Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Juniorzy


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 maja 2004, o 17:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Prucnal z tego co wiem nie ma wykupionej licencji a Rajkowski z kolei motoru ...

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 12 maja 2004, o 17:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Jeszcze co do tych zawodów to znalazlem male info o Stachyrze:
Cytuj:
Kontuzja Dawida Stachyry

Wczoraj podczas eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych kontuzji uległ Dawid Stachyra. Młodzieżowiec TŻ-u Lublin podczas jednego z biegów nie opanował motocykla i z bardzo duża prędkością wpadł w bandę okalającą tor. Po prześwietleniu nogi w szpitalu okazało się, ze ta jest skręcona i niezbędne okazało się założenie gipsu na okres 2-3 tygodni.


źródło- Sportowe fakty

_________________
Obrazek


           
Post 12 maja 2004, o 17:54
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Widziałem dzis Dawida jak wracał po maturze do domu o kulach :(

Szkoda chłopaka zawsze musi miec jakas kontuzje wredna :/ :/

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 13 cze 2004, o 12:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Trzeba będzie mocno sie zastanowić nad naszymi juniorami. Dwa ostatnie mecze, w których razem zdobyłi chyba 5 punktów nie spisali sie dobrze. Dobra drużyna musi miec punktujących juniorów. Nasi na początku radzili sobie raczej dobrze, Jeszcze sprzęt Siwego, który trafił do Pawła dawał jakies pozytywne mysli. Ale teraz widac ze cos złego jest z naszymi juniorami... Trzeba nad nimi mocno przysiąść na treningach. Wiem ze umiejetności maja na pewno, aale tu moze chodzic o sprzet. Wiem ze z kasa jest pewnie teraz w klubie nie najlepiej ale trzeba zainwetować w naszycj juniorów...

_________________
Obrazek


           
Post 21 cze 2004, o 21:10
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Trzeba troszeczkę odświeżyć temat...bo są ku temu powody... :roll:

Ja już od kilku miesięcy zadaje sobie pytanie dlaczego nie ma w klubie osoby, która wzięłaby to w swoje ręce i pomogła naszym juniorom. Przecież jeden trening w tygodniu to mało żeby wyeliminować błędy, żeby oni mogli się wkońcu spasować z motocyklami. Czy tak trudno dwa razy w tygodniu zapakować motory do busa wziąść całą plejadę młodych: (Miesiąc, Micał, Prucnal, Kliś, Szyszkowie, Leś) i pojechał do Machowej na bardzo trudny techniczny tor, aby się uczyli? Przecież to może być dla nich zbawienie! Chyba te kilka groszy na paliwo się znajdzie?

Patrze na ostatnie dwa mecze u siebie i...ogarnia mnie czarna rozpacz. W sumie Miesiąc i Micał stanęli pod taśmą 14 razy (3 razy Micał, 11 razy Miesiąc) i wspólnie utargali 7 punktów. W tym Miesiąc z Grudziądzem dwa oczka zrobił dzięki defektowi Puszakowskiego i wykluczeniu Pawlikowskiego. Czyli wychodził na to, że nic nie zrobił. Natomiast Micał "wywalczył" pierwszy punkt po tym jak w pierwszym biegu pyknęli ich 5:1, a drugi po defekcie Pawlikowskiego. Czyli wychodzi na to, że z Grudziądzem zdobyli 1 punkt!!!

Czy ktoś pomyśli o tym torze w Machowej...pojechać tam choć raz w tygodniu i "tłuc" od rana do wieczora!!!

A teraz analiza kolejnych spotkań:

1. Wyjazd do Gdańska - zapowiada się na to, że nasi juniorzy zrobią w sumie 1 punkt i to w pierwszym biegu, kiedy dostaną 5:1...no chyba, że nie dojadą do mety...

2. Gorzów u siebie...szkoda gadać. Juniorzy Staleczki....50 metrów za nimi nasi.

3. Wyjazd do Lublina...choć stachyra i Jeleniewski niczym specjalnym nei błyszczą to...i tak będą lać naszych jak talala.

Śmialiśmy się z Nowaczyka, że u nas sam się przewraca...patrzecie jak chłopka zapierdziela teraz! A u nas co? A gó***...niestety.


           
Post 21 cze 2004, o 21:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Chyba to nie jest takie proste jak sie wydaje, bo na pewno robiliby to o czym mowisz.....

Po pierwsze koszt dojazdu (nie wiem czy sie na jednego busa zabiora)

Po drugie zuzycie motorow, metanolu, wynajecie karetki itd itd :)

Tak sie wydaje, wziasc i jechac, ale pewnie taki trening od rana do wieczora kosztowalby wiele


           
Post 21 cze 2004, o 22:37
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Chyba to nie jest takie proste jak sie wydaje, bo na pewno robiliby to o czym mowisz.....

Po pierwsze koszt dojazdu (nie wiem czy sie na jednego busa zabiora)

Po drugie zuzycie motorow, metanolu, wynajecie karetki itd itd :)

Tak sie wydaje, wziasc i jechac, ale pewnie taki trening od rana do wieczora kosztowalby wiele


Po pierwsze Machowa to nie Gdańsk...na dojazd choćby dwoma busami nie zbankurtują...

Po drugie karetki nie trzeba...nie raz jeździli już tam bez karetki...

Po trzecie wystarczy jakiś stary motor...byle jechał...do nauki techniki nie trzeba rakiety...

No, tak...największy problem to metanol...

Reasumując...śmiech na sali puste krzesła.

P.S To jest bardzo proste...tylko trzeba chcieć.


           
Post 21 cze 2004, o 22:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
A wedlug Ciebie taki wypad z przyposmy 5 mlodziezowcami do Machowej na pare godzin to koszt ilu zł?

Bo ja np nie mam pojecia jaka to kwota:)


           
Post 21 cze 2004, o 22:51
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Litr metanolu 4zl :P Za paliwo wiele by raczej nie zapłacili...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 21 cze 2004, o 22:55
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
To koszt metanolu i dojazdu (paliwa)...a tu na realia dziesiejszego żużla groszowe sprawy.

Jeśli ich nie stać to brać podstawowych juniorów, czyli Miesiąca i Micała...koszty spadają = jeden bus, mniej metanolu. Tylko trzeba chcieć...Wojtas weź sobie przeglądnij wszystkie programy i popatrz jak oni jeżdzą :roll: Już tyle lat tłuką się na tych torach i nie widać efektów...może wkońcu ktoś coś z tym zrobi?


           
Post 21 cze 2004, o 22:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Ja wiem, ze druzyna bez szkolki to tak jak dom bez fundamentow, dla mnie szkolka to podstawa, jednak w Rzeszowie jest troche inne myslenie.... za pare lat znow bedziemy kupowac i placic - a mozna bylo wychowac:)


           
Post 21 cze 2004, o 23:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Jak pisałem wcześniej w chwili obecnej nie ma w Stali klimatu dla szkółki! Po pierwsze nie ma kasy na nią bo wszystkie pieniądze są inwestowane w pierwszą drużynę. Po drugie nie ma osoby wystarczająco charyzmatycznej aby pokierować rozwojem młodych zawodników. Ten stan to nie jest znak ostrzegawczy... To jest już tragedia szkoleniowa... i kolejny krok w kierunku upadku żużla w Rzeszowie... Bo tylko bogate kluby mogą sobie pozwolić na brak szkolenia młodzieży....


           
Post 21 cze 2004, o 23:20
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
I wlasnie dlatego, zuzel troche umiera, moze tego nie bedzie tego widac, ale w Polsce z roku na rok jest coraz wiecej upadkow z kontuzjami a coraz mniej wyszkolonych mlodziezowcow.


           
Post 21 cze 2004, o 23:30
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Ale kto ma trenowac młodych?W T.Ż, jest wywiad z jakims mlodym ktory mowil ze Wozniaka nie interesuja mlodziezowcy tylko pierwsza druzyna.Mozie Jasiek Stachyra pomoze

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 22 cze 2004, o 01:07
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Prezes napisał(a):
Mozie Jasiek Stachyra pomoze

Z pewnościa... :?

Co Stachyra ma do Rzeszowa? Skoro jest trenerem Lublina i nie zanosi się na to, żeby przestał nim byc...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 28 cze 2004, o 21:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
www.stalrzeszow.pl napisał(a):
Na jadnym z ostatnich zebrań zarządu klubu podjęto decyzję, iż więcej w tym sezonie nie wystartuje w barwach Stali - Marian Micał! "Doszliśmy do wniosku, że Marian nie jest rozwojowym zawodnikiem i trzeba zainwestować w Klisia i Prucnala, gdyż w przyszłym roku jeden z nich będzie wspólnie z Pawłem Miesiącem tworzył parę młodzieżowców" - tłumaczy Tadeusz Szylar.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 28 cze 2004, o 23:07
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
W końcu! Brawa za decyzje...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 29 cze 2004, o 14:38
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Większe brawa byłyby, gdyby Marcin Rajkowski wrócił do składu.....

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 29 cze 2004, o 14:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Blue System napisał(a):
Większe brawa byłyby, gdyby Marcin Rajkowski wrócił do składu.....

..., co jest raczej nierealne. Nie dużo brakuje, a nasza cała drużyna będzie jeździła na motrach Tomka Rempały i Maćka Kuciapy.
Może trochę nie na temat, ale jeżeli na następny sezon nie przyjdzie ten sponsor to za 2-3 lata może nie być w Rzeszowie żużla.


           
Post 29 cze 2004, o 16:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 lip 2003, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 21

Zobacz profil 
To ja też może nei na temat, ale czy orientujecie się czy Kliś lub Prucnal pojawią sie na dzisiejszym treningu???


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 171 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi