Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 90  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Lampart - Rzeszów 2020


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 kwi 2015, o 21:08
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Myślałem że tego nie dożyje, że to się nie zdarzy już nigdy...

DAWID LAMPART zdobył komplet punktów w EKSTRALIDZE !!

Główny plus - nie zesrał się jak zawsze w 15 kiedy emocje były i kiedy na bank mu hiper zależało na komplecie (byłem prawie pewien że zrobi taśme jak zawsze kiedy nerwy puszczają) tylko pięknie opitolił Spartan :D

Nie zamykał gazu, nie zostawiał wolnego miejsca atakującym. Coś pięknego, inny zawodnik !

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 26 kwi 2015, o 21:39
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Mam tylko nadzieję, że Dawid nie spocznie na laurach tylko jeszcze bardziej będzie przykładał się do treningów i do przygotowania sprzętu na zawody. Pokazał, że potrafi jeździć. Akcja z MJJ oraz Taiem (chyba?) palce lizać !

_________________
Obrazek


           
Post 26 kwi 2015, o 21:51
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
jednorazowy wyskok czy przeskok na wyższy poziom z trwałą tendencją? :)

oby to drugie
nsport magazyn zuzlowy ; nominacje 4 najlepszych zuzlowcow kolejki gollob , hampel , pedersen i ... lampart
nie myslalem ze tego dozyje :)

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 26 kwi 2015, o 22:31
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
To mówi wszystko :D :D :D :D

Obrazek

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 26 kwi 2015, o 22:56
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Poprzedni mecz dał namiastkę, a dzisiejszy potwierdził że roczna jazda w Lublinie przyniosła pozytywny skutek i na chwilę obecną Lampart jest już całkiem innym zawodnikiem niż 2 lata temu. Ma kapitalny moment startowy, waleczny na całej szerokości toru, skoncentrowany, ambitny, pomysłowy w jeździe i umie się odnaleźć na torze a do tego bardzo ładna sylwetka przez co płynnie pokonuje wiraże. Dodać należy, że dobre ma motory co było dzisiaj widać :wink: Trzymajmy kciuki by cały sezon odjechał na podobnym poziomie :)
Brawo Dawid !

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 26 kwi 2015, o 23:03
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Komplet Lamparta to chyba pierwszy komplet wychowanka w meczu ekstraligowym Rzeszowa od 9 lat (ostatni zdobyl Karol Baran w pamietnym meczu z Unia Tarnow 71-18). Brawo, gratulacje. Oby to nie byl jednorazowy wyskok.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 kwi 2015, o 11:43
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
to juz nie chodzi o sam komplet ale to w jakim stylu bronil pozycji i to nie poprzez brak panowania nad motocyklem. brawo. nie wierzylem ze dozyje czegos takiego.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 27 kwi 2015, o 14:13
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 kwi 2015, o 14:06
Posty: 45

Zobacz profil 
Wielkie brawa dla Dawida. Mega występ, oby takich wiecej :spiew: . A najlepsze jest to, co powiedział po meczu:
Cytuj:
Mi się dobrze jechało, start był równy, kolein nie było więc moim zdaniem tor był dobrze przygotowany. Wygraliśmy ważne spotkanie i cieszymy się z tego. Trzeba zapytać wrocławian, dlaczego w drugiej części zawodów zaczęli lepiej jechać. My staraliśmy się cały czas prezentować jak najlepiej i zaczęliśmy budować przewagę w każdym biegu. Oczywiście mój wynik jest dobry, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Będziemy pracować dalej i starali się kontynuować udane wyniki. Chciałbym bardzo podziękować trenerowi, że jeżdżę z numerem 3 i 11 u siebie, bo to jest duże ułatwienie. Pierwsze biegi idą odrobinę łatwiej, a później jak nabiera się wiary w siebie to można nadal wygrywać.

I to jest godna postawa. Jest komplet, sodówa na bok i pracujemy dalej. Super postawa. Dawid trzymamy kciuki mocno :banana:


           
Post 27 kwi 2015, o 17:18
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 284

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Komplet Lamparta to chyba pierwszy komplet wychowanka w meczu ekstraligowym Rzeszowa od 9 lat (ostatni zdobyl Karol Baran w pamietnym meczu z Unia Tarnow 71-18). Brawo, gratulacje. Oby to nie byl jednorazowy wyskok.


Jasiek, nie wiem czy oglądałeś mecz w tv, czy komentujesz tylko na podstawie prasy. Lampart nie tylko dobrze wychodził ze startu, ale też myślał na trasie i był nie do przejścia, jak Woffinden sie napędzał aby go minąć to Lampart umiejętnie przecinał mu tor jazdy. Czego nie mozna powiedziec o Jablonskim i Czaji bo ich na trasie mijali zawodnicy z Wrocławia. Oby to nie był tylko jednorazowy tak dobry występ Dawida..

Nie chce mi sie szukac w statystykach ale wierze ze jest jak piszesz tnz ostatni komplet wychowanek zdobyl 9 lat temu w Rzeszowie, co troche obrazuje poziom rzeszowskiego żużla, niestety

_________________
winnie the pooh


           
Post 28 kwi 2015, o 17:09
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
dawid jak na razie czwarta średnia w elipie. mam nadzieję że niżej już nie spadnie :)


           
Post 29 maja 2015, o 08:46
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Dawid debiutuje dziś w duńskiej superlig w barwach Region Varde Elitespor ;)

_________________
Obrazek


           
Post 29 maja 2015, o 10:09
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Fajnie, że w końcu gdzieś pojedzie i poszuka luzu na wyjazdowym torze - bo gdyby chociaż złapał połowę tego co ma w Rzeszowie, to byłaby z niego pociecha na wyjazdach. Trzeba trzymać kciuki, żeby zrobił te 10-12 punktów i zdrowy z Dani wrócił ;)


           
Post 29 maja 2015, o 22:52
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Dawid w meczu ligi duńskiej przecierał szlaki tylko 0,2,0,0,2,2 - ważne że cały i zdrowy bez upadków wraca do PL.


           
Post 8 cze 2015, o 21:27
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Tor w Gorzowie jest techniczny i chłopaki, którzy jeżdżą za granicą, dużo lepiej czują się na takich obiektach. Ja mam objeżdżenie na torze w Rzeszowie. To nie jest niczyja wina i nie chcę na to zwalać, ale trudno jeździ się na wyjazdach, kiedy nie startuje się gdzieś indziej. Inni jeżdżą cały czas, a mi zostają tylko treningi

Zupełnie nie rozumiem udzielania takich wypowiedzi... Co to, wczoraj się obudził, czy jak? Średnio zorientowany kibic wie, że regularność startów (jakichkolwiek) to klucz do sukcesu i pewności siebie na torze. Pisałem już w innym temacie, że Lampart powoli wraca do poziomu, do którego nas przyzwyczaił, a dzieje się to dlatego, że im dalej w sezon, tym reszta ligi (czyt. zawodników) "odjeżdża", a nasz matador objeżdża się w Rzeszowie. No i biedny taki troszeczke... Wszyscy gdzieś jeżdżą, a on nie :<


           
Post 8 cze 2015, o 22:02
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Właśnie miałem to wrzucać.


Nie wierzę w to co czytam :uklony:

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 8 cze 2015, o 22:34
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Nie chce mi się szukać i sprawdzać, ale przecież masa Polaków, niekoniecznie z pierwszej 20 EL regularnie startuje w Szwecji, Danii, czy Anglii. No to w czym jest problem? W pieniądzach? W braku aktywności i poszukiwań? W braku umiejętności? Ciężko to zrozumieć, bo jeśli ktoś chce regularnie jeździć za granicą i rozwijać się w ten sposób, to tak robi. Pozostaje kwestia doboru lepszej/gorszej drużyny i ligi. A pieniądze i umiejętności przychodzą z czasem, bo żeby zarabiać pieniądze trzeba coś prezentować.


           
Post 9 cze 2015, o 00:24
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Zwyczajnie mu się nie chce, bo ma daleko. Ja mu to mówiłem dobre kilka lat temu, ze jeśli chce coś w tym sporcie osiągnąć, to musi zbudować bazę w okolicach Poznania. Inaczej to będzie amatorka.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 19 cze 2015, o 19:49
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Dawid 8 w półfinale IMP w Krakowie... :roll:


           
Post 22 cze 2015, o 20:18
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
I przy okazji przegrał ze wszystkimi godnymi uwagi, nie umniejszając reszcie zawodników. Nie widzę perspektyw na lepszą jazdę w tym sezonie. No ale to jest właśnie konsekwencja dramatycznie małej ilości startów...


           
Post 24 cze 2015, o 21:18
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
dawid w lidze dunskiej
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53027 ... #Skomentuj

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1782 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 90  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi