieję, że sponsorzy postarają się ten stan zmienić. Więcej - wymuszą zmiany, które przecież też wpływają na wizerunek ich firm. Tym bardziej w obliczu realnych (?) możliwości awansu do ekstaligi.

A tak na marginesie.
Wielka szkoda, że nie ma tej atmosfery wokół żużla jaka panowała np w 94 roku kiedy to Stal awansowała do I ligi, czy też późniejszych. Nie mam tutaj na myśli wyników sportowych, aczkolwiek one też są ważne. Chodzi mi przede wszystkim o
atmosferę panującą wokół tego sportu w Rzeszowie. Szkoda.


Pozdrawiam wszystkich kibiców żużla


           
Post 6 maja 2003, o 16:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
A czego ja zaznalem przed meczem ?
Czlowiek sie stara zeby moze poprawic nieco oprawe meczu (przyciaga to widownie na nastepne mecze). MOwie tu o atmosferze. Powiesilismy z kolega Aronkiem flage bialo-niebieska na prostej, po czym podszedl do nas pan, ktory jest odpowiedzialny za ochrone meczu i mowi, ze albo sciagamy, albo nam zabierze i koniec gadania. Zebym ja szyl po nocach, a tu podchodzi ktos taki i arogancko do mnie, ze on mi zabierze !!!! Aronek mowi, ze chcemy poprawic oprawe to on mu powiedzialm, ze zwaniakuje i zabral mu legitymacje (spisac go chcial, czy co... nie wiem czy ma chociaz takie uprawnienia). To nawet nie bylo zwrocenie uwagi tylko arogancka pyskowka ze strony szanownego Pana organizatora. Skandal cholera jasna !!!!!! My mamy atmosfere poprawiac, jak tu nawet flagi na kratach zawiesic nie mozna ????? Jeszcze Pan powiedzial, ze zaslaniamy reklamy, ktore stoja tam na pasie bezpieczenstwa od dziesiesciu lat. Zlosliwy zlosliwym pozostanie, bo mielismy inne propozycje dla tego szefa ochrony, ale jak ktos nas ma za gowniarzy i szczyli to inaczej sie nie zachowa. Informacje sie rozchodza, a pozniej sie Polska z takiego klubu smieje !!!!!!!!!!

Jak klub nie umie po swojemu to niech to chociaz robi tak jak to robia inne kluby, a nie robia posmiewisko i jeszcze bedzie mi ktos mowil ze mi flage zabierze.... to nic ze nam maszt zabrali poki usiadlem na trybnuach i nie oddali !!!!!!!!!!!!!

Dobrze, ze chociaz pozwolili confetti uzywac !!!!!!

Jedziemy do TArnowa dopingowac i moze tam nie zaznam takich upokorzen.

Te swistki reklamowe (programy) poza ladna oprawa graficzna strony srodkowej i tytulowej nie maja nic co by mnie zainteresowalo !!!!!! A moze tak warto pomyslec i na jednej stronie walnac test o dotychczasowych wystepach druzyny, a obok reklame ???? BEDZIE ONA LEPIEJ ZAUWAZALNA !!!!!

Juz nie wspomne jak nam klub pomaga strone tworzyc... masakra... dobrze, ze chociaz zulowcy sie staraja... jedyny pozytyw...

Jeszcze dodam, ze 1 czerwca sa u nas derby i daje sobie swistek reklamowy zabrac jak nie byloby kompletu widzow przy jupiterach !!!............. jupiterow nie bedzie, bo pewnie nawet nikt miasta nie pytal o pomoc... A 12 tys ludzi to duzy wplyw z biletow... Pilka chyba zrozumiala juz jak sie powiekszyla frekwencja !

Michal

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 6 maja 2003, o 17:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
co do tej flagi wspomnianej przez ramelowa to byl podobny przypadek na pilce bodajze na meczy stal-sandeca. spiker prosil(?) mlyn satli o zdjecie flag bo zaslaniaja reklamy, efekt? reklamy zostaly przeniesione na tor!
a co do programu to mozna by pomyslec o twozeniu swojego! ktos by sie zaja grafika ktos wywiadami z zuzlowcami trohe historycznyh wystepuw zainteresowanyh klubuw...oczywiscie bylo by to na jednej kartce...skserowac takie "cacko" i pod stadionem po 50 groszy...albo nawet mniej wystarczy po kosztah kserowania...moze by ludzie nie zucali by sie na takie cos ale moze spadl by popyta na "oryginaly" i klub poszedl by po rozum do glowy i wlepilby pomiedzy te reklamy jakis hocby malutki texcik...

_________________
Obrazek


           
Post 6 maja 2003, o 18:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 20:03
Posty: 17

Zobacz profil 
ja i moj brat mielismy podobna sytuacje na meczu rzeszów-gorzów...chcieliśmy przejsc kolo smaochodu ochrony to szanowny pan "ochroniarz", która później otrzymał od nas ksywkę RAMBO zaczął się na nas w sposób bardzo chamski wydzierac zebysmy nie przechodzili kolo jego samochodziku bo mu lusterko zerwiemy...no normalnie nienormalne.....


           
Post 6 maja 2003, o 19:29
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Oczekiwałem, że ktoś poruszy ten temat i tak się stało :D.
Organizacja spotkań żużlowych w Rzeszowie pozostawia sporo do życzenia. Można wytykać mnóstwo mniejszych i większych niedopatrzeń.
Zaczynając od gafy z Pergo - dziwi mnie taki błąd, to nie ma prawa się zdarzyć. Dalej, programy - kiedyś były przynajmniej podane kadry zespołów, jakieś krótkie wypowiedzi, tabele, terminarz, a teraz nic. Same reklamy. Już nawet żałują na 2 tabele wyścigów i zrobili jedną co przy zestawie B trochę utrudnia życie. Kolejna sprawa - spikerka, ja tu akurat nie mam wielkich zastrzeżeń, Wacław Pyra nie popełnia wielkich gaf ("picja" :mrgreen:), za dużo nie gada, ot jest i tyle.
Następne: muza przy prezentacji: z Rawiczem dali jakieś techno - skandal!! Na Gorzów był już marsz Radetzky'ego, ale puszczony chyba ze stuletniego patefonu :lol:
Poruszaliście też sprawę odwołania meczu z Gnieznem, ja wtedy nie byłem, więc się nie wypowiadam. Ale ilość otwartych kas pozostawia bardzo wiele do życzenia.
Z tych największych niedoróbek to chyba tyle, ale pewnie coś by się jeszcze znalazło.


           
Post 6 maja 2003, o 20:17
 
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
tez sie przylaczam wladze klubu cos powinny zrobic a nie czekam w zajebiscie dlugiej kolejce nic sie nie przesowa i wchodze na 3 wyscig bez jaj koles przy bramie stoi i sie smieje a babka z kasy zanim przyniesie nowe bilety to mija nastepne 20 min i co to ma byc cyrk? cyrk czasem przyjezdza obok sradionu ....


           
Post 6 maja 2003, o 20:48
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Ja osobiście od kilku sezonów wogóle nie kupuje w Rzeszowie programów. Kompletny shit!!! Myśle, że powinno brać się przykład z Gorzowa. Tam kilka lat temu program był praktycznie jak książka. Mnóstwo informacji o drużynie przyjeznej, mnóstwo fotek, statystyk, wyników, terminarze, a w środku olbrzymi, ozkładany plakat miejscowych zawodników. I to kosztowało 3 zł. Nie wiem jak jest teraz, ponieważ dawno tam nie byłem na żużlu, ale dawniej to bylo prawdziwe cudo.

Jeżeli chodz o otwieranie bram, to ja wkur.... poszedłem z kumplami do Alberta na piwko i tylko patrzyłem z drugiej strony ulicy, jak fani czekają na to jak ktoś łaskawie otworzy bramy.

ramelow napisał(a):
Powiesilismy z kolega Aronkiem flage bialo-niebieska na prostej, po czym podszedl do nas pan, ktory jest odpowiedzialny za ochrone meczu i mowi, ze albo sciagamy, albo nam zabierze i koniec gadania. Zebym ja szyl po nocach, a tu podchodzi ktos taki i arogancko do mnie, ze on mi zabierze !!!! Aronek mowi, ze chcemy poprawic oprawe to on mu powiedzialm, ze zwaniakuje i zabral mu legitymacje (spisac go chcial, czy co... nie wiem czy ma chociaz takie uprawnienia). To nawet nie bylo zwrocenie uwagi tylko arogancka pyskowka ze strony szanownego Pana organizatora. Skandal cholera jasna !!!!!! My mamy atmosfere poprawiac, jak tu nawet flagi na kratach zawiesic nie mozna ????? Jeszcze Pan powiedzial, ze zaslaniamy reklamy, ktore stoja tam na pasie bezpieczenstwa od dziesiesciu lat. Zlosliwy zlosliwym pozostanie, bo mielismy inne propozycje dla tego szefa ochrony, ale jak ktos nas ma za gowniarzy i szczyli to inaczej sie nie zachowa. Informacje sie rozchodza, a pozniej sie Polska z takiego klubu smieje !!!!!!!!!!


To chyba ewenement na skale światową. Chyba nigdzie nie zdarzyło się, żeby nie pozwalona miejscowym kibicom wieszać flag. To albo ktoś tu jest pojebany, albo żyjemy w jakimś chorym świecie. Paranoje.

Warto dodać, że mecz starsznie się przeciągał. Poza tym na kilka biegów polewaczka znikła ze stadionu, ponieważ pojechała dolać wody. Ja rozumiem, że było gorąco i tor suchy, ale bez jaj.

Mam nadzieje, że w kolejnym meczu sytuacja się poprawi.
A tak wogóle to myśle, że warto się zastanowić z czym my chcemy awansować do tej ekstraligi???

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 maja 2003, o 22:15
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Zabraklo "takich" programów...
Nie ma w nich nic ciekawego


...zobaczcie sobie program np. z Leszna znajduja sie w nim Zapowiedzi,newsy,krzyzówki itp.

A nasz program pelen durnowatych reklam...i jeszcze jego cena 3 zl
:D :D :D

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


Ostatnio edytowano 7 maja 2003, o 10:42 przez NoBi, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 6 maja 2003, o 22:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
tak sobie czytam to i doszlem do wniosku ze fajnie bylo by gdyby ktos z zarzadu to czytal...moze na nastepny raz sie poprawia...

_________________
Obrazek


           
Post 6 maja 2003, o 23:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
pamieta ktos mecz z tamtego sezonu z rybnikiem? tu dopiero organizatorzy sie "popisali"... trzeba juz zaczac myslec o meczu lipcowym bo wiary nadejdzie sporo... mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej...

_________________
Obrazek


           
Post 7 maja 2003, o 00:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Szkoda pisać bo nas kibiców nikt nie słucha to co dziś dziło się pod kasami to szczyt olania kibiców z 8 kas 3 zamknięte!!!! Koniec świata już nie wspomne o programach !!, a potem będzie się żalił prezes że były puste trybuny i brakuje kasy w klubie. Jeżeli nie mumie się sznować ludzi to ludzie oleją klub i KONIEC. :cry:

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 10 maja 2003, o 12:09
 Mój punkt widzenia
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 maja 2003, o 11:45
Skąd: Rzeszów
Posty: 5

Zobacz profil 
Jeżeli chodzi o program to ja nie ma w ogóle problemu, zrobiłem sobie na kompie skserowałem (15gr za program) i mam te reklamy w d... W sumie rozumiem, ze firmy sponsorujące chcą aby ich logo widniało w programie, ale bez jaj, co im to daje skoro każdy od razu przewraca stronę na sam środek. Gdyby były jakieś teksty to efekt reklam byłby większy, widać że nikt w stali nie zna się na sprawach marketingowych:P
Jeżeli chodzi o kasy, to nbie lepiej przed sezonem kupić sobie karnet i wchodzić przez wejście przy którym są góra 3 osoby, no chyba, że ktos liczy na kupny na kasety video.
Na pewno organizacja na stali pozostawia wiele do życzenia, sprawa z polewaczką, ochroną, muzyką przy prezentacji, a teraz to nawet cheerleaderki i panie przed taśmą startową znikły. Nawet taki bajer jak wywożenie zawodników na pojazdach w stylu autobus londyński itd.
Na derby chciałbym aby zarząd się szarpnął i zrobił mecz przy jupiterach, bo na pewno przyniesie to efekt, a koszty się zwrócą z nawiązką

_________________
:)


           
Post 10 maja 2003, o 16:26
 Organizacja
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
:wow: Hi hi i ja sobie ponarzekam bo rzeczywiście jest o co :D choć nie wiem, czy jest po co. :lol: Nasi organizatorzy uczą nas cierpliwości i pokory he he he :lol:

Programu nie udało mi się ostatnio kupić i nie mam zamiaru planować takiego wydatku dopóki nie pojawi się w nim coś wartego tych pieniędzy - już lepiej druknąć sobie tabelkę przed zawodami. Organizatorzy zbłaźnili się ostatnio za małą ilością biletów w kasie, a oczekiwanie na dokładkę zakończyłem spacerkiem :tuptup: przed trzecim biegiem do innej dziupli ( :idea: Gdyby organizatorzy mieli klasę, to obniżyliby cenę odpowiedni do liczby biegów, których nie mieliśmy możliwości zobaczyć ). Bilety z błędną nazwą klubu z Gorzowa he he :wariat: no to tylko nazwa sponsora - ważne, że miasto się zgadza. :wink:
Dosyć denerwują w koło powtarzane przez spikera informacje o sponsorach, a o np. wynikach innych spotkań żużlowych mających rónolegle miejsce - nic. Przecież każdy widzi czym oblepiony jest motor i strój zawodnika, ale nie czepiam się :twisted: , bo przecież trzeba przed każdym biegiem przypominać przez kogo sponsorowany jest zawodnik.
Czy w programie jest przy nazwisku każdego z zawodników logo sponsora? - Nie?! - to trzeba to poprawić, koniecznie :!: :tak:

W spotkaniu z Rawiczem brak marszu rodetzkiego i źle ustawiony (dokładnie w stronę trybuny głównej) zegar odliczający regulaminowy czas. Tylko skąd zawodnicy mają wiedzieć o tym, że powinni się szybko ustawić na linii startowej?! Często też zegar w ogóle nie był włączany... czy to wina sędziego? Drugi zsynchronizowany zegar powinien być również w parku maszyn - zawodnicy czasami nawet nie wiedzą (Patrz Kuciapa w 10 biegu z Gorzowem), że mają udać się na tor (Czy to wina tylko kierownika startu? :shock: ).

Mam takie pytanko - komu kibicujemy - naszym zawodnikom, czy sponsorom?! :evil: Żeby nie można było flag wywiesić ze względu na reklamy to po prostu żałosna sprawa. :x Poza tym na kombinezonach lub kaskach zawodników wolałbym widzieć także ich personalia, a nie sam reklamo-spam nawet (zwłaszcza) podczas treningu...

Czyżby kibice to zło konieczne?? :oops: ,a najważniejsi są sponsorzy?! :| ... Mam wrażenie, że przekraczana jest granica dobrego smaku i następuje efekt odwrotny - dobrodzieje żużla kreują swój wizerunek zbyt nachalną reklamą co może zniechęcać do ich marki. :?

Przydałoby się czasem przynajmniej wyczyścić i naprawić te trybuny, e-tam - czepiam się. :roll:

( :wow: Fiu fiu nieźle wyszło tego utyskiwania - jednak zawsze może być gorzej i nadal kibicuję naszym zawodnikom, jak i organizatorom w uzyskiwaniu lepszych wyników :mrgreen: )


           
Post 10 maja 2003, o 21:49
 Re: Organizacja
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
L0Lek napisał(a):
Drugi zsynchronizowany zegar powinien być również w parku maszyn

o ile mi wiadomo to hyba jest

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Pidi i 45 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi