Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 90  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Lampart - Rzeszów 2020


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 kwi 2013, o 04:05
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
Jakby nie było pozytywna wiadomość :)
Przynajmniej facet z jajami będzie go trzymał w odpowiednim podejściu do tego sportu. Jak będzie potrzeba to zdrowo opieprzy. Jak będzie potrzeba to przytuli do piersi ;)
Dawid będzie miał dużo konfortu psychicznego ("walcząc o skład" z Kretem i Gąską). O motywację i dyscyplinę w teamie będzie dbał zapewne Janusz.


           
Post 15 kwi 2013, o 01:40
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 mar 2004, o 14:53
Posty: 50

Zobacz profil 
W dzisiejszym meczu Dawid udowodnij że, ekstraliga to dla niego zdecydowanie za wysokie progi. Szkoda liczyłem na pare punkcików...


           
Post 15 kwi 2013, o 01:59
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2005, o 21:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 832

Zobacz profil 
Oglądając sparing w Lesznie i dzisiejszy mecz w Gorzowie ( choć bez punktu ) widać światełko w tunelu. Starty dobre , nawet bardzo dobre , tylko na trasie jest problem. Pytanie czy to wina sprzętu czy umiejętności zawodnika ?


           
Post 15 kwi 2013, o 04:39
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Na pewno nie zwalalbym tutaj na sprzet. Widac, ze te furmanki ma szybkie, tylko nie potrafi ich wykorzystac. Jedzie kurczowo, spiety, brak mu pewnosci, a na tak trudnym torze, dwa razy ciezej prowadzi sie motocykl, jak nie dajesz mu jechac. Moim zdaniem beda z niego ludzie, bo widac ze sprzetowo jest przygotowany swietnie. Ma teraz u siebie kilka dni na trening i zlapanie luzu. :hahaha: Niech ktos mu pusci jakis mecz, gdzie kroil komplety w Rzeszowie na Lagutach, powinno pomoc.


Ostatnio edytowano 24 lip 2013, o 02:39 przez Haszyszowy, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 kwi 2013, o 12:26
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 kwi 2013, o 12:21
Posty: 1

Zobacz profil 
wynik nie może dziwić biorąc pod uwagę sposób przygotowań do sezonu (zdjęcia z ogólnodostępnego konta na fejsie:)

Obrazek

Obrazek


           
Post 15 kwi 2013, o 14:15
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Dejwid pojechał jak rok temu, czyli przyzwoite starty, a na trasie wszyscy go objezdzali. Tak bywa, jeśli połowę życia spędza się na rzeszowskim lotnisku wg schematu maneta i orbita ;)

Akurat jeśli chodzi o tor gorzowski, to nikt rozsądny cudów się nie spodziewał, a każdy zdobyty punkt byłby sukcesem. W niedzielę będzie miał szansę pokazania się z lepszej strony i tutaj liczę na 4-5 punktów, z czego 1-2 zrobione na seniorach. Myślę, że lepiej dla Dejwida i drużyny byłoby, gdyby w parze jechał z Walasem (nr 9/10), bo widać, że chłopaki trochę się zżyli na tym crossie ;)


           
Post 15 kwi 2013, o 22:15
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 mar 2011, o 17:40
Skąd: RZE
Posty: 137

Zobacz profil 
Lampart przejął klątwę Kuciapy :młotek:

Fury ma, starty też ok ale na trasie to padaka jakby mu sił brakowało albo presja wyniku wywołuje stres?
Prawdę mówiąc to jeżeli Lampart chce zaistnieć na poziomie Ekstraligowym to musi dobrze objechać ten sezon bo jak zaprezentuje taką formę jak w zeszłym sezonie w Tarnowie to za rok czeka go druga liga. Taka prawda albo pokaże że potrafi albo czeka go budowanie od zera swojej kariery - zaczynając pewnie od Krosna aa w najlepszym wypadku od Lublina.

_________________
:)


           
Post 15 kwi 2013, o 22:47
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
to nawet Walas mu chciał pojaśnić, jak używać łokcia na wejściu w łuk - nie pomogło, oby w kolejnych meczach było nieco lepiej :)

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 16 kwi 2013, o 09:12
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Proponuję skończyć z pier.... :cenzura: na młodego. Po co te śmieszne teksty: "udowodnił, że na ekstraligę go nie stać" czy porównywanie do Kuciapy. Palnijcie się w łeb nie ma Maćka to co niektórzy muszą sobie wybrać nowy obiekt krytykowania do podnoszenia swojego samopoczucia. To taka ludzka głupota i słabość, przekuwania swoich niepowodzeń i szukania, gdzie by to można pojechać po kimś.

Ale po co, no powiedzcie sami sobie po co :?: :?: :?:

Chłopak ma dobry sprzęt i opiekę. Zarówno ze strony managera, Marty, jak i innych sponsorów, ojca, a także Janusza Stachyry. Ma wsparcie chłopaków z zespołu. Wrócił tu po roku w śmierdzącym Tarnowie, gdzie całkowicie olał go Cieślak. Mówię będzie jechał... On wie co ma robić i nad czym pracować, bo żużel jest dla niego wszystkim :!:

Słowa krytyki, ale konstruktywne, a nie pisanie pustych stwierdzeń na zasadzie nie bo nie. Ja widziałem w Gorzowie chłopaka znającego swoją wartość, aczkolwiek trochę usztywnionego, ale to inauguracja w mocnym zespole przeciwko niewygodnemu rywalowi. Dawid musi nabrać trochę luzu i będzie ok. Doświadczonemu zawodnikowi wystarczy kilka kółek. To tak jak w życiu z seksem i nie tylko. Doświadczony kochanek wie jak dogodzić kobiecie, młokos będzie się musiał się napracować :wysmiewacz:

I taka uwaga do speedwaypasja nie pokazuj tu takich zdjęć, bo wódki każdy może się napić, kiedy chce i gdzie chce. Popatrz na wyczyny Warda i Holdera chyba jest różnica. Ich zachowanie względem Dawida to niebo i ziemia, a wyniki mówią co innego.
Celowość pokazywania takich fotek żadna. Pokaż swoją fotkę z imprezy. Odwaga kolego czy koleżanka :faja:

Proponuję Adminowi wywalić te foty, nic nie wnoszą do tematu...

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 16 kwi 2013, o 09:34
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9781

Zobacz profil 
Cytuj:
młokos będzie się musiał się napracować

Będzie musiał, ale pytanie w przypadku Dawida - gdzie? Przecież on nie ma podpisanego żadnego kontraktu poza Polską. Myślisz, że ciągle wałkowane kółka przy H69 dadzą mu tą pewność i luz, o których pisałeś w innej części wpisu? Doświadczenie pokazuje, że zdecydowanie nie. Po zawalonym niedzielnym meczu on przez kolejne 6 dni będzie siedział i rozmyślał co jest zrobił źle itd. Gdyby miał inne ligi, to po niedzielnym klopsie pakuję manatki, jedzie dalej i zapomina.
Cytuj:
Proponuję Adminowi wywalić te foty, nic nie wnoszą do tematu...

Odwieczna dyskusja ;) Jeden powie, że to jego prywatna sprawa, a drugi, że profesjonaliście nie przystoi i że jest osobą publiczną (w odpowiedniej skali ;)) Cóż - niech każdy wyrobi sobie sam zdanie, szczególnie, że zdjęcia są i tak powszechnie dostępne. Pewnie nikt by się nie czepił, gdyby Dawid zrobił swoje punkty. Chociaż kto wie - Holder jest mistrzem, a mu wypominają ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 kwi 2013, o 09:57
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Uwierz mi szyszunia nie będzie rozmyślał od tego ma ludzi, którzy mu mają otworzyć oczy na pewne sprawy. Fakt zgadzam się, że mógłby jechać w Anglii, ale pytanie czy jeśli jeszcze po zimie jest jakaś sztywka podczas jazdy, to czy w Anglii nie skończyło by się to dzwonem?
Poza tym Anglia się totalnie nie opłaca żużlowcom, a dziś najważniejsza jest kasa. Masz jedziesz, nie masz jesteś z tyłu.

Poprostu czysty, pozbawiony złudzeń rachunek ekonomiczny bierze dziś górę nad możliwościami,
aczkolwiek może w dalszej części sezonu dołączy do Anglii.
W tamtym roku do Swindon włożył go Cieślak, a tym razem Gomólskiego ma chłop interes jeździ u niego.

Nie jest powiedziane, że jak ruszy szwedzka Allsvenskan, że tam nie wyląduje w kilku spotkaniach.
Ale ze zdjęciami nie przegadasz mi Krzychu, nie wnoszę nic. A poza tym co mnie to interesuje, że chłop sobie łyknął....
Inni z dupami na wierzchu latają, ćpają i po pomnikach szczają i to podobne jest ok, bo się jest Australijczykiem.... :fuckyou:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 16 kwi 2013, o 12:09
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
U Lamparta od lat jest ta sama śpiewka - brak mi startów, brak mi luzu. Inni zawodnicy mają starty i luz, bo jeżdżą w zagranicznych ligach - to jest jedyna droga do startów i luzu. Pytałem kilka postów wyżej, czy Dawid planuje starty w Anglii, bo myślę że po zeszłorocznym, przyzwoitym sezonie nie miałby problemów ze znalezieniem klubu. Jak widać nie planuje. Do Anglii nie jeździ się zarabiać - do Anglii jeżdzi się łapać luz, żeby zarabiać w Polsce i Szwecji. Dawid będzie łapał luz siedząc nad wodą pod Rzeszowem.

Majki gadał w kółko o dopasowywaniu i zacieraniu silników. Dawid gada o startach i luzie. W obu przypadkach jest tak samo - jeśli jeździsz 1/3 tego, co inni zawodnicy, to nie masz specjalnych szans, żeby z nimi nawiązać walkę. Więc albo się bierzesz do roboty, pracujesz więcej od innych i startujesz 2-3 razy w tygodniu , albo zostajesz drugoligowym grajkiem, pijesz wódkę, startujesz 2-3 razy w miesiącu i masz fajne hobby a nie zawód.


           
Post 16 kwi 2013, o 13:33
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Tak Ritchie masz rację tylko w kraju pod nazwą utopia! Dziś pieniądz nie leci z nieba i każda bezcelowo wydana złotówka jest bezsensu.
Załóżmy, że pojechałby do tej Anglii dwa tygodnie temu, a jeśli by to niczego nie zmieniło i musiałby i tak odjechać kilka imprez w Polsce to pieniądze zmarnowane. A poza tym angielska to piknik, gdzie jazda rzeczywiście to przyjemna zabawa. W naszym kraju nacisk na wynik i presja kasy jest 100 razy większa dziś, w dzisiejszej naszej lidze i dzisiejszych warunkach ekonomicznych. Chcę pokazać, że i tak nasze warunki mocno rzutują na zawodnika. Po to jest Janusz Stachyra, żeby trochę poluzować gorącą głowę po porażkach. Rozumiemy ok!
Wyścig nie wyjdzie nie ma problemu, drugi jest nerwówka - nie wyjdzie trzeci jest szukanie na siłę, taśma i 4 z zasady powinien być do dupy, a tym czasem Dawid w 4 swoim starcie wypadł najlepiej. choćby to powinno napawać optymizmem.

To wszystko sprawia, że grubo należy się zastanowić nad inwestycją. A nie kosztuje to czapkę gruszek transport sprzętu i osoby na Wyspy.
Tym bardziej, że nie ma sensu jechać na sprzęcie, który oni dają bo to złom (podobnie jak to bywa w Polsce). Inwestycje, które poczynił ze sponsorami pozwalają mu objechać spokojnie sezon w Polsce i być może Szwecji. Nie budżetował sprzętu pod kątem Anglii.

I pamiętaj Ritchie, że zawód powinien pozwalać Ci zarabiać, a o tym gdzie inwestować kasę więdzą już osoby z jego najbliższego otoczenia.
Was proszę zostawcie krytykę, bo te splunięcia mu nie pomogą. Zobaczymy w kolejnych 2-4 meczach :piwo:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 16 kwi 2013, o 13:45
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 694

Zobacz profil 
No proszę Cie Tomek, Twoje ostatnie posty może nie wprost, ale przekonują, że jazda w Anglii jest bezcelowa. Naprawdę wierzysz w to co piszesz?

I nie wmawiaj ludziom, że jazda w Anglii jest taka nieopłacalna. Nie wierzę, że na takim poziomie na jakim Lampart punktował w zeszłym roku (6-9 pkt) nie wychodził na swoje.
Nie wierze, że np taki centuś jak Stachyra jedzie do Poole robić 5-7 pktow i mu się to nie opłaca.


           
Post 16 kwi 2013, o 14:58
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9781

Zobacz profil 
Tomek nie wierze w to co piszesz. Zaprzeczasz wszelkim prawidłowościom w dążeniu do jakiegokolwiek celu w przypadku zawodowego żużlowca. Brzmi to trochę tak jakbyś i Ty był w jego teamie, ale jak się niedawno widzieliśmy to nic nie wspominałeś ;)

Nie przekonasz mnie, że startując 4 biegi na tydzień ktoś może ociągnąć sukces. I nie o samą Anglię się rozchodzi. W Szwecji Lampart też kontraktu nie ma. Są ligi w Niemczech czy Czechach, gdzie startują m.in. Okoniewski czy... Nicki. Jeżeli podejście Lamparta jest takie jak opisywane w Twoich postach, to będzie to kolejny wychowanek, który niczego w tym sporcie nie osiągnie. W sparingu w Lesznie źle to nie wyglądało, ale w tej chwili większość żużlowców nie jest jeszcze wjeżdżona w sezon. Z czasem te dysproporcję będą coraz większe. Na swoim torze może go będzie jeszcze na coś stać, ale gdzie indziej to nawet Janusz Stachyra nie pomoże (co najwyżej poprawi jego starty, ale to - jak widzieliśmy w Gorzowie nie wystarczy).

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 kwi 2013, o 15:09
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Fajne te posty Tomka. Mam ochotę nawet je sobie wydrukować. Rzeszowska mantra, która jest źródłem tutejszej posuchy.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 16 kwi 2013, o 16:14
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Grzegorz nie zrozumiałem twojego błyskotliwe żartu :jezor: Nie musisz drukować mogę Ci wysłać na PW :peace:
Źródłem posuchy szkoleniowej nie są opinie kibiców, ale kilka czynników i dobrze o tym wiesz...
Począwszy od toru, który jest prosty jak budowa cepa tylko furmanka pod dupę i jedziesz.
Na przestrzeni ostatnich lat (zaryzykowałbym stwierdzenie 15) nie było profesjonalnie prowadzonego szkolenia i naboru młodzieży.
Nad czymś tam niedawno pracować próbował Zbigniew Polak pod kątem organizacyjnym. Kuciapa z przymusu doradzał szkółkowiczom.
Wcześniej za bogato nie było. Ostatni czas, kiedy cokolwiek mogło działać jak Jasiek prowadził szkółkę, ale wtedy zabrakło wsparcia $$$.

Ostatni wychowankowie, gdzie są dzisiaj.... Nie liczę Dawida Stachyry, tam ojciec pilnował.
Ale patrzmy na stado: Baran, Miesiąc, Leś, Szostek, Micał, Prucnal itd.

Nie przeceniajcie roli ligi angielskiej - jej renoma to delikatna równia pochyła.
Prawdę w oczy powiedzieć sobie trzeba, że u nas nie było materiału.
W czasie Szostka był i cały przedmiotowy Lampart, którego według was dziś najlepiej opluć i skreślić - zajebiści znawcy z was.
Jeśli taki mądry jest jeden z drugim to proszę zadzwońcie do niego, czy porozmawiajcie z nim po treningu, że chcielibyście mu doradzić.
Proszę bierzecie odpowiedzialność i działacie zamiast pluć w monitor. Nie lubię takiego pustego pierd... :cenzura:
Tak sln jazda w Anglii jest nie opłacalna o czym świadczy fakt, iż najlepsi mają ją od dawna w dupie.

A przecież mogliby tam komplety zdobywać i zarabiać, jakoś niewielu się garnie (poza ENG lub AUS):
Lindgren, Zagar, Bjerre, Kasprzak, Iversen.
Woffinden, Holder, Ward - od początku kariery tam bazują.
A gdzie są: Gollob, Hampel, N.Pedersen, Hancock, Sajfutdinov, Łaguta, Jonsson, Lindbaeck, Vaculik...

Nie neguję roli angielskiej ligi w aspekcie szkolenia techniki czy umiejętności dopasowania się.
Ale może u Dawida jest myślenie najpierw musi być dobrze w lidze rodzimej, a potem mogę pojeździć w Anglii czy Szwecji.
Nie na zasadzie tu nie idzie, to może tam. Tam będzie kupa i gość jest zgotowany w głowie na bank.
Wręcz jest normalne, że przy słabiej postawie w polskiej lidze nie bardzo się nim zainteresują tam.
Ubiegły rok pomógł mu Cieślak i dzięki temu jeszcze dziś jest dla niego szansa....
W Polsce zmarnował sezon (brak startów całkowity), ale w Swindon trochę pojeździł.

Ok rzeczywiście dobrym argumentem Szyszunia jest możliwość zakontraktowania kilku meczy w Niemczech, Czechach czy na Węgrzech.
Może o tym pomyślą ludzie, którzy starają się mu teraz pomóc.

Proszę was o jedną rzecz: NIE POMAGACIE....? NIE PRZESZKADZAJCIE...!

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 16 kwi 2013, o 17:54
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1188

Zobacz profil 
Prawda jest taka, że Lampart rozpoczął sezon od zera, ale to zawodnik z KSM 2,5 i tacy raczej zawsze są przewidziani na tory domowe. Nikt mi nie powie że Szumina, Hlib czy Brzozowski będą robić punkty na wyjazdach w dodatku na torach które im nie leżą. Dawid i tak dużo zrobił w tym meczu, jego starty przeszkadzały na pierwszym łuku gorzowianom, a w biegu 11 dał Rafałowi spokojnie pojechać po 3 pkt blokując przez większość wyścigu Zmarzlika i Gape . Dajmy mu troche czasu, zobaczcie że on łapie luz zawsze około 3-4 startu bo jeszcze nie jest w formie. A przy takich startach, to jak narazie wygląda solidnie. Powiedzmy sobie szczerze, tematu tego chłopaka w Rzeszowie by nie było gdyby nie KSM, ale jeśli wjedzie się w sezon możemy mieć przy H69 dobrego zawodnika który będzie czesał Holty itd . A najważniejsze jest to, że to jest wychowanek więc zamiast go dobijać to może lepiej pokazać że jesteśmy z nim i wierzymy w niego. Tylko STAL !

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 16 kwi 2013, o 20:09
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2273

Zobacz profil 
Spokojnie ludzie pierwsze koty za płoty nie ma co mieć pretesnji do Dawida robił co mógł niestety nie wyszło.Jak poprawi walkę na dystansie to przy jego bardzo dobrych startach z Gorzowa jestem przekonany z Częstochową zaprezentuję się genialnie.Miejmy nadzieję ze potrenuje na naszym torze przed meczem a jeszcze ma pare dni i nie jednego Medalika będzie wiził aż miło .Granica 5-7 pkt (może i z bonusami :lol: ) nie będzie żadnym dla mnie zaskoczeniem,a wynik z Czerwą będzie wysoki.Powodzenia Lampi.. :wink:


           
Post 16 kwi 2013, o 21:06
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9781

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale może u Dawida jest myślenie najpierw musi być dobrze w lidze rodzimej, a potem mogę pojeździć w Anglii czy Szwecji.

Jak ma być dobrze, skoro on będzie objeżdżał 4 biegi na tydzień?! A przy lepszej dyspozycji Sówki jeszcze mniej....
Cytuj:
Ostatni wychowankowie, gdzie są dzisiaj....

Są tam, gdzie swoją "pracą" zasłużyli żeby być. Przykre, ale prawdziwe. Lampart w 100% idzie tą samą drogą.
Cytuj:
Proszę was o jedną rzecz: NIE POMAGACIE....? NIE PRZESZKADZAJCIE...!

A w jaki sposób dyskusja na forum ma mu w czymś przeszkodzić? :lol: Szczególnie, że (jeżeli jest mocny psychicznie) paradoksalnie zjebka może mu pomóc, bo wywoła w nim złość i chęć udowodnienia, że się niektórzy mylą. Więc zastanów się Tomek o jakim Ty do diaska przeszkadzaniu piszesz.

Reasumując dotychczasową dyskusję: strasznie krótkowzroczne podejście macie. Walnie w niedziele z 5 punktów na Jabłońskim czy juniorach, będzie fajnie, obowiązkowo post na forum a'la "i gdzie są teraz ci, którzy go obrażali" i to Was w pełni zadowoli. Tyle, że w takiej sytuacji to za 2-3 lata o Lamparcie wspomnicie sobie jak zrobi komplet w II lidze, albo zaliczy poważnego dzwona.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1782 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 90  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi